شما دختری رو که همه جا آرایش میکنه میپسندید یا فقط برا آقاش آرایش میکنه؟؟؟؟؟

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر میتونه همه جا آرایش داشته باشه منتها متناسب بااون مکان...

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم متناسب نگفتم هرجور دلش میخواد بگرده!
مطمئنا کسی ک میره عروسی خیلی آرایشش فرق میکنه با وقتی ک میره دانشگاه...
والا فک کنم الان تو دانشگاه بهترن
من چند مورد از هم دانشگهیمو تو عروسی دوستم دیدم ... قیافهٔ دانشگاهیشون خیلی‌ بهتر بود.

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
به نظر من دو حالت داریم: یکی آرایش و یکی پیرایش
پیرایش یعنی پیراستن خود یعنی مرتب و مناسب و تمیز و ... بودن که این برای هم مرد و هم زن خوبه. هیچ کسی از آدمی که مثلا بوی عرق بده یا موهاش نامرتب باشه خوشش نمیاد
آرایش یعنی آراسته و مزین کردن خود به هر طریقی حالا میخواد با لوازم آرایشی مثل کرم و ماتیکو ... باشه یا با لباسو مدل مو و هر چیز دیگه ای باشه (که بنظر من آرایش انواع مختلفی داره که بستگی به موقعیتش هم داره مثلا یکی که میخواد بره عروسی یه جور آرایش میکنه تا وقتی که میخواد بره یه مجلس ساده تر)
پیراسته بودن همه جای دنیا کار پسندیده ای هست حتی توی خونه ی خودت که هیچ کسی هم بجز خونوادت نمی بیننت. یه جا میخوندم که روانشناسا گفته بودن یکی از دلایلی که بچه ها به حرفای والدینشون گوش نمیکنن بخاطر اینه والدینشون بد لباس میپوشن.
توی کشور ما پیراسته بودن تبدیل شده به اراسته شدن اینم شاید بخاطر ضعف فرهنگی ما در حال حاضر باشه چون یکی مثل من نوعی نمیتونه خودشو همونجور که هست قبول کنه و باید خودشو طوری نشون بده که بقیه ازش خوششون بیاد ولی از نگاه خیلی از مردم درست نیست

تارا پارسا

عضو جدید
خب آرايش داريم تا آرايش...
گزينه دوم خوبه اما من منكر گزينه اول نميشم چون هرچيزي به جاش و به اندازش خوبه فقط بايد اعتدال داشت

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختری که همه جا آرایش میکنه دوست دارم. منتها اگر آرایشی که من دوست دارم اجرا کنه. در عوض خودم هم در درست کردن ظاهرم تابعش میشم.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال
زیبا بودن برای شوهر مهم است یا جامعه !
نمیدونم چرا یه عده 2 ساعت طول میکشه برن آرایش کنن واسه عروسی (گریم زنونه مردونش جدا هم باشه )
اما همین که میاد خونه تموم . لباسای عادیشو میپوشه یا حداقل آرایش نمی کنه یا ملایم .
اگر جای این 2 تا عوض بشه همه چی حله .
متاسفانه همه اینا رو میگن حتی دخترها ولی وقتی میان دانشگاه.......

یه موضوعی
بیشترین و بهترین لوازم آرایش معمولا برای کشور های غربی هست .
شما عکس نوه ملکه انگلیس رو دید ؟ چطوور بود ؟
اونکه از نظر پولی و اجتماعی مشکلی نداشت ؟ پس چرا اینقدر ساده اومده بود ؟ من فکر نکنم بیشتر از 100 هزار تومان واسه عروس شدنش خرج برداشت !
حتما چون هر کاری که دوست داشت ، انجام داد !
چطور اینکه اونا دوست ندارن آرایش کنن اما مواد آرایشی رو تولید می کنند !
فکر نمی کنید که دارند چیزی رو به ما تحمیل می کنند مخصوصا کشور های خاورمیانه !

به نظر من تمیز لباس پوشیدن خوبه آرایش کردن هم همین طور ولی هرکدوم جایی داره . اولویت باشوهره .

نمیدونم کسی در مورد تفکر سیستمی شنیده یا نه . ولی اگر اینطور ببینید می فهمید که اگر به دستورات اسلام خصوصا تو این زمینه درست نگاه بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد .

عاشق پیشه

عضو جدید
خدا وفتی مرد را خلق کرد گفت: احسنت چه زیبا آفریدم
ولی وقتی خدا زن را خلق کرد گفت: اشکال نداره آرایش میکنه خوشگل میشه:biggrin:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
مطمئنا کسی که تو بیرون آرایش معمولی داره. نمیگم بدون آرایش بره بیرون؛ بره اما خیلی معمولی و ساده. تو خونه هم خب...

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم باید همه جا آراسته به نظر بیاد نه که آرایش تند بکنه ساده و زیبا

paris@

عضو جدید
آرایش زیبای زن هست . البته ملایم وساده ترباشه بیشترجذابترمیشه. متاسفانه در ایران آرایش به عنوان یه وسیله نقاشی شده.:redface:

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته زیبایی واسه ی آقای آدمه اما دلیل نمیشه بیرو خونه زیبا نباشه.تفاوتش اینه که بیرون باید ساده تر و معتدل تر باشه کلا زننده نباشه!!!!:D

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا فقط به دختراي بدبخت گير مي ديد بابا آرايش كردن مشكلي نداره پسرا دو برابر دختر ها آرايش مي كنند ابرو بر مي دارند همراه با مخلفاتش پس اينقدر به دخترا گير ندين:mad:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
چرا فقط به دختراي بدبخت گير مي ديد بابا آرايش كردن مشكلي نداره پسرا دو برابر دختر ها آرايش مي كنند ابرو بر مي دارند همراه با مخلفاتش پس اينقدر به دخترا گير ندين:mad:

کاملا درسته
منم از پسرایی که ابرو بر می دارن ، گونشون رو سفید می کنند و مثل زنها لباس می پوشند حالم بهم می خوره . :razz:
و یاد این اس ام اس می افتم

به سلامتی پسرای بچه های قدیم که ذغال می زدنند پشت سیبیلشون تا مثل باباشون بشن نه مث حالا که ابرو بر میدارن تا مثل مامانشون بشن !:warn:

lord of darkness

عضو جدید
این آقاش مرا گشته!!!!

اقا!؟؟
یاد رابطه برده و مولا افتادم!:D

lord of darkness

عضو جدید
سلام وقت بخیر . توی استرالیا اروپا یا ... فقط چهره ملاک زیبایی نیست به همین دلیل آرایش ندارند یا خیلی کمه!

خیر خواهر گرامی
اولا که فک نکنم جامعه ای باشه که فقط چهره ملاک زیبایی باشه!!!:)
دوم اینکه چرا تو ایران نسبت به غرب ارایش غلیظ تری می کنن دلایل مختلفی داره یکیش اینکه
همه و اصولا خانم ها دنبال زیباتر نشون دادن خودشون هستن ,خانم ایرانی برخلاف غربی فقط حق داره
صورت خودشو نشون بده و به خاطر همین سعی میکنه هرچی زیباییه ظاهریه تو همین گردیه صورت بیاده کنه و نشون بده
ولی زن غربی از انواع بوشش های دلخواه استفاده می کنه و انواع ارایش های مو
اینکه این تفاوت ظاهریهو به چشم می اره!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا مخالفم
زن مظهر زیباییه، اگه زیبا نباشه اصلا بدرد نمیخوره. باید همه جا زیبا باشه
من به شخصه که جایی که زناش زشت باشن اصلا نمیرم
مگر اینکه جایی کاری داشته باشم برسم سراغشون (چون تجربه ثابت کرده، هرچی زنای خوشگل کار انجام نمیدن، زنای زشت کار انجام میدن فقط باید یکم تحویلشون بگیری، 2،3تا شوخی مورد پسندشونم باهاشون بکنی، مثل تراکتور کارتو انجام میدن)
اه بابا این "پروردگارا" هم خودشو کشت با این دخترای خوشگل ... دخترای خوشگل....

معلومه ازیناست که دخترای خوشگل نگاشم نمیکنن هر چی‌ حساس‌تر مشکل دار تر

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کاملا مخالفم
مگر اینکه جایی کاری داشته باشم برسم سراغشون (چون تجربه ثابت کرده، هرچی زنای خوشگل کار انجام نمیدن، زنای زشت کار انجام میدن فقط باید یکم تحویلشون بگیری، 2،3تا شوخی مورد پسندشونم باهاشون بکنی، مثل تراکتور کارتو انجام میدن)

تبریک میگم
عجیب ترین کامنت تایپیک رو شما دادی !!!!
اگه اصلا زیبا نباشه اصلا به درد نمیخوره یعنی چی ؟!
یعنی تمام ارزش زن به زیبایی طاهری اون هست ؟!
اینکه باید همه جا زیبا باشه رو توضیح میدین ؟!
مگه بازیچه هست که همه جا زیبایی خودش رو نشون بده !!
مگه همه ادمها لیاقت یکسانی دارند برای دیدن زیبایی های یک زن ؟
اگر اینطور هست چه فرقی بین همسر و مرد های دیگه هست ؟
دسته بندی شما رو بصورت زن های زشت یا زیبای ظاهری رو اصلا قبول ندارم
چرا باید چیزی رو ملاک مقایسه زن قرار داد که هیچ کس در انتخاباون نقشی نداره
فکرنکنم کسی بچشو سفارشی بدنیا بیاره

کلا میخواستی یه چیزی بگی دیگه !!

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اینکه پسرا ابرو بر میدارند اینقدر تابلو ضایست که جای هیچ بحثی نداره
بحث هم روی آرایش کردن دخترا نیست
روی اینه که اونطوری آرایش کردن و با اون وضع ظاهر شدن باب طبع همه نیست
رو اصل مطلب بحث نمیکنیم
رو حد و اندازه هست که تایپیک شده N صفحه

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن به نظر من انقدر زیبایی داره که نخواد خودش رو جلو بقیه (غیر همسر) تو چشم کنه..کما اینکه قبول دارم که اون ذاتی هست و دوس داره که جذاب به نظر برسه .ولی حد و حدودی داره که خیلی هم خوبه که این حدوحدود از طرف همسر واسه زن تعریف شده باشه و مهم.
آقا یا خانم پروردگارا شما هم ترکوندین با این نظراتتون.با nutron موافقم ارزش نه تنها زن ؛بلکه هر موجودی اصلا و ابدا به زیبایی ظاهری اون نیست ..چه بسا که 90 درصد مشکلات جامعه ما به خاطر همین سطحی نگری ها و ظاهر بینی هاست.....آدمایی که ظاهر خوبی دارند و از داخل پوج و تهی هستند.ولی افرادی که ظاهر نه چندان جذابی دارند در حالی که باطنشون دنیایی از خوبی ها و صداقت هست مسلما اون ظاهر طی گذشت زمان همسنگ با باطنشون در ما اثر می کنه و یاد و خاطرشون از بین رفتنی و ماندگار هست.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا مخالفم

من با نظر شما موافقم .
ولی آرایش زن رو زیبا نمیکنه. یک زن چاق سیاه با دماغ پهن هر چقدر آرایش کنه باز هم زشته. زیبایی زنها میتونه یک معیار خیلی خوب برای شناختشون باشه . یک زن زیبا به احتمال زیاد عقده های روانی ناشی از کم توجهی دیگران رو نداره همینطور زیبایی ظاهر رابطه مستقیم با هوش و سلامت جسمی داره.

دلیل اینکه انسان جفت زیباتر رو میپسنده مربوط به میلیونها سال فرگشته ( واژه صحیح بجای تکامل) . زیبایی ظاهر یک معیار تقریبا خوب برای انتخاب همسره. (ولی لزوما همیشه جواب مثبت نمیده)

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الان متاسفانه بیش تر افراد زن و مرد نداره میان خونه بیش تر به خودشون میرسند تا تو خونه!!!!!!!!!!!

هر چیزی اعتدالش خوبه

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
b nazar man in chia kheyli shakhsie va inke migan y dokhtar hatman bayad ezdevaj kone ta arayesh kone kheyli maskharas arayesh ziado nemipasandam vali sadasho chera k na ;):biggrin:

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم خیلی از دخترا آرایش کردنشون برمیگرده به چشم و هم چشمی بین خودشون و دوستاشون!
آرایش کردن بنظرم تو خون و پوست زناست! اگه روزی کمتر از 10 بار خودشونو تو آینه نبینن مریض میشن! اما مردا چی!؟ بعد از 3 روز خودشونو تو آینه میبینن میگن! ااااِاِاِ ! من چقدر عوض شدماااا!
زن عاشق زیباییه! مرد عاشق زیبایی زن.. و چقدر خوبه که این زیبایی رو فقط با جفتش تقسیم کنه! نه با هرکسی که از راه میرسه..!!

بالا