[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

samy_Y

عضو جدید
داوطلبان آزمون نفت از نگرانی‌های خود می‌گویند:
۱۳۹۱/۱/۲۶

زمان اعلام تکمیل ظرفیت همچنان در هاله‌ای از ابهام 10:06

با وجود گذشت حدود 9 ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طرح موضوع تکمیل ظرفیت‌ برخی رشته‌های آزمون استخدامی همزمان با اعلام نتایج قبول شدگان در روزهای پایانی دی سال گذشته، هنوز توضیحاتی راجع به روند تکمیل ظرفیت، زمان اعلام اسامی و رشته‌های مورد نظر بیان نشده است.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، باوجود سوالات مکرر داوطلبان در خصوص اعلام زمان جرئیات تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی نفت و گذشت حدود سه ماه از اعلام نتایج قبول شدگان نهایی، زمان احتمالی اعلام تکمیل ظرفیت‌ها و چگونگی اجرای آن در هاله‌ای از ابهام است.

در این رابطه برخی کاربران پانا نیوز، در یادداشت‌های مختلفی بر پیگیری‌های مکرر خود درخصوص اعلام زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت که بی‌نتیجه مانده است، تاکید کرده‌اند.

این داوطلبان با اشاره به اهمیت این موضوع توضیح داده‌اند که: "اطلاع از زمان و قانون‌های تکمیل ظرفیت به داوطلبانی که در مرحله نخست نمره کامل را کسب نکرده‌اند ولی باتوجه به کارنامه آزمون، به پذیرفته شدن در مرحله تکمیل ظرفیت امیدوارند، کمک خواهد کرد تا با اطلاعات و واقع‌بینی بیشتر به موضوع آزمون استخدامی نفت بپردازند.

به طور مثال بسیاری از داوطلبان شرکت کرده در آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی که همزمان در تیر سال گذشته برگزار شد، به طور موازی برای اشتغال در شرکت‌های دیگر هم تلاش کرده‌اند که اولویت خود را استخدام در صنعت نفت می‌دانند، در نتیجه طولانی‌شدن اعلام نتایج نهایی آزمون پس از برگزاری مصاحبه تخصصی و آزمون روانشناختی از یکسو و بی‌خبری در خصوص زمان اعلام تکمیل ظرفیت‌ها از طرف دیگر موجب شده گزینه‌های دیگر یکی پس از دیگری از دست بروند.

همچنین با توجه به اهمیت نتیجه این آزمون بر سرنوشت شغلی داوطلبان موجب شده بسیاری از تصمیم‌گیری‌های مهم در زندگی داوطلبان منوط به نتیجه آزمون معطل بماند که از همه بدتر انتظار در شرایط مبهم از نظر اطلاع‌رسانی است.

اگرچه مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به تازگی با اعلام زمانی برای تکمیل ظرفیت و ارائه اطلاعاتی هرچند مختصر داوطلبان این شرکت را از نگرانی و سردرگمی خارج کرده است ولی باید تاکید کنیم که از حدود پنج هزار نفری که در این مرحله قرار است جذب شوند، 587 نفر مربوط به پالایش و پخش بوده، پس انتظار اینست که مدیران توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت نیز با احترام به داوطلبان این آزمون حداقل اطلاعات اولیه را در اختیار داوطلبان بگذارند."

به گزارش پانا نیوز، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش در خصوص تکمیل ظرفیت مجوز استخدامی گفته بود که چنانچه به‌دلیل عدم نظر مثبت طب صنعتی و هسته گزینش و همچنین انصراف، افرادی از چرخه استخدام خارج شوند، بر اساس اولویت و تقدم امتیازات از نفرات ذخیره جهت تکمیل ظرفیت استفاده خواهد شد که در خرداد ماه سال جاری در صورت نیاز موضوع از طریق سایت ثبت نام اعلام خواهد شد

hamid_ba

عضو جدید
نه با من هنوز تماس نگرفتن....
گزینش هم که فکر کنم گوشیشونو جمع کردن.........بوق آزاد میزنه کسی برنمیداره!!
آقای حسینی که خیلی ماهه.....بهش زنگ بزن حداقل حالشو بپرس:biggrin:

سلام من الان تماس گرفتم با گزینش شماره شناسنامه و اسمم را دادم بعد از چند لحظه گفت فعلا در مرحله ارزیابیه ،چند روز دیگه تماس بگیر.

tana_2007

عضو جدید
بچه ها از شما ها کسی هست که در رشته H.S.E البته در قسمت ایمنی و کنترل ترافیک مشغول به کار باشه و به من معرفیش کنین ؟
:question:

samy_Y

عضو جدید
سلام من الان تماس گرفتم با گزینش شماره شناسنامه و اسمم را دادم بعد از چند لحظه گفت فعلا در مرحله ارزیابیه ،چند روز دیگه تماس بگیر.

اين جا كه شما تماس ميگيري هركس از هر شركتي كه تماس بگيره جوابشو ميده يا مختص شركت خاصي هسش.؟

hamid_ba

عضو جدید
اين جا كه شما تماس ميگيري هركس از هر شركتي كه تماس بگيره جوابشو ميده يا مختص شركت خاصي هسش.؟

نه مهند س فرقی نداره مال کدوم شرکت باشه جواب میدن. اما برای مناطق نفت خیزو نمیدونم جواب بدن یا نه.

davood253

عضو جدید
محسن علی بیگی
ایران
اهواز
1391/01/24
پرسش : با سلام آیا امکان استفاده ازنفرات ذخیره آزمون استخدامی سال گذشته شرکت ملی نفت در سال جدید وجود دارد ویا اینکه قرار است آزمون جدیدی برگزار شود
پاسخ : با سلام هر آزمون شرايط خاص خود را دارد و شما بايد مجددا در آزمون كتبي شركت نماييد.
با تشكر

يعني بايد دوباره امتحان بدي؟
جوابت را گرفتي؟

ABADAN-

عضو جدید
یکی از دوستان از مناطق نفت خیز(5طبقه) اطلاعات گرفته
بش گفتن احتمالا(100%نیست) 3خرداد شروع اموزشی و محلشم اهواز-برومی
6ماهم طول میکشه
در همین اندازه بش گفتن

reza 68

عضو جدید
سلام. از دوستان فلات قاره ای کسی مونده که واسه طب بهش زنگ نزده باشن؟
من یکی از دوستام همه کارامون با هم بود به اون گفتن 27 بیا واسه طب ولی به من نزنگیدن. اول فامیل اون و هست و اول فامیل من م. هر دوتامون هم یک رشته و یک مدرک داریم.
گزینش رو هم هفته قبل که زنگ زدم گفت قبولم.

من هم،همچنان منتظرم تا این فلات تنبل واسه طب صنعتی تماس بگیره!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

bahramps

عضو جدید
مهندسین عزیز کسی نمی خواهد جواب منو بده :mad:
با عرض پوزش ولی تاپیک تبدیل شده به چت روم و محلی برای تبریک و احوال پرسی و از این جور کارا

عزیز من شما که تازه واردی لطف کن صفحات قبلی تاپیک رو بخون سوال شما تکراری تره که!!! اینجا این بحثا رو بچه ها 6ماه پیش کردن که لیسانس بهتره یافوق الان جو چیز دیگه ست !

bahramps

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله m_tavakoli http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png دوستان درود.
یه ساعت پیش ما در حال ناهار خوردن بودیم که از شیراز باهام تماس گرفتن و یه آقایی که بسیار مودب و خوش برخورد بود گفت پنج شنبه هفته اینده که بشه 31 فروردین بیا فرودگاه شیراز با پرواز بیا جزیره لاوان. یه چیزایی هم در مورد rotation و آموزشی و قرارداد تامین اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی گفت اما گفت اصلا جای نگرانی نداره کماکان زیر نظر نفت هستید.
برا ما که وعده ی اول اردیبهشتشون عملی شد..... به امید موفقیت همه دوستان....:smile:
من پالایش استان هرمزگان هستم. طب و گزینش هم اواخر بهمن پارسال رفتم....

