بزرگترین مار ایران............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز

اين مار غول پيکر که به ” مگامارمالاد” شهرت دارد، پنجشنبه ?? تيرماه ???? در نزديکي سد کرج به حالت نيمه جان کشف شد.
اين مار آريايي(Persian Skate) که حدود ?? متر طول و ? متر پهنا دارد، تنها بازمانده نوع خود مي باشد و به گفته دانشمندان ??? ساله است!خبرها حاکي از آن است که مگامارمالاد بعد از دريافت تنفس مصنوعي، در وضيعت بهتري به سر مي برد و به زودي در باغ وحش ارم به نمايش گذاشته خواهد شد.
به افتخار مگامارمالاد، اين تنها بازمانده نژاد برتر مار آريايي درجهان

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم صحت داشته باشه چون در سایت یا تلویزیون یا منابع رسمی که منتشر نشد!! از طرفی نه ماشین حامل ونه صحنه پس زمینه متعلق به ایران نیست!

cullity

عضو جدید
دروغ . . .

اين مار غول پيکر که به ” مگامارمالاد” شهرت دارد، پنجشنبه ?? تيرماه ???? در نزديکي سد کرج به حالت نيمه جان کشف شد.
اين مار آريايي(Persian Skate) که حدود ?? متر طول و ? متر پهنا دارد، تنها بازمانده نوع خود مي باشد و به گفته دانشمندان ??? ساله است!خبرها حاکي از آن است که مگامارمالاد بعد از دريافت تنفس مصنوعي، در وضيعت بهتري به سر مي برد و به زودي در باغ وحش ارم به نمايش گذاشته خواهد شد.
به افتخار مگامارمالاد، اين تنها بازمانده نژاد برتر مار آريايي درجهان

[url]http://www.tabnak.ir/fa/news/269049/%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%80%D8%A7%D8%B1%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%80%D8%B1%D8%AC
[/URL]

در عکس‌های اصلی دیده می‌شود که نیروهای ارتش، خودرویشان و مار همگی پلاستیکی و اسباب‌بازی هستند که برای ساخت یک فیلم عروسکی و انیمیشن ساخته شده‌اند که البته گفته می‌شود همگی تصاویر متعلق به کشور اندونزی است.

واقعی...من عموم نزدیک سد کرج باغ داره....2ماه پیش بهم گفت این موضوع رو ولی منم گفتم الکی....ولی 1ماه پیش تو اینترنت دیدم ازبچه های سد کرجم پرسیدم گفتن درسته

حالا استارتر شاید خبر نداره ، شما چرا خالی می بندین ؟ عموم میدونه !!!! خالی بندی هم مجازی شده !

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم هم این تاپیک و زده بودم ولی اگر هم راست باشه ماله ایران نیست چون تابلو....

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر وحشتناک..
حالا چرا عدد ها رو علامت سوال گذاشتی؟

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا یه عده این چیزا رو باور میکنن؟:confused:

باورکن منم از اینترنت تو چند تا وبلاک دیدمو براتون اوردم.....ازخودم در نیوردم....بعدم خارج از اینترنت از چند نفر که سمت اینترنت هم نمیرن شنیدم....یکیشون عمو 45ساله خودم بود...الان که تو اینترنت دیدم گفتم براتون بزارم

cullity

عضو جدید
باورکن منم از اینترنت تو چند تا وبلاک دیدمو براتون اوردم.....ازخودم در نیوردم....بعدم خارج از اینترنت از چند نفر که سمت اینترنت هم نمیرن شنیدم....یکیشون عمو 45ساله خودم بود...الان که تو اینترنت دیدم گفتم براتون بزارم

من یه لینک معتبر دادم هااااا ! شما دیگه این دروغ رو با گفتن حرفای خنده دار عموم و ... ادامه ندین !
کافیه تو جستجوی عکس گوگل ، عکس رو وارد کنین ، می بینین که میره به سایتای اندونزی !

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
اولا تکراریه ، این خودرو هم فک نکنم تو کل ایران باشه

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکم سرچ کنی پیدا میکنی
اینا مال یه فیلم خارجیه
...

وضعیت
موضوع بسته شده است.