بیاین حدس بزنیم

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلهههههههههه.........باشه بگو ولی هیولام نکنی ی وقت

گوش كن...هر چي ميگم نظرمه ها...ممكنه فرق داشته باشه:biggrin:

حالته كلي:زشت نيستي اما از نظره من خوشكل هم نيستي:Dاما احساسه خوشكل بودن داريو اعتماد به نفست بالاست;)
اين عكسه اواتار كه گذاشتي...يه مقدار شبيهشي(كه به نظرم جالب نيست:D)...يه مقدار هم هدفته كه بهش برسي...يعني شبيهش بشي

جزييات
احتمالا موهات بلنده...اما ميخاي بلند تر هم بشه و تو عيد رنگش ميكني..حالا چه رنگي دقيق نميدونم
چشمات...مشكيه...اما ارزو ميكني يه رنگه ديگه بود
ابرو هم كه خدا را شكر نداري..همرو تيغ زدي:D
دماغت..دخترا رو اين حساسن...اندازش مناسب باشه اعتماد به نفسشون بالاست...پس احتمالا اين يكي سايزش مناسبه
ديگه بيشتر ازين نرم كه اخطار ميگرم:D
از نظره بدني هم لاغري...قدت هم بلنده..شايدم چون لاغري بلند ديده ميشي

frozen eyes

عضو جدید
گوش كن...هر چي ميگم نظرمه ها...ممكنه فرق داشته باشه:biggrin:

حالته كلي:زشت نيستي اما از نظره من خوشكل هم نيستي:Dاما احساسه خوشكل بودن داريو اعتماد به نفست بالاست;)
اين عكسه اواتار كه گذاشتي...يه مقدار شبيهشي(كه به نظرم جالب نيست:D)...يه مقدار هم هدفته كه بهش برسي...يعني شبيهش بشي

جزييات
احتمالا موهات بلنده...اما ميخاي بلند تر هم بشه و تو عيد رنگش ميكني..حالا چه رنگي دقيق نميدونم
چشمات...مشكيه...اما ارزو ميكني يه رنگه ديگه بود
ابرو هم كه خدا را شكر نداري..همرو تيغ زدي:D
دماغت..دخترا رو اين حساسن...اندازش مناسب باشه اعتماد به نفسشون بالاست...پس احتمالا اين يكي سايزش مناسبه
ديگه بيشتر ازين نرم كه اخطار ميگرم:D
از نظره بدني هم لاغري...قدت هم بلنده..شايدم چون لاغري بلند ديده ميشي
هیچ کسی زشت نیست هرکسی ی قشنگی داره....شبیش هستم ولی هدفم نیست....موهام بلنده ولی دوست ندارم تامجردم رنگش کنم....چشمام مشکیه ومشکی بودنش جذابش کرده رنگ دیگه شاید بهم نیاد...ابرودارم خوبشم دارم برداشتم اما نه نازک که نابودشه....باباقیش موافقم...دیگه؟

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ کسی زشت نیست هرکسی ی قشنگی داره....شبیش هستم ولی هدفم نیست....موهام بلنده ولی دوست ندارم تامجردم رنگش کنم....چشمام مشکیه ومشکی بودنش جذابش کرده رنگ دیگه شاید بهم نیاد...ابرودارم خوبشم دارم برداشتم اما نه نازک که نابودشه....باباقیش موافقم...دیگه؟

پس همش درسته ديگه...فقط از بين حرفايي كه زدم..گفتي موهاتو دوس نداري رنگ كني و اينكه ابرو داري:biggrin:

frozen eyes

عضو جدید
پس همش درسته ديگه...فقط از بين حرفايي كه زدم..گفتي موهاتو دوس نداري رنگ كني و اينكه ابرو داري:biggrin:
نخیرم فقط همین نبود.....تو شیطون وکمی خودخواهی....تو حرف کم نمیاری وپررویی....هیکلی وقدبلند...موهاتم کوتاه...