زائران قبرستان بقیع امروز شوکه شدند

yareza2006

عضو جدید
زائران قبرستان بقیع امروز شوکه شدند
http://www.labbaik.ir/fa/default.aspx?page=news&newsID=13359
متاسفانه در پي اقدام جديد وهابيان در قبرستان بقيع ،اطراف قبور مطهر ائمه با حصار (بلوک هاي پلاستيکي)پوشانده شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی لبیک از مدینه منوره ؛ در پي اين اقدام بي شرمانه ، مزار مطهر امامان معصوم (ع) که با چهار سنگ نشان آشناي ديدگان اشکبار زائران بود از نظرها پنهان شد.
زائران با ديدن اين صحنه، شوکه شده اند و تاثير آن را در کلام و گفتار و حتي از ديدگان آنان مي توان مشاهده کرد.
اين تغييرات جديد دولت سعودي در قبرستان شريف بقيع چندي است رو به افزايش گذاشته است و بعد از پوشاندن يکي پنجره هاي قبرستان، اين اقدام تازه شايد زنگ خطري براي آغاز فصل جديدي از تغييرات در اين بقعه مقدس باشد.
شماري از زايران كه در اين قبرستان حضور داشتند، با ديدن اين صحنه معترض شدند كه پليس مدينه بلافاصله براي خاموش كردن اين اعتراض‌ها در محل مستقر شد.
تاكنون درباره‌ دستگيري يا برخورد با زايران گزارشي دريافت نشده است.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
یه ساعت پیش این خبر رو از یکی از دوستام شنیدم.
وقتی این تصاویر رو دیدم خیلی دلم گرفت:(
خیلی دلم سوخت!
کی گفته امام رضا غریبه؟ غربت امام حسن رو نمی بینید؟
فقط یه آرزو میکنم
کاش مهدی بیاید!
کاش ماها لیاقت خودمون رو کمی بالاتر ببریم!
کاش کمی از عباس علی درس غیرت یاد بگیریم!
کاش مهدی بیاید
...

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا رب فرج امام ما را برسان ...

یا رب فرج امام ما را برسان ...

بله متاسفانه امروز پیامش برای من هم اوومد
تا وقتی که منجی نیاد اوضاع همینجوریه و از این هم بدتر میشه
ما هم متاسفانه انقدر مشغول مادیات و دنیامووون شدیم که مهدی ، غریب غریبان رو فراموش کردیم
خدایا امام زمان را برسان تا داد بندگان تو را از بندگان شیطان بگیرد
اللهم عجل لولیک الفرج ... :gol:

maryamsalivan

عضو جدید
چه انتظار عظیمی نشسته در دل
ما همیشه منتظریم و کسی نمی آید
صفای گمشده آیا
به این زمین تهی مانده باز می گردد
اگر زمانه به این گونه پیشرفت این است
مرا به رجعت تا آغاز مسکن اجداد مدد کنید
که امدادتان گرامی باد
همیشه دلهره با من هست ،همیشه بیمی هست
که آن نشانه صدق از زمانه برخیزد
و آفتاب صداقت ز شرق بگریزد
همیشه با خود میگفتم: چقدر مردن خوبست
چقدر مردن
در این زمانه که نیکی حقیر ومغلوب است
خوب است

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جای دل مهمه ، چه وسط بقیع باشی ، چه کره ماه ، دلت با ائمه باشه ، کافیه ، چه بسا افرادی که کنار بقیع باشند و به برادر مسلمان اهل سنتی که شهادتین رو گفته بی احترامی کنند .

