درخواست راهنماییی

kimia63

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
سلام دوستان عزیز

من هنوز درس نخوندم واسه ارشد!

راستش نمیدونم شرکت کنم یا بچسبم به کارم تایم کارم زیاده 8صب تا 7 عصر!

موندم چکار کنم؟اگه بخوام شروع کنم میرسم با این وقت کم؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز

سلام
نمیدونم کارتون چیه اما اگه فک میکنید کارتون رو دوست دارین و درش موفق هستین و آینده خوبی رو براش متصورین و میدونید که اگه ارشد بخونید کارتون رو از دست میدین به نظرم فکر ارشد رو از سرتون بیرون ببرین برای تایید حرفم فقط کافیه یه نگاه به بازار کار و این همه تحصیلکرده بیکار بندازین
اما اگه شرایط به گونه دیگه ایه و میتونید همزمان کار و ارشد رو در کنار هم داشته باشید و از پسش بر میاید بسم اله...
موفق باشید

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
نمیدونم کارتون چیه اما اگه فک میکنید کارتون رو دوست دارین و درش موفق هستین و آینده خوبی رو براش متصورین و میدونید که اگه ارشد بخونید کارتون رو از دست میدین به نظرم فکر ارشد رو از سرتون بیرون ببرین برای تایید حرفم فقط کافیه یه نگاه به بازار کار و این همه تحصیلکرده بیکار بندازین
اما اگه شرایط به گونه دیگه ایه و میتونید همزمان کار و ارشد رو در کنار هم داشته باشید و از پسش بر میاید بسم اله...
موفق باشید

کاملا موافقم .
کار رو از دست ندید . نقد رو بچسب ن نسیه رو

kimia63

ممنون از نظرات همه دوستان!تو شرکت خصوصی کارشناس گارانتی ام!شرکت سایپا دیزل!تایم کارم خیلی زیاده هر چند دوس دارم درسمم ادامه بدم ولی دوس ندارم فقط یه آزمونی بدم و بگم آره ارشد دادم!

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام دوستان عزیز

درود
به نظرم بچسبی به کار بهتره
با این ساعت کاری شانس قبولیت پایینه

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از نظرات همه دوستان!تو شرکت خصوصی کارشناس گارانتی ام!شرکت سایپا دیزل!تایم کارم خیلی زیاده هر چند دوس دارم درسمم ادامه بدم ولی دوس ندارم فقط یه آزمونی بدم و بگم آره ارشد دادم!

براتون مقدور هست که آزاد بخونید؟البته الان با افزایش ظرفیتهایی که هست نباید خیلی هم قبول شدن سخت باشه!

سپیدار44

عضو جدید
باسلام ، دوست عزیز اگه فکر میکنید مدرک بالاتری بگیرید کار بهتری پیدا میکنید و پارتی ندارید سخت در اشتباهید اگر بالاترین تخصصها را داشته باشید و کسی معرف و پارتی شما نباشد به هیچ جا نمیرسید پس بهتر است به کار خود بچسبید تا لااقل بیمه و سنوات شما کامل باشد ......موفق باشید

kimia63

ممنون از همه عزیزان!پارتی که ندارم آزادم دوس ندارم برم!

azera46

عضو جدید
الان همه درس میخونن که کار کنن ، اونوقت تو میخوای کار رو ول کنی که درس بخونی ؟؟؟

بالا