Data Sheets

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
به نام خداوند جان

.... دوستان اگر Data sheet ای از تجهیزات فرایندی دارن قرار بدن تا دوستان استفاده کنن ....

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
Blower & Compressor

Blower & Compressor

Blower & Compressor

پیوست ها

• Blower & Compressor.rar
    12.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

P O U R I A

مدیر تالار
HEAT EXCHANGER

HEAT EXCHANGER

HEAT EXCHANGER

پیوست ها

• HEAT EXCHANGER.rar
    7.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

P O U R I A

مدیر تالار
PRESSURE VESSEL

PRESSURE VESSEL

PRESSURE VESSEL

پیوست ها

• PRESSURE VESSEL.rar
    17.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

anfz.zibaei

عضو جدید
اقا پوریا سلام. دستت درد نکنه بابت این دیتا ها اما بهتر نیست اول هدف رو توی این تاپیک مشخص کنیم؟ البته نظر منه
اگر که ما بتونیم یک مطلب از یک دیتا شیت رو تشریح کنیم خیلی بهتر از اینه که کلی دیتا شیت داشته باشیم اما بازدهی پایین باشه هرچند داشتن اطلاعات زیاد برای مقایسه و وسعت دید نفر خوبه.
بخاطر این که فقط نظر نداده باشم و منم یه چیزی فرستاده باشم دیتا شیت پایین رو تقدیم می کنممشاهده پیوست pump.pdf

P O U R I A

مدیر تالار
اقا پوریا سلام. دستت درد نکنه بابت این دیتا ها اما بهتر نیست اول هدف رو توی این تاپیک مشخص کنیم؟ البته نظر منه
اگر که ما بتونیم یک مطلب از یک دیتا شیت رو تشریح کنیم خیلی بهتر از اینه که کلی دیتا شیت داشته باشیم اما بازدهی پایین باشه هرچند داشتن اطلاعات زیاد برای مقایسه و وسعت دید نفر خوبه.
بخاطر این که فقط نظر نداده باشم و منم یه چیزی فرستاده باشم دیتا شیت پایین رو تقدیم می کنممشاهده پیوست 177992
سلام
بله .. من هم با نظر شما موافق هستم .. اگر درباره موضوعی خاص به تفصیل در مورد اون صحبت بشه خیلی خوبه و مصلما نتیجه خیلی بهتری خواهد داد... اما متاسفانه خیلی مشارکتی از طرف دوستان در این زمینه وجود نداره ... و بنده هم فعلا به دلیل مشکلاتی که دارم نمی تونم در اینجا راجب این مسائل خیلی فعالیت کنم ..
ولی به روی چشم .. حتما به نظر شما فکر خواهم کرد و تلاش خودم رو برای طبقه بندی اطلاعات و توضیح بیشتر انها انجام خواهم داد ..
اگر شما هم در این مورد اطلاعاتی دارید خوش حال می شویم که انها رو در باشگاه به اشتراک بگذارید.

با سپاس

بالا