فایلهای زبان در لینوکس (اوبونتو 11.04)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
با سلام.

میخواستم بدونم فایلهای زبان (مثل زبان انگلیسی و ...) در لینوکس در کدام آدرس هستند.

از توزیع اوبونتو 11.04 استفاده میکنم :gol:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ببخشید از دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
تویه اینترنت سرچ زدی؟
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله سرچ زدم.....
سلام...
پس بد سرچ کردی
شما باید بری تویه ویکی اوبونتو در قسمت سیستم عاملش و یا در مورد خود سیستم عامل تحقیق کنی، که این طور چیزها رو کجا میذاره
این فایل ها چیزهایی نیستند که همه دنبالش باشند و همه بدونند، پس یا باید با یه آدم خیلی حرفه ای مشورت کنی و یا اینکه خودت زحمت بکشی.
باتشکر...

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام...
پس بد سرچ کردی
شما باید بری تویه ویکی اوبونتو در قسمت سیستم عاملش و یا در مورد خود سیستم عامل تحقیق کنی، که این طور چیزها رو کجا میذاره
این فایل ها چیزهایی نیستند که همه دنبالش باشند و همه بدونند، پس یا باید با یه آدم خیلی حرفه ای مشورت کنی و یا اینکه خودت زحمت بکشی.
باتشکر...

این فایلها رو در سیستم های غیر اوپن سورس راحت پیدا کرده بودم (قبلا اینستال مک رو فارسی کردم)

بعدش هم آیفون رو فارسی کردم، یه مدت هست میخوام لینوکس فارسی کنم :)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ویکی خودش بالا نمیاد؛ چند تا سایت فارسی هم رفتم فکر کردند منظورم لنگویج پک هاست (خدا آخر عاقبتشون و بخیر کنه با این اطلاعات ضعیف)

حالا شما نمیدونید؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویکی خودش بالا نمیاد؛ چند تا سایت فارسی هم رفتم فکر کردند منظورم لنگویج پک هاست (خدا آخر عاقبتشون و بخیر کنه با این اطلاعات ضعیف)

حالا شما نمیدونید؟

سلام
من که درمورد این مدل کارها چیزی نمیدونم.
ولی بهتره بری تویه سایت فدورا پارسی، از مهندس هدایت سوال کنی
اونها دارند رویه پروژه ی پارسیدورا کار می کنند....
پروژه اش هم جهانی هستش...
قابلیت های فدورا در کنار برنامه های دلخواه مردم و انواع کدک ها و فونت ها و غیره...
البته خودش هم برنامه نویس حرفه ای در حد خیلی خفن هستش و هم اینکه تویه مسابقات روبوکاپ داور هستش..
باتشکر...

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
بالاخره کشفش کردم!

در آدرس /usr قرار دارند! :)