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای دل مهمه ، چه وسط بقیع باشی ، چه کره ماه ، دلت با ائمه باشه ، کافیه ، چه بسا افرادی که کنار بقیع باشند و به برادر مسلمان اهل سنتی که شهادتین رو گفته بی احترامی کنند .
کدامین برادر ؟
ایا وهابیت بالواقع جزو فرقه های اهل سنت میباشد
من در اکثر نرم افزارهای عربی که دقت کردم حنفی ، مالکی و ... بود اما خبری از وهابی نبود
ما به اهل سنت احترام میگذاریم ولی به انهایی که با اعتقادات ما بازی میکنند ... !
امید است با آمدن منجی عالم حق به حقدار داده شود
در فرقه وهابیت فقط مانده پیامبر را از جای و منزلتشان پایین بکشند .

sh.mojtaba

عضو جدید
خوب چه کار میشه کرد؟
افسوس خورد؟
گریست؟
فریاد زد؟
راستی کیست از اتحاد وهابیت و تشیع میگوید؟
امامان ما چه انتظاری از ما در مقابل این رفتار زشت دارند؟
سکوت بست نیست؟
وقت آن نرسیده که بر سر این صحرا نشینان ملخ خور فریاد کشیم؟
کاش...
آره کاش مهدی بیاد...

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز صبح وقتي چشمام هنوز خواب الود بود همين طوري يه نيگاهي به روزنامه ي همشهري روي ميز انداختم..
وقتي اين خبر رو خوندم اشك توي چشام جمع شد..
نميدونستم چيكار بكنم...فرياد بزنم يا اشك بريزم تا آروم بشم...
همين چند وقت پيش بود كه خبر كتك خوردن شيعه ها رو توي عربستان شنيدم و هنوز ناراحتي اون خبر بر طرف نشده بود كه...
بچه شيعه ها ديگه نميتونيم قبر امام صادقمونو ببينيم و فقط بايد عكساشونو بزاريم روي صفحه ي ويندوزمونو گريه كنيم!
ياد حديث امام سجاد ميوفتم كه ميفرمان::
خدايا سپاسگزارم كه دشمنان مارا از ابلهان قرار دادي.!
اونطوري كه فهميدم اين موانع پلاستيكي براي هميشه گذاشته شده تا مبادا چشم اشكبار ما شيعه ها وهابيهاي كثيف رو اذيت بكنه...
نزديك مزار پيامبر وقتي بچه شيعه ها گريه ميكنن همين نا مسلمونا ميان و شروع ميكنن به آزار و اذيت..
لعنت بر اين مسلمونايي كه روي نا مسلموني رو سفيد كردن..
يك روز اين اعراب وحشي از ظلمي كه ميكنن پشيمون ميشن همونطور كه از كشتار كربلا پشيمون شدن و همونطور كه هنوز آه سردي كه از ته دل زينب و فاطمه و علي بيرون اومد پشتشونه..
يه روزي سيلي زدن به فاطمه و دستاي علي رو بستن و امروز هم بچه هاي علي و فاطمه رو اينطور اذيت ميكنن...
خدا لعنتشون كنه.

yareza2006

عضو جدید
برداشتن حصار دور قبور مطهر ائمه بقيع (ع)
http://www.labbaik.ir/fa/default.aspx?page=news&newsID=13383
سعودي ها بلوک هاي پلاستيکي دور قبور مطهر ائمه بقيع را پس از 48 ساعت برداشتند و سنگ قبور مطهر دوباره براي زائران نمايان شد .
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی لبیک از مدینه منوره انتشار خبر اقدام وهابیون سعودی در رابطه با قرار دادن بلوک های پلاستیکی در اطراف قبور مطهر، از شبکه های داخلی و خارجی رسانه ملی ، اعتراض گسترده زائران را به این اقدام وهابیون در پی داشت.
مسئولين سعودي در قبرستان بقيع دقيقا 48 ساعت قبل مقابل قبور ائمه را با بلوکلهاي پلاستيکي حصار کشيده بودند که در نتيجه آن مشاهده قبور ائمه ممکن نبود .
زائران شيعه به ويژه ايرانيان از اين اقدام سعودي بسيار ناراحت و خشمگين بودند .
صبح امروز اطراف حصار قبور ائمه بقیع مملو از ايرانياني بود که با چشماني اشکبار زيارت نامه مي خواندند و بانيان اين اقدام وقيحانه را سرزنش و تقبيح مي کردند .
هنوز دولت سعودي هدف از اين اقدام را اعلام نکرده است اما زائران شيعه و ايراني هدف اين اقدام را ايجاد محدوديت هاي بيشتر براي زائران و محروم کردن آنان از فيض ديدار ائمه مي دانند .