خـــداحافظی Miss Independent (البته شاید زیاد نشناسینم!)

Miss Independent

عضو جدید
سلام،
شاید اونقدر بین کاربرا شناخته شده نباشم...

خب دیگه، هر اومدنی رفتنی هم داره...
اگرم نخوای بری، رفتار زننده بعضیا که مثلاً لیدر سایت هستن و باید منش داشته باشن رفتنیت میکنه...

ممکنه سنم کم باشه، اما تجربه زیادی در زمینه اداره سرورهای مختلف داشتم و می تونم بگم اینجا یکی از سایت هایی بود که به بیشترین مقدار "روند دیکتاتور گونه" رو پیش گرفته بود...

واقعاً برای آقای پیرجو متأسفم...

این روشی که پیش گرفتن نه تنها کاربر جذب میکنه، بلکه روز به روز از شهرت و اعتبار سایتشون داره کم میکنه...
ادمین بودن کار آسونیه... زور گفتن هم آسون تر...
اما این مدیریت نیست...
این فخر فروشیه...
مثل یکی از پست هامم که گفته بودم "قایم شدن پشت یه مانیتوره و ادعا کردن..."

در هر صورت برای تمام شما دوستان آرزوی موفقیت روز افزون در تمام مراحل زندگیتون رو دارم...
تا جایی که می تونستم سعی کردم برای سایت و کابران مفید بوده باشم...

خداحافظ... :gol:

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم یکی دیگه پیدا شد که جا بزنه چرا نمی ایستید و مقاومت نمی کنید چرا سازندگی نمی کنید شده بحث ایران و فرار مغزها و غیر مغزها... به هر حال امیدوارم از زیر بار بقیه مشکلات زندگیت اینگونه شانه خالی نکنی.

Miss Independent

عضو جدید
باز هم یکی دیگه پیدا شد که جا بزنه چرا نمی ایستید و مقاومت نمی کنید چرا سازندگی نمی کنید شده بحث ایران و فرار مغزها و غیر مغزها... به هر حال امیدوارم از زیر بار بقیه مشکلات زندگیت اینگونه شانه خالی نکنی.
ماجرای جنگیدن نیست.
برای چی بجنگم و از انرژیم بذارم تا اسم سایت یه نفر دیگه بالا بره، وقتی به آدم توهین می کنن....

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با بیشتر حرفات موافقم.....

آدما
در حال تغییر هستن.یکی پیشرفت میکنه یکی دیگه نه.(حالا چه اخلاق چه..............)

خوبه آدم از خودش چیز های خوبی جا بزاره.

هر کجا هستی موفق باشی دوست خوبم:gol:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز..........به خدا من خندم میگیره از حرفهای آقای پیرجو...مثله بچه های 3.4 ساله میمونه{سایته خودمه قوانینه خودمه دوس نداری برو}
من همیشه فکر میکردم..کسی داره این سایتو میچرخونه..اولا با سواده دوما آدم با منطقیه.........شعور بالا داره.جا افتاده است.خوش برخورده...ولی متاسفانه هیچکدوم از اینا نیست
با این اوضاع کسی اینجا نمیمونه.خودش باشه با مدیران تالارهاش..........

Audrina

اخراجی موقت
خوب کردم این رو نوشتم...
مدیر انقدر ترسوـــه که فوری هم پاکش کرد :)
باکی هم ندارم...

Audrina

اخراجی موقت
ای جانم، کدوم آدم ذلیل و حقیر و پاچه خواری پست بالا رو ریپرت کرد هان؟ =))
بادمجون دور قاب چین...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

من نمیدونم اصلا موضوع چیه!!:surprised:

خداییش وقتی اومدم تو تاپیک و دیدم آیدی شماتوقیف شده موندم:surprised:

بنظرم مشکل هر چی بوده میشد و الانم میشه بهتر حلش کرد، درگیری حتی آخرین راه حل هم نیست چه برسه به اولین راه حل

شما واقعا تو بخش زبان و تاپیک مشکلات خیلی خوب کمک می کردید، می تونم بگم تازه خوشحال شده بودم که یکی دیگه به جمع ما اضافه شده که میتونه تو اون تاپیک به دیگران کمک کنه:smile: اما الان اینو که دیدم موندم

نمیدونم مدیران اینو میبینن یا نه ولی ای کاش میشد پا در میونی کرد و این قضیه رو به خوبی تموم کرد و شما هم بر می گشتید و همون جوری به فعالیت خوبتون ادامه می دادید:gol:

danaye

عضو جدید
حقیقتتتت تلخهههههههههههههه
/
ششششطرنجیییی
چه میششه کردددددد//
..................
//////////////// یه ای دی دیگه
.
پس خداحافظییی در کارر نیستت

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد از خوندن بعضی از این تاپیکها به این نتیجه می رسم شاید شما درست می گویید. موفق باشی اگه کلوپ بهتری رفتی ما را بی خبر نذاری. :love:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام،

اگرم نخوای بری، رفتار زننده بعضیا که مثلاً لیدر سایت هستن و باید منش داشته باشن رفتنیت میکنه...

