راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
من تمام پیامهام رو خوندم
اما هر چی میرم و میام میگه 2 پیام خوانده نشده
دیشب تا حالا اینجوریه!
چه کــنم؟
اگه درست بشه ممنون میشم
علیک سلام
یکی دو تا از پیامهای پروفایلتون رو حذف کنید

golkhooneh20

عضو جدید
فوری !!!روش های اندازه گیری ویسکوزیته سیالات

فوری !!!روش های اندازه گیری ویسکوزیته سیالات

میشه در مورد روشهای اندازه گیری ویسکوزیته سیالات منو راهنمایی کنین؟ فوریه !!! :(

...PaRiSa...

عضو جدید
سلام...:(
خیلی دنبال رولوه و پلان اندازه گذاری مسجد شیخ لطف الله گشتم ولی پیدا نمیکنم خیلیم سریع بهش احتیاج دارم میشه کمکم کنید :(:cry:

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام...:(
خیلی دنبال رولوه و پلان اندازه گذاری مسجد شیخ لطف الله گشتم ولی پیدا نمیکنم خیلیم سریع بهش احتیاج دارم میشه کمکم کنید :(:cry:
علیک سلام
لطفا به تالارمهندسی معماری مراجعه کرده و در بخش مناسب سوال و درخواست تون رو مطرح کنید

torsh2007

عضو جدید
سلام ببخشید من چجوری میتونم نوشته ای، حرف دلم و... را بفرستم تا همه مشاهده کنن؟ممنونتون میشم اگه کمکم کنید.

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید من چجوری میتونم نوشته ای، حرف دلم و... را بفرستم تا همه مشاهده کنن؟ممنونتون میشم اگه کمکم کنید.
سلام
اول نیت می کنی:)
بعد بخش گفتگو آزاد رو انتخاب می کنی و مطلبتو می نویسی (تاپیک ارسال می کنی)... در ضمن حتما قوانین زدن تاپیک رو هم مطالعه کن

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
اول نیت می کنی:)
بعد بخش گفتگو آزاد رو انتخاب می کنی و مطلبتو می نویسی (تاپیک ارسال می کنی)... در ضمن حتما قوانین زدن تاپیک رو هم مطالعه کن
علیک سلام
به تالار ادبیات مراجعه کرده و بعد از مطالعه قوانین مندرج در تالار ، اقدام به ایجاد تاپیک یا ارسال پست کنید

..:: civil ::..

عضو جدید
سلام
مطلب فید خوان رو خوندم
من firefox دارم این RSS کجاست تو firefox?
یعنی ببخشید از فید خوان firefox چه طوری استفاده کنم؟
بعدم من می خوام کل مطالب جدید مربوط به تالار عمران رو ببینم اما نمی خوام هر دفعه میام قسمت جستجو رو تنظیم کنم نمیشه کاری کنم که همیشه به محض ورودم به باشگاه تا روی پست های جدید کلیک میکنم پست های تالار خودمون توی همه زیر تالار ها رو ببینم؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
مطلب فید خوان رو خوندم
من firefox دارم این RSS کجاست تو firefox?
یعنی ببخشید از فید خوان firefox چه طوری استفاده کنم؟
بعدم من می خوام کل مطالب جدید مربوط به تالار عمران رو ببینم اما نمی خوام هر دفعه میام قسمت جستجو رو تنظیم کنم نمیشه کاری کنم که همیشه به محض ورودم به باشگاه تا روی پست های جدید کلیک میکنم پست های تالار خودمون توی همه زیر تالار ها رو ببینم؟؟
علیک سلام
پیشنهاد میکنم از گوگل ریدر استفاده کنید
آدرس فید تالار عمران رو به گوگل ریدر اضافه میکنید و همیشه همه مطالب رو یکجا خواهید داشت

..:: civil ::..

عضو جدید
علیک سلام
پیشنهاد میکنم از گوگل ریدر استفاده کنید
آدرس فید تالار عمران رو به گوگل ریدر اضافه میکنید و همیشه همه مطالب رو یکجا خواهید داشت

آخه اون آدرس

ttp://www.google.com/reader
که فرموده بودین ف ی ل ت ر هستش واسه من که!!:(
نمیشه مدیر محترم این امکان رو همین جا فراهم کنند؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
آخه اون آدرس

این هم جواب شما :
لطف بفرمایید اول وارد جیمیل بشید از اونجا به ریدر برید ..

بعد وارد شدن به جیمیل از بالای صفحه رو reader کلیک کنید

البته هیچچکدوم که برای من فیلــتر نیست

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اون آدرس

به آدرس بار دقت کنید احتمالا به اینصورته: .www اینو به اولش اضافه کنید : //:https

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چجوری یه پیامو سند تو آل کنم به همه دوستام.ارور میده!

sarinh

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم چه طوری میتونم عضو تالار مدیریت بشم اگه اصلا چنین تالاری هست

فروردین61

عضو جدید
چطوری می شه از عضویت در باشگاه انصراف داد؟

چطوری می شه از عضویت در باشگاه انصراف داد؟

من قبلا با یک آدرس ایمیل دیگه و با یک نام کاربرری دیگه عضو باشگاه شدم ولی مدتهاست به دلیل مشکلاتی که برای آدرس ایمیلم پیش اومد از اون آدرس ایمیل و نام کاربری استفاده نمی کنم و الآن با ایمیل آدرس جدیدم عضو شدم. ولی همچنان از طرف باشگاه به ایمیل قبلی من reminder میاد و من می خوام دیگه نیاد! پس باید از عضویت قبلی انصراف بدم. چطور می تونم این کار را انجام بدم؟

Sarp

مدیر بازنشسته
من قبلا با یک آدرس ایمیل دیگه و با یک نام کاربرری دیگه عضو باشگاه شدم ولی مدتهاست به دلیل مشکلاتی که برای آدرس ایمیلم پیش اومد از اون آدرس ایمیل و نام کاربری استفاده نمی کنم و الآن با ایمیل آدرس جدیدم عضو شدم. ولی همچنان از طرف باشگاه به ایمیل قبلی من reminder میاد و من می خوام دیگه نیاد! پس باید از عضویت قبلی انصراف بدم. چطور می تونم این کار را انجام بدم؟
سلام
میتونید ایمیل اکانت رو عوض کنید تا به اون ایمیل تون پیامی ارسال نشه

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راهنمایی

راهنمایی

سسسسسسسسسسسسسسسسسلام من کمک میخوام برای شکل کلی حجمم (حجم دانشکده معماری)خواهشششششش

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا