@@کل کل دختر- پسر@@(ورود بی جنبه ها ممنوع!!!)

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
بالاخره دلیلامو بگم یا نگم؟؟!!

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینجا چه خبره کیوو باید زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیا جلو

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
پسرا خیلی زود از کسی خوششون میاد و به همون سرعت هم میتونن از اون دختر دل بکنن و راحت تر از اون کاملا فراموشش کنن...ولی دخترا این طور نیستن شاید بعضی هاشون خیلی زود از پسرا خوششون بیاد ولی هیچ وقت نمیتونن به راحتی فراموشش کنن

میترسم اگه بقیشو بگم بحث زیادی جنجالی شه!!

ولی یه چیزی رو خیلی جدی میگم من احساس میکنم پسرا هیچ وقت به طور واقعی عاشق نمیشن!!!
(اگه یه نفر که منو نشناسه و اینارو بخونه فک میکنهچه ضربه هایی از این پسرا خوردم:biggrin:)

ddrraaggoonn

عضو جدید
پسرا خیلی زود از کسی خوششون میاد و به همون سرعت هم میتونن از اون دختر دل بکنن و راحت تر از اون کاملا فراموشش کنن...ولی دخترا این طور نیستن شاید بعضی هاشون خیلی زود از پسرا خوششون بیاد ولی هیچ وقت نمیتونن به راحتی فراموشش کنن

ولی یه چیزی رو خیلی جدی میگم من احساس میکنم پسرا هیچ وقت به طور واقعی عاشق نمیشن!!!
(اگه یه نفر که منو نشناسه و اینارو بخونه فک میکنهچه ضربه هایی از این پسرا خوردم:biggrin:)
افرین...........افرین

mahifouladi

عضو جدید
پسرا خیلی زود از کسی خوششون میاد و به همون سرعت هم میتونن از اون دختر دل بکنن و راحت تر از اون کاملا فراموشش کنن...ولی دخترا این طور نیستن شاید بعضی هاشون خیلی زود از پسرا خوششون بیاد ولی هیچ وقت نمیتونن به راحتی فراموشش کننمیترسم اگه بقیشو بگم بحث زیادی جنجالی شه!!ولی یه چیزی رو خیلی جدی میگم من احساس میکنم پسرا هیچ وقت به طور واقعی عاشق نمیشن!!!(اگه یه نفر که منو نشناسه و اینارو بخونه فک میکنهچه ضربه هایی از این پسرا خوردم:biggrin:)
دقیقا برعکس گفتی عزیزم.

balerina2001

عضو جدید

این حرفت کاملا اشتباههههههههه

3erERFAN

عضو جدید
من دیگه تصمیم گرفتم با دخترا دوست ( خوب ) باشم و کل کل نکنم.... وگرنه کولاک میکردم

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فک کنم از اونایی که عشق مهندسی داریااااااااااااااااا
از اونایم که مهندس شی بهت مهندس نگن کفری شی

سلام
فکر کنم شبا توی آب نمک میخوابیاااااا
:D
از اوناییم که کسی بهت بگه بی نمک،کلی بهت بر میخوره:biggrin:

عسل1

عضو جدید
سلاممممممممممممممممممم
من حوصلم سررفته :cry:
كفشو گرفتم و زيرشو كم كردموهمش زدم فايده نداشت :(

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار

من پسریو میشناسم که 15سال عاشق دختری بود ولی وقتی خواستبره دختره بهش نارو زد