آشنایی دانشجویان واحد نجف آباد

mammad.mechanic

عضو جدید
زیرسایتیم محمدجان دیگه درگیرکاراموزی امتحان ازاین صحبتام که خودت درجریانی هستم وقت اومدن تو نت ندارم

دیگه بعدامتحان اگه خدا بخوادهم بریم عسلویه واسه کارتو چه خبرخوبی محمدچیکارا میکنی ؟
خیلی خوبه..به سلامتی..موفق باشی....
ما هم درگیر امتحانات ترم.....امروز امتحان ریاضیات مهندسی پیشرفته داشتم....چشمت روزی بد نبینه به معنای واقعی .........(خراب کردم):cry:

befar

عضو جدید
منم امتحان زیاد خراب کردم یعنی اصلا دانشجویی که امتحان خراب نکنه دانشجو نیست بهش میگن خ...خون خودت که میدونی نگران نباش ارشدهم فقط دوسال اولش سخته باقیش اسون میشه:smile:انشالله موفق باشی محمد جان .یا علی!!!

mammad.mechanic

عضو جدید
منم امتحان زیاد خراب کردم یعنی اصلا دانشجویی که امتحان خراب نکنه دانشجو نیست بهش میگن خ...خون خودت که میدونی نگران نباش ارشدهم فقط دوسال اولش سخته باقیش اسون میشه:smile:انشالله موفق باشی محمد جان .یا علی!!!
.مرسیییییییی تو هم نیز موفق باشی........علی یارت;)

1992.sarina

عضو جدید
منم امروز معادلات داشتم....
سوالاش یه طرف...جزوه ای هم که استاد داده بود یه طرف
یعنی کلا غافلگیر شدم
منم امروز مدار داشتم....سوالاش در حد لالیگا بود.......
بعد امتحان انگار یه 18 چرخ از رو بچه ها رد شده بود،همه بهت زده بودن........
در حد جزوه که چه عرض کنم،نمونش تو جبه دارم نبود!!!

MHRD

عضو جدید
منم امروز مدار داشتم....سوالاش در حد لالیگا بود.......
بعد امتحان انگار یه 18 چرخ از رو بچه ها رد شده بود،همه بهت زده بودن........
در حد جزوه که چه عرض کنم،نمونش تو جبه دارم نبود!!!
امتحان از هیچ نظری منطقی نبود
کی 3 تا سوال میده 14 نمره آخه؟
امتحان سخت بگیرن قبول مشکلی نیست ولی نه چیزی که تا حالا هیچ جایی نمونشم نبوده
رو برگه از 14 نمره به من 4 بده خیلی داده من اگه جا استاد باشم به خاطر چرت و پرتایی که رو برگه هست 2 نمره هم کم میکنم -2 میدم

1992.sarina

عضو جدید
امتحان از هیچ نظری منطقی نبود
کی 3 تا سوال میده 14 نمره آخه؟
امتحان سخت بگیرن قبول مشکلی نیست ولی نه چیزی که تا حالا هیچ جایی نمونشم نبوده
رو برگه از 14 نمره به من 4 بده خیلی داده من اگه جا استاد باشم به خاطر چرت و پرتایی که رو برگه هست 2 نمره هم کم میکنم -2 میدم
یکی از پسرای ترم بالایی کلاس می گفت اگه برگت رو سیاه کرده باشی شاید قبول کنه با 9.9 بندازتت......
من برگه هرکی رو دیدم سوال اولش سفید بود،سوال 2 رو اکثرا نصفه و غلط حل کردن.......
سوال 3 رو هم هرکی یه جور حل کرده ،حتی 2 نفرم مثل هم جواب نداده بودن!!!!

mammad.mechanic

عضو جدید
چه سکوتی تو تاپیک بچه هایnjf حکم فرماست. به قول یکی از دوستان، آدمو یاد صحرای تکزاس میندازه....
واقعا؟؟؟
خوب همه رفتن امتجاناشون رو پس بدن......
شما تا میای از صحرای تکزاس برگردی اونام اومدن....

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز بعد 1 سال رفتم njf. جالب بود برام. دیدم جاده پشتی دانشگاه رو هم زده بودند روی دانشگاه. امکاناتم به همون نسبت افزایش دادند یا فقط وسعتو بیشتر کردند؟؟؟؟ ببینم کسی الان آمار دقیق دانشجوهای njf رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه چیز جالبی که امروز مطمئن شدم، طبق بخشنامه جدید که برای تشویقی مقالات تصویب کردند، حدود 30.500.000 ریال تشویقی مقالاتمو بهم نمیدند:cry::w04:پس به معنای واقعی کلمه بدبخت شدم....:confused:
میدونم چجوری این مبلغو ازشون بگیرم. مشاور پروژه بچه های کارشناسی ارشدشون میشم. بعد اطلاعات پروژه بهشون نمیدونم تا یکم سر کیسه رو شل کنند.... :biggrin:;)

بالا