آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام لطفا به من کمک کنید واسه ارشد حتما باید بریم کلاس یا خوندن جزوه و منابع کافیه؟من شیرازم کسی کلاس های دیباگران رفته اگه جزوه هاشو داشته باشی کافیه یا حتما کلاسم باید بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسییییییییییییییییییییی

اگر ضعیفی تو مطالب درسی باید کلاس بری اما اگر میتونی خودت بخونی لازم به کلاس نیست، بدون کلاس رفتن هم خیلیا رتبه های خوبی آوردن و قبول هم شدن
منابع تو امضام هست، تکمیلی ها رو لازم نیست بخونی، اول کتاب مهمه و نزدیکای کنکور جزوه ها مهم میشن

7y7

عضو جدید
سلام دوستان.شهیدبهشتی تهران برای پردیس 2داره ارشد میگیره کسی اطلاعاتی داره به من بده؟بااین شرایط ازمون پارسال اگه این بدرد بخوره بهتره برم همین وخودم راخلاص کنم.چون توی این مملکت ارزش نداره خیلی وقت بذاری برای درس خوندن .اخه من این هفته که نبودم رفته بودم یه جایی همین نزدیکیها توی یه مملکت دیگه وفهمیدم اوضاع ماازاونی که فکرمیکنیم بدتر است!!!!!!!!!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام دوستان.شهیدبهشتی تهران برای پردیس 2داره ارشد میگیره کسی اطلاعاتی داره به من بده؟بااین شرایط ازمون پارسال اگه این بدرد بخوره بهتره برم همین وخودم راخلاص کنم.چون توی این مملکت ارزش نداره خیلی وقت بذاری برای درس خوندن .اخه من این هفته که نبودم رفته بودم یه جایی همین نزدیکیها توی یه مملکت دیگه وفهمیدم اوضاع ماازاونی که فکرمیکنیم بدتر است!!!!!!!!!

تازه فهمیدید اوضاع ما بدتره؟ دانشگاه تهرانمون تو رنکینگ دانشگاهای دنیا حتی از دانشگاهای ترکیه هم پایین تره، این رو یه دنیا میدونن

7y7

عضو جدید
نگفتی اطلاعاتی داری راجع به پردیس 2 شهیدبهشتی یانه؟ممنون میشم کمک کنی.

sh@hin

عضو جدید
فوری-فوری

فوری-فوری

با سلام . می خواستم بپرسم برای قبولی در ارشد رشته معماری معماری یا معماری منظر- بسته آموزشی کدوم موسسه خوبه ؟؟؟؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
با سلام . می خواستم بپرسم برای قبولی در ارشد رشته معماری معماری یا معماری منظر- بسته آموزشی کدوم موسسه خوبه ؟؟؟؟

دوست خوبم کافیه یکم بگردی تو باشگاه جواب سوالتو چندین بار دوستان و از جمله خودم گفتن
هیچ موسسه ای جزوه هاش برای قبولی در ارشد سراسری کافی نیست، مگر اینکه بخوای آزاد شرکت کنی

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دوست عزیز میخوام بدونم میصرفه اینقدرهزینه کنی ومدرکش بدرد روزگاری میخوره یانه؟میشه با این مدرک ادامه تحصیل بدی یا نه؟

دوست خوبم، یکم فکر کن ببین ارشد بگیری چه تاثیری در زندگیت و آینده شغلیت داره؟
بخوای بری استاد دانشگاه شی بهت میخوان ساعتی 4500 تا 5000 تومن بدن که خودتم بکشی آخر ماه ماهی 1 میلیون هم نمیتونی در بیاری
بری سر کار هم اگر قبولت کنن و کار بهت بدن که معمولا نمیدن (چون میگن ارشدیا بازدهشون کمه و زبونشون درازتر از کارشناسی یا کاردانی) با حقوق پایه کارشناسی استخدامت میکنن
تو چند تا شرکت حضور دارم میبینم وضع کار رو، ارشدیا التماس میکنن با حقوق کاردانی کار کنن
اما نه، خونه نشستی و حوصله ات سر رفته و پولتم زیادی کرده برو درس بخون
من اگر میخواستم همچین خرجی کنم میرفتم خارج از کشور درس میخوندم که فردا ارشد گرفتم و برگشتم برام سر و دست بشکونن
باز تصمیم با خودته، موفق باشی

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امروز تصمیم جدی گرفتم دیه بشینم بکوب ارشد بخونم ...
میشه راهنماییم کنید از کجا شروع کنم ...
من شاغلم اگه یکی کمکم کنه بتونم برنامه ریزی کنم کنار کارم بتونم برا ارشد بخونم ممنون میشم ...

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز میخوام بدونم میصرفه اینقدرهزینه کنی ومدرکش بدرد روزگاری میخوره یانه؟میشه با این مدرک ادامه تحصیل بدی یا نه؟
ارشد هیچی نیست جز یه دریچه یا فرصت که بتونی خارج از کشور بورسیه بگیری
وگرنه با همون کارشناسی هم میتونی کار کنی

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من امروز تصمیم جدی گرفتم دیه بشینم بکوب ارشد بخونم ...
میشه راهنماییم کنید از کجا شروع کنم ...
من شاغلم اگه یکی کمکم کنه بتونم برنامه ریزی کنم کنار کارم بتونم برا ارشد بخونم ممنون میشم ...
والا منم هفته ی قبل همین تصمیمو گرفتم. خیلی هم جدی بودم. فقط نمیدونم چرا احساس میکنم واقعا ارشد ارزش اینهمه تلاشو نداره.
ادم از دبیرستان وارد کارشناسی میشه. در نتیجه از دانش اموز تبدیل میشه به مهندس.
ولی وقتی از کارشناسی وارد ارشد میشی چی.؟تفاوت دو کلمه ی
کارشناسی و کارشناسیه ارشد فقط تو شب خواستگاری یکم نمود پیدا میکنه.

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها لطفا کمک کنید
من تو شهرمون فقط موسسه های پارسه.ماهان.سنجش و دانش و مدرسان شریف هست یا میدونم که هست.
کدوم ثبت نام کنم؟؟؟
کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک:smile:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا منم هفته ی قبل همین تصمیمو گرفتم. خیلی هم جدی بودم. فقط نمیدونم چرا احساس میکنم واقعا ارشد ارزش اینهمه تلاشو نداره.
ادم از دبیرستان وارد کارشناسی میشه. در نتیجه از دانش اموز تبدیل میشه به مهندس.
ولی وقتی از کارشناسی وارد ارشد میشی چی.؟تفاوت دو کلمه ی
کارشناسی و کارشناسیه ارشد فقط تو شب خواستگاری یکم نمود پیدا میکنه.

برا کسی که کارمنده واسه 2 قرون 2 زارش فرق داره ...
حالا کسی نیس
راهنمایی کنه از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

ulireza

عضو جدید
حالا کسی نیس

بستگی به خودت داره از چی شروع کنی!
اینکه تو چه زمینه های قوی هستی یا ضعیف و حتی چه درس هایی رو دوست داری و کدومارو نفرت!

درسای فن و تاریخ و البته زبان 504 واسه شروع میتونن خوب باشن

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا کسی نیس
اول اینکه اون یه قرون 2زار بود نه 2قرون 2زار:D
دوم هم اینکه حالا که مصممی بدون که باید اسکیس و منابع با هم شرو کنی
واسه منابع دوتا راه داری. یا اول از کتابای سبک شرو کن. یا از کتابایی شرو کن که سوالای بیشتری ازش میاد.
اسکیست هم فقط تمرین راندو و خط نیست. مطالعات اقلیمی داشته باش. چون مثل اینکه تنها اصلی که داورا روش ثابتن همین اقلیمه.
به نظر من کنار تمام منابع یه حساب جدا رو زبان باز کن. یعنی تو کل دوره مطالعاتت زبانو پیوسته بخون.
این تایپیک هم تو ضریب درسا و منابع کمکت میکنه
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ه-قدم-تا-ارشد-92-قدم-قدم-پیش-به-سوی-رتبه-برتر
این تایپیک هم ته منابعو در اورده:D
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/348080-مشاوره-منابع-ارشد-92

