"تفرقه بیانداز و حکومت کن" در خانواده ها

fatimma

عضو جدید
اولا لطفا درست صحبت کن
آقای محترم کسی نگفت طلاق نبود ......که اگر قرار بود طلاقی اصلا وجود نداشته قرآن مجید کلام الله در مرودش نمیگفت
البته به عنوان آخرین راه

بلکه حرف من افزایش آمار طلاق بود........شما یه نگاه به مجلات بنداز در این موارد
خود اون اشخاص میگن این قبیل فیلمها سبب بدبینی در خانوادشون شده
من از خودم حرف نزدم خواستی از اون مجلات در اختیارتم قرار میدم
پست 13 رو بخون

fatimma

عضو جدید
قبلا اینقدر طلاق خیانت زیاد بود؟
اینا دارن کارهای بد رو بی ایراد جلوه میدن
و همینطور عادی
جوابتون رو تو پست 13 دادم
لطفا بخونین .من از فارسی وان حمایت نمیکنم نزدیک به یک ساله یوتل ما قطع شده و هیچکس تو خونه رغبتی برای وصل کردنش نداره چون چرته.ولی من میگم راه واسه گناه زیاده ماهواره نباشه یه چیز دیگه جایگزین میشه.انسانی که مشکل داشته باشه بالاخره تو یه زمینه ای خودشو نشون میده و خیانتش رو میشه
حالا اینکه هی گیر بدیم به فارسی وان چیزی حل میشه؟ باید ریشه ای درست کنیم مسائلو

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون کیاست؟.
واضح تر میگی؟
منظورم شخص خاصی نیست
خیلی جالبه که زیادی فساد اخلاقی تو مملکتمون تقصیر غربه، دزدیهای کلان و بخور بخورا زیر سر غربه، فرهنگ پایین عده ای در مصارف گوناگون از غربه و .............
هیچی دیگه، کلا ما اختیاری از خودمون نداریم و تنها راه اینه که بیایم بگیم ( آقای غرب چرا خودتو اصلاح نمیکنی، چرا همش میخوای مارو گول بزنی آخه چرا؟!؟!؟)

alborz_3000

اخراجی موقت
من که اصلا نگاه نمی کنم.توی خونه ما فقط بی بی سی و شبکه خبر خودمون هست.:smile:
بی بی سی و شبکه خبر؟ این 2تا که دائما خبرایی در دو جهت کاملا مخالف میدن. شما میانگین میگیری ازشون؟

• Like
واکنش ها: t#h

fatimma

عضو جدید
منظورم شخص خاصی نیست
خیلی جالبه که زیادی فساد اخلاقی تو مملکتمون تقصیر غربه، دزدیهای کلان و بخور بخورا زیر سر غربه، فرهنگ پایین عده ای در مصارف گوناگون از غربه و .............
هیچی دیگه، کلا ما اختیاری از خودمون نداریم و تنها راه اینه که بیایم بگیم ( آقای غرب چرا خودتو اصلاح نمیکنی، چرا همش میخوای مارو گول بزنی آخه چرا؟!؟!؟)
موافقم
اخه راحت ترین راه گناه کار دونستن همسایس

alborz_3000

اخراجی موقت
منظورم شخص خاصی نیست
من قبول ندارم همه چیز زیر سر غرب. کاری هم به حجاب ندارم، ولی مطمئنم این چیزا تاثیر کاملا منفز تو جامعه داره. یه بچه 7،8 ساله وقتی همچین چیزیو میبینه، واسش قابل فهم نیست، الگو برداری میکنه. در مورد ادامای بالی 20 سال که ادعاشون میشه میفهمن و این چیزا روشون تاثیر نداره:
ایا تبلیغ تلویزیونی رو شما تاثیر نداره؟ یه دلیل پیشرفت برخی کشورها استفاده از متخصص هر کاری تو اون زمینه هست، که متاسفانه تو کشور ما نیست. به تدریج بعضی از مفاهیم رو تو ذهن جا میندازن، و فرد به طور ناخوداگاه به اون سمت کشیده میشه.
من فکر میکنم خیلی واضحه که این برنامه ها با اهدافی خاص پخش میشه.

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابتون رو تو پست 13 دادم
لطفا بخونین .من از فارسی وان حمایت نمیکنم نزدیک به یک ساله یوتل ما قطع شده و هیچکس تو خونه رغبتی برای وصل کردنش نداره چون چرته.ولی من میگم راه واسه گناه زیاده ماهواره نباشه یه چیز دیگه جایگزین میشه.انسانی که مشکل داشته باشه بالاخره تو یه زمینه ای خودشو نشون میده و خیانتش رو میشه
حالا اینکه هی گیر بدیم به فارسی وان چیزی حل میشه؟ باید ریشه ای درست کنیم مسائلو

منم موافقم هیچ وقت با حذف کردن مساله صورت مساله بدست نمیاد
باید کار درست انجام بشه
من شدیدا مخالف فارسی1 هستم اما از طرفی هم اگه این شبکه رو قطع کنیم چه چیزی به عنوان جایگزین به مردم داریم که بدیم؟؟؟
من میگم اگه ما میخوایم تو این مملکت کاره ای بشیم از خودمون شروع کنیم بعد هم خدایی به فکر مردم باشیم نه فقط با حرف

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول ندارم همه چیز زیر سر غرب. کاری هم به حجاب ندارم، ولی مطمئنم این چیزا تاثیر کاملا منفز تو جامعه داره. یه بچه 7،8 ساله وقتی همچین چیزیو میبینه، واسش قابل فهم نیست، الگو برداری میکنه. در مورد ادامای بالی 20 سال که ادعاشون میشه میفهمن و این چیزا روشون تاثیر نداره:
ایا تبلیغ تلویزیونی رو شما تاثیر نداره؟ یه دلیل پیشرفت برخی کشورها استفاده از متخصص هر کاری تو اون زمینه هست، که متاسفانه تو کشور ما نیست. به تدریج بعضی از مفاهیم رو تو ذهن جا میندازن، و فرد به طور ناخوداگاه به اون سمت کشیده میشه.
من فکر میکنم خیلی واضحه که این برنامه ها با اهدافی خاص پخش میشه.
حرفتو قبول دارم ولی این به خود خوانواده ها بر میگرده که از این برنامه ها چی یاد میگیرن و یا اینکه آیا این برنامه برای بچه شون مناسبه که هنوز عقلش درس حسابی کار نمیکنه و پا به پای اونا داره نگاه میکنه
من تو یه شهر غریب 1000 کیلومتر از خونمون شاغل هستم و فرهنگ کنونی مردم این شهررو مضخرف میدونم ولی مردمش واقعا نجیبن پس نمیشه یه طرفه به قاضی رفت؛ هرچند الان ماهواره ندارم ولی منم برنامه های فارسی وانو دیدم
نباید فقط بدی های یه موضوع رو نگاه کرد لقمان حکیم را گفتند ادب ازکه آموختی گفت: از بی ادبان

alborz_3000

اخراجی موقت
حرفتو قبول دارم ولی این به خود خوانواده ها بر میگرده که از این برنامه ها چی یاد میگیرن و یا اینکه آیا این برنامه برای بچه شون مناسبه که هنوز عقلش درس حسابی کار نمیکنه و پا به پای اونا داره نگاه میکنه
من تو یه شهر غریب 1000 کیلومتر از خونمون شاغل هستم و فرهنگ کنونی مردم این شهررو مضخرف میدونم ولی مردمش واقعا نجیبن پس نمیشه یه طرفه به قاضی رفت؛ هرچند الان ماهواره ندارم ولی منم برنامه های فارسی وانو دیدم
نباید فقط بدی های یه موضوع رو نگاه کرد لقمان حکیم را گفتند ادب ازکه آموختی گفت: از بی ادبان
قبول، ادب از که اموختی از بی ادبان، اما اون بی ادبا با نقشه قبلی نیومدن سراغ شما، یه خوبی، فقط یه خوبی، از این سریالای فارسی وان بگو؟ کجاش خوبه؟ چه چیز اموزنده ای داره؟

fatimma

عضو جدید
اره این حرفت منو یاد سریال ویکتوریا انداخت
اگه یادتون باشه اولین سریال فارسی وان بود
یادتونه چقدر نکوهشش کردن که این چه لباساییه که میپوشن ....این چه فرهنگیه و ......اخرشو یادتونه دختر ویکتوریا به خاطر سبک سری هاش به چه بدبختی افتاد.خوب این نشون میشه ازین فیلم هم درس گرفت.حتی خیلی بهتر از بعضی فیلم ها چون خیلی واضح همه چیز توش به تصویر کشیده شد

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول، ادب از که اموختی از بی ادبان، اما اون بی ادبا با نقشه قبلی نیومدن سراغ شما، یه خوبی، فقط یه خوبی، از این سریالای فارسی وان بگو؟ کجاش خوبه؟ چه چیز اموزنده ای داره؟
میگم که خیلی وقتا پای ماهواره ننشستم ولی تا اونجا که یادم میاد ادمایی که خیانت میکردن هیچ کدومشون تو کاراشون موفق نشدن
بازم که رفتی خونه ی اول، یعنی میگی غرب این فیلمارو برا فروپاشی خونواده های ما درست کرده!!!!!؟

alborz_3000

اخراجی موقت
میگم که خیلی وقتا پای ماهواره ننشستم ولی تا اونجا که یادم میاد ادمایی که خیانت میکردن هیچ کدومشون تو کاراشون موفق نشدن
بازم که رفتی خونه ی اول، یعنی میگی غرب این فیلمارو برا فروپاشی خونواده های ما درست کرده!!!!!؟
نه فقط ایران، اونا کلا به دنبال این هستن که مارو دنبال چیزای بیخود بکشونن. مثل اینکه ایرانیا سر فارس و ترک و لر و بلوچ به هم تیکه بندازن، شیعه و سنی الکی با هم دعوا کنن، تو افغنستان، امریکا حمله میکنه افغانیا میمیرن، طالبان حمله میکنه، افغانیا میمیرن. یا مواد مخدر
درسته در امریکا هم مواد مخدر زیاده، ولی سیستم کشور اونا فرق میکنه، اونا یه سری نخبه از گوشه گوشه جهان (هند، چین، ایران، روسیه و ..) جمع میکنن، و البته مدیریت منظم خودشون، مملکتشون میشه اینی که هست، ملت خودشم غم ندارن (جز بحران اقتصادی، که اونم با پول مردم جهان سوم، تا چند سال دیگه حل میشه، اونا پولدار تر و ما فقیرتر میشیم)

fatimma

عضو جدید
سریال ویکتوریا
یادتونه چقدر نکوهشش کردن که این چه لباساییه که میپوشن ....این چه فرهنگیه و ......اخرشو یادتونه دختر ویکتوریا به خاطر سبک سری هاش به چه بدبختی افتاد.خوب این نشون میشه ازین فیلم هم درس گرفت.حتی خیلی بهتر از بعضی فیلم ها چون خیلی واضح همه چیز توش به تصویر کشیده شد

alborz_3000

اخراجی موقت
سریال ویکتوریا
ویکتوریا چون اولین سریال بود، تا حدودی بعضی چیزا توش رعایت شده بود. اینو قبول دارم. ولی در باغ سبز بود

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانیا سر فارس و ترک و لر و بلوچ به هم تیکه بندازن، شیعه و سنی الکی با هم دعوا کنن، طالبان حمله میکنه، افغانیا میمیرن. یا مواد مخدر
اگه فکر میکنی که اینا کار آمریکاس که من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.........:confused:

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویکتوریا چون اولین سریال بود، تا حدودی بعضی چیزا توش رعایت شده بود. اینو قبول دارم. ولی در باغ سبز بود
من که ندیدم تو این سریالا آدمای خائن عاقبت به خیر بشن
اینم بگن از سریالای کم محتوا و کلیشه ایشم اصلا خوشم نمیاد
فقط بیاین و تقصیرات را به گردن دیگران نیاندازیم

fatimma

عضو جدید
راستشو بخاین من با حرفاتون موافقما ولی با نگرشتون مشکل دارم
اخه این یه جور توهمه که فکر کنیم همه دنیا دست به دست هم دادن تا مارو بدبخت کنن
اخه بابا ما خودمون بد بختیم چه ارزشی واسه اونا داریم
خیلی خودمونو دست بالا گرفتیم
جامعه از ما بدبخت تر سراغ دارین
چی بودیم چی شدیم.فکر میکنین کسی این بلا رو سرمون اورد .نه هر چی میکشیم از خودیه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسانی که با دیدن سریال اینچنین از خود بیخود میشند با ندیدن این چیزها هم جوری دیگه زندگیشون خراب میشه
انسان باید عقل داشته باشه و با درک با مسائل برخورد کنه در غیر اینصورت انسانهای ضعیف النفس شاید دیدن این چیزها اثر گذار باشه ولی بسیاری موارد دیگه هم توی زندگی پیش میات که هیچ ارتباطی با سریال نداره/ و نهایتش به مشکل بر میخورند

شما و دوست محترم فاطیما

انسان هرچقدر هم پاک باشه اگر در معرض گناه باشه به گناه ممکنه بیفته.
اگه به منطق شما بخواهیم حساب کنیم فلسفه هدایت بشری توسط خدا رو باید بی خیال شیم.فلسفه تذکر و راه بد و خوب نشون دادن و .. رو بی خیال شیم.چرا؟؟
چونکه به گفته شما هر کی از داخل مشکل داشته باشه باز میره سمت گناه و کسی که مشکل نداشته باشه هیچ وقت سمت گاه میره.

غفلت از گناه همیشه در کمین انسانهای درسته و هر انسان درست ممکنه ب توجه به محیط و دوست و وسائ پیرامونش دچار لغزش بشه.
رومنطقتون یه کمی فکر کنید.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه دوستان فکر کنم شما فقط از به منظر تاپیک رو مورد بحث قرار دادید.

بحث اصلی تاپیک درباره اختلاف انداختن بین زن و شوهر و البته بعدش هم همینهایی که شما گفتید هست.

در ضمن فقط به فارسی وان گیر ندید.
تمام برنامه های حال حاضر بیش از بیست کانال ایرانی همه در راستای تبلیغ فرهنگ غربه.

یاد سریالی افتادم که توش تا دلت بخواد دخترو پسر سریال همدیگرو بغل میکردن و هی همدیگرو میبوسیدن.
خب فکر کنید این همه صحنه رو دختر نوجوونمون داره میبینه.
صحنه های بوسیدنهای تو کلیپهای ایرانی که الان بدبختانه همه لخت و لخت تر شدن رو داره این نوجوون میبینه.

این چه تاثیری رو روحیه اش داره؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
حق با شماست/ خارجی ها همشون بدخت شدن. همه گشنه هستند و فقط دنبال زن لخت/ از کوچکی بدخت هستند/ اگه ما نباشیم همه اونها از گرسنگی میمیرند
ما نباشیم کی هوایپما و ما شین و تلوزیون و و ویدیو و ماهواره و غیره بسازه
بابا یکم فکر کن اون کودکی که از کودکی زن لخت دیده بزرگ که شد هواپیما میسازه شما برید حج تا زن لخت نبنیند
زن لخت در جامعه ما معنا داره در کشورهای پیشرفته فرقی نداره دیدن یا ندیدنش
اولا پیشرفت تکنولوژی ربطی به لختی نداره
هر کشوری بودجه آموزشش رو کامل تامین کنه ، تکنولوژیش هم پیشرفت میکنه

اون خارجیها هم که فرمودید هزینه این لختیشونو پرداخته اند و دارن میپردازن
برای این لختی حداقل دو نسل باید قربانی بشن
ما که حاضر نیستیم قربانی بشیم
شما حاضرید ؟

اگه فیلمهایی که مضمون جنســی و سکــسی دارند نگاه کنید و زبان انگلیسی تون (و البته فرانسه) خوب باشه میبینید که خودشون هم این نگاه رو ندارند که شما دارید
خودشون هم به اشتباه بودن اعمال خودشون اذعان دارند
فقط چون گناه در جامعه شون معنیشو از دست داده پس احساس عذاب وجدان هم نمیکنند از کار اشتباهشون !

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو برنامه های مختلف دشمنان فرهنگ ما اینطور داره به خانوادهامون خورونده میشه که زن باید ازادی کامل رو داشته باشه.غلط کرده شوهر که بخواد جلوی تمام ازادی های زن رو بگیره.مگه کنیز اورده!!!!و با کلی سریالها و فیلمها و داستانهایی که زن غربی رو تو ازادی و راحتیو خوشی نشون میده زن ایرانی رو مجاب میکنه که شوهرش داره بهش ظلم میکنه و غیرت شوهرش برای حجاب موش الکیه و دیگه این حرفها رو امروزه نمپسندن!!!

و در برابر محدودیتهایی زندگی زناشویی می ایسته و خواهان ازادیهایی هست که تو این برنامه ها همش به خوردش دادن.

این فقط یکی از این برنامه های دشمنان هست.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا پیشرفت تکنولوژی ربطی به لختی نداره
هر کشوری بودجه آموزشش رو کامل تامین کنه ، تکنولوژیش هم پیشرفت میکنه

اون خارجیها هم که فرمودید هزینه این لختیشونو پرداخته اند و دارن میپردازن
برای این لختی حداقل دو نسل باید قربانی بشن
ما که حاضر نیستیم قربانی بشیم
شما حاضرید ؟

اگه فیلمهایی که مضمون جنســی و سکــسی دارند نگاه کنید و زبان انگلیسی تون (و البته فرانسه) خوب باشه میبینید که خودشون هم این نگاه رو ندارند که شما دارید
خودشون هم به اشتباه بودن اعمال خودشون اذعان دارند
فقط چون گناه در جامعه شون معنیشو از دست داده پس احساس عذاب وجدان هم نمیکنند از کار اشتباهشون !
زبان ایتالیایی رو هم اضافه کنید
وضع فرانسه و ایتالیا از این لحاظ فیلما دیگه رو به وحشته

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حرفی هم حیفه اینجا بزنم.یه تاپیک سوا میخواد .وقت بشه در اینده میزنم اما خلاصشواینجا میگم.

بیشتر پیشرفت غربی که امال و اروزهای بعضی جوانان ایرانی هست برای این نیست که تو علم خودشون دارن غرق میشن.
بلکه بخاطر سرمایه های باد اورده ای هست که به یمن جنگ جهانی به سمت امریکا رفت و یا با دزدی و استعمار از کشورهای دیگه گرفتن(اروپا)

و امروزه با همون پول باد اورده مغز و نخبه و فکر خوب ما جهان سومی ها رو میگیرن و ازش استفاده میکنن.چرا چون پول دارن.

وگرنه اونها در شهوت و کثیفی بیشتر غوطه ور هستنتا علم و کارهای علمی و پژوهش و اختراعاتشون توسط مهاجرینی هست که به واسطه پول برای اونها خدمت میکنن.

ببینید تودانشمندان پزشکی یا فضایی و ... اونها چقدر کره ای و ژاپنی و ایرانی وجود داره.

در اصل ما شدیم حمال علمی اونها.نخبه های جهان فقط و فقط برای پول و پیشرفت و امکانات شدن حمال علمی مشتی سرمایه دار که احمق بودنشون ثابت شده

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حرفی هم حیفه اینجا بزنم.یه تاپیک سوا میخواد .وقت بشه در اینده میزنم اما خلاصشواینجا میگم.

بیشتر پیشرفت غربی که امال و اروزهای بعضی جوانان ایرانی هست برای این نیست که تو علم خودشون دارن غرق میشن.
بلکه بخاطر سرمایه های باد اورده ای هست که به یمن جنگ جهانی به سمت امریکا رفت و یا با دزدی و استعمار از کشورهای دیگه گرفتن(اروپا)

و امروزه با همون پول باد اورده مغز و نخبه و فکر خوب ما جهان سومی ها رو میگیرن و ازش استفاده میکنن.چرا چون پول دارن.

وگرنه اونها در شهوت و کثیفی بیشتر غوطه ور هستنتا علم و کارهای علمی و پژوهش و اختراعاتشون توسط مهاجرینی هست که به واسطه پول برای اونها خدمت میکنن.

ببینید تودانشمندان پزشکی یا فضایی و ... اونها چقدر کره ای و ژاپنی و ایرانی وجود داره.

در اصل ما شدیم حمال علمی اونها.نخبه های جهان فقط و فقط برای پول و پیشرفت و امکانات شدن حمال علمی مشتی سرمایه دار که......... ثابت شده
بله رضا جان
درسته
بیشتر این مهاجرین کشورهای دیگه به غرب هستن که سبب پیشرفتهای علمی میشن
دلیلشم اینه که امکانات دارن
امکاناتی که کشورهای غربی با تجاوز به حریم کشورهای جهان سومی دست و پا میکنن

البته به نظر من همه غربیها هم تا این اندازه که شما گفتین از بودن در این وضع خوششون نمیاد
که نمونه های بسیاری در دنیا از این دست افراد هستن
که اتفاقا افراد دانشمندی هم بودن

بنابراین صحیح تر هست بگیم اکثریت اونها این چنین هستن و البته وقتی به یه موضوع غیرعادی تو همین گونه روابط برمیخورن یه مدت نزدشون منفوره
ولی تبلیغات و سیاستهایی که افرادسودجو از این مسائل میکنن دوباره سبب میشه برای اونها عادی بشه

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز

در اصل ما شدیم حمال علمی اونها.نخبه های جهان فقط و فقط برای پول و پیشرفت و امکانات شدن حمال علمی مشتی سرمایه دار که احمق بودنشون ثابت شده

شما درست می فرمایید

همش میگن ایرانیا نژاد با هوشی هستن و نخبه هارو به اون سمت ها هدایت می کنن.
گاهی اوقات به این مساله فکر میکنم خوب اون ایرانیهام اونجا تشکیل زندگی می دن و دارای فرزند میشن حالا از این طرف هی افغانیا میان ایران و همین امر براشون صادقه...
بنابراین با این وضعی که داره پیش میره تا چنر نسل آینده می گن ایرانیا عمله های خوبین...!!!

alborz_3000

اخراجی موقت
راستشو بخاین من با حرفاتون موافقما ولی با نگرشتون مشکل دارم
اخه این یه جور توهمه که فکر کنیم همه دنیا دست به دست هم دادن تا مارو بدبخت کنن
اخه بابا ما خودمون بد بختیم چه ارزشی واسه اونا داریم
خیلی خودمونو دست بالا گرفتیم
جامعه از ما بدبخت تر سراغ دارین
چی بودیم چی شدیم.فکر میکنین کسی این بلا رو سرمون اورد .نه هر چی میکشیم از خودیه
زمانی توهمه که فکر کنیم همه دنیا دست به دست هم دادن تا 70 میلیون ایرانی رو بدبخت کنن. نه اونا دست بدست دادن، تا هر کشوری که ثروتی دراه، اعم از نفت، طلا، الماس ، آب (معدنی) و هرچیزی که ارزش داره، رو به نحوی عقب نگه دارن، اینجوری همیشه وابسته هستیم به اونا. همین الان تمتم تاسیسات نفتی لیبی نابود شده، امریکا، فرانسه، ایتالیا ،انگلستان میرن واسه درست کردنش، وضعیت کشورهایی با ثروت های فراوون مثل سومالی و سودان چرا اینجوریه؟ میدونن هر نوع طرز تفکر رو چطوری سرگرم کنن. فرهنگمونو ازمون گرفتن، ثروتمونم که گرفتن، 4 تا ادمم که سرشون به تنشون میارزه امکانات میدن بهشون میبرن، ما هم صبح تا شب درگیریم با یه سری مسائلی 100 من 1 غاز

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک جمله شعاری :خانواده هسته اصلی و مرکزی یک جامعه هست که رشد و تعالی اون باعث رشد و تعالی جامعه و ضعیف شدن اون باعث ضعیف شدن جامعه میشه.

این جمله شعاری که حالمون ازش بهم میخوره را دشمنان فرهنگ این ملت حالشون اصلا بهم نمیخوره و جزء اصلی برنامه هاشون قرار دادند و خوشحال هستن از اینکه ما با این جمله حالمون بهم میخوره!!!!

بر اساس برنامه واقعا ماهرانه این دشمنان، سیاست کثیف استعمار قدیم رو در خانواده ها دارن اجرا میکنن.
اینطور که با برنامه هایی از قبیل:
ماهواره و قبح شکی حریم های خانوادگی
مقالات و برنامه ها و فیلمهای مرد ستیز و در پی آن تضعیف جایگاه مرد
تشویق فمینیسم و ازادی زن
اختلاف انداختن بین زن و مرد در مورد حقوق یکدیگر
و ....

با این برنامه های دقیق اختلاف در خانواده ها انداخته و در پی این اختلاف با تعالیمی که بوسیله ماهواره و ... به طور مستقیم یا غیر مستقیم به خانواده میدن حکومت در خانواده ها رو به دست میگیرند.
و صد البته وقتی زن و مرد همیشه در اختلاف و دعوا و کشمکش باشند بچه دنبال راه فراری از این جنگ جهانی در خانه میگرده و باز این حکومت ،روباه صفتانه ،کفالت این بچه رو به عهده میگیره و اون رو اونطوری که دوست داره تربیت میکنه.

و این حکومت بر خانواده هر روز قوی تر شده و...

و دو دهه بعد....

بدرود خانواده....
بدرود جامعه ....

وای بر ما که در خواب غفلتیم!!!!!!!

خدایی من کاملا به این جمله اعتقاد دارم و اصلا هم حالم بهم نمی خوره
حق با شماست در مورد باقیش
ما که خونمون ماهواره نداریم(ولی نمی تون برم خر همسایه ها رو هم بگیرم بگم جمعش کنید که)
تاپیکایی که تو این سایت زده میشن هم تا جایی که بتونم سعی می کنم منطقی برخورد کنم و توضیح بدم(اما اینجوری که فایده نداره
باید همه استارتر همچین تاپیک هایی رو بایکوت کنن تا دیگه کسی همچین تاپیک هایی نزنه)
این مشکلات بخش اعظمش باید توسط هادی جامعه و البته در سطح کلان حل بشه
از دست افراد کاری بیش از این بر نمیآد
ممنون که دعوتم کردید به تاپیک

Schneider

مدیر بازنشسته
همه چی باید تو جامعه باشه
از ماهواره بگیر تاااااااااااا.............
انسان آزاد به دنیا اومده
باید آزاد زندگی کنه و مسیرشو انتخاب کنه
عادت کردیم تو کار و رندگی همدیگه دخالت میکنیم..
خیلی بده
جای این حرفا بگید برن بچه هاشونو از تو کوچه خیابون جمع کنن
بشینن باشون صحبت کنن
منطق یادشون بدن
دید بدن بشون
تصاویر مورددار هم شد دلیل انحطاط خانواده!!!!!!!!!!!!!؟؟
خیر آقا جان
طرف خسته از سرکار میاد
مثه ** جون میکنه 2زار میندازن کف دستش
خرجش با دخلش نمیخونه
عصبی میشه
داد و بیداد میشه و ...........
اینه

Saeedhashemee2

عضو جدید
خب همه که اراده ی محکم ندارن
قبول داری اینو؟
اون دختر بچه ای که میشینه پای این فیلما از کجا میدونه که اینا خوبن یا بد؟
وقتی میبینه مامان باباش هم میبینن فکر میکنه خوبن دیگه

حالا این دختر بچه با کدوم درک با این مساله برخورد کنه؟
خب پس میفرمایید ما بیاییم علم و تکنولوژی و ماهواره و اینترنت و غیره رو برخدمون حروم کنیم که عده ایی احمق و ضعیف النفس هستند

بالا