ممکنه سنم کم باشه، اما تجربه زیادی در زمینه اداره سرورهای مختلف داشتم و می تونم بگم اینجا یکی از سایت هایی بود که به بیشترین مقدار "روند دیکتاتور گونه" رو پیش گرفته بود...

این روشی که پیش گرفتن نه تنها کاربر جذب میکنه، بلکه روز به روز از شهرت و اعتبار سایتشون داره کم میکنه...
اما این مدیریت نیست...
این فخر فروشیه...

در هر صورت برای تمام شما دوستان آرزوی موفقیت روز افزون در تمام مراحل زندگیتون رو دارم...

نه تنها کاربر جذب نمیکنه

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وایس سه بد باسم هکی داله میله اسالله هلجا هستی ساد و سلامت باسه خالی جون
بوووووووووووووووس گنده

hesam02

عضو جدید
سلام
درود بر شما خانوم محترم و فهمیده
هر سایتی مشکلات خاص خودش رو داره. نمیشه زود قضاوت کرد ولی خب القای نظر شخصی هم در مدیریت سایت دیده شده
هرجایی که هستید در پناه خداوند باشید و همیشه منتقد
درود

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام،

اما این مدیریت نیست...
این فخر فروشیه...

خداحافظ دوست عزیز موق باشی
گفتنی هارو گفتیم دیگه باید خود دوستان تصمیم درست رو بگیرن
این شانه خالی کردن نیست مقاومت کردنه حداقل سعیمونو واسه تغییر شرایط میکنم بالاخره تو هر میدانی یکی برنده میشه و یکی بازنده
بازنده بودن بهتر از اینه که بیتفاوت باشیم و تلاشی واسه تغییر شرایط نکنیم
حداقل سعی کنیم تو دنیای مجازی یکم جرات داشته باشیم
مشکل ما اینه که فک میکنیم اگه بیتفاوت باشیم اتفاقی نمیفته این اتفاقات عینه آتیشه زیر خاکستر میمونه بالاخره یه روز دامن همه رو میگره پس چه بهتر با هوشیاری در برابرش قد علم کنیم
راستش این حرفا رو نه فقط واسه این زمان و مشکلات الان بلکه واسه هر موقع که با مشکلات روبرو شدیم میگم سعی کنیم در برابر مشکلا بایستیم نه اینه جا بزنیم
با بیشتر حرفات موافقم.....

آدما
در حال تغییر هستن.یکی پیشرفت میکنه یکی دیگه نه.(حالا چه اخلاق چه..............)

خوبه آدم از خودش چیز های خوبی جا بزاره.

هر کجا هستی موفق باشی دوست خوبم:gol:
مرسی واقعا" هم همینطوره امیوارم هیچ وقت خودمون رو گم نکنیم و سعی کنیم چیزی که ازمون به جا میمونه یه خاطر خوش تو ذهن بقیه باشه نه...(فک کنم ... هم از این به بعد به لیست موارد ممنوعه اضافه میشه و اخطار دار میشه:biggrin:)
همه چیز فانیه پس دلمونو به هیچی خوش نکنیم
اینجا هم عینه دنیای واقعی میمونه فقط با مقیاس خیلی کوچیکتر
پس اونایی که الان قدرتی دارن دلشونو به این قدرت خوش نکنن
گهی پشت به زین و گهی زین به پشت
ممنون دوست عزیز..........به خدا من خندم میگیره از حرفهای آقای پیرجو...مثله بچه های 3.4 ساله میمونه{سایته خودمه قوانینه خودمه دوس نداری برو}
من همیشه فکر میکردم..کسی داره این سایتو میچرخونه..اولا با سواده دوما آدم با منطقیه.........شعور بالا داره.جا افتاده است.خوش برخورده...ولی متاسفانه هیچکدوم از اینا نیست
با این اوضاع کسی اینجا نمیمونه.خودش باشه با مدیران تالارهاش..........
من در این مورد تو تالار گفتگوی آزاد بحث کردم و بازم میگم:
خدایا قدرت رو به کسی بده که خاضع و خاشع هستش
خیلی حرفا رو نزنیم بهتره
ارزش انسان به اندازه حرفهایی هست که برای نگفتن دارد
اشتباه ما همینه این حرف فقط واسه ساکت مونده ما در برابر مشکلات زده شده تا هر طوری که خواستن مارو به سمت اهدافشون سوق بدن
همیشه و در همه حال ایستادگی و احساس مسولیت بهتر از بیتفاوتیه
سلام

من نمیدونم اصلا موضوع چیه!!:surprised:

خداییش وقتی اومدم تو تاپیک و دیدم آیدی شماتوقیف شده موندم:surprised:

بنظرم مشکل هر چی بوده میشد و الانم میشه بهتر حلش کرد، درگیری حتی آخرین راه حل هم نیست چه برسه به اولین راه حل

شما واقعا تو بخش زبان و تاپیک مشکلات خیلی خوب کمک می کردید، می تونم بگم تازه خوشحال شده بودم که یکی دیگه به جمع ما اضافه شده که میتونه تو اون تاپیک به دیگران کمک کنه:smile: اما الان اینو که دیدم موندم

نمیدونم مدیران اینو میبینن یا نه ولی ای کاش میشد پا در میونی کرد و این قضیه رو به خوبی تموم کرد و شما هم بر می گشتید و همون جوری به فعالیت خوبتون ادامه می دادید:gol:
تو هر جامعه ای این طبقات پایینتر هستن که بیشترین زحمت رو میکشن و کمترین بهره رو میبرن و اگه این سایت به جایی رسیده به واسطه ی همین کاربران هستش
که متاسفانه بهشون بیتوجهی میشه و در بین مدیرا خودبرتر بینی باب شده(البته اینو بگم بعضی از مدیرا واقعا" از این گفته م مستثنی هستن و خودشونو برتر نمیبینن چون در واقع برتری هم وجود نداره)
میخواستم یه چی بگم ولی کلا نظرمو دیشب عوض کردی:huh:
موفق باشی
:huh:
دوست عزیز شما چیزی نگی بهتره چون تو تالار مقالات خیلیا بهتون نیاز دارن و نبودتون ذوستان رو به زحمت میندازه
چون احتمال داره شما هم به سرنوشت بقیه دچار بشید کاربرا به شما نیاز دارن;)
نه تنها کاربر جذب نمیکنه
حالا این یه خط که کپی کردی یعنی چی؟
میخوای بگی اشتباه کرده و حرفهایی که زده رو با این جمله زیر سوال ببری؟
بهتر نیست واقع بین باشیم و منظور رو درک کنیم حالا یه اشتباه تایپی رخ داده
خدا به خیر بگذرونه همه این موارد از خود برتر بینی نشات میگیره

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
نمیدونم ..منم مثل خیلی دوستان نمیدونم چی بگم ...
چند وقت پیش از من دعوت شده بود که واسه دو سه تا سایت تازه تاسیس مدیریت کنم . (در تالار برق)
نگاهی به سایتا که انداختم دیدم تازه تاسی هستن و چقدر مدیر اون سایت دوست داره که فعالیت ها بیشتر بشه و همه کار میکرد و همه سوالا رو جواب میداد و خلاصه خیلی به اعضای اونجا احترام میذاشت و اعضا هم بهش احترام میذاشتن . تا چند وقت پیش که من دیدم چقدر مدیران سایت و ادمین به اعضا احترام میذارن و اعضا واسشون مهم هستن ...!!! به این فکر کردم که اینجا هم یه روزی مثل اون سایت بوده و احتمالا قبلا که اعضا کمتر بودن و فعالیت در این باشگاه اینقدر زیاد نبوده مدیران خوش برخورد تر و از همه مهمتر به کاربرا احترام میذاشتن .
خب این مهم نیست ... من نباشم یکی دیگه ...!
ولی معرفت و شخصیت انسان رو یا در سفر یا زمانی که مدیر شد میشه فهمید .
خدایا به درگاهت دعا... ما مدیر نشیم )

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم همین مشکل شما رو دارم ولی خوب بخاطر دوستایی که اینجا دارم نمیتونم برم ولی بهتون حق میدم، امیدوارم سایت وضعیت بهتری پیدا کنه
ایشالا ایشون میان از شما هم معذرت میخوان همه چی به خوبی و خوشی میگذره :smile: