*** چهره های ماندگار تالار مواد ***

*** چهره های ماندگار تالار مواد ***

• مجموع رای دهندگان
    88

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من تنها کاری که کردم تو پروفایل بچه های مواد که اخیرا تو باشگاه اومدن لینک این تاپیک رو گذاشتم

میتونی از تک تک اونایی که بهم رای دادن بپرسی من گفتم به من رای بدین ؟

راستی امیر من به تو گفتم به من رای بده ؟

تالار مواد 43 نفر عضو فعال داره؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفت درسته من فقط مشکل این نظر سنجی آ را گفتم که تو باشگاه هر چند وقت می بینم

نظر سنجی رو تحت دید عموم گذاشتم که اگر خواستیم صحتشو بررسی کنیم بشه موادیو غیر موادیو از هم جدا کرد

حالا تا نزدیکه اسفند میذارم بمونه بچه های ما هم بیان رای بدن

بعد اگه تعداد آرا خیلی زیاد بود از بچه ها کمک میگیریم که افراد غیر موادیو جدا کنیم و آرا اصلی رو بگیم

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
این 4 نفری که تا الان بیشترین رای رو آوردن شایسته ترینهای تالارن
ولی مشکوکه ، یدفعه رای آقا رضا زد بالا.......فک کنم آقا رضا از نفوذش سر صندوقا استفاده کرده
البته من شوخی میکنم ................. جدیداً همه بی جنبه شدن ، کسی به خودش نگیره

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظر سنجی رو تحت دید عموم گذاشتم که اگر خواستیم صحتشو بررسی کنیم بشه موادیو غیر موادیو از هم جدا کرد

حالا تا نزدیکه اسفند میذارم بمونه بچه های ما هم بیان رای بدن

بعد اگه تعداد آرا خیلی زیاد بود از بچه ها کمک میگیریم که افراد غیر موادیو جدا کنیم و آرا اصلی رو بگیم

نه اینکه جدا کنی خوب نیست همینطور خوبه از فکرش بیا بیرون ...

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این 4 نفری که تا الان بیشترین رای رو آوردن شایسته ترینهای تالارن
ولی مشکوکه ، یدفعه رای آقا رضا زد بالا.......فک کنم آقا رضا از نفوذش سر صندوقا استفاده کرده
البته من شوخی میکنم ................. جدیداً همه بی جنبه شدن ، کسی به خودش نگیره
منم با شما موافقم
مشکوک میزنه.:w16:

69.

عضو جدید
اصلا قبول نیست اسم من کو پس؟ بابا دعوتنامه میفرستین من فکر کردم به عنوام ماندگارترین انتخاب شدم ذوق زده شدم ;):cry:
اصلا یه نگاه به تعداد پستای من تو این تالار بندازین بابا چرا عنوان منو بذل بخشش میکنین هاااا ؟ به چه اجازه ای!!!! :mad:
اما گذاشته از شوخی به نظرم ماندگارترین عضو این تالار همون کسیه که این تاپیکو راه انداخته و بقیه رو دعوت کرده یعنی زینب خانوم :gol: چون میخواسته با این کارش ماندگاریشو ثابت تر کنه :D

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا قبول نیست اسم من کو پس؟ بابا دعوتنامه میفرستین من فکر کردم به عنوام ماندگارترین انتخاب شدم ذوق زده شدم ;):cry:
اصلا یه نگاه به تعداد پستای من تو این تالار بندازین بابا چرا عنوان منو بذل بخشش میکنین هاااا ؟ به چه اجازه ای!!!! :mad:
اما گذاشته از شوخی به نظرم ماندگارترین عضو این تالار همون کسیه که این تاپیکو راه انداخته و بقیه رو دعوت کرده یعنی زینب خانوم :gol: چون میخواسته با این کارش ماندگاریشو ثابت تر کنه :D

سلام

دیر اومدی خودم جاتو گرفتم :دی

به نظر من همه ی کسایی که اسمشون هست و اونایی هم که اسمشون نیستو فعالن چهره ی ماندگارن

لطف کردی اومدی :دی

sina_0021

عضو جدید
من با داداش امیر موافقم
حالا واقعا اینا که اسمشونو اوردین ماندگارن یا دوستای صمیمی؟؟؟؟
میگم میخواین به یکیشون بگیم یه ماه نیاد باشگاه ببینیم چقد دل بقیه واسش تنگ میشه؟؟؟

من به نمایندگی از تموم بچه های دانشگاه سمنان به خاطر اینکه اسم casper کوچولو تو ارا نیست این انتخاباتو تحریم می کنم...!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

ولی از بین اینا به نظرم فرهنگ خانوم یه چیز دیگست!:gol::gol::gol:

خدا وکیلی حق خواهریو واسمون تموم کرد!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با داداش امیر موافقم
حالا واقعا اینا که اسمشونو اوردین ماندگارن یا دوستای صمیمی؟؟؟؟
میگم میخواین به یکیشون بگیم یه ماه نیاد باشگاه ببینیم چقد دل بقیه واسش تنگ میشه؟؟؟

من به نمایندگی از تموم بچه های دانشگاه سمنان به خاطر اینکه اسم casper کوچولو تو ارا نیست این انتخاباتو تحریم می کنم...!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

ولی از بین اینا به نظرم فرهنگ خانوم یه چیز دیگست!:gol::gol::gol:

خدا وکیلی حق خواهریو واسمون تموم کرد!!

آقا سینا خوب صفحاته قبلیو بخون برادر

بچه ها بیشتر گفتن اینا تو نظر سنجی باشن

من به اکثر بچه ها هم لینکه اینجا رو دادم عادلانه انتخاب کنن

کسپر خانوممم تو قلبه همه ماندگاره 100%

آخرین ویرایش:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
حامد سرلکی بیشتر به ذهنم میمونه
reza1364 هم که نیاز به گفتن نداره !

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سالهای اول!!!!! بابا سابقه کار

ho3in.s

عضو جدید
چه فایده ای داره که کی ماندگارتره وقتی دیگه خیلیاشون نیستن... بعضیاشون هم با ناراحتی این تالارو ترک کردن(به آخرین پست آقای سرلکی و یا خداحافظی ناگهانی خانم فرهنگ و یا با ناراحتی رفتن زینب خانم نگاه کنید)
تازه غیر از این 7 نفر کسای دیگه ای هم بودن که اسمشون نیست و اونا هم دیگه نیستن... کسایی هم که هستن دیگه فعالیتشون خیلی کم شده... تالار دچار افت علمی شده... همش شده بحث های حاشیه ای!
انگاری به ما ایرانیا نیومده کار گروهی کنیم... خوب میشد اگه باز هم همه این افراد جمع میشدن و تالارو به جلو هدایت میکردن... ولی افسوس...

mut

عضو جدید
چه فایده ای داره که کی ماندگارتره وقتی دیگه خیلیاشون نیستن... بعضیاشون هم با ناراحتی این تالارو ترک کردن(به آخرین پست آقای سرلکی و یا خداحافظی ناگهانی خانم فرهنگ و یا با ناراحتی رفتن زینب خانم نگاه کنید)
تازه غیر از این 7 نفر کسای دیگه ای هم بودن که اسمشون نیست و اونا هم دیگه نیستن... کسایی هم که هستن دیگه فعالیتشون خیلی کم شده... تالار دچار افت علمی شده... همش شده بحث های حاشیه ای!
انگاری به ما ایرانیا نیومده کار گروهی کنیم... خوب میشد اگه باز هم همه این افراد جمع میشدن و تالارو به جلو هدایت میکردن... ولی افسوس...

بیشترشون برمیگردن ... اطمینان داشته باش !!! مثلا زینب خانوم چراغ خاموش میاد سر میزنه و میره ... گمونم فعلا قهره !!!! مگه نه زینب خانوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ho3in.s

عضو جدید
بیشترشون برمیگردن ... اطمینان داشته باش !!! مثلا زینب خانوم چراغ خاموش میاد سر میزنه و میره ... گمونم فعلا قهره !!!! مگه نه زینب خانوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صحبت من فقط زینب خانم نیست... حرف من درباره همه کساییه که دیروز و امروز واسه این تالار زحمت کشیدن... صحبت من کلیه جان برادر!

• Like
واکنش ها: mut

mut

عضو جدید
صحبت من فقط زینب خانم نیست... حرف من درباره همه کساییه که دیروز و امروز واسه این تالار زحمت کشیدن... صحبت من کلیه جان برادر!

بله ... قرار که نیست همه تا ابد اینجا بمونن ... به هر حال یکی کنکور ارشد داره ، یکی پروژه ، یکی میره سر کار ، یکی ازدواج میکنه و ....
به قول فروغ : خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد ... این تاپیکم منظورش ماندگارترین نغمه هاست گمونم ...

ho3in.s

عضو جدید
بله ... قرار که نیست همه تا ابد اینجا بمونن ... به هر حال یکی کنکور ارشد داره ، یکی پروژه ، یکی میره سر کار ، یکی ازدواج میکنه و ....
به قول فروغ : خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد ... این تاپیکم منظورش ماندگارترین نغمه هاست گمونم ...
بله... ولی خیلی خوبه که همه با خاطرات خوش اینجا رو ترک کنند...

Ho$$ein

کاربر ممتاز
یادش بخیر ... همه رفتند ... یعنی ما هم یه روزی میریم ازین تالار ؟

امیدوارم دیگه اتفاقاتی که برای تالار مواد افتاد و خیلی ها خداحافظی کردن از قبیل : Casperخانوم، فرهنگ ، Mossit ، امیرحسین دولتی ، zeinab68 ، hamidevf , REZAB حامد سرلکی و این اواخر هم آقای MAGNET ... دوباره اتفاق نیفته

و جالب تر از همه : ghzshadow !!!!!! که خیلی برای دوباره فعال کردن تالار زحمت کشیدن و اینطوری یکهو غیب شدند !!! امیدوارم اگه به تالار سر نمیزنن حداقل حالشون خوب باشه . . .