گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
نگاه کنین کی اومده! :)
توی این یه هفته به دلایل عجیب غریب و تا حدی مسخره ای دسترسی به اینترنت نداشتم.اینترنت خونه قطع بود،منم از ۶ام دی (که امتحان اقتصاد دادم) تا دیروز ۱۶ ام دی (که رفتم آزمون پارسه) از خانه خارج نشدم!!
اولین جایی که اومدم همین باشگاه بود و اولین کاری که کردم ایمیل دادن به یکی از دوستان بود.
الان هم یادم اومد که راستی باید برم ببینم نمره ها اومده یا نه،نیاز به اینترنت اکسپلورر مسخره دارم،باید برم ویندوز.
خب،شما چه خبر؟ چه میکنید با امتحانات؟ آقا دلار چند شده الان؟! آخرین روزی که توی گوگل پلاس بودم یکی بود یه مقدار دلار داشت میخواست بفروشه!
نتایج آزمون پارسه اومده : طبق انتظار خوب نبود.361 در امنیت و شبکه،۲۵۵ در آی تی و تجارت.

یه چیز هم نشون بدم یه کم بخندیم :
مشاهده پیوست 79122
کی بوده دنبال "امیر دراگو" میگشته؟!! اون یکی هم فکر کنم واسه عکس و توضیحیه که در مورد اسمم گذاشتم.
حالا جدای از شوخی و اون قسمت هایی که مشخص کردم،به محتوای بعضی جستجوها دقت کنید،آدم ترس برش میداره...این فروم به خاطر hit بالا و لینک خوردن زیاد توی صدر خیلی از جستجوها قرار میگیره.من فکر میکنم این مسئولیت کاربرها رو زیاد میکنه.اگه من امروز بیام یه مطلب غلطی در مورد زمانبندی نوبتی (که توی این عکس میبینیم جستجو شده) بنویسم،فردا ممکنه مرجع یه نفر بشه و گمراهش کنه...

سلام مهندس
من موندم شما از کجا سرویس میگیرین که یه خط در میون اینترنتتون قطع میشه !!:D
البته شنیده بودم باز لنگر کشتی و قطع اینترنت و ... (درسته ؟!!)

آزمون پارسه رو که باز مثل قبل و باز هم ضعف در مشترک
مشترک 10
مدیریت 16
پایگاه 44
هوش -11 (البته نامردا سوال 74 رو اشتباه داده بودن و درستش هم نکردن)
سیستم عامل 50 (انصافا سوال اولش خیلی معرکه بود .. )
معماری 11

رتبه شبکه: 298
رتبه تجارت: 302

سلام ..
اکانتهای قدیمی داره کم کم رو میشه

آخرین ویرایش:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من موندم شما از کجا سرویس میگیرین که یه خط در میون اینترنتتون قطع میشه !!:D
البته شنیده بودم باز لنگر کشتی و قطع اینترنت و ... (درسته ؟!!)
خداییش این دفعه تقصیر ISP نبود.ISPمون کیفیت نداره،اما دلیل نمیشه بی انصافی کنم!
تلفن یه جایی (غیر خونه خودمون) به اسم بابام بوده،بعد طرف بدهی خطشو نمیره پرداخت کنه،اینا هم هرچی تلفن به اسم بابا بوده رو قطع کردن! بعد هم که اون طرف بدهی رو پرداخت کرد،تلفن وصل شد اما ارتباط ADSL نداشتم (چراغ مودم ثابت نمیشد،اصلا حتی HandShake هم نمیکرد).خلاصه تمام اینا یه ده روزی زمان برد.
=========
دفترچه آزاد اومده؟ شنیدم از ۱۷ ام میدن،۱۷ ام که میشه دیروز!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خداییش این دفعه تقصیر ISP نبود.ISPمون کیفیت نداره،اما دلیل نمیشه بی انصافی کنم!
تلفن یه جایی (غیر خونه خودمون) به اسم بابام بوده،بعد طرف بدهی خطشو نمیره پرداخت کنه،اینا هم هرچی تلفن به اسم بابا بوده رو قطع کردن! بعد هم که اون طرف بدهی رو پرداخت کرد،تلفن وصل شد اما ارتباط ADSL نداشتم (چراغ مودم ثابت نمیشد،اصلا حتی HandShake هم نمیکرد).خلاصه تمام اینا یه ده روزی زمان برد.
=========
دفترچه آزاد اومده؟ شنیدم از ۱۷ ام میدن،۱۷ ام که میشه دیروز!

لابد مودمت ژاپنی بوده .. آخه مودم هاشون هم فقط دولا راست میشن .. و handshaking ندارن :D
========
راستش الان توی سایتش رو دیدم .. خبر نیست .. سایت ثبت نام ارشد آزاد

SN20

عضو جدید
امیر حسین امضات قشنگ تر از و جالب تر از همیشه شده.آدم لذت میبره مخصوصا قسمت آخرش یا ابا صالح

امیردراگو اصلا این مدت نبودی اینجا شده بود خونه ارواح کسی نبود پست بزنه بشمر ببین از زمانی که نبودی تا الان چند تا پست زده شده.:confused:
----------------------
این ترم همه امتحانام تستی شدن هر روز دارم کنکور میدم خدا به خیر کنه...سیستم عامل ۱۱ برگ بود و دقیقا امتحانمون با بچه های ارشد یکی بود زندگیه داریم؟؟؟

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..
اکانتهای قدیمی داره کم کم رو میشه[/QUOTE]

...........سلام...

SN20

عضو جدید
سلام دوستااان.
واسم دعا کنید امتحانام خیلی فشردس:cry:

دختر خوب امتحاناتت فشردس و باز میای اینجا و اینترنت خب بشین بخون همش که به دعا نیست به همون اندازه که تلاش کنی نتیجه میگیری دنبال معجزه نباش...

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر خوب امتحاناتت فشردس و باز میای اینجا و اینترنت خب بشین بخون همش که به دعا نیست به همون اندازه که تلاش کنی نتیجه میگیری دنبال معجزه نباش...
نه نیستم ولی تا11خوندم بدش اصابم خرد شد گفتم یه حالی عوض کنم دوباره برم:redface:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه !

فعلا دارم سربازیم رو میگذرونم !

تو فکر ارشد هم نیستم !

اول کار بعد ارشد ! :D

تو فکرش باشین دنبال کارتونم برین
سربازی خوش میگذره

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

milititi*

عضو جدید
سلام.
خوش اومدید.

سلام.
الان که ۱:۱۵ بعد از ظهره،اما خب چهار ساعت پیش صبحت بخیر :D
===========
مهلت ثبت نام آزاد تا کی هست؟

ای بابا پیشکسوت شما دیگه چرا..........ساعت پستم رو ببین.....بعد ساعت رو به رخم بکش!!!!!!!!1
:eek:

milititi*

عضو جدید
بوی شوم امتحان آید همی
یار صفر مهربان آید همی
ما ز تعلیم خسته ایم
دل به امید تقلب بسته ایم
ما برای کسب مدرک آمدیم
نی برای درک مطلب آمدیم
:confused::cry:

• Like
واکنش ها: SN20

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسین گل.....درسا را خوب بخونین و در کنارشم اموزشهای عملی فراموش نشه.

بالا