گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آره عکس خودمه البته 4 سال پیش...
سال اول دانشگاه الان خیلی پیر شدم!!!!یونیت 2 پیرم کرد...
فیفا چه رشته ای هستی؟
بابا سالاری بودی واسه خودت. سالارترم شدی. منم یه استاد داشتم اون پیرم کرد. حسابداری خوندم.

student.sh86

عضو جدید
64643]با عرض تبریک و خسته نباشید..................از همین لحظه شما مدرک دکتری افتخاریو از طرف مدیریت تالار دریافت کردید........................تششششوییق
پس دکترای من چی؟حامدازطرف منم گفتش.هر2مون حامدیم دیگه[/QUOTE]

نگار نمیذاری دیگه الان ریا شد دیگه جلو همه....:redface: واسه اینکه ریا نشه من تمام مقاله هامو بدون نام چاپ کردم اونوقت امشب همه رو لو دادم.....
حالا که اینجوری شد پس دوستان بذارین بگم من حامد نیستم من لونم.....لون اشپیل...حتما کتاب راکتورمو خوندین

دکتری رو نصف کنید....البته عادلانه که بعدا دعواتون نشه ها...................

حامد کاش شخصیت اصلیتو آشکار نکرده بودی....میدونی که نویسنده کتابا، شبای امتحان خیلی توسط دانشجوا دعا میشن.از اون دعا خوبا....میدونی که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهرگا

عضو جدید
واقعا بسیجی میخوان؟؟؟
من یه ثانیه هم ندارم!!!!؟؟؟
ای بابا....
دادش وحیدبایدحتمابسیج فعال روجورکنی برای قرارگاه خاتم.

خوب...مقاله هم که هیچکدوم نداریید..............تاریخ مسابقه هم اعلام نمیشه که هیچکی از قبل آمادگی نداشته باشه............
مادربزرگ چندتامقاله داری؟راستی منم داداش لون اشپیلم

student.sh86

عضو جدید
خوب بچه ها شب همگی خوش..........خیلی خوشحال شدم....برای تک تکتون آرزوی موفقیت،سلامت و شادی دارم.
امیدوارم به آرزوهاتون برسید................کنکور قبول شید.........سربازی معاف شید.......یک کار عالی پیدا کنید.
و باز هم تاکیید میکنم که شااااااد باشید.
شب خوش.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس دکترای من چی؟حامدازطرف منم گفتش.هر2مون حامدیم دیگه

دکتری رو نصف کنید....البته عادلانه که بعدا دعواتون نشه ها...................

حامد کاش شخصیت اصلیتو آشکار نکرده بودی....میدونی که نویسنده کتابا، شبای امتحان خیلی توسط دانشجوا دعا میشن.از اون دعا خوبا....میدونی که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

اینم اخر عاقبت خدمت به علم....

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بچه ها شب همگی خوش..........خیلی خوشحال شدم....برای تک تکتون آرزوی موفقیت،سلامت و شادی دارم.
امیدوارم به آرزوهاتون برسید................کنکور قبول شید.........سربازی معاف شید.......یک کار عالی پیدا کنید.
و باز هم تاکیید میکنم که شااااااد باشید.
شب خوش.

کلی سوال داشتماااا خانوم:redface:

student.sh86

عضو جدید
شما از مقاله هاتون بگین خانوم مهندس

دادش وحیدبایدحتمابسیج فعال روجورکنی برای قرارگاه خاتم.

مادربزرگ چندتامقاله داری؟راستی منم داداش لون اشپیلم

فرزندانم صبر کنید جواب آن مقاله هایمان که revise خورده بود بیاید آنوقت که تعدادشان از 5 بیشتر خواهد شد و جواب دقیق خواهم داد............. دعا کنید زودتر accept نهایی بشوند که واقعا جانمان را بر سر این راه گذاشتیم.................

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مال سپاهه دیگه...حالا مسیرت تهران خورد برو یه سر بزن ضرر نداره ببین اصلا مهندسی شیمی پذیرش میکنن!! شاید خدا خواست گرفتن
مهندسی شیمی که حتما میخوان آخه همه کاراشون عسلویس...
دوستم میگفت مهندسی شیمی و مهندسی برق و مهندسی مکانیک میخوان...
برادر یکی از همکلاسیام مکانیک بود رفت امریه خاتم عسلویه بعدشم همونجا استخدامش کردن...خودش میگفت...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزندانم صبر کنید جواب آن مقاله هایمان که revise خورده بود بیاید آنوقت که تعدادشان از 5 بیشتر خواهد شد و جواب دقیق خواهم داد............. دعا کنید زودتر accept نهایی بشوند که واقعا جانمان را بر سر این راه گذاشتیم.................

آفرین...فارغ التحصیلی ؟ گرایشت چی بوده ؟ کدوم دانشگاه بودی؟
آیلتس داشتی یا تافل با چه نمره ای؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا سالاری بودی واسه خودت. سالارترم شدی. منم یه استاد داشتم اون پیرم کرد. حسابداری خوندم.
حسابداری رشته ی خیلی کارامدیه همه جا میخوانش ولی اشباع شده...
پارتی داشته باشی بری تو بانک دیگه حال میکنی...
یه روز منم به یه جایی میرسم اگه خدا بخواد دهن دکتر رحیمی مدیر گروهمون رو سرویس میکنم...
به خودشم گفتم...
گفتم بترس ازینکه یه روزی کارت بمن بیفته...

مهرگا

عضو جدید
پرسش نامه ای تنظیم کن، به روی چشم ، در آینده ای نه چندان دور تمامی آنها را پاسخ خواهم گفت فرزندم....ببخشید که نمیتوانم بیش از این بمانم....اکنون بروم.
شب خوش.
شب خوش نگارخانم.داداش وحیدوحامدوفیفجون شبتون بخیر.شب خوبی داشته باشید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسش نامه ای تنظیم کن، به روی چشم ، در آینده ای نه چندان دور تمامی آنها را پاسخ خواهم گفت فرزندم....ببخشید که نمیتوانم بیش از این بمانم....اکنون بروم.
شب خوش.

پرسش نامه که تنظیم شد ولی اگه میخوایی بری مزاحمت نمیشم

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسابداری رشته ی خیلی کارامدیه همه جا میخوانش ولی اشباع شده...
پارتی داشته باشی بری تو بانک دیگه حال میکنی...
یه روز منم به یه جایی میرسم اگه خدا بخواد دهن دکتر رحیمی مدیر گروهمون رو سرویس میکنم...
به خودشم گفتم...
گفتم بترس ازینکه یه روزی کارت بمن بیفته...
رشته خوبی بود. خدا بیامرزتش. خیلی بانکها رفتم دیدم طرف با لیسانس ادبیات شده کارمند بانک، اما مایی که درسشو خوندیم بیکاریم. ان شاالله هر چی دلت میخواد خدا بهت بده. مطمئن باش اون روز میرسه اونوقت حالشو بگیر. بزن تو برجکش.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رشته خوبی بود. خدا بیامرزتش. خیلی بانکها رفتم دیدم طرف با لیسانس ادبیات شده کارمند بانک، اما مایی که درسشو خوندیم بیکاریم. ان شاالله هر چی دلت میخواد خدا بهت بده. مطمئن باش اون روز میرسه اونوقت حالشو بگیر. بزن تو برجکش.
شک نکن دهنشو سرویس میکنم....

• Like
واکنش ها: fifa

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبح بخیر

چی شده دیشب اینجا چه اتفاقی افتاده که قراره دهن یکی سرویس شه:دی

بالا