کلوپ آبیدلان.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارت بازيی فرهاد مجيدی صادر شد ...

کارت بازيی فرهاد مجيدی صادر شد ...

حالا دیگه فرهاد برای بازی تو استقلال مشکلی نداره و اگه شرایطش ایده آل باشه شاید تو بازی با ذوب آهن بازی کنه ..........

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابهامات پایان یافت؛ کارت مجیدی صادر شد
کارت بازی فرهاد مجیدی توسط سازمان لیگ صادر شد.

[-]اندازه متن[+]

جام ورزشی، فرهاد مجیدی که حدود 2 هفته پیش با عقد قراردادی یکساله و نیمه به استقلال پیوسته بود، پس از ثبت قرارداد مشروط در هیئت فوتبال در تمرینات آبی‌پوشان شرکت کرد.

این بازیکن پس از فسخ قرارداد لیام ردی رسما استقلالی شد و کارت بازی این بازیکن نیز صادر شد تا او بتواند بدون مشکل برای استقلالی‌ها به میدان برود.

در جلسه ای که با حضور علی کاظمی دبیر سازمان لیگ، مصطفی شهبازی مسئول نقل و انتقالات و علی امیری معاون ورزشی استقلال برگزار شد پس از بررسی مفاد آیین نامه نقل و انتقالات کارت مجیدی صادر شد.

علی امیری به هنگام ترک جلسه ضمن تایید این خبر گفت: مجیدی برای بازی در استقلال مشکلی ندارد.

در صورتی که مجیدی از لحاظ فنی و بدنی در شرایط ایده‌‌آل باشد کادر فنی تیم استقلال می‌تواند در دیدار مقابل ذوب آهن از این بازیکن استفاده کند.

دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن روز شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجیدی آمد؛ رحمتی نیامد
فرهاد مجیدی به تمرینات گروهی استقلال اضافه شد.

جام ورزشی، در حالی که فرهاد مجیدی از زمانی که به جمع آبی پوشان اضافه شده است به همراه بدنساز تیم تمرینات اختصاصی خود را دنبال می کرد،امروز نخستین بار همراه سایر بازیکنان به تمرینات گروهی پرداخت.

وی با صدور کارت بازی اش می تواند استقلال را در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

*تمرین بعد از ظهر سه شنبه آبی پوشان ساعت 13:30 در کمپ زنده یاد ناصر حجازی در غیاب امیر قلعه نوعی آغاز شد.

*در تمرین امروز استقلال سیاوش اکبرپور،سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری از غایبین به شمار می رفتند.

*امیر حسین صادقی پیش از شروع تمرین با لباس شخصی به کمپ آمد اما پس از گذشت چند دقیقه محل تمرین را ترک کرد.

*بازیکنانی که برای استقلال مقابل سایپا بازی کرده بودند ریکاوری کردند و سایر بازیکنان مانند روزهای گذشته زیر نظر مربیان به تمرین پرداختند.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجیدی آمد؛ رحمتی نیامد
فرهاد مجیدی به تمرینات گروهی استقلال اضافه شد.

جام ورزشی، در حالی که فرهاد مجیدی از زمانی که به جمع آبی پوشان اضافه شده است به همراه بدنساز تیم تمرینات اختصاصی خود را دنبال می کرد،امروز نخستین بار همراه سایر بازیکنان به تمرینات گروهی پرداخت.

وی با صدور کارت بازی اش می تواند استقلال را در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

*تمرین بعد از ظهر سه شنبه آبی پوشان ساعت 13:30 در کمپ زنده یاد ناصر حجازی در غیاب امیر قلعه نوعی آغاز شد.

*در تمرین امروز استقلال سیاوش اکبرپور،سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری از غایبین به شمار می رفتند.

*امیر حسین صادقی پیش از شروع تمرین با لباس شخصی به کمپ آمد اما پس از گذشت چند دقیقه محل تمرین را ترک کرد.

*بازیکنانی که برای استقلال مقابل سایپا بازی کرده بودند ریکاوری کردند و سایر بازیکنان مانند روزهای گذشته زیر نظر مربیان به تمرین پرداختند.

مشروح صحبتهای قلعه نویی با فرهاد تو این عکس:
امیر:بابا فرهاد این چه کاری بود که کردی؟ یه بازی چه ارزشی داره؟ شیث هنوز که هنوزه تو کماست
فرهاد:عههههه؟؟؟؟ شیث؟؟؟؟؟؟؟ ای بابا!!!!!!! چه اشتباهی کردیما
امیر:گفتن پیوند جمجمه میخواد
فرهاد: ای بابا.....من برم قراردادو فسخ کنم که بهتره

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
واکنش باشگاه استقلال به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

صحبت از کاپیتان تیم ملی در این شرایط حساس نیاز به کنکاش و حساسیت بیشتری دارد .
.

جام ورزشی، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نسبت به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس در برنامه 90 واکنش نشان داد.

محمد سررشته داری درباره اظهارات مدیرعامل پرسپولیس که در برنامه 90 مدعی شد باشگاه استقلال بابت حضور جواد نکونام مبلغ 2 میلیارد به باشگاه اوساسونا پرداخت کرده است اظهار داشت: « با تمام احترامی که برای مدیر عامل باشگاه پرسپولیس قائل هستیم اما ناگزیریم همان پرسشی را که ایشان در برنامه 90 از سرپرست فجر و مجری برنامه درباره رقم رضایتنامه و قرارداد رضا حقیقی به پرسپولیس مطرح کردند،تکرار کنیم.پرسش ما این است که بر اساس کدام سند ایشان از پرداخت مبلغ 2 میلیارد به اوساسونا برای به خدمت گرفتن نکونام خبر دادند؟اگر حدس و گمانه زنی در بحث اول مذموم و قابل انتقاد است چرا در موضوع دوم به حدسیات بسنده می کنیم؟»

وی افزود:« نکته دیگر صحبت درباره کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان است.بازیکنی که تا پیش ازحضور در ایران،یعنی تا همین چند ماه قبل قراردادش در بالاترین سطح فوتبال اروپا 5 میلیارد بود.همان بازیکنی که در میانه فصل جاری،یعنی چند هفته قبل پیشنهاد 10 میلیاردی داشت اما ترجیح داد به گفته خود در استقلال بماند تا در تیم مورد علاقه دوران نوجوانی اش به دوران فوتبالی خود ادامه بدهد.دیگر لازم نیست بگویم که درباره بازیکنی صحبت می کنیم که همین حالا هم باشگاه اوساسونا به دنبال به خدمت گرفتن دوباره اوست و خبرهای مختلفی در رسانه های گروهی طی روزهای اخیر در این باره منتشر شده است.لذا صحبت از جواد نکونام،بازیکنی با این قابلیت و شایستگی در شرایط حساسی که فوتبال کشور در هنگامه برگزاری مقدماتی جام جهانی دارد،نیاز به کنکاش و حساسیت بیشتری دارد.»

سررشته داری تاکید کرد:«بر این باورم اینگونه اظهارنظرها نمی تواند برای فوتبال کشور چاره ساز باشد .در واقع اینگونه اظهارات فرار به جلو است و این ،قطعا راه حل مناسبی برای فوتبال امروز ما نیست.»

این رویانیان هم گندشو درآورده ،دیشبم که قادر تو برنامه 90 زد مچالش کرد.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره داداش اینجا همه عضوی از تیم هستن،مثلا مجید مدیر عامل ،من سرمربی ، نرگس بانو روانشناس و فعلا در نبود مجید مدیر عامل ، رضا داوودی کاپیتان ، غریبه آنالیزور و مربی، محسن کاپیتان دووم تیم مهاجم هدف و باقیه بچهای گل آبیدل هم بازیکن هستن.تورو هم اول باید ببینم بازیت چطوره بذارمت تو تیم یا بذارمت بیرون تیم کمک کنی.;)

آقایی داش ابوالفضل من کوچیکه بچه هام............خودت که می دونی فعلا من به دلیل مشغله کارام رو سپردم به دخترم نرگس...........البته اگه نرگس هم سرش شلوغ بود معصومه هم آبجیه گلم می تونه کمک نرگس باشه........کار مدیر عاملی رو می تونی به این دو عزیز هم بسپری..........راستی یادت رفت بگی عماد دروازه بان بود محمد هم رییس هیئت مدیره با اون شمشیر طلاییش..................

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایی داش ابوالفضل من کوچیکه بچه هام............خودت که می دونی فعلا من به دلیل مشغله کارام رو سپردم به دخترم نرگس...........البته اگه نرگس هم سرش شلوغ بود معصومه هم آبجیه گلم می تونه کمک نرگس باشه........کار مدیر عاملی رو می تونی به این دو عزیز هم بسپری..........راستی یادت رفت بگی عماد دروازه بان بود..............

بچه ها خودمو معرفي ميکنم ::D
بنده نقش چوب لباسيه باشگاهو دارم ظاهرا:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خودمو معرفي ميکنم ::D
بنده نقش چوب لباسيه باشگاهو دارم ظاهرا:D

نه اختیار داری محسن جان
شما تاج سر مایی ، نقش میز کاپهای قهرمانی رو داری برای ما :D
کی به ابوالفضل گفته من آنالیزورم ؟؟؟ :surprised: من آنالوزیرم نیستم

بچه ها ببخشید من تشکرام تموم شده

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اختیار داری محسن جان

مو اومدوم
پس من تاج سر کیم؟؟؟؟
همه پست دارن
منم هل بدین تو باشگاه
امور مالی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟
دزدیا رو کنترل میکنم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اختیار داری محسن جان

واو چه پست خوبي خيلي دوسش دارم:D
قربونت نه اختيار داري باو تو اناليزات حرف نداره بايد کلي پول بديم بياي حرف بزني واسمون:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهااااااااااااااااااااااا
پس میگن تشکرم تموم شده یعنی این
دیگه نمیتونم تشکر کنم
خدایا شکرت که توفیق درک چنین لحظه ای رو بهم دادی
بابا بیا ببین پسرت دیگه برا خودش مردی شده..........تشکر تموم میکنه برامون.......ماشالا

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اهالی کلوپ
چ خبره اینجا؟
بدون اجازه مدیر عامل پست میدین ب هم اخراجتون کنم؟؟؟؟؟ها
حالا برا اینکه دیکه تکرار نشه محسنو اخراج میکنم
محسن اخراجی
:biggrin::D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واو چه پست خوبي خيلي دوسش دارم:D
قربونت نه اختيار داري باو تو اناليزات حرف نداره بايد کلي پول بديم بياي حرف بزني واسمون:D

پس خودت پیش قدم شو یه پولی بده بذا خرج کنیم

اهااااااااااااااااااااااا
پس میگن تشکرم تموم شده یعنی این
دیگه نمیتونم تشکر کنم
خدایا شکرت که توفیق درک چنین لحظه ای رو بهم دادی
بابا بیا ببین پسرت دیگه برا خودش مردی شده..........تشکر تموم میکنه برامون.......ماشالا

به سعید پس تا حالا چی فکر میکردی از این جمله تشکرم تموم شده ؟؟ نه خداییش بگو

سلام اهالی کلوپ
چ خبره اینجا؟
بدون اجازه مدیر عامل پست میدین ب هم اخراجتون کنم؟؟؟؟؟ها
حالا برا اینکه دیکه تکرار نشه محسنو اخراج میکنم
محسن اخراجی

:biggrin::D

سلام بابا کجایی تو ،از وقتی کمتر میای من متهم شدم به چشم شوری

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ها ببخشید
جوونی کردم خامی کردم
گفتن بکش خوبه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خودت پیش قدم شو یه پولی بده بذا خرج کنیم

سلام بابا کجایی تو ،از وقتی کمتر میای من متهم شدم به چشم شوری

من ک مدير نيست برو حسابداري غريبه:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگن ؟؟ باشه پس آقا جون محسن از بیخ و بن اخراجه

هيييييييي واي چرا محسن؟؟چرا مجيد نه؟:D

حالا من پیشنهاده اخراجه ب بچه های بالا میدم ببینم چی میگن:biggrin:

قبول نميکنن خودتو خسته نکن:redface:

منم همینو گفتم
اخراج
:biggrin:

:cry:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول به همه آبیدلان
ایشالله امسال حتما قهرمان میشیم
هم لیگ ، هم جام حذفی ، هم واسه آسیا میریم بالا
بازم ببخشید که من تشکر ندارم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول به همه آبیدلان
ایشالله امسال حتما قهرمان میشیم
هم لیگ ، هم جام حذفی ، هم واسه آسیا میریم بالا

اره خيلي خوبه تيم ماشالا
ميگم يه ذره يه ذره خيلي کم تو خط حمله يه کم ميلنگه:redface:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خيلي خوبه تيم ماشالا
ميگم يه ذره يه ذره خيلي کم تو خط حمله يه کم ميلنگه:redface:

بستگی داره که به مجیدی بازی بده یا نه ، مجیدی همون بازیکن نیم فصل اول پارسال باشه یا نه
وگرنه آره ، خیلی کم گل زدیم 21 گل تو 19 تا بازی ، اما خط دفاعمون خوبه البته اگه مثل بازی با فولاد نباشن

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن پشت سر من ک حرف میزنی
پشت سرمجیدم حرف میزنی
بدمت ی سال تبعیدت کنن؟؟؟؟ها
:biggrin:

کجا تبعيدم ميکني؟:D

بستگی داره که به مجیدی بازی بده یا نه ، مجیدی همون بازیکن نیم فصل اول پارسال باشه یا نه
وگرنه آره ، خیلی کم گل زدیم 21 گل تو 19 تا بازی ، اما خط دفاعمون خوبه البته اگه مثل بازی با فولاد نباشن

اره بهترين خط دفاع ليگو داره
اما بهترين خط حمله مال فولاد و تراکتوره
حرفاي قلعه نويي بو دار بودا
اخر بازي ميگفت تيم زحمت بکشه بره جلو بعد يه نفر خراب کنه هي!!

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجا تبعيدم ميکني؟:D

اره بهترين خط دفاع ليگو داره
اما بهترين خط حمله مال فولاد و تراکتوره
حرفاي قلعه نويي بو دار بودا
اخر بازي ميگفت تيم زحمت بکشه بره جلو بعد يه نفر خراب کنه هي!!

بیخیال.:biggrin: