یه سوال فنی

mehrshad53

اخراجی موقت
---------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------

فرض کنیم کله شخص محکوم به اعدامی را جلوی لوله توپ 120 میلیمتر میذاریم و شلیک میکنیم.
با توجه به اینکه سرعت گلوله این توپ حدود 5000 متر در ثانیه هست و فرض اینکه کله طرف 30 سانت قطرش باشه:
ظرف .0.3/5000= 60میکرو ثانیه کله یارو پودر میشه.

سوال:
عزارئیل چطوری فرصت میکنه که به یارو ظاهر بشه و جونشو بگیره:que::warn::surprised:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرض کنیم کله شخص محکوم به اعدامی را جلوی لوله توپ 120 میلیمتر میذاریم و شلیک میکنیم.
با توجه به اینکه سرعت گلوله این توپ حدود 5000 متر در ثانیه هست و فرض اینکه کله طرف 30 سانت قطرش باشه:

سوال:
عزارئیل چطوری فرصت میکنه که به یارو ظاهر بشه و جونشو بگیره:que::warn::surprised:
با این اوضاع و احوال دیگه جونی براش نمیمونه که عزرائیل بیاد و بگیرتش. فوقش پاچه شو میگیره.
بعضی جونام تو کله نیستند و بقول معروف کله پوکن. جون خیلی هام تو دلشونه . کافیه بشکنی تا بمیره. نیازی هم به عزرائیل نیست.
با تمام این احوالات تاپیک قشنگی بود. مرسی

s.khalighi

عضو جدید

سوال:

:surprised::eek::surprised:

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ا.نجا دیگه زمانی وجود نداره شاید برای شما که دارید تماشا می کنی خیلی زود بگزره اما برای اون فردی که جلوی تو ایستاده خیلی دیر میگزره

maziyar_darabi

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینجا عزرائیل هم به عنوان توپ و چاشنی توپ و عملگر انقال دهنده ی نیروی توپ وجود داره
ولی به راحتی میشه از عزرائیل در اینجا فاکتور گرفت و در آخر وقتی که طرف مرد عزرائیل رو وارد محاسبات کرد ...:surprised::D
شده ؟!!!

behzad shou

عضو جدید
اول باید به این نکته ها توجه کنیم:
آیا عزرائیل پسره یا دختر؟
آیا عزرائیل خوشه سه یا یک؟
آیا عزرائیل کفش اسپورتی میپوشه یا نه؟
آیا عزرائیل......
..
..
..
...
....
......
.......
ااااااااااااا.... اومد...آقا... اااا.... اومد... بی خیال عزرائیل جان... من که با تو نبودم...یه روز بهم فرصت بده... نه، نمیشه... ای خدا... آقا ما رفتیم... خداجون اومدم...

behzad shou

عضو جدید
الان دارم باهاتون از اون دنیای معروف که میگن حرف میزنم
اینجا همه چیز عادیه، ترافیک نسبتا" روانی در محورهای شرق به غرب این دنیا وجود داره
هوا در بعضی مناطق بهشتی و معتدل و در بعضی مناطق دیگه داغ و جهنمیه
همه توی لاک خودشونن
ملائکه بر تمامی کارای خلق مرحوم نظارت دارن و در صورت دیدن موارد مشکوک تذکر میدن
دو سه تا دوربین مدار بسته روی درختای انگور کار گذاشتن که همه رو زیر نظر دارن
حوریای بهشتی با دو سه کیلومتر فاصله از اون مناطق داغ تردد میکنن
دو تا دوستم پیدا کردم، یکیش اسمش انکره و یکی منکر، خیلی باحالن، اما زیاد سؤال میپرسن
توی مناطق معتدل همه جوون شدن و خوشه ها ظاهرا" چهاره
اما توی مناطق داغ همه دارن تبخیر میشن
هر از گاهی دو سه تا مهمون تازه هم میارن...... دوستان...خوش اومدین، بیاین اینجا، منم الان اومدم... بچه ها من برم منطقه رو به این تازه واردا معرفی کنم
تا گزارشات بعدی، بای علیکم...

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول باید به این نکته ها توجه کنیم:
آیا عزرائیل پسره یا دختر؟
آیا عزرائیل خوشه سه یا یک؟
آیا عزرائیل کفش اسپورتی میپوشه یا نه؟
آیا عزرائیل......
..
..
..
...
....
......
.......
ااااااااااااا.... اومد...آقا... اااا.... اومد... بی خیال عزرائیل جان... من که با تو نبودم...یه روز بهم فرصت بده... نه، نمیشه... ای خدا... آقا ما رفتیم... خداجون اومدم...
خدا جون به خاطر من یه روز دیگه بهش وقت بده
می خوای کفش های عزرائیل را بردارم تا نتونه بیاد؟

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دارم باهاتون از اون دنیای معروف که میگن حرف میزنم
اینجا همه چیز عادیه، ترافیک نسبتا" روانی در محورهای شرق به غرب این دنیا وجود داره
هوا در بعضی مناطق بهشتی و معتدل و در بعضی مناطق دیگه داغ و جهنمیه
همه توی لاک خودشونن
ملائکه بر تمامی کارای خلق مرحوم نظارت دارن و در صورت دیدن موارد مشکوک تذکر میدن
دو سه تا دوربین مدار بسته روی درختای انگور کار گذاشتن که همه رو زیر نظر دارن
حوریای بهشتی با دو سه کیلومتر فاصله از اون مناطق داغ تردد میکنن
دو تا دوستم پیدا کردم، یکیش اسمش انکره و یکی منکر، خیلی باحالن، اما زیاد سؤال میپرسن
توی مناطق معتدل همه جوون شدن و خوشه ها ظاهرا" چهاره
اما توی مناطق داغ همه دارن تبخیر میشن
هر از گاهی دو سه تا مهمون تازه هم میارن...... دوستان...خوش اومدین، بیاین اینجا، منم الان اومدم... بچه ها من برم منطقه رو به این تازه واردا معرفی کنم
تا گزارشات بعدی، بای علیکم...
یکی از اون جدیدا که آوردن من بودم. سلام خوبی؟
پارسال دوست امسال آشنا
آخ جون دیگه تنها نیستم
نگران بودم بیام تنهام. حالا که تو هستی خیالم راحت شد

