تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهرسار

عضو جدید
بچه هااااا
تکمیل ظرفیت بهمن چجوریه؟ تراز ها بالاتر میره یا نه؟! من هم یزد هم آمل هم بابل هم رشت هم ساری ... علوم تحقیقات قبول می شدم اگه میزدم :(
می خوام ببینم بهمن هم می تونم قبول شم یا نه....

mehras khanum

عضو جدید
خاک برسرشون باتکمیل ظرفیتشون !من چالوس زده بودم ترازم 5550 شدهیچ جاتوتکمیل قبول نشدم.رتبم 101 بود.کپ کردم نتیجه تکمیل ظرفیت رودیدم.مگه بهمن هم تکمیل ظرفیت می گیرن؟

kamyar1

عضو جدید
خاک برسرشون باتکمیل ظرفیتشون !من چالوس زده بودم ترازم 5550 شدهیچ جاتوتکمیل قبول نشدم.رتبم 101 بود.کپ کردم نتیجه تکمیل ظرفیت رودیدم.مگه بهمن هم تکمیل ظرفیت می گیرن؟

تراز آخرین نفر قبولی رو چند زده چالوس؟

elham m

عضو جدید
پارسال که بهمن هم تکمیل ظرفیت زد حالا معلوم نیست امسال هم بر میدارن یا نه :(

xx_shaghayegh

عضو جدید
سلام.بچه ها ثبت نام کردم.کلاساشم از مهر شروع میشه..پنج شنبه و جمعه ها..علوم تحقیقات یزد...12 واحد بهم دادن...فقط یه سوالی دام.راست میگن ک هرکی ارشدشو آزاد بخونه دکتری هم حتما باید آزاد بخونه...دیگه نمیتونه بره سراری؟؟؟؟؟خارج از کشور چطور.؟؟یکی بهم جواب بده ممنون

tayyebeh 1

عضو جدید
سلام.بچه ها ثبت نام کردم.کلاساشم از مهر شروع میشه..پنج شنبه و جمعه ها..علوم تحقیقات یزد...12 واحد بهم دادن...فقط یه سوالی دام.راست میگن ک هرکی ارشدشو آزاد بخونه دکتری هم حتما باید آزاد بخونه...دیگه نمیتونه بره سراری؟؟؟؟؟خارج از کشور چطور.؟؟یکی بهم جواب بده ممنون

منم اینطوری شنیدم.ولی با این وجود صدیق فک میکنم ارشدشو آزاد خونده ولی دکترا سراسری.زیاد رو اینا نمیشه حساب کرد.به نظر من این مال اون موقع بود که دکترا خیلی نمیرفتن.پس فردا دکترا هم میشه مثل ارشد.

hamita2

عضو جدید
آخه سوال داشتم اگه کسی قبول شده باشه ولی مثل اینکه هیچکی اینجا نیست که قبول شده باشه:(

ff_z

عضو جدید
دوستان اگه از تکمیل ظرفیت بهمن باخبر شدین ، لطفا تاپیکشو اینجا بزارین که ما هم بدونیم..........مرسی:razz:

elham m

عضو جدید
منم قبول نشدم اصلا هم حس این رو ندارم که دوباره بخونم خدا کنه تکمیل بهمن هم بردارن :(
اگه خبر دار شدین خبر بدین مررررررررررسی:razz:

Rebika

عضو جدید
دوستان من شنیدم دانشگاه آزاد دوباره تکمیل ظرفیت برداشته واسه بهمن ماه!!!! کسی اطلاعی داره ؟ این خبر صحت داره یا ... ؟؟:(

arichigi

عضو جدید
سلام به همگی
خواستم بدونم تو کنکور آزاد ۹۱ از ایستایی و سیستم های سازه سوال اومده یا خیر؟؟
:eek:

آگرین

عضو جدید
سلام به همه دوستان...
تراز قبولی ارشد معماری در دانشگاه ازاد واحد شیراز چنده و چند نفر را میگیرن ؟ و تراز آخرین نفر قبولی تکمیل ظرفیت شیراز چند بوده؟
ممنون میشم جواب بدین

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...
تراز قبولی ارشد معماری در دانشگاه ازاد واحد شیراز چنده و چند نفر را میگیرن ؟ و تراز آخرین نفر قبولی تکمیل ظرفیت شیراز چند بوده؟
ممنون میشم جواب بدین

توی صفحه های قبل همین تاپیک بود تراز دقیق شیراز . فکر کنم 6500 تقریبا بود قبل از تکمیل ظرفیتم 31 نفر گرفت . حالا نمی دونم تو تکمیل ظرفیت برداشت یا نه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.