طرح های نابه جا معماری

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان بنا های نابه جائی که تو شهرمون ساخته میشن کم نیستند .

یک نمونه اش رو امروز وقتی تو یه پارک بودم دیدم از کسی که اونجا کار میکرد پرسیدم این شاهکار معماری که تو پارک دارید میسازید چیه ؟
گفت این قراره بشه سینما 4 بعدی .

تو عکس ها میبینید که یه سوله با سقف شیب دار ساخته شده که روی قسمت جلوئی یه گنبد قرار دادن که اون قسمت (زیر گنبد ) قراره بشه نمازخونه .

آدم نمیدونه چی بگه ....

عکس۰۰۷۳.jpg
عکس۰۰۷۲.jpg

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب نماز خونه ای بشه خدایی...........
میدونی اینا کار کدوم معماراس داداش.........
کار اونایی که همکلاسی من وتو هستن...........
هررررر رو از پررررر تشخیص نمیدن......
آخر ترم هم پروژه هاشون رو آدمهایی امثال ما واسشون کار میکنیم........(چون اصولا چیزی بلد نیستن که بخوان کار کنن بنده خداها)
بعد ترم آخر که میشه بحث کار و این جور چیزا..........
بهشون در لفافه میگی شما خدایی امید هم داری جایی کار بهت بدن.......؟؟؟؟
بعد بادی به غب غب میندازه میگه من کارم تو شهرداری ردیفه .......(معمولا یکی از فامیل های درجه یکش اونجا هستن.......حالا یا خود شهردار و فرماندار هستن یا کارمندن)
بعد از 4 سال اونا میرن سر کار....(نتیجش هم باید بشه یه چیزی مثل این دیگه....در واقع اگه نشه جای سوال داره).........
و ما که جونمون در اومده 2 کلمه چیز یاد گرفتیم اوج کاری که میتونیم بکنیم یه مغازه لوازم آرایشی بزنیم....(چون میگن پولش خوبه)

و این نهایت عدالته...........:D

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
عجب نماز خونه ای بشه خدایی...........
میدونی اینا کار کدوم معماراس داداش.........
کار اونایی که همکلاسی من وتو هستن...........
هررررر رو از پررررر تشخیص نمیدن......
آخر ترم هم پروژه هاشون رو آدمهایی امثال ما واسشون کار میکنیم........(چون اصولا چیزی بلد نیستن که بخوان کار کنن بنده خداها)
بعد ترم آخر که میشه بحث کار و این جور چیزا..........
بهشون در لفافه میگی شما خدایی امید هم داری جایی کار بهت بدن.......؟؟؟؟
بعد بادی به غب غب میندازه میگه من کارم تو شهرداری ردیفه .......(معمولا یکی از فامیل های درجه یکش اونجا هستن.......حالا یا خود شهردار و فرماندار هستن یا کارمندن)
بعد از 4 سال اونا میرن سر کار....(نتیجش هم باید بشه یه چیزی مثل این دیگه....در واقع اگه نشه جای سوال داره).........
و ما که جونمون در اومده 2 کلمه چیز یاد گرفتیم اوج کاری که میتونیم بکنیم یه مغازه لوازم آرایشی بزنیم....(چون میگن پولش خوبه)

و این نهایت عدالته...........:D
شما ك اين متنو نوشتي..سخت در اشتباهي ..اين از ناتواني خودتونه ك با مدرك معماري و با اون همه استعداد ك دربارش حرف زدين بريد دنبال لوازم ارايشي....sorry

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمارش که هرکی بوده گند زده با این طرحش ( گنبد روی سطح شیب دار ) .
این حالمو میگیره که فضای بزرگی مثل این سوله دقیقا آوردن وسط پارک به اون کوچیکی کار کردن .
آخه خاطره های زیادی از این پارکه دارم .
همش به خاطر پوله و شهرداری و ...