کدام رشته برای ارشد من مناسب تره ؟

bm34

عضو جدید
من هم لیسانس برق - قدرت دارم هم مکانیک گرایش ساخت و تولید میخوام در مقاطع ارشد و دکتری ادامه بدم به کوانتوم و انرژی هسته ای و همچنین فیزیک کاربردی هم علاقه دارم . حالا با توجه به دو رشته برق و مکانیک که در انتخاب رشته ارشد طیف گسترده ای را جلوم می گذاره می خواستم بدانم با توجه به اطلاعاتتون کدام رشته در ارشد و بعد دکتری منو موفق تر می کنه . منظورم از موفقیت شغل با درامد قابل ارزش و موفقیت کشوری است یعنی این انتخاب من با نیاز کشور و حمایت آن همراه باشه .

bm34

عضو جدید
ایا بهتره بیام ارشد ودکتری همان برق یا مکانیک را ادامه بدم واین خواسته ها ارضا می شه یا نه با توجه به اینکه ارشد و دکتری رشته تخصصی تر یا مباحث تئوری تر و تحقیقی تر می شه و از قالب کار و شغل که در لیسانس هست در می اد سراغ مباحث تئوری و تحقیقی مثل فیزیک هسته ای کاربردی و امثالهم بشم.

x_ray1992

عضو جدید
ایا بهتره بیام ارشد ودکتری همان برق یا مکانیک را ادامه بدم واین خواسته ها ارضا می شه یا نه با توجه به اینکه ارشد و دکتری رشته تخصصی تر یا مباحث تئوری تر و تحقیقی تر می شه و از قالب کار و شغل که در لیسانس هست در می اد سراغ مباحث تئوری و تحقیقی مثل فیزیک هسته ای کاربردی و امثالهم بشم.

به نظر من شما این پستو توی تالار برق و مکانیک بزارید بهتره. دراصل باید اینجا بزارید ولی چون اونجا بازدیدکنندهاش بیشتره زودتر جواب میگیرید

بالا