زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیای بی فایده

دنیای بی فایده

مدرسه رفتن بی فایده است چون اگه باهوش باشی معلم وقت توروتلف میکنه واگه خنگ باشی تووقت معلمو.
دنبال پول دویدن بی فایده است چون اگه بهش نرسی ازبقیه بدت میادواگه بهش برسی بقیه ازتو.
عاشق شدن بی فایده است چون یاتودل اونومیشکنی یااون دل تورویادنیادل هردوتونو.
ازدواج کردن بی فایده است چون قبل از30سالگی زوده بعداز30سالگی دیر.
بچه دارشدن بی فایده است چون یاخوب ازآب درمیادکه ازدست بقیه به عذابه یابدازآب درمیادکه بقیه ازدستش به عذابن.
پیک نیک رفتن بی فایده است چون یابدمیگذره که ازهمون اول حرص میخوری یاخوش میگذره که موقع برگشتن غصه میخوری.
رفاقت بادیگران بی فایده است چون یاازتوبهترن که نمیخوان دنبالشون باشی یاازشون بهتری که نمیخوای دنبالت باشن.
دنبال شهرت رفتن بیفایده است چون تامشهورنشدی بایدزیرپای بقیه روخالی کنی ولی وقتی شدی بقیه زیرپای توروخالی میکنن.
انقلاب کردن بی فایده است چون یاشکست میخوری ودشمن اعدامت میکنه یاپیروزمیشی ودوست اعدامت میکنه.

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
زشته دختر اینکارا رو نکن جلوی جمع.:mad:

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
به شما و همه دوستان هم تبريك
واقعا يه اتفاق بزرگ و باحال بود
واقعا واقعا واقعا

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
کسی با هایفا کار کرده؟
من واسه تحلیل فراوانی بارش های حداکثر 24 ساعتم از این برنامه استفاده میکنم.
وقتی به مرحله انتخاب آزمون میرسم و آزمون دو طرفه رو انتخاب میکنم،از من آلفا میخواد.وقتی عدد آلفا رو مثلا یک درصد انتخاب میکنم،از محیط برنامه خارج میشم و ادامه برنامه رو نمیتونم انجام بدم.دلیلش چیه؟
ممنون

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلامممم... بعضیا به شدت درگیر هیفا جون هستن.... (هایفاااا) هیفه !!! دی: خسته نباشید. بچه ها به ستاره ستاره زهره ستاره ستاره هم کمک کنین... :gol: من بلد نیستم وگرنه کمک می کردم... :D

حال همگی خوبه ؟ دلم برای همتون تنگ شده بود :gol:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم... بعضیا به شدت درگیر هیفا جون هستن.... (هایفاااا) هیفه !!! دی: خسته نباشید. بچه ها به ستاره ستاره زهره ستاره ستاره هم کمک کنین... :gol: من بلد نیستم وگرنه کمک می کردم... :D

حال همگی خوبه ؟ دلم برای همتون تنگ شده بود :gol:
آره میبینی آقا پژمان.هیشکی کمکم نمیکنه.افسون خانمم که میگی متخصص در این امره پیاماش برام بستس.
یک ایراد کوچولو برام پیش میاد که یک دفعه از برنامه خارج میشم.نمیدونم چرا؟
راستی خوبین شما؟کجا بودین نبودیناااااااااااااااااا!
گیومه پژمان گیومه

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تندیس طلائی اسکار برای اولین بار به ایران رسید
تبریک …تبریک….تبریک به همه ایرانیان سراسر جهان.
فرهادی عزیز پس از دریافت جایزه اسکار گفت:
“سلام به مردم خوب سرزمینم
ایرانیان بسیارى در سرتاسر جهان در حال تماشاى این لحظه‌اند. و گمان دارم خوشحال‌اند. نه فقط به خاطر یک جایزه‌ى مهم یا یک فیلم یا یک فیلمساز. آن‌ها خوشحال‌اند چون در روزهایى که سخن از جنگ، تهدید، و خشونت میان سیاستمداران در تبادل است نام کشورشان ایران از دریچه‌ى باشکوه فرهنگ به زبان مى‌آید. فرهنگى غنى و کهن که زیرگرد و غبار سیاست پنهان مانده. من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم مى‌کنم. مردمى که به همه‌ى فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از دشمنى کردن و کینه ورزیدن بیزارند.”

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
آره میبینی آقا پژمان.هیشکی کمکم نمیکنه.افسون خانمم که میگی متخصص در این امره پیاماش برام بستس.
یک ایراد کوچولو برام پیش میاد که یک دفعه از برنامه خارج میشم.نمیدونم چرا؟
راستی خوبین شما؟کجا بودین نبودیناااااااااااااااااا!
گیومه پژمان گیومه

سلام منم درگیر کنکور و خانه تکانی و اینچیزا بودم !!!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام حالو احوال بچه هاي تالار كشاورزي چطوره خوبين روزتون خوش :D

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنان دلگیرم از دنیا که خود را هم نمی خواهم

به این زخم دل خونین دگر مرهم نمی خواهم

همه نامهربانند در این دنیای پر تذویر

چنین شد حاصل عمرم ... که جز مرگم نمی خواهم

بالا