تاپیک مخصوص دانشجوهای کاردانی

versatile-eng

عضو جدید
سلام.خسته نباشی دوست عزیز
والا اینجوری که شما نوشتی کاردانیاش بیان تو : دی فک نکنم کسی که دیپلمه کام هم باشه روش بشه بیاد:biggrin::biggrin:
حالا بازم اشکالی نداره مگه کاردانی چشه سرطان که نیست
من حمیدرضا هستم کاردانی نرم افزار ،البته قصد ادامه تحصیل تو این رشته رو ندارم،منتظرم کارای معافیم ردیف شه برم اوکراین از اول کارشناسی هوافضا بخونم...هر بحثی کنین یا چیزی باشه دربست در خدمتم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nazaninfatemeh

عضو جدید
:gol:سلام سلام:gol:

به روي ماه همتون
خسته نباشيد:redface:
اين تايپيك مخصوص بچه هاي كاردانيه كامپيوتره
البته اوناييم كه كاردانيشون تموم شده و شكرخدا دارن تو مقطع كارشناسي تلاش ميكننم قبوله ها
اينجا قراره همون باهم حرف بزنيم و آشنا بشيم و از تجارب هم استفاده كنيم
بعد از اينكه حضوريا زده شد يه ساعتيو باهم مشخص ميكنيم تا اون موقع همه باهم بيايم

پس بچه هاي گل و گلاب زود زود اسم نويسي كنيد تا شروع كنيم

بشتابيد...
بشتابيد......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ns_55

عضو جدید
نیاز شدید به کمک پیرامون کاردانی کامپیوتر

نیاز شدید به کمک پیرامون کاردانی کامپیوتر

سلام. نیاز به کمک شدید شما عزیزان دارم. من ورودی 86 کاردانی کامپیوتر هستم که گویا باید 84 واحد در مجموع پاس کنیم. تا اینجا 32 واحد بیشتر پاس نکردم و 5 ترم هم گذاشته. یعنی بر اساس قانون دانشگاه آزاد 1 ترم دیگه جا دارم. در نظر دارم حداقل تعداد واحدهای پاس شده رو به 50 برسونم. به این ترتیب در مدت زمان مجاز اگر به فرض همین حدود 50 واحد پاس کنم باز 34 واحد میمونه. حالا اینجاست که کمک شما رو نیاز دارم. من سربازی معاف هستم و مشکل خدمت ندارم. حالا آیا دانشگاه آزاد به من اجازه تحصیل در 2 ترم دیگه رو هم میده؟ یعنی جای 3 سال آیا میتونم 4 سال تحصیل کنم و 84 واحد رو تموم کنم؟ با در نظر گرفتن این موضوع که معاف هستم. واقعا ممنون میشم اگر جواب بدید. یک سوال دومی هم داشتم. به فرض من 50 واحد تا پایان سال 89 پاس کنم. اونوقت ادامه واحد ها رو در ترم اول سال 1390 (یعنی از اسفند 89 تا تیر 90) و ترم دوم 1390 (یعنی مهر تا اسفند 90) پاس کنم و 84 تا تموم بشه. اونوقت میتونم در کنکور کاردانی به کارشناسی که در تابستان سال 1391 برگزار می شود شرکت کنم؟ یعنی ثبت نام برای این کنکور به چه ترتیب هست؟ میتونم وسط سال که 84 واحدم تموم شد ثبت نام کنم یا باید دفترچه رو قبلش بگیرم؟ اگر قبلش هست میتونم بگیرم و بعدا که واحدهام کامل شد شرکت کنم؟ با تشکر زیاد از شما.

ns_55

عضو جدید
لطفا فقط بگید که کنکور کاردانی به کارشناسی هر سال در چه ماهی برگزار می شود؟

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. نیاز به کمک شدید شما عزیزان دارم. من ورودی 86 کاردانی کامپیوتر هستم که گویا باید 84 واحد در مجموع پاس کنیم. تا اینجا 32 واحد بیشتر پاس نکردم و 5 ترم هم گذاشته. یعنی بر اساس قانون دانشگاه آزاد 1 ترم دیگه جا دارم. در نظر دارم حداقل تعداد واحدهای پاس شده رو به 50 برسونم. به این ترتیب در مدت زمان مجاز اگر به فرض همین حدود 50 واحد پاس کنم باز 34 واحد میمونه. حالا اینجاست که کمک شما رو نیاز دارم. من سربازی معاف هستم و مشکل خدمت ندارم. حالا آیا دانشگاه آزاد به من اجازه تحصیل در 2 ترم دیگه رو هم میده؟ یعنی جای 3 سال آیا میتونم 4 سال تحصیل کنم و 84 واحد رو تموم کنم؟ با در نظر گرفتن این موضوع که معاف هستم. واقعا ممنون میشم اگر جواب بدید. یک سوال دومی هم داشتم. به فرض من 50 واحد تا پایان سال 89 پاس کنم. اونوقت ادامه واحد ها رو در ترم اول سال 1390 (یعنی از اسفند 89 تا تیر 90) و ترم دوم 1390 (یعنی مهر تا اسفند 90) پاس کنم و 84 تا تموم بشه. اونوقت میتونم در کنکور کاردانی به کارشناسی که در تابستان سال 1391 برگزار می شود شرکت کنم؟ یعنی ثبت نام برای این کنکور به چه ترتیب هست؟ میتونم وسط سال که 84 واحدم تموم شد ثبت نام کنم یا باید دفترچه رو قبلش بگیرم؟ اگر قبلش هست میتونم بگیرم و بعدا که واحدهام کامل شد شرکت کنم؟ با تشکر زیاد از شما.

نترس میزارن فقط باید نامه نگاری کنی:cool:

parpar7070

عضو جدید
انتخاب پروزه كارداني

انتخاب پروزه كارداني

سلام.من دانشجوترم آخركارداني به كارشناسي هستم.اين ترم بايد پروژه ارائه بدم.بايد3 تا موضوع انتخاب كنيم.مي تونيد كمكم كنيد.؟

sqwsAS

عضو جدید
سوال راجع به کارشناسی ناپیوسته (کاردانی پیوسته هستم)

سوال راجع به کارشناسی ناپیوسته (کاردانی پیوسته هستم)

با سلام. بنده کاردانی پیوسته کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم. ما 88 واحد داریم که من حدودا 1 سال دیگه یعنی 2-3 ترم دیگه تمومش میکنم. حالا سوال من اینه: من بعد یک سال دیگه که تموم کردم کاردانیم رو و کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دادم اگر به فرض قبول بشم. در دوره کارشناسی چند واحد باید پاس کنم؟ آیا مجموعا 144 واحد هست که من 88 واحدش رو در کاردانی و 56 واحد رو در کارشناسی پاس میکنم؟ یا اینکه در کارشناسی دوباره باید 144 واحد پاس کنم؟ اگر حالت قبل هست شرط نمره داره؟ یعنی میگن باید مثلا فلان نمره به بالا باشه که دیگه نخواید دوباره بخونید؟ یا اینکه چه به 10 چه با 10 قبول میکنن؟ کلا شرایطش به چه ترتیبی هست؟ راستی من رودهن درس میخونم. کنکور آزاد کاردانی پیوسته به کارشناسی ناپیوسته که سخت نیست؟ یعنی راحت همونجا قبول میشم؟ مرسی از کمکتوت.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در کارشناسی حدودا 70 واحد جداگانه پاس میکنین و هیچ ربطی هم به واحدهای کاردانی نداره.....
البته اگه در کنکور بعضی از درسها رو کم بزنین، پیش نیاز میخورین.....

sqwsAS

عضو جدید
آیا حقیقت داره که اگر معدل دوره کاردانی زیر 12 باشه نمیتونیم تو کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنیم؟ اگر اینطور هست تکلیف چیه؟ با تشکر.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا حقیقت داره که اگر معدل دوره کاردانی زیر 12 باشه نمیتونیم تو کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنیم؟ اگر اینطور هست تکلیف چیه؟ با تشکر.
سلام
من اینو نمیدونم و نشنیدم.... تکلیف اینه که بیشتر درس بخونین که معدلتون بیشتر از 12 بشه:D

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
میگم منابع همه آزمونها باهم یکی اند؟یعنی فرق نمیکنه دانشگاه آزاد باشه یا مثلا علمی کاربردی؟

دفترچه ازاد گرفتم ،یکی از منابعش درس مدارمنطقی بود. ما همچین درسی نداشتیم تو کاردانی.قضیش چیه؟حالا چیکار کنم؟

یه سوال دیگه هم داشتم. درس فرهنگ و معارف اسلامی منظورش با همون کتاب اندیشه اسلامی خودمونه؟

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم منابع همه آزمونها باهم یکی اند؟یعنی فرق نمیکنه دانشگاه آزاد باشه یا مثلا علمی کاربردی؟

دفترچه ازاد گرفتم ،یکی از منابعش درس مدارمنطقی بود. ما همچین درسی نداشتیم تو کاردانی.قضیش چیه؟حالا چیکار کنم؟

یه سوال دیگه هم داشتم. درس فرهنگ و معارف اسلامی منظورش با همون کتاب اندیشه اسلامی خودمونه؟
بله منابع آزمون ها یکی هست....
مدار منطقی یا طراحی دیجیتال که منبع که سوال میدن هم کتاب مدار منطقی نوشته موریس مانو هست
بله، معارف همون اندیشه اسلامی هست...

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
مدار منطقی یا طراحی دیجیتال که منبع که سوال میدن هم کتاب مدار منطقی نوشته موریس مانو هست
واقعاممنون. فکر میکنید جزوه سخت افزارمون که مطالبش ازهمین کتابه رو بخونم کافی باشه یا بهتره کتاب موریس مانو رو بگیرم بخونم؟ راستی شما دانشجوی چه دانشگاهی هستین؟

آخرین ویرایش:

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم....
ببینین اگه واسه قبولی توی کنکورتون میخواین، به نطر من فقط تست و کتاب های تست آقای مقسمی کافی باشه.... و تستهای پوران پژوهش هم خوبه....
و اگه کتاب تست کار کنین رتبه خیلی خوب هم میارین....من 2 تا از دوستام که رتبه های 200 و 120 آوردن....
من خودم دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد بودم که واسه لیسانس هم چون شاگرد اول شدم و بدون کنکور وارد مقطع بعد شدم....

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
من خودم دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد بودم که واسه لیسانس هم چون شاگرد اول شدم و بدون کنکور وارد مقطع بعد شدم....

میتونم معدلتونو بدونم؟میخوام بدونم طرفای چند بشه میشه بی کنکور رفت دانشگاه؟

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونم معدلتونو بدونم؟میخوام بدونم طرفای چند بشه میشه بی کنکور رفت دانشگاه؟
:surprised::surprised::surprised::w20::w20::w20:
چقدر شما اطلاعات مشکوک از آدم میگیرین!!! کل اطلاعاتمو لو دادم که:surprised:
باشه اینم میگم، معدل کاردانی شدم 18.39
ولی اونطور که من یادمه، فکر میکنم بالای 17 باشه میشه بدون کنکور رفت.... البته با توجه به همون شرایطی که قبلا توضیح دادم....

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
:surprised::surprised::surprised::w20::w20::w20:
چقدر شما اطلاعات مشکوک از آدم میگیرین!!! کل اطلاعاتمو لو دادم که:surprised:
باشه اینم میگم، معدل کاردانی شدم 18.39
ولی اونطور که من یادمه، فکر میکنم بالای 17 باشه میشه بدون کنکور رفت.... البته با توجه به همون شرایطی که قبلا توضیح دادم....
اطلاعات مشکوک؟:surprised:
معذرت میخوام:redface:
ممنون که گفتین:gol::gol::gol:
کدوم شرایطو میگین؟مگه شرطی هم داره:D
(شما کاملا مختارید که جواب ندید!)

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعات مشکوک؟:surprised:
معذرت میخوام:redface:
ممنون که گفتین:gol::gol::gol:
کدوم شرایطو میگین؟مگه شرطی هم داره:D
(شما کاملا مختارید که جواب ندید!)
خواهش میکنم.... شوخی کردم
شرایطشو من تو همین تالار گفتم.... فکر کردم تو همین تاپیک بود....
شرایط مهمش اینه : 1-شاگرد اول ورودی تون در رشته تون بشین.... 2- در چهار ترم کاردانی تون رو تمام کنین...
3- معدلتون بالای 17 باشه ( اینو مطمئن نیستم ) 4- دانشگاهم تاییدتون کنه از نظر اخلاقی

تذکر مهم :
شما در دوران تحصیلتون فقط یکبار میتونین از این سهمیه استفاده کنین.... یعنی اگر در مقطع بالاتر دوباره شاگرد اول بشین، فقط در کنکور سهمیه دارین و نمیتونین بدون کنکور وارد مقطع بعد شوید...

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
درباره برنامه نویسی هم سوال داشتم!!! به چه زبانی هستش؟سی یا سی++؟ کتابی یا جزوه ای بهم معرفی میکنین؟!!!از این درس خیلی میترسم

maryy jo0n

عضو جدید
تست کاردانی به کارشناسی کامپیوتر از مقسمی

تست کاردانی به کارشناسی کامپیوتر از مقسمی

سهلام بچه ها...
اگه میتونید بهم کمک کنید..من تست کنکور کاردانی به کارشناسی میخوام...اگه دارین بی زحمت برام بفرستید...
پیشاپیش از همیاری سبزتون متشکرم..:دی:دی;);)

بالا