موفق باشی

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
130 صفحه خوندم احساس سردرگمی کردم:confused:
منم ازالان میخوام شروکنم بخونم:eek:
خدابزرگه:redface:

emidis

عضو جدید
سلام بچه ها من ترم 3 معماری هستم و میخوام از الان خودم برای کنکور ترم هفتم توی معماری داخلی آماده کنم.به نظرتون چه کتابایی برای شروع مناسبه و طبق چه ترتیبی بخونم؟در ضمن برای تقویت اسکیس از چه کتابایی استفاده کنم؟;)

yasihood

عضو جدید
سلام بچه ها من ترم 3 معماری هستم و میخوام از الان خودم برای کنکور ترم هفتم توی معماری داخلی آماده کنم.به نظرتون چه کتابایی برای شروع مناسبه و طبق چه ترتیبی بخونم؟در ضمن برای تقویت اسکیس از چه کتابایی استفاده کنم؟;)
سلام مهندس، خوش اوومدی
دم پشتکارت حسابی گرم من فکر میکردم خودم زود یاد ارشد افتادم:D
به نظر من الان کتابایی که به درسات مربوط میشن رو خوب بخون خلاصه نویسی هم حتما انجام بده و زبان رو هم از الان شروع کن و پیوسته بخون چون فراره ولی یه جوری نخون که خسته شی
منابع هم تو امضای Red_code عزیز هست
البته من نظرم ناقصه و کامل جوابتو نمیدونستم دوستای با تجربه ترمون بهتر راهنماییت میکنن
موفق باشی;)

7y7

عضو جدید
دوستان توی سایت اخباردانشگاه نوشته ازمون ارشد قرار است یک هفته جلو بیفتد خداکندقبول نکنند چون همین طوری هم وقت کم داریم ونمیرسیم بخونیم چه بسا که ازمون هم جلو بیفتد!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

marry behesht

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من کارشناسی مهندسی معماریو گذروندم وحالا میخوام کنکور ارشد شرکت کنم ولی اصلا راستش نمیدونم برم دنبال ارشد یا نه برم دنبال کار -البته یه 3ماهیم تو یه شرکت کار طراحی داخلی و 3دی انجام دادم ولی هم به خاطر پایین بودن حقوق و هم به خاطر خوندن ارشد ولش کردم ـ برای ارشد هم بین طراحی شهری و معماری بدجوری 2دلم هم ازنظر منابعو خوندنش هم آینده ی کاری... خالام دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید...:(

marry behesht

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من کارشناسی مهندسی معماریو گذروندم وحالا میخوام کنکور ارشد شرکت کنم ولی اصلا راستش نمیدونم برم دنبال ارشد یا نه برم دنبال کار -البته یه 3ماهیم تو یه شرکت کار طراحی داخلی و 3دی انجام دادم ولی هم به خاطر پایین بودن حقوق و هم به خاطر خوندن ارشد ولش کردم ـ برای ارشد هم بین طراحی شهری و معماری بدجوری 2دلم هم ازنظر منابعو خوندنش هم آینده ی کاری... خالام دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید...:(

ati.n

عضو جدید
میشه کسی بگه چه فصل هایی از منابع هست که باید یخونیم ازش سوال میاد و کدوم فصل ها رو نخونیم؟

ulireza

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز

من هم یه جورایی شبیه شما بودم و ادامه تحصیل رو انتخاب کردم
به نظر ادامه معماری مناسب تر میتونه باشه

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
میشه کسی بگه چه فصل هایی از منابع هست که باید یخونیم ازش سوال میاد و کدوم فصل ها رو نخونیم؟

ارشد و کنکورش طوریه که نمیشه فصل یا فصولی رو حذف کرد و نخوند، مگر در مواردی خاص و تو درسی مثلا منظر که کاملا واضح و مبرهنه که از یه سری فصول منابع سوال نمیدن
اگر میخواید قبول بشید باید همه مطالب رو بخونید بدون حذف کردن قسمت هایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا