لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

الهه100

عضو جدید
من پسری هستم 23 ساله که در یک شرکت تولیدی کار میکنم وترم آخر دوره کارشناسی هستم و چند ماه دیگه میرم خدمت سربازی
پسری هستم که به اعتقادات دینی بسیار پایبند هستم و گناه کردن مرا آزار میدهد.
سال قبل از دختری خواستگاری کردم ولی متاسفانه چشم هم چشمی وسخت گیری دو طرف باعث شد که این ازدواج سر نگیرد ... از آن به بعد افکار بد به سراغم می آید. زندگی مرا تحت تاثیر هوا هوس و وسوسه های شیطانی قرار میدهد...

بعد از طرح این مشکل پیش دوستانم آنها مرا به ازدواج موقت تشویق کرده اند...

الان در محل کار با خانم 30 ساله ای آشنا شدم که دو ازدواج ناموفق داشته والان طلاق گرفته است . تصمیم دارم با وی ازدواج موقت بکنم .( چون دوس ندارم به سمت گناه کشیده شوم ). فقط یه مشکلی دارم که آیا این ازدواج موقت با سن وسالی که دارم در روحیه ی من تاثیر بدی خواهد گذاشت یا نه ؟ واینکه این ازدواج می تواند وسوسه های شیطانی را ازمن دور کند؟

چرا نمیرید سراغ یه دختر دیگه البته برای ازدواج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید این دفعه به امید خدا درست بشه..

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوچ نیشه... 28 سالته ها... حتما تو این سال ها یه چیزی پس انداز کردی ...اگه کمم باشه اشکال نداره ...تو برو جلو خدا هم کمک میکنه داداشی...

................................................................................................................................................
بچه ها تو خارج کشور ازدواج رو با یه خونه 40 متری یه تخت خواب دونفره شروع میکنن و بعدا زن وشوهر با تلاش وکار چیزای بزرگتر بدس میارن وبه خواسته هاشون میرسن...

تو ایران برعکسه اول زندگی همه شرایط باید جور باشه ... بعد که زن وشوهر شدن دیگه نمیدونن باید چیکار کن چون همه چی دارن!

کاش تو کشور مام اینجوری بود... :(
بله کاش اینطوری بود.ولی اینجا سنت ها یقه مارو گرفته.ما بخایم بقیه نمیخان تغییر کنه.
پس انداز که ایییی یه چیزایی داشتم.یه ماشین 11/12 تومنی داشتم با یه دفتر ک.چولو تو یه منطقه نسبتا خوب شهرمون واسه دفتر.تو یه سری اتفاقات همشو بردن.البته ......بماند چطور.ولی خلاصه الان که صاف صافم.تا ببینیم خدا چی میخاد.من که میخام تلاشمم میکنم ولی .........بالاخره دست خالی که نمیشه.

bahare-71

عضو جدید

همه رو سرکار گذاشته :mad:

ولی نه بی انصافیه ...گفته بود به مسائل اخلاقی پای بندم...:)

در آخر ....پسرای مجرد سراغ این کارا نرید :w24: ... برید دنبال ازدواج دائم که
1000برابر شیرین تر ودلچسب تره:w40: ...

باشنیدن اولین جواب "نه" دلسرد نشید خب دختریم دیقه ...یکم ناز میکنیم:w38: ا ژ من گوفتن بوداا...مرشی منم میلم دیقه !
:w27:

:w17:این حرفام یادتون نره آقا پسرا :w17:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم قبلا قصد چنین کاری داشتم ولی پشیمون شدم... چون اون شوق واشتیاق لازم واسه ازدواج دائم رو ازبین می بره...من دوس دارم همه ی عشق ولذت ها رو با همسرم شریک باشم .

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره پسرامون خیلی بی عرضه شدن ... دوس دارن با خانواده ای وصلت کنن که پولدار باشن ... ولی نمیدونن که بعد ازدواج همش باید از دست زنشون تو سری بخورن!
هرکی باید با هم سطح خودش وصلت کنه...

:surprised:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

در آخر ....پسرای مجرد سراغ این کارا نرید :w24: ... برید دنبال ازدواج دائم که
1000برابر شیرین تر ودلچسب تره:w40: ...

باشنیدن اولین جواب "نه" دلسرد نشید خب دختریم دیقه ...یکم ناز میکنیم:w38: ا ژ من گوفتن بوداا...مرشی منم میلم دیقه !
:w27:

کامل متین و درسته ...

باغ آجونی

عضو جدید
سلام :من روانشناس نیستم ولی دوست گرامی مشکل شما با ازدواج موقت با هیچ خانمی حل نیشه فقط بعد از یک مدت بیشتر هم میشه.بهتر با یک روانشناس صحبت کنید شما از نظر عاطفی شکست خوردید که این کار ممکن اثر بدتری روی شما بگذره.پس بهتر قبل ازهرکاری با چند نفر که در این زمینه تخصص دارند از نزدیک مشورت کنید.....

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :من روانشناس نیستم ولی دوست گرامی مشکل شما با ازدواج موقت با هیچ خانمی حل نیشه فقط بعد از یک مدت بیشتر هم میشه.بهتر با یک روانشناس صحبت کنید شما از نظر عاطفی شکست خوردید که این کار ممکن اثر بدتری روی شما بگذره.پس بهتر قبل ازهرکاری با چند نفر که در این زمینه تخصص دارند از نزدیک مشورت کنید.....

آفرین منم این روش رو توصیه میکنم .... پسر بعد از شنیدن جواب "نه" دچار یه حالت روحی بسیار بدی میشه که باید توسط خانواده مهار بشه

maede_s

عضو جدید
من پسری هستم 23 ساله که در یک شرکت تولیدی کار میکنم وترم آخر دوره کارشناسی هستم و چند ماه دیگه میرم خدمت سربازی
پسری هستم که به اعتقادات دینی بسیار پایبند هستم و گناه کردن مرا آزار میدهد.
سال قبل از دختری خواستگاری کردم ولی متاسفانه چشم هم چشمی وسخت گیری دو طرف باعث شد که این ازدواج سر نگیرد ... از آن به بعد افکار بد به سراغم می آید. زندگی مرا تحت تاثیر هوا هوس و وسوسه های شیطانی قرار میدهد...

بعد از طرح این مشکل پیش دوستانم آنها مرا به ازدواج موقت تشویق کرده اند...

الان در محل کار با خانم 30 ساله ای آشنا شدم که دو ازدواج ناموفق داشته والان طلاق گرفته است . تصمیم دارم با وی ازدواج موقت بکنم .( چون دوس ندارم به سمت گناه کشیده شوم ). فقط یه مشکلی دارم که آیا این ازدواج موقت با سن وسالی که دارم در روحیه ی من تاثیر بدی خواهد گذاشت یا نه ؟ واینکه این ازدواج می تواند وسوسه های شیطانی را ازمن دور کند؟

من جای شما بودم این کارو نمیکردم! حداقل اگرم میخواستم کسی رو انتخاب کنم وا3 ازدواج موقت، اون خانومو با اون وضعیت حساس انتخاب نمیکردم!!
با توجه به سنتون من تقریباً مطمئنم که توی روحیه تون اثر میذاره.
بهتره برای ازدواج دائم با یه شخص مناسب تصمیم گیری کنید!
من شخصی رو میشناختم که با یه خانومی که چند سال بزرگتر از خودش بود صیغه کرده بود ولی بعد گذشت یه مدت طولانی به خاطر اصرار خانومه نتونسته بود ازش جدا بشه و ازدواج دائم با شخص مورد نظرش بکنه واین خیلی اون پسرو رنج میداد. طوری که دست به دامن اطرافیان شده بود!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان دقیقا منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w08:

خوب برید 1000000000000000 تا زنم صیغه کنید به من چه:w01:
یعنی چی اخه؟
این بود ارمانهای امام؟
این بود اونی که رفتم براش شهید شدم؟
این بود مبارزه با نفس؟
بازم بگم یا سرخورده شدی؟
(روح شهید حامی ثانی)

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی اخه؟
این بود ارمانهای امام؟
این بود مبارزه با نفس؟
بازم بگم یا سرخورده شدی؟
(روح شهید حامی ثانی)

nedashiva

کاربر بیش فعال
یعنی چی اخه؟
این بود ارمانهای امام؟
این بود مبارزه با نفس؟
بازم بگم یا سرخورده شدی؟
(روح شهید حامی ثانی)

از شما که شهیدی بعیده این حرفااااااااااااااااااااااا

خوب آقای شهید طرف میخواد مثلا گناه نکنه خوب اگه صیغه کنه وجدان دینیش آسوده میشه

این اونیه که شما واسش رفتی شهید شدی

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه اول شرایطش رو بخون بعد نظر بده ... پسر مجرد خودشم 23 سالشه ...یعنی اوج احساسات وهیجان... ممکنه آسیب روحی روانی ببینه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصلا ما غلط کردیم اگه شهیدیم.غلط کرده اونیم که واسه این چیزا رفته شهید شده.
ینی دیگه همه کاراش درسته و هیچ گناهی نکرده و تمام واجباتش به راهه فقط مونده صیغش که لیست مستحباتش پر شه؟

من که گفتم به نظرم باید این احکام ثانویه یه تغییراتی بکنن.ولی خوب اقایون بالایی دوس ندارن.اصلا میمیرن واسه این حکم.هیچیه قرانو که قبول نداشته باشن واسه این جون میدن.
البته منظورم استارتر نیستاومنظورم همه کسایین که این فکرو دارن

یاکریم

عضو جدید
سلام بچه ها بابت نظراتون ممنون...واقعا انتظار شنیدن این همه جواب رو نداشتم.
راستش من از این کار منصرف شدم... (با این که حتی اون خانوم امروز پیشنهاد این کارو بمن داد) ولی حس میکنم نوعی خیانت به همسر آیندم محسوب میشه
عوارضی رو هم که دوستان گفتن احتمال داره برام رخ بده ...چون من خیلی احساسی هستم.

واقعا ازتون ممنونم:gol::gol:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من از این کار منصرف شدم... (با این که حتی اون خانوم امروز پیشنهاد این کارو بمن داد) ولی حس میکنم نوعی خیانت به همسر آیندم محسوب میشه

ایول دمت گرم.خیانتو خوب اومدی.
خدا ایشالا کمکت میکنه

nedashiva

کاربر بیش فعال
نه اول شرایطش رو بخون بعد نظر بده ... پسر مجرد خودشم 23 سالشه ...یعنی اوج احساسات وهیجان... ممکنه آسیب روحی روانی ببینه

الان شما چرا همش با من لجی؟؟:w19::w13:

فک کنم نظراتمون یکی بود هردومون مخالف بودیم با صیغه البته فک کنم:evil: :twisted:

یاکریم

عضو جدید
ایول دمت گرم.خیانتو خوب اومدی.
خدا ایشالا کمکت میکنه

خیلی ممنون داداش گلم... حرفات واقعا عالی بود..ایشاا...خدا کمکت کنه... مخصوصا تو امر ازدواج

من تصمیم گرفتم بعد خدمت سربازی یه شغل مناسب پیدا کنم و یه ازدواج دائم انجام بدم...

امیدوارم خدا کمکم کنه و تا اون موقع بتونم جلوی هواهای نفسانی خودم رو بگیرم.

موفق باشید:gol:

nedashiva

کاربر بیش فعال

آفرین حالا میشه بشما گفت یه آدم پایبند به دین:w23:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان شما چرا همش با من لجی؟؟:w19::w13:

فک کنم نظراتمون یکی بود هردومون مخالف بودیم با صیغه البته فک کنم:evil: :twisted:

من کی باهات لج کردم؟؟ :w19: (اگه حرف بدی زدم معذرت میخوام)

خیلی ممنون داداش گلم... حرفات واقعا عالی بود..ایشاا...خدا کمکت کنه... مخصوصا تو امر ازدواج

من تصمیم گرفتم بعد خدمت سربازی یه شغل مناسب پیدا کنم و یه ازدواج دائم انجام بدم...

آفرین براسلامتیش صلوات...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بهترین تصمیمو گرفتین
افرین
ایشالا بزودی شیرینی عروسیتونو بهمون بدین:)

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

من تصمیم گرفتم بعد خددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددمت سربازی شغل مناسب پیدا کنم و یه ازدواج دائم انجام بدم...
گفتم که خدمتو درست درک کنی.

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تصمیم گرفتم بعد خددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددمت سربازی شغل مناسب پیدا کنم و یه ازدواج دائم انجام بدم...

جون من اینجوری نگید خدددددددددددددددددددددددمت منم نرفتما ...ته دلم خالی شد...:cry:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقدسشو یادتون رفت بگین:cool: