گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو پیرجو بیا این توییتی رو بندار انفرادی یه 2 هفته آب خنک بخوره....فکر کرده اینجاهم تهران جنوبه:D
اولا که..عمو پیرجو با من فامیله....اوووووم.....اوم...دلت بسوزه

بعدشم با یونیه من درست صحبت کناااا
میگم آقا مدیرایی که تو دانشگامون بودن اخراجت کننااااااااااااااااا:D

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که..عمو پیرجو با من فامیله....اوووووم.....اوم...دلت بسوزه

بعدشم با یونیه من درست صحبت کناااا
میگم آقا مدیرایی که تو دانشگامون بودن اخراجت کننااااااااااااااااا:D

اهااااان...اونوقت جسارتا نسبت فامیلیتون با عمو پیرجو چیه؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم من خودم مدیرم اسم مدیرم از بالای نام کاربریم برداشتم که ریا نشه میخوایی کل باشگاه مهندسان رو قفل کنم با جا؟؟؟آره؟آره؟

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهااااان...اونوقت جسارتا نسبت فامیلیتون با عمو پیرجو چیه؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم من خودم مدیرم اسم مدیرم از بالای نام کاربریم برداشتم که ریا نشه میخوایی کل باشگاه مهندسان رو قفل کنم با جا؟؟؟آره؟آره؟
ایتس نان آف یو بیزینس..................دی:D
دروغ که کنتوووووووووووووور نداره بگو

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
zahmat keshidid....kamelan motevajeh shodam!.vali age eshkali nadare;) beporsam koja kar mirid?akhe mikham bebinam arshad bedam ya ba lisans kar vasam hast?

کار که خیلی خرابه وضعش مخصوصا برای خانوما..الانم یکم تصمیم گیری برای شما زوده بنظرم ولی ارشد که واجبه تو این دوره زمونه با اینهمه مهندس راست و قلابی...والا فعلا که بیکار

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که تا 1 بهمن خونده بودم 1 بهمن که نتیجه استخدامی نفت اومد کامل انداختم کنار همه چیو...نمیخواستم برم سر جلسه اصلا دوستم زنگ زد اصرار کرد گفت بیا لاقل فقط همدیگه رو ببینیم...رفتم...نمیدونی چه کنکوری بود مریم..خندت میگرفت..سوال ریاضی 2 معادله 2 مجهول داده بودن دیگه حسابشو بکن..سوال ترمو گفته بود ضریب ژول تامسون واسه گاز کامل چنده..در این حد..حیف که نخونده بودم فرمولا یادم رفته بود ولی چون مفاهیم رو بلد بودم زدم ولی نه اونجوری که راضی باشم

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تا 1 بهمن خونده بودم 1 بهمن که نتیجه استخدامی نفت اومد کامل انداختم کنار همه چیو...نمیخواستم برم سر جلسه اصلا دوستم زنگ زد اصرار کرد گفت بیا لاقل فقط همدیگه رو ببینیم...رفتم...نمیدونی چه کنکوری بود مریم..خندت میگرفت..سوال ریاضی 2 معادله 2 مجهول داده بودن دیگه حسابشو بکن..سوال ترمو گفته بود ضریب ژول تامسون واسه گاز کامل چنده..در این حد..حیف که نخونده بودم فرمولا یادم رفته بود ولی چون مفاهیم رو بلد بودم زدم ولی نه اونجوری که راضی باشم
چه جالب پس سخت نبوده
حالا اگه به شانسه منه ساله دیگه کاملا بر عکس میشه:smile:
بازم خوب خوندی.........ایشالا که قبول میشی
راستی شما ها کی طب صنعتی دارین؟؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب پس سخت نبوده
حالا اگه به شانسه منه ساله دیگه کاملا بر عکس میشه:smile:
بازم خوب خوندی.........ایشالا که قبول میشی
راستی شما ها کی طب صنعتی دارین؟؟

والا قراره دعوت نامه بفرستن در خونه....خدا بگم چیکار کنه این نفت رو که از ارشدم انداخت مارو...:redface:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا که خیره
خلاصه شیرینیو نپیچونیااااا:D

شیرینی؟؟؟؟ من که حالا نرفتم.....اصلا شاید کلا نرم بازم بستگی داره کجا بیفتم...اگه امیدیه و اینجور جاها باشه که نمیرم چون اسکان دائمم هست فایده نداره نمیارزه هرجور حساب میکنم

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیرینی؟؟؟؟ من که حالا نرفتم.....اصلا شاید کلا نرم بازم بستگی داره کجا بیفتم...اگه امیدیه و اینجور جاها باشه که نمیرم چون اسکان دائمم هست فایده نداره نمیارزه هرجور حساب میکنم
پس میخوای چیکا کنی؟؟درستو ادامه میدی؟؟

• Like
واکنش ها: bera

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش اومدی آقا بهنام دلتو صابون نرن که خبری نیس:D

سلام مریم خانوم

خوبی شما

من به این نصفه شب این همه راه رو نیومدم که بدون نتیجه برگردم .نیکوتین بدنم بدجوری پایین اومده

واصلا هیچی حالیم نیست یالا برو کنار

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حامد خان سلام میگم بابا عجب گیری دادی به ارشد

تموم سوالاتش روکه حل کردید حالا بیخیال شو تا بساط رو برقرار کنیم

بالا