دختران روسیه قبل و بعد از آرایش

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای دیدن عکس در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی 700x466 پیکسل میباشد

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختران روسیه قبل و بعد از آرایش
برای دیدن عکس در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی 700x466 پیکسل میباشد

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر عکسها نشون میده که خودشون خوشگل هستن

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنان روس..از لحاظه جسمي..بيشتر هيكلو اندامشون قابله توجهه:D...زيبايي انچناني تو قيافه ندارن
میدونی چرا فکر میکنی زیبایی ندارن چون خیلی سفیدن و موهاشون ابروهاشون خصوصا مژه هاشون روشن باید همیشه کمی آرایش داشته باشن و الا صورتشون یه حالتی انگار مرده است

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی چرا فکر میکنی زیبایی ندارن چون خیلی سفیدن و موهاشون ابروهاشون خصوصا مژه هاشون روشن باید همیشه کمی آرایش داشته باشن و الا صورتشون یه حالتی انگار مرده است

اره شايد
اينم بگم...تو اروپا...زيبا رويانه روسي مشهورترن...حالا به چه دليل..والا منم موندم

من خودم تو زيبايي و خيلي ويژگيهاي ديگه...يه تاره موي دختراي ايراني را به 100 تا ازينا نميدم

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره شايد
اينم بگم...تو اروپا...زيبا رويانه روسي مشهورترن...حالا به چه دليل..والا منم موندم

من خودم تو زيبايي و خيلي ويژگيهاي ديگه...يه تاره موي دختراي ايراني را به 100 تا ازينا نميدم
اینا زیبا هستن چون صورتشونو هر مدل آرایش کنی بهشون میاد اینا فقط صورتشون احتیاج به رنگ داره و جالب اینجاست هر رنگ لباسی بپوشن بهشون میاد یعنی بد رنگ ترین لباسا تو تن اینا قشنگ

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این خارجیها چقدر بدسلیقه اند. خوشگل ندیدن به اینها میگن خوشگل. من که زیبارویی تو این عکسها ندیدم.

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خارجیها چقدر بدسلیقه اند. خوشگل ندیدن به اینها میگن خوشگل. من که زیبارویی تو این عکسها ندیدم.

منم دخترای ایرانی رو ترجیح میدم البته بدون عمل دماغ
ولی یه چیزی جان هر کی دوست داری بگو این اواتارت کیه ما شرط بندی کردیم

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دخترای ایرانی رو ترجیح میدم البته بدون عمل دماغ
ولی یه چیزی جان هر کی دوست داری بگو این اواتارت کیه ما شرط بندی کردیم
اول بگو سر چی؟ بعد هم قول بده نصف نصف.