وقتی هانیه توسلی گربه را به بچه‌داری ترجیح می‌دهد +تصویر

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی هانیه توسلی گربه را به بچه‌داری ترجیح می‌دهد +تصویر

تعداد بازدید : 1505
تاریخ : چهارشنبه 20 مهر 1390 | درباره :

توضیحات در ادامه مطلب...​
به نقل از قاصد، شاید یکی از مواردی که بارها درباره آن هشدار داده شده و البته مسئولان فرهنگی توجهی به آن نمی کنند، تغییر آرام آرام سبک زندگی ایرانیان است؛ تغییری که نه در جهت بهبود وضع سلامت، رفاه و فرهنگ جامعه که در جهت حرکت هرچه بیشتر به سمت دنیای مادی گرا و فاقد معنویت غرب.

یکی از سرچشمه های اصلی این اتفاق، ظهور انواع نشریات به اصطلاح زرد است که تلاش می کنند با معرفی انواع مدها و در مجموع «سبک زندگی» غربی، مردم ایران را هم با خود همراه سازند که در بسیاری جهات نیز موفق بوده اند و رقابتی شدید در برخی خانواده ها برای هرچه بیشتر غربی شدن، در جریان است.

از جمله این بخش های سبک زندگی، زندگی با حیوانات در خانه است که سگ و گربه، نمادهای مهم آن محسوب می شوند و در یکی از جدیدترین این تبلیغ ها، یک مجله تازه وارد با انجام مصاحبه ای چند صفحه ای با هانیه توسلی بازیگر معروف سینما، از فواید نگه داشتن گربه در خانه سخن گفته است.

این بازیگر در مصاحبه خود با توصیف احساسات فراوان ناشی از نگهداری یک حیوان همچون گربه گفته است: من وقتی خیلی خسته ام و به خانه می آیم، یک بچه گربه را بغل می کنم و احساس می کنم مثل یک ***** عمل کرده و انگار محبتش به من بر می گردد !

وی در پاسخ به سوال خبرنگار این مجله درباره اینکه مگر بچه انسان نیز این حس را به مادر نمی دهد، در مقایسه ای عجیب و استدلالی قابل توجه می گوید: بچه مسئولیت دارد، وقتی بزرگ می شود یک آدمی می شود مثل ما ولی گربه شبیه ما ریاکار و دودوزه باز نمی شود !

توسلی در ادامه این گفتگو، با تشریح نگهداری یک گربه خیابانی به نام اردشیر، به ماجرای دوستی عمیق خود با این گربه اشاره کرد و افزوده است: یک شب اردشیر را بغل کرده بودم، دیدم زل زده در چشم من. به او گفتم اردشیر خیلی دوستت دارم و بعد خوابم برد. در خواب دیدم که اردشیر هم به من می گوید، من هم تو را دوست دارم!!!

امیدواریم مسئولان وزارت ارشاد و به خصوص معاونت مطبوعاتی آن، این دسته رسانه ها را هم مانند بخش سیاسی روزنامه ها به خوبی رصد کنند.

منبع: ریخت و پاش دات کام

http://www.zarads.com/_click_engine.php?f=Z3NtYjsxOTk7MTczOzE2Mjs=

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم باید به سلیقه ی همه آدمها احترام بزاریم و گفتن این خبر تاحدودی درست نبود چون به حوزه خصوصی زندگی ایشون برمیگشت
ولی اینکه ایشون پرستاری از یه حیوونو به مادر شدن و خریدار بهشت شدن و یا پرستاری از موجودی که خودش به وجود آوردتش و از گوشت و پوست خون خودشه شاید به این دلیله که مزایای مادر شدنو نمیدونه....

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم باید به سلیقه ی همه آدمها احترام بزاریم و گفتن این خبر تاحدودی درست نبود چون به حوزه خصوصی زندگی ایشون برمیگشت
ولی اینکه ایشون پرستاری از یه حیوونو به مادر شدن و خریدار بهشت شدن و یا پرستاری از موجودی که خودش به وجود آوردتش و از گوشت و پوست خون خودشه شاید به این دلیله که مزایای مادر شدنو نمیدونه....
بابا روشنفکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه به کسی هم ربط داره.....!!!؟؟....هر جور که دوست داشته باشه زندگی می کنه....
اصلا هم با جمله ی اخر موافق نیستم.....

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد كارش اشتباه نباشه ولي من ديگه به اين نتيجه رسيدم كه كلا بابام كار خوبي كرد كه وقتي بچه بودم و شرايط پيش اومده بود نذاشت برم توي سينما ...اون موقع فكر مي كردم اشتباهه ولي الان خيلي خيلي خوشحالم كه توي اين سينما پا نذاشتم ...نمي گم همه ولي وضع خيلي از سينمايي ها كلا يه جوري شده ...ياد حرفاي همين دفعه ي سلحشور درباره سينماي ايران افتادم ...مي گه اين خاصيت سينماست كه بري توش همرنگ ميشي

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد كارش اشتباه نباشه ولي من ديگه به اين نتيجه رسيدم كه كلا بابام كار خوبي كرد كه وقتي بچه بودم و شرايط پيش اومده بود نذاشت برم توي سينما ...اون موقع فكر مي كردم اشتباهه ولي الان خيلي خيلي خوشحالم كه توي اين سينما پا نذاشتم ...نمي گم همه ولي وضع خيلي از سينمايي ها كلا يه جوري شده ...ياد حرفاي همين دفعه ي سلحشور درباره سينماي ايران افتادم ...مي گه اين خاصيت سينماست كه بري توش همرنگ ميشي
جالبه که منم عین شما بودم بابام......

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه به کسی هم ربط داره.....!!!؟؟....هر جور که دوست داشته باشه زندگی می کنه....
اصلا هم با جمله ی اخر موافق نیستم.....

اره ديگه
مگه به كسي ربطي هم داره استارتر چه تاپيكي ميزنه ؟استارترهر جور دوست داره تاپيك مي زنه
(ناراحت نشيا... شوخي بود)

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اره ديگه
مگه به كسي ربطي هم داره استارتر چه تاپيكي ميزنه ؟استارترهر جور دوست داره تاپيك مي زنه
(ناراحت نشيا... شوخي بود)

اتفاقا ناراحت شدم.....
شما هم که فضول معرکه ای (ناراحت نشیا..... شوخی بود)
استارتر محترم این مطلب و برای ما گذاشته که نظر بدیم صد در صد خودش قبلا خونده......پس این به من ربط داره.....
ولی شما تو یه بحثی که بهتون ربط نداره دخالت کردین.....

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا ناراحت شدم.....
شما هم که فضول معرکه ای (ناراحت نشیا..... شوخی بود)
استارتر محترم این مطلب و برای ما گذاشته که نظر بدیم صد در صد خودش قبلا خونده......پس این به من ربط داره.....
ولی شما تو یه بحثی که بهتون ربط نداره دخالت کردین.....

خوب شرمنده ناراحت نشو
هنرپيشه هم توي مصاحبه شركت كرد كه بقيه بخونن و نظر بدن ...وگرنه مي تونست يه بخش ديگه از زندگيش رو شرح بده ... اينجا وقتي پستي زده ميشه به همه اجازه شركت داده ميشه ..پس ممن توي پستي دخالت نكردم كه به من ربط نداشته باشه
كلا هر انچه براي ديگران مي خواي براي خودت هم بخواه
موفق باشي

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب شرمنده ناراحت نشو
هنرپيشه هم توي مصاحبه شركت كرد كه بقيه بخونن و نظر بدن ...وگرنه مي تونست يه بخش ديگه از زندگيش رو شرح بده ... اينجا وقتي پستي زده ميشه به همه اجازه شركت داده ميشه ..پس ممن توي پستي دخالت نكردم كه به من ربط نداشته باشه
كلا هر انچه براي ديگران مي خواي براي خودت هم بخواه
موفق باشي

شما که تو جریانه بحثه ما نیستی اشتباه میکنی شرکت میکنی......!!
منم اگه تاپیک میزدم منتظره نظرات بقیه میشدم....پس حتما همونی و میپسندم که برای شما هم میپسندم.....
در ضمن من با شما شوخی ندارم .....شما هم شوخیت بی مورده.....

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که تو جریانه بحثه ما نیستی اشتباه میکنی شرکت میکنی......!!
منم اگه تاپیک میزدم منتظره نظرات بقیه میشدم....پس حتما همونی و میپسندم که برای شما هم میپسندم.....
در ضمن من با شما شوخی ندارم .....شما هم شوخیت بی مورده.....

ميگم اين قضيه شوخي واسه پست قبلي بود ..تازه يادت اومد نه ؟
اتفاقا با خوندن پست ها به اين نتيجه رسيد كه بايد نظرم رو بگم و در جريان هم هستم كه بحث سر چيه ..
شما به استارتر گير دادي ..مثه تاپيك يوگا ......... و با توجه به بي مورد بودن گير شما و اينكه هر كسي اجازه داره درباره پست ها نظر بده منم نظر دادم..

استارتر محترم من ديگه اسپم نمي كنم تا اينجا هم شرمنده ..

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا با خوندن پست ها به اين نتيجه رسيد كه بايد نظرم رو بگم و در جريان هم هستم كه بحث سر چيه ..
شما به استارتر گير دادي ..مثه تاپيك يوگا ......... و با توجه به بي مورد بودن گير شما و اينكه هر كسي اجازه داره درباره پست ها نظر بده منم نظر دادم..

اصلا هم مثه تاپیکه یوگا نیست......شما هم یادگرفتی دفاع بی مورد بکنی.....من بحثم سره یه چیزه دیگست.....

ad_kh66

عضو جدید
یعنی من که الان دارم گربه بزرگ میکنم بدم؟ غرب زده م؟ ململی منو مامانش سپرده به من. گناه داشت ولش کنم بی آب و دونه.

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی من که الان دارم گربه بزرگ میکنم بدم؟ غرب زده م؟ ململی منو مامانش سپرده به من. گناه داشت ولش کنم بی آب و دونه.

نه ..كارت درسته ;)
بايد به حيوونا محبت كرد ... بچه گربه ها اگه مامانشون نباشه توي چند روز ميميرن بيچاره ها ...
قضيه صحبت هاي ايشون بود كه جالب بود ...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک میکنم شایعه باشه
چون کاره درستی نیست که حیوون و به ادم ترجیح دادو احساسه مادریو با همچین چیزی مقایسه کرد
اما حالا اسم قحط بود..اردشییییییییییییییییییییییییییییر

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز بیخیال جوابه ایشونو ندی خیلی بهتره

ad_kh66

عضو جدید
نه ..كارت درسته ;)
بايد به حيوونا محبت كرد ... بچه گربه ها اگه مامانشون نباشه توي چند روز ميميرن بيچاره ها ...
قضيه صحبت هاي ايشون بود كه جالب بود ...
گفتم.... من بد نیستم. خیلیم نازم. الانم ململمو بزرگ و مرد بار آوردم فرستادم پی زندگیش... ململ مامااااااااااااان.........:cry: