مقایسه نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

golii

عضو جدید
سلام
میبخشید برای ازمون ارشد معماری علاوه برازمون سراسر(البته دانشگاه ازاد) ازمون عملی هم داره . یعنی دوازمونه است . ممنون میشم راهنماییم کنید[/
بله ازمون عملی هم داره.....اسکیس
البته یک سری گرایش ها مثل انرژی و تکنولوژی نداره

EHSAN.1984

عضو جدید
من رفتم دانشگاه آزاد تهران شمال پیش مدیر گروهش دکتر میر ریاحی استادای این واحد بی نظیرند دکتر عیسی حجت .دکتر پاکزاد دکتر حبیبی دکتر غفاری ولی ساختمانش یک خونه اپارتمانیه و هزینه ها سر سام آور :(:cry:

yalda65

عضو جدید
سلام بچه ها.اين خبر به نقل از ايسكانيوز هست:
بررسي تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد89 در شهرستان ها
خبرگزاری ایسکانیوز: معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اضافه شدن تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال 89 گفت: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 89 بررسی خواهد شد.
دکتر کریم زارع در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان کرد: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد امکان دارد برای شهرستان ها پس از ثبت نام اقدام شود.
وی ادامه داد: در صورتی که ظرفیت پیش بینی شده تکمیل نشود نسبت به تکمیل ظرفیت نهایی ممکن است پس از طی مراحل اقدام شود.

من كه منظور از اين خبر رو نفهميدم!از يك منبع غير موثق هم شنيدم كه مركز آزمون گفته براي تهران تكميل ظرفيت نداريم امسال!!!!!!!!كسي اطلاعاتي در اين مورد داره؟ترو خدا كسي چيزي ميدونه در اين مورد؟

parvin24

کاربر فعال
آقای احسان 1984من اگه جای شما بودم حتما میرفتم سراسری به خاطر دکترا که اگه سراسری نری ارشدو دکترا رم نمی تونی بری سراسری.راستی ممنون میشم اگه منابع رو برام بفرستی

ali1451

عضو جدید
زبان 1.7-
تاریخ 93.3
مبانی 76
فنی 41
اسکیس 70
رتبه 73
آخرین نفر 31
نمره 6272
نمره آخرین نفر 6531

آرتيمان

عضو جدید
كارشناسي ارشد ازاد

كارشناسي ارشد ازاد

سلام خبرهاي بدي روي سايتها در مورد اعلام نشدن تكميل ظرفيت براي ارشد ازاد شنيدم لطفا اگه كسي اطلاعي داره به من ايميل كنه رشته مهندسي شيمي گرايش محيط زيست(شاهرود) 3نفر با آخرين فرد قبولي فاصله دارم MR.ARTIMANI@YAHOO.COM;)يعني ميشه بعد از تكميل ظرفيت:biggrin:بشم وبعد:)اميدوارم براي همه اونايي كه شرايط منو دارن قبولي حاصل بشه -باي

آرتيمان

عضو جدید
تكميل ظرفيت ارشد ازاد

تكميل ظرفيت ارشد ازاد

در يك سايت شخصي بنام محمد ايميل گذاشته براي راهنمايي كنكوري هاي ارشد در خصوص تكميل ظرفيتAGAHONLINE@YAHOO.COM

مه نگار

عضو جدید
منم % هام رو واستون ميذارم
زبان:20
اطلاعات عمومي تاريخ و معماري68.3
مباني نظري معماري75دانش فني معماري40سنجش توانايي طراحي (اسكيس)75نمره كل6403رتبه :34
رتبه آخرين فرد قبول:32
تكميل ظرفيت قبول ميشم.اما چون ميخوام دكتري بخونم دودلم كه برم آزاد يا واسه سراسري 90 بخونم
نظرتون چيه؟

addicted

عضو جدید
درصدهامو میزارم، اگه کسی میتونه و البته میدونه یه راهنمایی کنه ببینم چقدر شانس قبولی تو تکمیل ظرفیت دارم.
زبان : زبان تخصصي انگليسي58.3اطلاعات عمومي تاريخ و معماري81.7مباني نظري معماري83.3دانش فني معماري20سنجش توانايي طراحي (اسكيس)50
تهران شمال-
رتبه 153
نمره کل 6360
نمره آخرین فرد قبولی 6585
;)

EHSAN.1984

عضو جدید
درصدهامو میزارم، اگه کسی میتونه و البته میدونه یه راهنمایی کنه ببینم چقدر شانس قبولی تو تکمیل ظرفیت دارم.
زبان : زبان تخصصي انگليسي58.3اطلاعات عمومي تاريخ و معماري81.7مباني نظري معماري83.3دانش فني معماري20سنجش توانايي طراحي (اسكيس)50
تهران شمال-
رتبه 153
نمره کل 6360
نمره آخرین فرد قبولی 6585
;)
من تهران شمال بودم نرفتم !تو تکمیل ظرفیت اول شانست کمه ولی تو تکمیل ظرفیت دوم قبول میشی;)

addicted

عضو جدید
من تهران شمال بودم نرفتم !تو تکمیل ظرفیت اول شانست کمه ولی تو تکمیل ظرفیت دوم قبول میشی;)

من اصلا هیچ اطلاعاتی در مورد تکمیل ظرفیت ندارم.اینکه شرایطش چیه و چنتا میگیرنو نتایجش کی میاد و تو چند نوبت برگزار میشه و....
ممنون میشم یه راهنمایی بکنی.
ضمنا کاره خوبی کردی رفتی رشت.چون اولا کلاساش یکی دو روز تو هفتس.ضمنا باسه دکترا هم که خودت میدونی دیگه...
موفق باشی;)

EHSAN.1984

عضو جدید
من اصلا هیچ اطلاعاتی در مورد تکمیل ظرفیت ندارم.اینکه شرایطش چیه و چنتا میگیرنو نتایجش کی میاد و تو چند نوبت برگزار میشه و....
ضمنا کاره خوبی کردی رفتی رشت.چون اولا کلاساش یکی دو روز تو هفتس.ضمنا باسه دکترا هم که خودت میدونی دیگه...
موفق باشی;)
در دو نوبته یکی اوایل مهرماه ودومی هم اواخر بهمن!پارسال مجموع دو نوبت حدود ۱۸۲ نفر گرفت!;):gol::gol::gol:

EHSAN.1984

عضو جدید
موفق باشی;)
در دو نوبته یکی اوایل مهرماه ودومی هم اواخر بهمن!پارسال مجموع دو نوبت حدود ۱۸۲ نفر گرفت!;):gol::gol:

yalda65

عضو جدید
مباني نظري معماري75دانش فني معماري40سنجش توانايي طراحي (اسكيس)75نمره كل6403رتبه :34
تكميل ظرفيت قبول ميشم.اما چون ميخوام دكتري بخونم دودلم كه برم آزاد يا واسه سراسري 90 بخونم
نظرتون چيه؟
به نظر من برو امسال ازاد رو.براي چي عمرت و اعصابت رو براي كنكور بگذاري؟!تازه روي هيچ چيزي نميشه حساب باز كرد.راستي قبوليت هم پيشاپيش مبارك:w23:

yalda65

عضو جدید
مركز آزمون ميگه تا 1 مهر مياد تكميل!راسته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
آخه هيچ نشانه اي نيست از اعلام نتايج:razz:

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
در دو نوبته یکی اوایل مهرماه ودومی هم اواخر بهمن!پارسال مجموع دو نوبت حدود ۱۸۲ نفر گرفت!;):gol::gol::gol:

:eek: 182 نفر؟! جدا؟!!! فقط تهران اینجوریه یا دانشگاه آزاد شهرهای دیگه هم تا اینقدر پذیرش دارند؟! من آزاد همدان شرکت کردم و آخرین فرد قبول رتبه 24 بوده ، یعنی میشه با این تکمیل ظرفیت ها تا 100 نفر پذیرش داشته باشه؟!!!ا :question: :cry:

golii

عضو جدید
نظرتون چيه؟
کدوم دانشگاهو زده بودی؟

free88

کاربر فعال
نظر ها همه محترمه اما این هم در نظر بگیریم که تو تهران شمال آقای داراب دیبا و کلانتری و خیلی های دیگه درس دادن و رشت حتی یه ساختمان معمارانه نداره تا اونجایی که من میدونم تهران دنیای معماریه و اساتید فوق العاده هستن نمیخوام بگم رشد بدتره یا تهران بهتره کلا عرض میکنم که آزاد تهران شمال یه لوبت دیگه ای داره هم اساتید هم دانشجو ها که همه سرن و از همه مهمتر خود دانشگاه .من از قشر سراسریم و به همه قبولی های سراسری احترام میزارم ولی میدونم که اگه مشکل مالی نداری تهران شمال یه چیزه دیگست برادر
:cool:سلام من تهران نميدونم ولي خودم رشتي هستم دانشگاه گيلان رشت دانشگاه خوبيه وسطح علمي بالايي داره اگه بيايي دانشگاه گيلان گم ميشي عزيز ببين بعد نظر بده;););)

sayaaa

عضو جدید
...

...

سلام بچه ها...
کارنامه ارشد سراسری آمده.....از دوستان خواهش می کنم نمرات اسکیسشون را اعلام کنند....
می خواهم ببینم نمره اسکیس من افتضاح بوده یا کلا خوب نمره ندادند؟؟؟؟:confused:

sayaaa

عضو جدید
....

....

با اینکه به ضعفم در اسکیس واقفم....امااااا نکته اینجاست که چقدر باید بین نظر اساتید آزاد و سراسری تفاوت باشه....:surprised:
در مورد من واقعا تفاوت چشمگیره!!!!!

sayaaa

عضو جدید
یکی از دوستانم با رتبه 1085 با نمره اسکیس 29% موفق شد معماری منظر دانشگاه تهران قبول شه....

واقعا چهههههه می کنه اسکیییییییییییییییییس....:eek:

yalda65

عضو جدید
من رفتم دانشگاه آزاد تهران شمال پیش مدیر گروهش دکتر میر ریاحی استادای این واحد بی نظیرند دکتر عیسی حجت .دکتر پاکزاد دکتر حبیبی دکتر غفاری ولی ساختمانش یک خونه اپارتمانیه و هزینه ها سر سام آور :(:cry:
چي كار كردين بالاخره مهندس؟:smile:كدوم رو ثبت نام كردي؟راستي خبر دارين چند نفر تهران شمال رو ثبت نام كردن؟!آخه من جزو منتظرين ظهور تكميل ظرفيتم:w05::w46:

yalda65

عضو جدید
راجع به اون 180 نفري كه پارسال پذيرفته شدن:در واقع 2 تا تكميل ظرفيت بوده يكي مهر ماه كه تا رتبه 150 تهران پذيرفته شدن(اين افراد بسته به تصميم گيري مسئولان دانشگاه ورودي مهر يا بهمن ميشن)و يكي كه بهمن ماه اعلام شد و تا رتبه 180 پذيرفته شدن و اين افراد در واحد علوم تحقيقات مركزي كه ظاهرا واحد جديدي هست قبول شدن.البته اينم بگم كه پارسال تا رتبه 66 در مرحله اول قبول شده بودن.اما طبق اطلاعاتي كه من به دست آوردم اصلا نميشه گفت امسال چقدر ميگيرن.شايد بيش تر از پارسال بگيرن و شايد هم كمتر از پارسال.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا