جانشین احسان علیخانی درماه عسل + عكس

shayan133

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش افکارنیوز، شبکه سوم سیما در ماه رمضان برنامه «با اجازه خدا» را به جای «ماه عسل» روی آنتن خواهد برد.

شبکه سه که پیش از این در ایام ماه مبارک رمضان برنامه تلویزیونی «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی را در حال پخش داشت، قصد دارد این برنامه را در سال جاری با تغییراتی گسترده روی آنتن ببرد.

«با اجازه خدا» نام جدید این برنامه خواهد بود که با اجرای علی ضیاء در غیبت اجباری «ماه عسل» علیخانی، در باکس پیش از اذان برای جذب مخاطبان روزه دار تلاش خود را آغاز خواهد کرد. این در حالی است که نام ماه عسل به عنوان یک برند پرمخاطب و محبوب سال هاست بینندگان ثابت خود را حفظ کرده است. در صورتی که تغییر نام برنامه قطعاً می‌تواند بدون تغییر نام از ریزش مخاطبان برنامه جلوگیری کنند، اما احتمالاً کنار گذاشتن علیخانی سبب شده ترجیح دهند نام برنامه را نیز ناگزیر عوض کنند.
این برنامه برخلاف «ماه عسل» فضایی شاد خواهد داشت و آیتم‌های آن نیز همچنان به دلیل عدم انتخاب تهیه کننده در دست بررسی است.

با توجه به فضای شاد برنامه «نیمروز»، علی ضیاء این انتظار از برنامه مناسبتی ماه رمضان نیز می‌رود که فضای آن تغییر زیادی داشته باشد.

علی ضیاء در حال حاضر برای قبول اجرای این برنامه تحت فشار قرار گرفته و مشکلاتی را در قبول اجرای برنامه پیش روی خود می‌بیند. گروه تولید این برنامه قصد دارد ترانه تیتراژ آغازین برنامه را به عهده بنیامین بهادری و تیتراژ پایانی را به طور مشترک به محسن یگانه و محسن چاووشی بگذارند و حتی مذاکراتی نیز با این خوانندگان داشته‌اند.

در طول اجرای برنامه نیز قرار است چند کشور اسلامی از جمله تاجیکستان و... با امضای قراردادی با شبکه سوم سیما لحظاتی از برنامه «با اجازه خدا» را پخش کنند و شبکه سه نیز قسمت‌هایی از برنامه‌های این شبکه‌ها را پوشش دهد.

همچنین قرار است یکی از بازیگران سینما و تلویزیون به مدت ۳۰ شب مناجات خوانی این برنامه را برعهده بگیرد.

برخی از مهمانان نیز از بازیگران و چهره‌های مطرح و افراد معمولی و خاص انتخاب می‌شوند، با این حال موضوع گفتمان برنامه برای تمام این مهمانان مشترک خواهد بود.
ضمن اینکه دکور برنامه نیز فضایی متفاوت دارد و در دست ساخت است.

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از علی ضیا بیشتر از علیخانی خوشم میاد هم مودب تره هم ریا تو کارش نیست
به نظر من علیخانی هم دیگه از اون طرف بوم افتاده یعنی الکی روک گویی می کنه.

ارهمنم ازش خوشم نمیومد اصن خودشیفته:mad:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخشید ممکنه به مذاق برخی ها خوش نیاد اما من فرزاد حسنی رو با همه خوب و بدش به اینا ترجیح میدم...

mariye.roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته سید علی ضیا خیلی خوب اجرا میکنه و منم از مجری گریش خوشم میاد ولی برای ماه عسل بدرد نمیخوره ، برای ماه عسل فقط احسان علیخانی خوبه ، هیچکس نمیتونه جاشو بگیره ، فقط خودش ;)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااا من اینجا پست گذاشته بودم الان نیس:w20:
منم احسانو دوس دارم اجراش فوق العادس
حیف امسال نیس
من احسانو موخااام

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه دلیل برچیدن برنامه ماه عسل بخاطر مصوبه صدا سیما نبود که گفتن مجری مرد و زن باید جدا باشه ولی اینم که الان مرد؟؟؟؟؟پس چرا علیخانی نیست؟؟؟؟؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه دلیل برچیدن برنامه ماه عسل بخاطر مصوبه صدا سیما نبود که گفتن مجری مرد و زن باید جدا باشه ولی اینم که الان مرد؟؟؟؟؟پس چرا علیخانی نیست؟؟؟؟؟؟

نه به سرنوشت فرزاد حسنی دچار شد بیچاره
دستشون درد نکنه امسال یه عیدی توپول دادن دست این بیچاره

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه به سرنوشت فرزاد حسنی دچار شد بیچاره
دستشون درد نکنه امسال یه عیدی توپول دادن دست این بیچاره
اهان
اخه یه تاپیک همین جا گذاشته بودن دلیل نیومدن علیخانی این نوشته بود:confused:
بقیه مجری ها هم کم کم همین بلا سرشون میاد

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احسان علیخانی باند راه انداخته بود و همه ی بازیگر ها رو پر رو کرد حتی علی ضیاء تو برنامش گفت که:نذار بگم که برای شب عید چقدر بهتون دادن آخه اونروز قرار بود یه زوج بازیگر بیان برنامش زنگ زده بودن گفته بودن باید پول بدین بعش این هم رو کرد

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه ماه عسل بدون احسان عسلی نداره......
از این بچه های پاستوریزه بدم میاد:wallbash::wallbash::w06:
احسان هم فن بیانش خوبه هم مخاطبو خوب جذب میکنه....حتی مامان منم ازش خوشش میاد;)

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از علی ضیا خوشم نمیاد خیییییلی لوسه. فکر میکنه هرچی بیشتر تو برنامش لوس بازی در بیاره بهتره......اصلا هم به درد برنامه ماه عسل نمیخوره......اعصابم خورد شد این تاپیک و خوندم......ماه رمضون امسالمون خراب شد......
ماه عسل فقط با احسان علیخانی دیدنیه. همین.............

بالا