مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elaheh_192

عضو جدید
سلام دوستان، امیدوارم کسایی که کنکور داشتن کنکورشونو خوب داده باشن، من که گند زدم:(((( می خواستم بدونم در گرایش الکترونیک تا چه رتبهای پارسال بچه ها روزانه و یا شبانه قبول شدن؟ مثلا بچه هایی که 1500 به بالا آوردن شانس قبولی دارن یا نه؟
ممنون

mani6606

عضو
سلام دوستان، امیدوارم کسایی که کنکور داشتن کنکورشونو خوب داده باشن، من که گند زدم:(((( می خواستم بدونم در گرایش الکترونیک تا چه رتبهای پارسال بچه ها روزانه و یا شبانه قبول شدن؟ مثلا بچه هایی که 1500 به بالا آوردن شانس قبولی دارن یا نه؟
ممنون

شما نارحت نباش من یادمه پارسال بچه ها با همین رتبه شبانه شهرستان هم قبول شدند الان غیرانتفاعی سجاد مشهد تا 2200 الکترونیک میگیره.

حالا من یک درخواست داشتم اگر ممکنه درصد هاتون هم بزارید .

sina1415

عضو جدید
من که امتحان نداده بودم اگه ممکنه درصد ها رو بزارین حتی اگه خراب کرده باشین ... به هر حال خوبه بدونیم مثلا کسی که رتبش شده 1500 با کسی که رتبش شده 500 درصدهاش چفد فرق می کرده ...

• Like
واکنش ها: henn

sina1415

عضو جدید
سلام راستش یکی از بچه ها درصد درس هاش این شده و هر چی می گم رتبشو بهم نمی گه .. می گه اگه تونستی حدود رتبمو حدس بزنی بهت می گم ... حالا می شه یه حدسی بزنین رتیبش تو چه رنجی هست ......

گرایش قدرت

زبان 26
ریاضی 45
مدار 25/42
ماشین 22/45
بررسی 21/49
مغناطیس 0
کنترل 26/33
============
و یکی دیگه از بچه ها ... این یکی خراب کرده ..........
زبان 20
ریاضی 44/4
مدار 22/22
ماشین 33/13
بررسی 56/35
مغناطیس87/17
کنترل 82/12
سیستم 67/6

ممنون می شم .....اگه ممکنه حدود رتبه هاشون

آخرین ویرایش:

maede akbari

عضو جدید
از بین کتاب های کمکی واسه درس الکترونیک و مغناطیس کدومش بهترن لطفآ یکی اطلاعاتو جمع کنه تو سایت بذاره که کمک کم شروع کنیم به خوندن
مرسی

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام به همگی....

بابا ایول داره ! تالار برق چند وقتی هست که سوت و کور شده .

فکر نمی کردم بعد از اعلام نتایج ارشد هم اینجوری باشه .

MILAD AHWAZI

عضو جدید
از بین کتاب های کمکی واسه درس الکترونیک و مغناطیس کدومش بهترن لطفآ یکی اطلاعاتو جمع کنه تو سایت بذاره که کمک کم شروع کنیم به خوندن
مرسی

سلام . فکر کنم درباره معرفی منابع پست های زیادی زدم ؟!

اما اگه باز سوالی داشتی بگو جواب میدم .

• Like
واکنش ها: henn

pouya6721

عضو جدید
سلام دوستان مهندسم
من امسال ازمایشی شرکت کردم ولی خراب کردم
دوستان دیگه هم اگر خراب کردن اصلا نگران نباشند که انشالله سال دیگه حتما خوب میشه نتایجشون

نخبه برق

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان

اميدوارم موفق باشيد

حالا كه اينجا بحث كنكوره من الان ترم 2 هستم و اول كار. دوستاني كه كنكور دادن بگن كه از الان جچوري بخونم؟ با روش استاد يا مدل ديگه. چجوري؟

من مهر مدار يك دارم از همين الان بايد شروع كنم

ممنون

henn

عضو جدید
من موندم چرا كسي درصدهاش رو نميگه
اقايون و خانومها اگر هم كه خراب كردين لطفا درصد هاي درسهاتون رو بزاريد و رتبه تون هم بگيد چند شده تا مضنه دستمون بياد:D
با تشكر

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام کاملا گند زدم

زبان 20
ریاضی31.11
مدار17.78
الکترونیک11.90
کنترل28.21( خیلی به ابن درس امیدوار بودما!!! آخرش شد این)
مغناطیس17.78
سیگنال2.22( این دیگه خیلی شکم کرد!!! یک عالمه تفاوت داشت!!!)
رتبم تو الکترونیک 2445
مخابرات 2188
قدرت2050

کسی میدونه با این نتایج درخشان هیچ گونه شانس قبولی دارم؟؟؟؟ راستی آخرین رتبه مجاز الکترونیک12258
مخابرات 13554
قدرت7305!!!

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام راستش یکی از بچه ها درصد درس هاش این شده و هر چی می گم رتبشو بهم نمی گه .. می گه اگه تونستی حدود رتبمو حدس بزنی بهت می گم ... حالا می شه یه حدسی بزنین رتیبش تو چه رنجی هست ......

گرایش قدرت

زبان 26
ریاضی 45
مدار 25/42
ماشین 22/45
بررسی 21/49
مغناطیس 0
کنترل 26/33
============
و یکی دیگه از بچه ها ... این یکی خراب کرده ..........
زبان 20
ریاضی 44/4
مدار 22/22
ماشین 33/13
بررسی 56/35
مغناطیس87/17
کنترل 82/12
سیستم 67/6

ممنون می شم .....اگه ممکنه حدود رتبه هاشون
اون اولی که خیلی خوش به حالشه.. به احتمال زیاد رتبش زیر 100
دومیم که الهی مثل خودم گند زده یه خورده بدتر( البته من الکترونیک بودما) ولی از رو چیزایی که میدونم میگم احتمالا رتبش 2500 به بالا باشه

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان انشالللللله همگی وفق باشید و ...............:whistle:

بقیه دوستان میشه درصد هاشون رو بزارن بببببتین چه خبره و دنیا دست کیه:w04:

mani6606

عضو
سلام به دوستان

اميدوارم موفق باشيد

حالا كه اينجا بحث كنكوره من الان ترم 2 هستم و اول كار. دوستاني كه كنكور دادن بگن كه از الان جچوري بخونم؟ با روش استاد يا مدل ديگه. چجوري؟

من مهر مدار يك دارم از همين الان بايد شروع كنم

ممنون

کنکور هر سال مفهومی تر میشه و کسی میتونه در کنکور ارشد نتیجه مطلوب و دلخواه بگیره که درسها رو مفهومی کار کرده باشه . من به شما توصیه میکنم که از همین اول که قصد ادامه تحصیل در مقطع بالاتر رو داری درسها رو مفهومی مطالعه کن و دنبال تست نباش چون من بعضی افراد دیدیم که از همین اول کار خودشون رو درگیر تست میکنند در حالی که اگر مفهوم رو خوب درک کنند هر چه قدر هم سوال سخت باشه باز هم میشه حلش کرد.

mani6606

عضو
سلام کاملا گند زدم

زبان 20
ریاضی31.11
مدار17.78
الکترونیک11.90
کنترل28.21( خیلی به ابن درس امیدوار بودما!!! آخرش شد این)
مغناطیس17.78
سیگنال2.22( این دیگه خیلی شکم کرد!!! یک عالمه تفاوت داشت!!!)
رتبم تو الکترونیک 2445
مخابرات 2188
قدرت2050

کسی میدونه با این نتایج درخشان هیچ گونه شانس قبولی دارم؟؟؟؟ راستی آخرین رتبه مجاز الکترونیک12258
مخابرات 13554
قدرت7305!!!

مهسا خانم من در صفحه قبل به یکی از دوستان گفتم به نظر من شما میتونید در یکی از غیرانتفاعی های سجاد یا خیام یا امام رضا مشهد در الکترونیک یا مخابرات قبول بشید.

abolfazlhamzeh

عضو جدید
:redface:سلام دوستان من که خراب کردم البته زیاد نخوندم خیلی ساده گرفته بودم اما این خبرا ....... ان شاالله سال بعد بقیه هم خودشونو ناراحت نکنن تجربه ی خوبی بود
این درصدامه
زبان 7.78
ریاضی 8.89
مدار 24.24
ماشین 10
بررسی 28.89
بقیه صفر
به تر تیب گرایش ها
1: 9936
2و5و6 :4416
3: 9738
4 :8730
7: 10102
8: 8681
دوستان اگه د رصداشونو بگن خیلی :heart:

ali00000

عضو جدید
سلام به همه /....

این درصدهای من ..........

زبان 28
ریاضی 37.25
مدار 38.12
ماشین 42.20
بررسی 48.63
کنترل 28
الکترومغناطیس 0 ( اصلا نخونده بودم .... نگاه سوالات هم نکردم)
رتبم 168

فک نمی کردم با این درصدها این رتبه رو بیارم ... می گفتم شاید بین 300 تا 500 بشم .. ولی فک کنم خیلی ها خراب کردن واسه همین ...البته میانگین درصدهای من 31.8
به نظر شما کجاها بزنم فبول میشم ؟

آخرین ویرایش:

daneshpajooh

عضو جدید
سلام به همه /....

زبان 28
ریاضی 37.25
مدار 38.12
ماشین 42.20
بررسی 48.63
کنترل 28
رتبم 168

فک نمی کردم با این درصدها این رتبه رو بیارم ... می گفتم شاید بین 300 تا 500 بشم .. ولی فک کنم خیلی ها خراب کردن واسه همین ...البته میانگین درصدهای من 31.8

خيلي خوبه . . . تبريك ميگم :gol:

sina1415

عضو جدید
سلام به همه /....

زبان 28
ریاضی 37.25
مدار 38.12
ماشین 42.20
بررسی 48.63
کنترل 28
رتبم 168

سلام اول از همه تبریک می گم ....

یه سوال دارم ...........

میانگین درصدهای شما شده 31.8 و رتبه 168 تو صفحه قبل میانگین درصد یکی از بچه شده 18 و رتبه 2050 ایا اینقد فرق می کنه یعنی با اختلاف درصد 13 اینقد رتبه رو جابجا می کنه ......میشه یه نفر توضیح بده ..گیج شدم

mani6606

عضو
سلام به همه /....

زبان 28
ریاضی 37.25
مدار 38.12
ماشین 42.20
بررسی 48.63
کنترل 28
رتبم 168

شما نگفتی در کدام گرایش این رتبه رو آوردین؟ در گرایش کنترل رتبتون چند شده؟

mary83

عضو جدید
سلام به همه /....

زبان 28
ریاضی 37.25
مدار 38.12
ماشین 42.20
بررسی 48.63
کنترل 28
رتبم 168

فکر کنم امیر کبیر روزانه
بهرحال شما 100 تا اتنخاب داری از شریف شروع کن - تهران امیرکبیر - خواجه نصیر علم و صنعت تربیت مدرس - اینا رو هم 30 تا می شه شبانه روزانه فکر کنم
بقیه هم هر چی دوست داری ;);)

daneshpajooh

عضو جدید
سلام اول از همه تبریک می گم ....

یه سوال دارم ...........

میانگین درصدهای شما شده 31.8 و رتبه 168 تو صفحه قبل میانگین درصد یکی از بچه شده 18 و رتبه 2050 ایا اینقد فرق می کنه یعنی با اختلاف درصد 13 اینقد رتبه رو جابجا می کنه ......میشه یه نفر توضیح بده ..گیج شدم

شما دو نفر رو در نظر بگيريد .
نفر اول در دروس مهم درصد بالايي كسب مي كنه و دروس كم اهميت تر رو خراب مي كنه .
نفر دوم برعكس نفر اول . يعني دروس كم اهميت رو خوب مي زنه اما دروس مهم رو خراب مي كنه .
شايد ميانگين درصد اين دو نفر يكي باشه اما اين كجا و آن كجا ؟!
ضمنا منظورم از دروس مهم دروسي هستش كه معمولا داوطلب ها درصد پاييني توي اون درس دارن و دروس كم اهميت هم دقيقا برعكسش .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا