هتل­های شگفت انگیز جهان

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
هتل شناور در سوئد

در این هتل همه امور اجتماعی در جریان هست و مهمانان می توانند از هوای خوب و دریای بی کران لذت ببرند و شبها در کنار صدای امواج به خواب بروند.

هتل شن و ماسه در بریتانیا اولین هتل ماسه ای جهان به شکل یک قلعه در ساحل Weymouth در شهر ساحلی Dorset در بریتانیا است.

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]هتل جنگل در مکزیک [/h]این هتل در وسط جنگل قرار دارد و با حال و هوای بکر طبیعت و با یک معماری زیبا که شبیه اهرام وارونه هستند اما خود اهالی به آن "موشک هتل" می­گویند . این هتل در یک جنگل گرمسیر در نزدیکی­های دهکده ماهیگیری Yelapa در کشور مکزیک قرار دارد.
[h=2]هتل یخی در کانادا [/h]این هتل منحصر به فرد است و هرطور که حساب کنید یک تجربه منحصر به فرد و غیرقابل قیاس است و طوری خود آزاری هم محسوب می­شود.
[h=2]هتل کپسول در ژاپن [/h]اینها کپسول­های اجاره­ای هستند و احتمالا باید خیلی هم ارزون باشند . اما ناخواسته انسان را به یاد قفسه های سردخانه می­اندازند.

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]هتل جعبه بقاء در هلند [/h]هتل امدادی ، که استفاده ای دیگه از جعبه بقای هست ، در یک کانال در آمستردام هلند واقع شده است. از این جعبه ها در پای دکل ها و سکوهای دریایی استفاده می کنند.
[h=2]هتل غار در ترکیه [/h]یک هتل غیر عادی با فضایی افسانه وار و یک محیط کاملا عجیب و غریب، تقریبا شبیه کندوان ایران است.
[h=2]هتل هواپیما در سوئد [/h]هم اکنون شما می توانید شب را در یک جت واقعی اقامت داشته باشید.
[h=2]هتل جنگلی در هند [/h]این هتل شبیه خانه­های جنگلی داستانهاست و کاملا در طبیعت و اجین با حیات وحش است.
[h=2][/h]

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]هتل زندان در آلمان [/h]با توجه به سابقه کشور آلمان در زندان داری، از این فضاها نیز استفاده کرده­اند. زندگی در زندان، با لباسهای اجباری زندان اما راه رفتن در هر ساعت و به میل خود شخص است.
[h=2]هتل زیر آب در فیجی [/h]یک مسکن لوکس در عجیب ترین شرایط ممکن، زیر دریا .. باید خیلی جالب باشد.

[h=2]هتل لوله زه کشی در اتریش [/h]معماری و سبک کارهای اتریشی­ها همیشه عجیب و غریب بوده است

sarake

عضو جدید
خیلی جالب بود.مرسی
من دلم اون هتل دریایی رو میخاد.

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هتل غار،هتل جنگلی،هتل زیر آب،هتل شناور رو خیلی دوس داشتم
مرسی

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار