كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

علیرضا ل

عضو جدید
حكايت كبك و برف

حكايت كبك و برف

و باز هم يه نفر يه جماعتي رو در حساسترين زمان به امان خدا رها كرد!!! (البته ديگه برا خودشون عادي شده)

ضربات پنالتي يكي از جاهايي هست كه مرد رو از....... مشخص ميكنه. تو اين زمان براي رفتن پشت پنالتي و پشت نكردن به هوادارا يه چيزي ميخواد كه شما بهش ميگيد جيگر.... ما بهش يه چيز ديگه هم ميگيم كه بعضيها نداشتن.
هه هه هه اخخخخخخخ
هيچكس هم نفهميد

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
میگن کمرش درد میکرده نتونسته پنالتی بزنه (تونست بازی کنه ولی نتونست پنالتی بزنه)...به خاطر همین کاراشه که هوادارا بش میگن اسطوره :دی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهاد جون، داغ اون گلایی که تو دربیای متوالی بهشون زدی هنو رو دلشونه.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو این سالها کمتر یادمه مجیدی پنالتی زده باشه ، تقریبا یکی دو بار تو ذهنمه که پنالتی زده و گل شده ، مثل پارسال به شهرداری تبریز تو تبریز
در اینکه میتونست بهتر از رحمتی بزنه شکی نیست(خودمم میگم اگه مشکل از کمرش نبوده باید میزده) اما اصلا مجیدی هیچوقت پنالتی زن اصلی تیم نبوده اما به هر حال اینم فرصت بدی نیست برای کوبیدن فرهاد مجیدی

علیرضا ل

عضو جدید

فرا فكنی

تو این سالها کمتر یادمه مجیدی پنالتی زده باشه ، تقریبا یکی دو بار تو ذهنمه که پنالتی زده و گل شده ، مثل پارسال به شهرداری تبریز تو تبریز
در اینکه میتونست بهتر از رحمتی بزنه شکی نیست(خودمم میگم اگه مشکل از کمرش نبوده باید میزده) اما اصلا مجیدی هیچوقت پنالتی زن اصلی تیم نبوده اما به هر حال اینم فرصت بدی نیست برای کوبیدن فرهاد مجیدی

توجيه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
4تا گل که بیشتر نزده تازه یکیش هم که حسین کاظمی زده ،این دیگه افتخار داره؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر اینکه از داماش , سپاهان میگیم .. نمیگم کل کل، کلا دارم میگم
اونجا سیامک گفت ما و کادر فنی همه میخواستیم استقلال ببره نه سپاهان بازی با استقلال راحت تر بود ، منم گفتم اگه ما میرسیدیم برامون فرقی نداشت کی بیاد بالا
خوب به هر حال اینجا صحبتهایی شد ، مورد قبول دو طرف ، اینکه قرار نیست بین بازیها 30 روز وقفه بیافته و بازیکنهای میلیاردی باید بتونن تو مقاطعی 4 روز یه بار بازی کنن و اینکه برنامه ریزی از قبل هم ایراد داشته
موقعیتها رو بر اساس اونچه دیدم میگم تقریبا برابر بود ، شما بازی رو ندیدی؟
به هر حال ... دیگه استقلال باخت و امیدوارم تیمی که حقشه قهرمان جام حذفی بشه

اگه انتخاب برای من بین داماش و استقلال بود ،داماش رو انتخاب میکردم.چون راحتره.حالا اینکه برای شما پرسپولیس و داماش فرقی نمیکنه نظر شخصیه !!!
من بازی رو دیدم(از دقیقه 25-30).موقعیت گل تا دقیقه 90 ،5-1 بود.اینو من نمیگم.آمار بازی از تلویزیون میگه.!!! اینو دیگه نمیخوای قبول کنید مشکل خودتونه!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرا فكنی

توجيه

هه خندم میگیره...
اولندش چه معنیی داره که من بیام با شما کل کل کنم؟! تازه بخوام فرافکنی هم بکنم!!!
دومندش یه بازیکن از یه تیمی حالابهردلیلی(حتی عمدی) تویه بازی همراه تیم نیست ،چه ربطی به هوادارا و تیمای دیگه داره که میان رو نرفتن اون بازیکن ومشکوک بودن مصدومیتش و ...ش جولان میدن؟! جز اینه که اون بازیکن خاطرات تلخی رو ووسشون رقم زده و اونا(هواداراوتیما) بخوان بخاطر خنک کردن دل خودشون اون فردو تخریب بکنن؟

اگه انتخاب برای من بین داماش و استقلال بود ،داماش رو انتخاب میکردم.چون راحتره.حالا اینکه برای شما پرسپولیس و داماش فرقی نمیکنه نظر شخصیه !!!
من بازی رو دیدم(از دقیقه 25-30).موقعیت گل تا دقیقه 90 ،5-1 بود.اینو من نمیگم.آمار بازی از تلویزیون میگه.!!! اینو دیگه نمیخوای قبول کنید مشکل خودتونه!!

عزیزم داماشو انتخاب میکردی؟ خب جیگرم اینم نظر شخصیه شماست دیگه.منظور دوستمون ازون حرف چیز دیگه ای بود.
عزیزم تو آمار اشتباه نمیشه؟اونم تلویزیون ما که اونروز هم قلعه نوعی رو سانسور کرده بود. حداقل سه تا فرصت فقط حاتمی داشت که یکیشو گل کرد.(یکی با پشت پازد تو دست دروازه بان یکی هم با سر زد دروازه بان دفع کرد) ،آرش و فرهاد مجیدی هم فرصت داشتند که بیرون زدن.شاید این شوتایی که بیرون زده میشه جزو آمار نیست ولی با این وجود ضربه های حاتمی که توچهارچوب بودو چرا ننوشته بودن.
بگذریم داوری هم خیلی لطف کرد.

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

موقعیت گل که خطرناک باشه یا غیر خطرناک خیلی وقتها تو تلویزیون سلیقه ای بوده ، بارها شده مثلا تیم حریف استقلالم موقعیت گل جدی داشته ، اما آخر نیمه اول برای اون تیم زدن موقعیت خطرناک : 0 ، همون موقعیت رو استقلال داشته زدن موقعیت گل خطرناک : مثلا 4
من دارم میگم بر اساس اونچه که خودم دیدم و اونچه که خودتون دیدید ، دو تیم موقعیتهای تقریبا یکسانی داشتن ، چه 90 دقیقه ، چه اون 30 دقیقه ، حالا اون دیگه نظر شماست که بازم بگید 5-1

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبروی ایران

آبروی ایران

خب دیشب متاسفانه سپاهان و تراکتور بازیاشونو واگذار کردن و نکته ی بدش این بود که هر دوتیم مقابل عربستانی بودن و سپاهان تو زمین خودش با اون نتیجه بازی رو باخت.
بدون شک سپاهان هم چوب خستگیه بازیکناش و بدبودن برنامه ریزیهارو خورد.همون چوبی که استقلال مقابل سپاهان خوردکه البته دلیل شکست سنگین سپاهان این بود که همه ی بازیکناش خسته بودن ولی تو اون مسابقه پایاپای با استقلال 4 تا از بازیکنای اس اس خسته بودن،که بازی مساوی شد و به پنالتی کشید.
جالبه سیستم بازیه دیشب سپاهان و الاهلی هم مثل همون بازی با استقلال بود که اینجا الاهلی همون سیستم سپاهانو (که مقابل استقلال بازی کرده بود) پیاده کرد.
حالا کار ندارم،
اونایی که میگفتن ما داریم باخت اونروزو با گفتن برنامه ریزیه غلط و داوری توجیه میکنیم و میگفتن ما باید قبول کنیم سپاهان تیم برتره ایرانه،دیشب یه نمونه عینی ازین موضوعو دیدن. دیدیم که تیم برتر سپاهان تو زمین خودش چطوری مقابل عربا زمین گیر شده بود.
حالا اون آقایان بیان بگن سپاهان برتره. تنها برتریه سپاهان در مقابل استقلال اینه که حاشیه نداره.همینو بس.تیمی هم که حاشیه نداشته باشه و پول بازیکناش بموقع پرداخته بشه با تمرکز کارشو ادامه میده ولی با وجود حاشیه ها بازم استقلاله که برتره.
خلاصه بگم :
بخواین نخواین سرور همتون استقلاله
.
انشالله امشب استقلال (با وجود تاثیرات بازی قبلی ) بتونه آبرو ایرانو حفظ کنه ونتیجه خوبی بگیره.انشالله.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقعیت گل که خطرناک باشه یا غیر خطرناک خیلی وقتها تو تلویزیون سلیقه ای بوده ، بارها شده مثلا تیم حریف استقلالم موقعیت گل جدی داشته ، اما آخر نیمه اول برای اون تیم زدن موقعیت خطرناک : 0 ، همون موقعیت رو استقلال داشته زدن موقعیت گل خطرناک : مثلا 4
من دارم میگم بر اساس اونچه که خودم دیدم و اونچه که خودتون دیدید ، دو تیم موقعیتهای تقریبا یکسانی داشتن ، چه 90 دقیقه ، چه اون 30 دقیقه ، حالا اون دیگه نظر شماست که بازم بگید 5-1

بعضی از دوستان دقت نکردند که من آمار بازی رو تو 90 دقیقه گفتم نه 120.ولی با این وجود من خلاصه بازی رو دیدم.
.آمار تلویزیون تو 90 دقیقه کاملا درست بود.5 موقعیت سپاهان داشت و یکی استقلال که همونم گل شد.2تا هم موقعیت داشت سپاهان که چون رحمتی راحت گرفت به حساب نیومد.
تو وقت اضافی هم هر دو تیم حدودا 3تا موقعیت داشتند .
بنظرم دوستان استقلالی هم بد نیست نگاه کنند تا امار بازی دستشون بیاد.
جالب این هستش که بازم خوبه که شما میگید موقعیت های گلشون مساوی بوده ولی بعضی از دوستاتون میگن سپاهان موقعیت خاصی نداشت و استقلال 5-6 تا داشت!!!!اینو نگن چی بگن.!! همون توجیه اینکه برنامه سازمان لیگ به استقلال ضربه زد بهتره از توجیهای موقهیت گل!!
ولی خوب بازی تموم شده.ونظر من این بود که سپاهان حقش بیشتر بود انصافا تا استقلال.چون حساب شده تر بازی میکنه تا استقلال.کلا سپاهان تو نوع بازی کردن بین تیمای ایرانی بهترینه.کلا کارای ترکیبیشون و سیستم بازیشون قشنگتره و رو زمین هم خوب بازی میکنند.ولی من امسال کمتر از استقلال بازی قشنگ دیدیم. اون بازی هم که از دقیقه 25 ،ده نفره بود ولی انصافا خوب بود.البته تو این بازی هردوتیم نشون دادند هدفی برای آسیا ندارند.و جام حذفی براشون مهمتر بود!!!.نمونشم امروز دیدیم چی شد و چظور سپاهان 4 تا تو اصفهان خورد. فردا هم که استقلال بازی داره.امیدوارم نبازه تا حداقل یه تیم ایرانی جلوی عربستانیا یه امتیازی گرفته باشه.ولی خوب این نشون داده سطح فوتبال ایران نسبت به آسیا خیلی اومده پایین.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل همینجاست دیگه، خلاصه ویدئوی بازی که تو ورزش 3 گذاشته شده ،اصلا بجز دو موقعیت بقیه موقعیت های استقلالو نشون نداده بود! بهمین خاطره که دوستان با توجه به اون خلاصه و آمار آخر بازی فکر میکنن سپاهان برتر بوده.
من خودم که اون ویدئو رو دیدم خیلی تعجب کردم.!!! آخه فقط فرزاد حاتمی سه موقعیت خوب داشت که حداقل اسم اونارو میشد موقعیت خطرناک گذاشت.اونم تو 90 دقیقه بود ولی هیچکدومش تو اون ویدیو نیومده بود. تو 120 دقیقه موقعیت ها تقریبا برابر بود.در کل موقعیت های بازی برابر بود و درصد مالکیت توپ 61 به 39 واسه استقلال بود.
اما این حرف خنده داره که : دوتیم جام حذفی براشون مهمتر بود و واسه آسیا برنامه نداشتن. واقعا برداشت جالبی بود.!
سپاهان همون چوبی رو خورد که استقلال چندروز پیش خورد.ولی چون فکر میکرد میزبانه، میتونه از پس این بازی بر بیاد، که نیومد .
انشالله استقلال آبرو ایرانو حفظ میکنه.امشب شاید به مسائل زیادی پی ببریم.

علیرضا ل

عضو جدید
هه خندم میگیره...
اولندش چه معنیی داره که من بیام با شما کل کل کنم؟! تازه بخوام فرافکنی هم بکنم!!!
دومندش یه بازیکن از یه تیمی حالابهردلیلی(حتی عمدی) تویه بازی همراه تیم نیست ،چه ربطی به هوادارا و تیمای دیگه داره که میان رو نرفتن اون بازیکن ومشکوک بودن مصدومیتش و ...ش جولان میدن؟! جز اینه که اون بازیکن خاطرات تلخی رو ووسشون رقم زده و اونا(هواداراوتیما) بخوان بخاطر خنک کردن دل خودشون اون فردو تخریب بکنن؟

هه... منم خندم ميگيره كه بعد از حذف خندت ميگيره!
سومندش اصن چه معني ميده يه بازيكن وسط فصل بمونه تو تيمش و نره پيش تيام
چهارمندش يعني كه چي يه بازيكن اول هر فصل پولشو كامل ميگيره و بدنسازي رو تو ويلاي شمالش انجام ميده و هر كجاي فصل هم دلش بخواد تمرينو تعطيل ميكنه و تا پول اضافه نگيره سر تمرين هم نمياد
پنجمندش چه معني ميده يه بازيكن در حساسترين زمان ممكن بذاره تو كاسه تيم ملي و وسط راه مثل بقيه رفيقاش نياز به ناز داشته باشه غافل از اينكه اونجا ديگه يه باشگاه بي در و پيكر نيست، تيم مليه و سكونشينيش هم افتخاره
آخ كه دوباره رسيديم به شيش... ببخشيد قصد بدي نداشتم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از دوستان دقت نکردند که من آمار بازی رو تو 90 دقیقه گفتم نه 120.ولی با این وجود من خلاصه بازی رو دیدم.
.آمار تلویزیون تو 90 دقیقه کاملا درست بود.5 موقعیت سپاهان داشت و یکی استقلال که همونم گل شد.2تا هم موقعیت داشت سپاهان که چون رحمتی راحت گرفت به حساب نیومد.
تو وقت اضافی هم هر دو تیم حدودا 3تا موقعیت داشتند .
بنظرم دوستان استقلالی هم بد نیست نگاه کنند تا امار بازی دستشون بیاد.

گفتم که شما موقعیت گلها رو طوری که دلتون خواسته دیدید ، به هر حال دیگه با این لج بازی حرفی نمیمونه
شما که بازی رو دیدید اصلا نیازی به دیدن خلاصه بازی نبود ، جالبه تو سایت ورزش 3 اون ضربه پشت پای فرزاد حاتمی از 6 قدم اصلا نبود

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم بهمه استقلالیا البته ببخشید تموم ایرانیای عزیز مخصوصا لنگیای گرامی بخاطر برد خوب استقلال تو عربستان که خداروشکر رو عربارو خوابوندن.چون دیشب پررو شده بودن و البته الهلال پارسال موجب آزار و اذیت پرسپولیس شده بود.
استقلال خیلی خوبو منطقی بازی کرد(با توجه به تاثیرات بازی با سپاهان)،انتظار این میرفت که واسه خسته نکردن بازیکنا تدافعی بازی بکنه و بذاره آخرای نیمه دوم ضربه بزنه. خداروشکر سید مهدی رحمتی هم خیلی خوب بود وترکیب منطقی ژنرال جواب داد.
انشالله بازیه برگشت تو ایران استقلال با ترکیبی منطقیتر و البته تهاجمی بازی بکنه تا بابردش صعودشو ازین گروه صددرصد بکنه،انشالله.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که شما موقعیت گلها رو طوری که دلتون خواسته دیدید ، به هر حال دیگه با این لج بازی حرفی نمیمونه
شما که بازی رو دیدید اصلا نیازی به دیدن خلاصه بازی نبود ، جالبه تو سایت ورزش 3 اون ضربه پشت پای فرزاد حاتمی از 6 قدم اصلا نبود

من چیزیو به دلخواه ندیدم.من مسئول نمایش خلاصه بازی های فوتبال ایران نیستم که به سلیقه خودم اونو نشون بدم!!!این جمله اولتون کلا معنایی نداره!!من رفتم خلاصه بازی رو دیدم.گفتم شاید من اشتباه میکنم و تیمارو با هم اشتباه گرفتم.!!!!ولی وقتی خلاصه رو دیدم فهمیدم که آمار درست بوده و منظور از لج بازی رو نمیدونم!!! من بازی رو که دیدم ،بنظرم سپاهان بهتر بود و موقعیت بیشتر داشت.آمارم تو 90 دقیقه گفت 5-1.من از دقیقه 25 بازی رو دیدم.و شما و دوستاتون گفتید که موقعیت گل برابر بود و بعضی دوستان گفتند سپاهان موقعیتی نداشت!!!منم تو حین بازی فرصت ها رو نشمرده بودم.گفتم یکبار ببینم تا بدونم آمار درست بود یا نه.که دیدم نزدیک به واقعیت بود .حالا شما و دوستانتون میگید این سایت سانسور داشته!!حالا نهایت 1 موقعیت رو شاید نشون نداده باشه ولی اگه دقت میکردید و تعصب رو خیلی دخیل نمیکردید میدیدی که سپاهان بهتر بازی میکرد.بازی رفت این دوتیمم با وجود برد استقلال،سپاهان خیلی بهتر بود

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چیزیو به دلخواه ندیدم.من مسئول نمایش خلاصه بازی های فوتبال ایران نیستم که به سلیقه خودم اونو نشون بدم!!!این جمله اولتون کلا معنایی نداره!!من رفتم خلاصه بازی رو دیدم.گفتم شاید من اشتباه میکنم و تیمارو با هم اشتباه گرفتم.!!!!ولی وقتی خلاصه رو دیدم فهمیدم که آمار درست بوده و منظور از لج بازی رو نمیدونم!!! من بازی رو که دیدم ،بنظرم سپاهان بهتر بود و موقعیت بیشتر داشت.آمارم تو 90 دقیقه گفت 5-1.من از دقیقه 25 بازی رو دیدم.و شما و دوستاتون گفتید که موقعیت گل برابر بود و بعضی دوستان گفتند سپاهان موقعیتی نداشت!!!منم تو حین بازی فرصت ها رو نشمرده بودم.گفتم یکبار ببینم تا بدونم آمار درست بود یا نه.که دیدم نزدیک به واقعیت بود .حالا شما و دوستانتون میگید این سایت سانسور داشته!!حالا نهایت 1 موقعیت رو شاید نشون نداده باشه ولی اگه دقت میکردید و تعصب رو خیلی دخیل نمیکردید میدیدی که سپاهان بهتر بازی میکرد.بازی رفت این دوتیمم با وجود برد استقلال،سپاهان خیلی بهتر بود
- - - Updated - - -
100% Yüzdə Yüz

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریک میگم بهمه استقلالیا البته ببخشید تموم ایرانیای عزیز مخصوصا لنگیای گرامی بخاطر برد خوب استقلال تو عربستان که خداروشکر رو عربارو خوابوندن.چون دیشب پررو شده بودن و البته الهلال پارسال موجب آزار و اذیت پرسپولیس شده بود.
استقلال خیلی خوبو منطقی بازی کرد(با توجه به تاثیرات بازی با سپاهان)،انتظار این میرفت که واسه خسته نکردن بازیکنا تدافعی بازی بکنه و بذاره آخرای نیمه دوم ضربه بزنه. خداروشکر سید مهدی رحمتی هم خیلی خوب بود وترکیب منطقی ژنرال جواب داد.
انشالله بازیه برگشت تو ایران استقلال با ترکیبی منطقیتر و البته تهاجمی بازی بکنه تا بابردش صعودشو ازین گروه صددرصد بکنه،انشالله.
کیسه کشا بهتون تبریک میگم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ابروی ایران رو حفظ کنین اونم شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی جالبه ایران خودش نمیتونه آبروی خودشو حفظ کنه امارات قطر عربستان ازبکستان نمیدونم کویت اردن همه دارن میبرنش شما به عنوان یه تیم ز÷رتی میخواین ابروی ایرانو حفظ کنین سپاهان پرسپولیس تراکتور استقلال در حد اسیا نیستن فوتبال ما اسمش حرفه اییه حتی اگه تا فینال هم برن قهرمان نمیشه تواین چند ساله خوب این موضوع رو خودتون لمس کردین حالا نگاه کن همین الهلال تو ایران استقلال رواگه نبرد هرچی میگی بگو

بالا