سربازی!!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه اون خانومی که میگه بزار پسرها برن سربازی ما بخندیم و حال کنیم از هر پسری که رفته سربازی بپرسی بهترین خاطراتشون مال خدمت رفتنشو واقعا هیچ وقت فرموش نمیشه اون روزها و ششبهایی که در کنار هم خدمتی هام بودم مخصوصا من که با پسر داییم یه جا خدمت میکردیم یادش بخیر جام جهانی 2006 که چه ترفندهیی میزدیم که تلویزیون رو بپیچون از آسایشگاه ببریم فوتبال نگاه کنیم چه شوخی هایی که با هم نمیکردیم چه فتیله هایی که برای بچه ها میذاشتیم( اونها که خدمت کردم میدونن فیتیله چیه) خوش به حال اون روزا.....

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه اون خانومی که میگه بزار پسرها برن سربازی ما بخندیم و حال کنیم از هر پسری که رفته سربازی بپرسی بهترین خاطراتشون مال خدمت رفتنشو واقعا هیچ وقت فرموش نمیشه اون روزها و ششبهایی که در کنار هم خدمتی هام بودم مخصوصا من که با پسر داییم یه جا خدمت میکردیم یادش بخیر جام جهانی 2006 که چه ترفندهیی میزدیم که تلویزیون رو بپیچون از آسایشگاه ببریم فوتبال نگاه کنیم چه شوخی هایی که با هم نمیکردیم چه فتیله هایی که برای بچه ها میذاشتیم( اونها که خدمت کردم میدونن فیتیله چیه) خوش به حال اون روزا.....
آرهسربازی خیلی با حاله همش خاطره ست
پسر توم این خودم شر هستی:D

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
آخی یاد داداشم افتادم اونم الان سربازه
این جمله ت منو یاد داداشم انداخت:(
خوش به حالت که داداشت پیشتونه،ایکاش داداش منم ایران بود حتی اگه الان مجبور بود که بره سربازی:(
دلم براش تنگ شده:(

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید خدمت کلا آدم رو مرد میکنه خیلی خوبه هم خاطرات خوب داره هم بد مثلا خاطره بد من این بود که یکی از بهترین دوستام باتوجه به مشکلاتی داشت و بهش مرخصی نمیدادند خودش سر پست زد خدا رحمتش کنه و بهترین خاطراتمم برمیگشت که آخریت شبی که تو پادگان بودم و فرداش میخواستم کارت بگیرم چه جنایت هایی که اون شب تو پادگان نکردیم...................

sana b

عضو جدید
بله جوری ک تعریف میکنن معلومه خیلی بهشون خوش میگذره
داداش منم همچین با حسرت میگه یادش به خیر

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر چه دورانی داشتیم ......................................................هی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mojtabaabb

عضو جدید
سلام برهمه دوستان.........من که هنوز نرفتم.... ولی باید برم ...میگن خیلی حال میده ایشالا قسمت همه بشه.......

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خوب .....ولی شما مردای این مملکتین اگه خدای نکرده اتفاقی بیوفته باید پشتمون بهتون قرص باشه.....ولی تایمش زیاده والله
آره تایمش زیاده.بشخصه حاضر بودم سربازیم شیش ماه باشه همه ی شیش ماه آموزشی باشه!.(آموزشی دوره ی سختیه ،خیلی سخته ولی از دوسال الافی نگهبانیو ... خیلی بهتره.)