مبارک باشه مهندس بالاخره به مرادت رسیدی ولی حیف تامین اجی شدیم رفت !! شما لاوان رو انتخاب کرده بودی یا بندر؟ درمورد 14 ،14 بودن فکر کنم یک روز برای رفت و یک روزهم برای برگشت به محل کاره درسته؟ کسی میدونه ؟!!

blae

عضو جدید
من الان از گزینش جنوب برمیگردم.
اسممو زد تو سیستم گفت منتظر تماس نیروی انسانی شرکت باشید.
گفتم بلا مانع استم!
گفت جواب نهاییت صادر نشده.ولی چیز منفی من نمیبینم و اینشاالا مشکلی نیست.
خلاصه خیالم راحت شد.من 14 فروردین مصاحبم بود.

انگشتنگاریم هم 14 اسفند بود که پیگیری کردم گفتن هنوز نیومده!

blae

عضو جدید
*مناطق نفتخیز جنوب* ها امضاشون رو اسم شرکت بزارند تا یه اتحادی حاصل بشه و رهگیریشون اسونتر باشه!

• Like
واکنش ها: hiby

FAMINE RIAN

عضو جدید
با کسی تماس نگرفتن از گزینش
قرار بود 26 تماس بگیرن
و احتمالا تمام شروع به کارهای افتاده واسه اول خرداد

hiby

عضو جدید
مبارک باشه مهندس بالاخره به مرادت رسیدی ولی حیف تامین اجی شدیم رفت !! شما لاوان رو انتخاب کرده بودی یا بندر؟ درمورد 14 ،14 بودن فکر کنم یک روز برای رفت و یک روزهم برای برگشت به محل کاره درسته؟ کسی میدونه ؟!!

در عوض این دو روزی که تلف میشه سالی 28 روز مرخصی داری

reza.mehr

عضو جدید
من الان از گزینش جنوب برمیگردم.
اسممو زد تو سیستم گفت منتظر تماس نیروی انسانی شرکت باشید.
گفتم بلا مانع استم!
گفت جواب نهاییت صادر نشده.ولی چیز منفی من نمیبینم و اینشاالا مشکلی نیست.
خلاصه خیالم راحت شد.من 14 فروردین مصاحبم بود.

انگشتنگاریم هم 14 اسفند بود که پیگیری کردم گفتن هنوز نیومده!

من که 5فروردین انگشت نگاری کردم، که دیگه هیچی!!..منم امروز رفتم پست برا پیگیری گفتش اونایی که 25 بهمن انگشت نگاری شدن تازه امروز جوابشون اومده!!..مهندس میگم یه موقع مشکلی پیش نیاد برامون سر ندادن این سوپیشینه؟!

majidstar

عضو جدید
سلام.امروز از پالایشگاه ابادان با من تماس گرفتن.ایشالا برا شنبه هفته بعد حاظر باشم.گزینش اذر ماه .طب اول اسفند.

bahramps

عضو جدید
سلام.امروز از پالایشگاه ابادان با من تماس گرفتن.ایشالا برا شنبه هفته بعد حاظر باشم.گزینش اذر ماه .طب اول اسفند.
بسلامتی موفق باشید حالشو ببر مهندس تو پالایش آبادان رسمی میشین
امروز خبر دار شدم پالایش کرمانشاه هم به فروش میرسه و خصوصی میشه فقط اراک و آبادان مونده که گفته شده آبادان هیچوقت خصوصی نمیشه

lonelinesspains

عضو جدید
...

...

با کسی تماس نگرفتن از گزینش
قرار بود 26 تماس بگیرن
و احتمالا تمام شروع به کارهای افتاده واسه اول خرداد
امروز با آقای حسینی تماس گرفتم حوالی ساعت 4 گفتم، گفته بودید 26 ام تماس بگیریم،برای نتایج. گفت اگه بگم سیستم قطعه ناراحت نمیشی؟! خلاصه بعد از کلی خوش و بش گفت اصلا نگران گزینش نباشید ان شا الله 91/2/1 تماس می گیرند باهاتون برای شروع به کار. شب ها ام آیت الکرسی بخونید و تخت بخوابید و اصلا جایی اضطراب و نگرانی نیست. :D
همه چی آرومه، من چه قد خوشحالم... :biggrin:

جاسم س

عضو جدید
امروز با آقای حسینی تماس گرفتم حوالی ساعت 4 گفتم، گفته بودید 26 ام تماس بگیریم،برای نتایج. گفت اگه بگم سیستم قطعه ناراحت نمیشی؟! خلاصه بعد از کلی خوش و بش گفت اصلا نگران گزینش نباشید ان شا الله 91/2/1 تماس می گیرند باهاتون برای شروع به کار. شب ها ام آیت الکرسی بخونید و تخت بخوابید و اصلا جایی اضطراب و نگرانی نیست. :D
همه چی آرومه، من چه قد خوشحالم... :biggrin:
آخه چرامیگن ازاول خرداد
آقای حسینی میگه اول ارذیبهشت
کدومش درسته
نزدیک 5ماه ازکارقبلیم استعفا دادم توخونه دیگه خسته شدم

خداکنه اول اردیبهشته باشه

yaserja

عضو جدید
کمک فوری
من یه مدت بود تپش قلب داشتم رفتم پیش دکتر متخصص و نوار قلب و اکو گرفت بهم گفت ضربان قلبم بالاست(100 ) و نرمال نیست(روی مرزه) و بعد از اکو گفت دریچه قلبم شوله و گفت زمان تست قرص بخور تا ضربانت بیاد پائین ولی مشکل دیگه حل شدنی نیست حلا دکتره میگه که دکتر حسینی توی بیمارستان نفت دوستشه میخواستم ببینم بچه های که رفتن طب، دکتر حسینی جزء پزشکای اونجا بود، لطفا کمک کنید بد جوری گیر افتادم:(
حالا فردا باید برم تست ورزش بدم و یه دستگاه کوچیک به قلبم وصل کنه تا ضربان قلبمو تو 48 ساعت ثبت کنه، در ضمن میگه بعد از نوار قلب با وضعیتی که دارم دکتر طب میفرستم پیش متخصص تا تست ورزش بدم ، اگه فردا تست ورزشم خوب باشه زمان طب که میفرستم پیش متخصص اونجا هم خوبه ، همه چی بستگی به فردا داره:redface:

shamabady

کاربر فعال
دوستان کسی میدونه چطور میشه از نتیجه کمیسیون پزشکی مطلع شد؟:cry:

و اینکه به نتیجه طب صنعتی هم میشه اعتراض کرد؟

و سوم اینکه یکی لینک جایی رو برای شرکت نفت سوال ارسال میکنن رو بده
;):cool:

shamabady

کاربر فعال
کمک فوری
من یه مدت بود تپش قلب داشتم رفتم پیش دکتر متخصص و نوار قلب و اکو گرفت بهم گفت ضربان قلبم بالاست(100 ) و نرمال نیست(روی مرزه) و بعد از اکو گفت دریچه قلبم شوله و گفت زمان تست قرص بخور تا ضربانت بیاد پائین ولی مشکل دیگه حل شدنی نیست حلا دکتره میگه که دکتر حسینی توی بیمارستان نفت دوستشه میخواستم ببینم بچه های که رفتن طب، دکتر حسینی جزء پزشکای اونجا بود، لطفا کمک کنید بد جوری گیر افتادم:(
حالا فردا باید برم تست ورزش بدم و یه دستگاه کوچیک به قلبم وصل کنه تا ضربان قلبمو تو 48 ساعت ثبت کنه، در ضمن میگه بعد از نوار قلب با وضعیتی که دارم دکتر طب میفرستم پیش متخصص تا تست ورزش بدم ، اگه فردا تست ورزشم خوب باشه زمان طب که میفرستم پیش متخصص اونجا هم خوبه ، همه چی بستگی به فردا داره:redface:

یادمه من که رفته بودم یکی زربان قلبش 119 بود ولی بعدا ندیدمش ببینم چی بهش گفتن :دی

بالا