بخنديم

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اقاهه سر 4راه تو ماه رمضون داره سیگار میکشه...
برادران مبارزه با روزه خواران سر میرسن...
یاروم داد میزنه یه سیگار روشن فروشیم داریم.................

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
از تشیع جنازه پدر بزرگم برمیگشتیم عمم داشت خودشو از شدت ناراحتی میکشت یکی از اقوام گفت عزیزم چقدر مدل موهات قشنگه یهو عمه صاف نشست گفت دِ نـَـه دِ تازه الان بهم ریختس!

tara7

عضو جدید
از تشیع جنازه پدر بزرگم برمیگشتیم عمم داشت خودشو از شدت ناراحتی میکشت یکی از اقوام گفت عزیزم چقدر مدل موهات قشنگه یهو عمه صاف نشست گفت دِ نـَـه دِ تازه الان بهم ریختس!

خاطره بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Paydar91

کاربر ممتاز
نه بابا برا من برا این چند روزه نیست از قبل بود اومد تو پاییز تشدید شد...
خب چرا این جوری باید بذاریم بشه که افسرده شیم اصلا میدونستید که همین که میگی افسرده ام باید یکی دیگه 17 بار بیاد بهت بگه تو خوبی تا بی حساب شی

تقصیر خودمونه که این جور میشه.

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چرا این جوری باید بذاریم بشه که افسرده شیم اصلا میدونستید که همین که میگی افسرده ام باید یکی دیگه 17 بار بیاد بهت بگه تو خوبی تا بی حساب شی

تقصیر خودمونه که این جور میشه.

حتما یه مسئله ای این وسط بود که اینو گفتم وگرنه مشکل ندارم که وقتی حالم خوبه بیام بگم دلم گرفته...

yalda63

عضو جدید
دستم بگرفت و پا به پا برد/ چون بچه بودم نمی دونم کجا برد
یکی از بزرگان اهل تمیز/ از ترس مادرزنش رفته بود زیر میز

Paydar91

کاربر ممتاز
حتما یه مسئله ای این وسط بود که اینو گفتم وگرنه مشکل ندارم که وقتی حالم خوبه بیام بگم دلم گرفته...
خب کیه که الان مشکل نداشته باشه خود من همین امشب با یکی از عزیز ترین دوستام دعوا کردم میتونست بیام اینجا غم باد بگیرم ولی نه

شما هم ایشالله که مشکلتون حل شه و اگه نشد هم کنار بیاید باهاش مثل خودم.

Paydar91

کاربر ممتاز
رفتم خونه دیدم ماهی از تنگ افتاده بیرون،داداشم میگه یعنی مرده؟
میگم پـَـَـ نَ پـَـَــ دوگانه سوزش کردم وقتی آب نیست با هوا کار میکنه

Paydar91

کاربر ممتاز
دارم سیگار میکشم مامور اومده میگه داری سیگار میکشی؟ میگم پَـــ نَ پَــــ دارم
علامت میدم سرخپوستای قبیله بغلی بفهمن ما اینحائیم. گفت پدر سگ اهل فیسبوکم که هستی سوار شو بریم....
گفتم کلانتری ؟ گفت پَـــ نَ پَــــ بریم قبیله بغلی بگیم آوردیمت، لازم نیست دیگه شما تو زحمت بیوفتین

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب کیه که الان مشکل نداشته باشه خود من همین امشب با یکی از عزیز ترین دوستام دعوا کردم میتونست بیام اینجا غم باد بگیرم ولی نه

شما هم ایشالله که مشکلتون حل شه و اگه نشد هم کنار بیاید باهاش مثل خودم.

وااااااااااااااااای نگو که نشه که دیوونه میشم...

Paydar91

کاربر ممتاز
بابام از اداره زنگ زده خونه بعد کلی احوال پرسی میگه معین خودتی؟ میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ به سیستم تلفنباک بانک تجارت خوش آمدید برای پرداخت قبوض شماره 1،برای اطلاع از موجودی حساب شماره 2....گفت زهر مار و قطع کرد. دیدم ظهر عصبانی اومد توی اتاق منم پای پـَـَـ نــه پـَـَــــ بودم گفت اگه یه بار دیگه بگی پـَـَـ نــه پـَـَــــ دیگه تو این خونه نمیخوابی....گفتم یعنی بیرونم میکنی بابا؟ گفت پَـــ ن پَــــ خونه رو عوض میکنم بزغاله

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا چیزی یادم نمیاد

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
مرسي بچه ها از همين جا دست همتون و ميبوسم كه با اون انگشتاي قشنگتون واسم جوك نوشتين:thumbsup2:

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
غضنفر میره نماز جمعه هی شعار برعلیه امریکا میدن جو میگیرتش میره میکروفن رو میگیره میگه : خواهرا بیزحمت هفته دیگه نیاین میخوایم فحش ناموس بدیم .

غضنفر میره خواستگاری. ازش می پرسن چه کاره ای؟ روش نمیشه بگه قصاب، میگه لوازم یدکی گوسفند دارم

به غضنفر می گن بیا اینجا به انگلیسی چی می شه ؟
میگه : کام هیر.
میگن حالا برو اونجا به انگلیسی چی میشه ؟
طفلک بلد نبوده ؛ میگه: میرم اونجا میگم کام هیر!

غضنفر عاشق خدا میشه، یه مسجد می‌کشه که از توش یه تیر رد شده

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وصیت غضنفر:دور قبرم آب صابون بریزید تا هرکس رد میشه بیفته من بخندم روحم شادشه:biggrin:
نامه غضنفر به نامزدش:از دوریت میخوام گریه کنم اما یاد قیافت میوفتم خندم میگیره:D

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم سیگار میکشم مامور اومده میگه داری سیگار میکشی؟ میگم پَـــ نَ پَــــ دارم
علامت میدم سرخپوستای قبیله بغلی بفهمن ما اینحائیم. گفت پدر سگ اهل فیسبوکم که هستی سوار شو بریم....
گفتم کلانتری ؟ گفت پَـــ نَ پَــــ بریم قبیله بغلی بگیم آوردیمت، لازم نیست دیگه شما تو زحمت بیوفتین
...............;)

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
يه مورچه با يه فيل ازدواج ميکنن فيله بعد از دو روز ميميره
مورچه ميگه اي بابا دو روز زندگي کرديم حالا يه عمر بايد قبر بکنيم

توضيحات پروفايل بعضي از دخترا : آرومم ، صبورم ، مهربون ، دوست داشتني ، خــــــانوم ، از دروغ بدم مياد ، وفادارم ،،،، يهو ميگفتي زن زندگي ام و دنبال شوهر ميگردم ديگه....اي خدااااااا

روزي عقابي خسته داشت پرواز ميکرد که ناگهان گنجشکي ميره طرفش ميگه: کاکا وسعت پر رو حال ميکني؟
عقابه ميگه: برو حوصلتو ندارم! گنجشکه بازم پيله ميکنه ميگه: کا وسعت باله رو حال ميکني؟
عقابه بازم ميگه: بروحوصلت و ندارم و گرنه ميام يه کاري ميکنم پرات بريزه! گنجشکه ميگه: مردي بيا!
عقابه ميره طرف گنجشکه ميزنه پراشو ميروزنه گنجشکه در حال افتادان ميگه ميگه کا هيکل و حال ميکني!

Paydar91

کاربر ممتاز
توضيحات پروفايل بعضي از دخترا : آرومم ، صبورم ، مهربون ، دوست داشتني ، خــــــانوم ، از دروغ بدم مياد ، وفادارم ،،،، يهو ميگفتي زن زندگي ام و دنبال شوهر ميگردم ديگه....اي خدااااااا
:biggrin:
چه دل شیری داری شما.