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
بند پ که نمیخوره چون شوخی بردار نیست؟
شوخی کردم خدا نکنه:cry::cry::cry::cry::cry:

behzad shou

عضو جدید
یکی از اون جدیدا که آوردن من بودم. سلام خوبی؟
پارسال دوست امسال آشنا
آخ جون دیگه تنها نیستم
نگران بودم بیام تنهام. حالا که تو هستی خیالم راحت شد
پس تازه واردی؟؟؟ بیا حالا واسه دست گرمی یه حوری رو ....:redface::redface::redface:

Lillian

عضو جدید

سوال:

بابا قبل از اینکه توپو در کنن طرف سکته رو زده:surprised: عزراییلم سر فرصت کارشو انجام داده!!!:surprised::cry:

mehrshad53

اخراجی موقت
بابا قبل از اینکه توپو در کنن طرف سکته رو زده:surprised: عزراییلم سر فرصت کارشو انجام داده!!!:surprised::cry:

قبول ندارم!
چون ممکنه باور نکنه که میخوان بکشنش!
تازه فرض کن لوله توپ زیر یه پارچست و طرف خبر نداره:smile:

Lillian

عضو جدید
قبول ندارم!
چون ممکنه باور نکنه که میخوان بکشنش!
تازه فرض کن لوله توپ زیر یه پارچست و طرف خبر نداره:smile:

اگه اینقدر خنگه که میدونه محکوم به اعدامه و هنوز باور نکرده میخوان بکشنش همون بهتر که عزراییل ذره ذره جونشو بگیره :razz:

My Number One

عضو جدید

سوال:

خوب اگه عزرائیلی وجود نداشته باشه خود به خود مسئله خیلی راحت از طریق روابط علمی حل میشه، سر مورد متلاشی میشه و طرف جونشو از دست میده، به همین راحتی.:gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
ميشه خواهش كنم اول تاپيكات نقطه چين نزاري؟
اخه من عادت دارم اول رو عنوان يه تاپيك نگه ميدارم چند جمله اولش نشون داده ميشه بعد وارد ميشم.
اما هميشه تاپيكاي شما اولش نقطه جينه. مجبورم واردش بشم تا بخونم.:(

mehrshad53

اخراجی موقت
ميشه خواهش كنم اول تاپيكات نقطه چين نزاري؟
اخه من عادت دارم اول رو عنوان يه تاپيك نگه ميدارم چند جمله اولش نشون داده ميشه بعد وارد ميشم.
اما هميشه تاپيكاي شما اولش نقطه جينه. مجبورم واردش بشم تا بخونم.:(

خب منم برای همین میذارم خو:smile::gol:

YuMi

اخراجی موقت
روزي عزرائيل نزد موسي (ع)آمدف،موسي(ع)پرسيد:براي زيارتم آمده اي يا براي قبض روحم؟
عزرائيل:براي قبض روحت.
موسي:ساعتي به من مهلت بده تا با فرزندانم وداع کنم.
عزرائيل:مهلتي در کار نيست.
موسي(ع)به سجده افتاد و ازخدا خواست تا به عزرائيل بفرمايد،مهلت دهد تا با فرزندانش وداع کند.
خداوند به عزرائيل فرمود:«به موسي (ع)مهلت بده»،عزرائيل مهلت داد.
موسي(ع)نزد مادرش آمد و گفت:«سفري در پيش دارم!»
مادر گفت:چه سفري؟
موسي:سفر آخرت.
مادر گريه کرد.
موسي(ع) نزد همسرش آمد،کودکش را در دامن همسرش ديد،با همسر وداع کرد کودک دست به دامن موسي(ع)زد و گريه کرد،دل موسي از گريه ي کودکش سوخت و گريه کرد،خداوند به موسي(ع)وحي کرد:«اي موسي!تو به درگاه ما مي آئي اين گريه و زاريت چيست؟
موسي(ع) عرض کرد:«دلم به حال کودکانم مي سوزد».
خداوند فرمود:"اي موسي دل از آنها بکن من از آنها نگهداري مي کنم،وآنها را در آغوش محبتم مي پرورانم."
دل موسي(ع)آرام گرفت و به عزرائيل گفت:جانم را از کدام عضو مي گيري؟
عزرائيل:از دهانت.
موسي:آيا از دهاني که بي واسطه با خدا سخن گفته است جانم را مي گيري؟
عزرائيل:از دستت.
موسي:آيا از دستي که الوات تورات را گرفته است؟
عزرائيل:از پايت.
موسي:آيا از پايي که با آن به کوه طور براي مناجات با خدا رفته ام؟
عزرائيل نارنجي خوشبو به موسي(ع)داد،موسي(ع)آن را بو کرد و جان سپرد.
فرشتگان به موسي (ع)گفتند:"اي کسي که در ميان پيامبران،از همه راحتتر مُردي،مرگ را چگونه يافتي؟"
موسي(ع)گفت:"مرگ را مانند گوسفندي که زنده پوستش را بکَنند يافتم"

:smile: