" برترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد "

mohsen ceramic

عضو جدید
روزی که میخواستم واسه ارشد بخونم ، بخاطر اینکه حدود 3...4 سالی هم از فارغ التحصیلیم میگذشت و حسابی از حال وهوای درس خوندن دور شده بودم ، واسه پیدا کردن منابع خوب توی نت سرچ کردم و همون موقع هم بود که با این سایت آشنا شدم... بهرحال جسته و گریخته، از این طرف وانو طرف ، تونستم یه سری مطالب مفید پیدا کنم.... ولی بازهم بعد از کنکور فهمیدم که منابع خیلی خوبی رو ازدست دادم... مثل کتابای واعظی - محمدی که اون موقع توی بازار بودن و میتونستن به من خیلی کمک کنن...
هدفم از زدن این تاپیک اینه که بتونیم منابع موجود واسه ارشد رو بهم معرفی کنیم و با جمع آوری نظرات همه دوستان بهترین منابع ارشد رو شناسایی کنیم.... مطمئنا اگه کسی تو نت این جمله " برترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد " رو سرچ کنه ، اولین گزینه ای که بهش معرفی میشه این تاپیکه و قطعا میتونه جواب خودش رو اینجا بگیره .
پس با اجازتون یکی یکی درسارو بررسی میکنیم ... لطفا هرکس هر اطلاعات ونظری داره بنویسه تا به یک جمع بندی کامل واسه هر درس برسیم....

خوب ... اول از درس زبان شروع میکنیم.... به نظرتون چه جوری باید واسه این درس اماده شد و چه کتابایی رو پیشنهاد میکنید...
منبع زبان دیکشنری هست،من که دیکشنری میخونم،تخصص هم فلاحی مقیمی

بین نشین

عضو جدید
تغییر منبع مطالعاتی

تغییر منبع مطالعاتی

من ریاضی 1و2 و معادلات رو دارم از روی کتاب معتقدی می خونم کتاب آقاسی رو هم اصلا ندیدم ولی با توجه به صحبت های دوستان مثل اینکه

آقاسی بهتره به نظرتان برم اونو بخونم بهتره یا از روی همین کتاب معتقذی پیش برم؟؟؟

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
من کتابهای معتقدی که مال پارسه هست رو دیدم و خوب گفته...
کتابهای اقاسی خیلی خوبه و مثال زیاد داره... ولی چندتا عیب خیلی بزرگ داره (البته این نظر شخصی من هست)
خیلی به جزئیات پرداخته و خیلی نکته های زیادی رو گفته تو کتابش.. این یکم ادم رو گیج میکنه..
و نکته خیلی مهم این هستش که اگر شما پایه ریاضیت خوب نباشه اصلا کتاب اقاسی رو متوجه نمیشی...
ولی کلا کتاب خیلی خوبیه

baran0

عضو جدید
سلام بچه ها من میخوام کتاب واسه ارشد بخرم ونمیدونم کدوم منابع واقعا خوبه اگر مقدوره به من کمک کنین به شدت نیاز به اهنمایی دارم منتظم

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من میخوام کتاب واسه ارشد بخرم ونمیدونم کدوم منابع واقعا خوبه اگر مقدوره به من کمک کنین به شدت نیاز به اهنمایی دارم منتظم

سلام منابع واسه ارشد مواد خیلی زیاده.. در حال حاضر هم هر موسسه ای بسته اموزشی واسه ارشد مواد چاپ کرده...
من خودم دارم از منابع ماهان و جهش و راهیان ارشد استفاده میکنم..
بازم میگم شاید منابع دیگر مثل پارسه . سنجش تکمیلی و یا مدرسان شریف و ......... بهتر باشند بهتره نظرات دوستان دیگه رو هم جویا بشین.
موفق باشین

arashfooter

عضو جدید
سلام و خسته نباشيد.من دانشجوي ترم آخر فيزيك هستم و ميخوام ارشد رو مواد امتحان بدم...تو رو خدا راهنماييم كنين كه چيكار كنم و از كجا شروع كنم و اينكه ايا براي من كه كارشناسيم مواد نخوندم همين كتابهايي كه معرفي كردين كافيه يا بايد منابع ديگه اي هم بخونم؟مرسي

fataneh_aaaa

عضو جدید
l

l

متاسفانه این دو تا کتاب تجدید چاپ نشدن ... من کپی این دو کتاب رو دارم، اگه خودم فرصت کنم و شما هم مایل باشید می تونم واستون کپی کنم و بفرستم..اگر میشه لطف کنید و و اینکار و برای من انجام بدین ممنون میشم و از بابت هزینه مشکلی ندارم هرچه شما بفرمایید تفدیمتون میکنم
ادرس ایمل من اینه :fataneh_aaaa@yahoo.com

fataneh_aaaa

عضو جدید
من ماهان بودم و کل کلاس هاش رو رفتم.فکر کنم شهریش حدود 1000000 شد.جزوه هاش رو هم دارم.خیلی خوبه.کل کتابای راهیان ارشد و جهش و...را هم دارم.به نظرم اینا بهترین منابع برا کنکور هستند.اگه کسی میخواد میتونم در اختیارش بذارم.
اینم ایمیلمه
a.kavand84@gmail.com

salam adress mail khodamo baraye shoma send kardam moteasefaneh shoma javab nadadin

پیرمغان

عضو جدید
ریاضی 1 و 2 آقاسی
دیفرانسیل نیکوکار
ریاضیات مهندسی نیکوکار

خواص فيزيكي : تأليف ريدهيل

تغيير شكل و مكانيزم هاي شكست مواد مهندسي ، تأليف‌ هرت برگ ـ ترجمه علي اكبر اكرامي

شيمي فيزيك و ترموديناميك:
تأليف گسكل ـ ترجمه سعيدي

زبان: من کتاب 504 واژه و زبان تخصصی انتشارات سمت رو خوندم. ( البته به توصیه ی دوستم که رتبه تک رقمی بود با نرم افزار گزینه آخر آشنا شدم و پیشنهاد میکنم اگه می تونید از این نرم افزار استفاده کنید، چون واقعا لغات مورد نیاز زبان عمومی و تخصصیو تو کمترین زمان آموزش میده. من بازدهی این نرم افزارو تو کنکورهای آزمایشی دیدم)

سایت گزینه آخر:
www.gozineakhar.com

بین نشین

عضو جدید
پولمون کجا بود

پولمون کجا بود

مهندس اگه من 15000 تومن داشتم می رفتم یه کتاب 504 می خریدم می خوندم نه اینکه بدم به این نرم افزار

elnaz.mom

عضو جدید
الي

الي

برا ریاضیات 1 و2 کتابهای آقای آقاسی رو شنیدم که خوبه... اگه کسی این کتابا رو خونده نظرشو بگه لطفا!

نام كتاب: رياضي عمومي 1 - جلد 1
مولف : مسعود آقاسي
انتشارات: نگاه دانش
نوبت چاپ: ششم (ويرايش اول)
قيمت: 8800 تومان
تعداد صفحات: 597
تعداد مثالها: 220
تعداد تستهاي حل شده: 1450
تعداد تستهاي با پاسخ كليدي(خودآزمايي) : 590

نام كتاب: رياضي عمومي 2 - جلد 1
مولف : مسعود آقاسي
انتشارات: نگاه دانش
نوبت چاپ: پنجم (ويرايش اول)
قيمت: 6000 تومان
تعداد صفحات: 454
تعداد مثالها: 97
تعداد تستهاي حل شده: 901
تعداد تستهاي با پاسخ كليدي(خودآزمايي) : 305

جلدهای دوم این 2کتاب شامل تستهای سالهای گذشته رشته های مختلفه که واسه تمرین زیادتر میتونن مفید باشن....
كتاب هاي ؟اقاسي عالين البته من فقط معادلاتشو خوندم كه عالي بود:gol:

amitis elias

عضو جدید
دکتر محمد حسن عباسي من دانشجوشون بودم ميتونم جزوشو در اختيارتون بذارم

rrezaie

عضو جدید
سلام.
من رفرنسارو در طول ترم و همراه با جزوه استادم میخونم.
با ترتیب جزوه عنوانارو میخونمو تمرینارو هم حل میکنم.

ilia_material

عضو جدید
سلام بچه ها نمیدونم جاش هست یا نه خلاصه به بزرگواری خودتون ببخشید:
این گرایش شناسایی و انتخاب مواد دانشگاه آزاد دروس تخصصی کارشناسی شامل چه دروسی میشه؟ ممنون میشم کمکم کنید...

rrezaie

عضو جدید
دروس تخصصی کارشناسی همون درسای تخصصی گرایشه.
مثلا برا گرایش سرامیک شامل فرایند1و2و3 -خواص الکتریکی-شیشه و . . . میشه.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
این گرایش شناسایی و انتخاب مواد دانشگاه آزاد دروس تخصصی کارشناسی شامل چه دروسی میشه؟ ممنون میشم کمکم کنید...

فکر می کنم همون دروس تخصصی متالورژی صنعتی باشه... مثلا جوشکاری مهندسی سطح و خوردگی و شکل دادن...

met@llica

عضو جدید

انجماد-ریخته گری-استخراجی-انالیز مواد-خوردگی

jaafar_amiri

عضو جدید
کمک

کمک

من ماهان بودم و کل کلاس هاش رو رفتم.فکر کنم شهریش حدود 1000000 شد.جزوه هاش رو هم دارم.خیلی خوبه.کل کتابای راهیان ارشد و جهش و...را هم دارم.به نظرم اینا بهترین منابع برا کنکور هستند.اگه کسی میخواد میتونم در اختیارش بذارم.
اینم ایمیلمه
a.kavand84@gmail.com

سلام اقا من از لحاظ مالی به شدت ضعیفم الانم دارم تو خونه درس میخونم اگه امکان داره و برای شما مقدوره این جزوات رو هم برای من ایمیل کنید با تشکر فراوان از حسن نست شما

www.jaafar_amiri1@yahoo.com

f.barazandeh

عضو جدید
darkhaste jozve

darkhaste jozve

khahesh mikonam a
ge mishe in jozveha ro bara manam befrestin .khaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamnoon.