اطلاع رسانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sunshid

عضو جدید
وای شوکه شدم.واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی عالیه.دستت درد نکنه صدیق جونم.منم هستم.این یه فرصت تووووپه

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به همه دوستان خوبم در تالار معماری
بچه ها همانطور که عرض کردم یه سری برنامه های خاص برای تالار معماری خواهیم داشت که شروع آن با کارگاه های استاد امید آذری عزیز هست ؛ که استاد بزرگواری کردن و قبول زحمت کردن و دعوت بنده رو قبول کردن که در خدمتشون باشیم ....
و البته اطلاع دارم که این یکی دو هفته پایان ترم و تحویل پروژه وقت کمتری برای فعالیت هست و خب میزان فعالیت در کل وب پایین هست ! ولی برای ادامه و حفظ چنین فعالیت هایی نیاز و انتظار حمایت و همراهی و شرکت در این فعالیت ها از طرف همه دوستانم دارم ! و اگر اجازه بفرمائید چند روزی صبر کنیم تا آمادگی کامل برای چنین برنامه ای پیدا بشه , روی همراهی همه شما با این برنامه حساب میکنم !

و همچنین لطفا این کارگاه و این لینک رو با دوستانتون و یا مکان هایی که میشناسید مطرح کنید و به اشتراک بگذارید

سپاس از همراهی همه دوستان
خوبم

SOHAJ

عضو جدید
من هم اعلام امادگی برای حضور و شرکت در این کلاس ها شاد و پربار استاد میکنم
زنبیلم رو گذاشتم توی صف لطفا من و ته صف نزارید:D

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم در تالار معماری
بچه ها همانطور که عرض کردم یه سری برنامه های خاص برای تالار معماری خواهیم داشت که شروع آن با کارگاه های استاد امید آذری عزیز هست ؛ که استاد بزرگواری کردن و قبول زحمت کردن و دعوت بنده رو قبول کردن که در خدمتشون باشیم ....
و البته اطلاع دارم که این یکی دو هفته پایان ترم و تحویل پروژه وقت کمتری برای فعالیت هست و خب میزان فعالیت در کل وب پایین هست ! ولی برای ادامه و حفظ چنین فعالیت هایی نیاز و انتظار حمایت و همراهی و شرکت در این فعالیت ها از طرف همه دوستانم دارم ! و اگر اجازه بفرمائید چند روزی صبر کنیم تا آمادگی کامل برای چنین برنامه ای پیدا بشه , روی همراهی همه شما با این برنامه حساب میکنم !

و همچنین لطفا این کارگاه و این لینک رو با دوستانتون و یا مکان هایی که میشناسید مطرح کنید و به اشتراک بگذارید

سپاس از همراهی همه دوستان
خوبم

ممنون مدیر جان.
اون یکی دوهفته رو خوب اومدی،همیشه تحویل طرحها تا اواخر تیر طول میکشه، یعنی اگه همون موقعها باشه عالی میشه.دوباره ممنون.

dokhtar 68

عضو جدید
مرسی از برنامه بسیار زیبایی که قراره انجام بشه. خیلی وقته حرکتی به این زیبایی توی باشگاه انجام نشده .. صدیق جان لطف بسیار بزرگی کردن و همینطور استاد آرتور امید آذری که قبول زحمت کردن که توی این محیط مجازی به بچه ها کمک کنن. ممنون . منتظر شروع هستیم. .......

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت صدیق عزیز
ممنون بابت این حرکت خوب و سازنده
امیدوارم بتونیم به نحو احسن از این فرصت استفاده کنیم

*بانو*

عضو جدید
سلام
خیلی خوبه ممنون که برای بچه ها همچین کاری رو انجام دادی
من به یک سری از بچه های دانشکده هم میگم که بیان و عضو شن و از این کلاس استفاده کنن
بازم ممنون;)

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چقد خوب، ممنون ، منم تا 14 تیر تحویل پروژه دارم ولی خیلی دوست دارم شرکت کنم ، کاش یه کم دیر باشه

آخرین ویرایش:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیار عالی..:w17::w11:..ممنون از مدیر عزیزمون....منم اعلام امادگی میکنم:)

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ...............................قربونت خیلی عالیه از کی شرو میشه؟

hedieh71

عضو جدید
منم هستم کاشکی بعد از امتحانا شروع بشه که همه بتونن شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا