گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لوگوی پپسی را شامگاه 5 ژوئن در آسمان خاورمیانه روی کره ی ماه مشاهده نمایید !...

بمب تبلیغات در جهان :
به گزارش نیو ادز نیوز بالاخره پس از مدتها شرکت پپسی توانست طرح تبلیغاتی خود برای تاباندن لوگوی پپسی بر روی کره ماه را که با مخالفت سازمان محیط زیست ملل متحد یو.اِن.ئی.پی مواجه بود را به مرحله ی اجرا برساند .
بر اساس این برنامه اولین پروژه ی آزمایشی تابش نور بر سطح کره ی ماه در تاریخ 5 ژوئن 2012 (...16 خرداد 91) در منطقه خاور میانه که شرایط مناسب تری را برای انجام این کار دارا میباشد انجام خواهد شد .
*زمان دقیق این پدیده ی غیرطبیعی و جالب شامگاه شانزدهم ژوئن به وقت ایران در ساعت 23:30 دقیقه است که در سرتاسر ایران نیز به صورت کامل قابل رویت خواهد بود . مدت تابش احتمالا تنها حدود 15 دقیقه به طول خواهد انجامید
در صورت موفقیت کامل پروژه ،این طرح تبلیغاتی به صورت رسمی در نقاط دیگر جهان توسط شرکت پپسی و احتمالا دیگر غول های عرصه ی تجارت جهانی اجرا خواهد شد

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
[SUP]زن به شوهرش ميگه: شوهر همسايه هر روز صبح كه ميخواد بره سر كار زنش رو[/SUP]
ميبوسه! تو چرا اين كار رو نمي كني؟
[SUP]شوهرميگه: آخه من كه زنه رو خوب نمي شناسم[/SUP]:D[SUP]!![/SUP]

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا دلم برایت تنگ شده...
مرا دریاب!
نجاتم بده.
خسته ام از بی کسی...
از تمام آنچه نمی دانم چیست!
آیا می شود چون تو مهربانی باشد و من تنها باشم؟
پر از غصه.............؟
مقصر تو نیستی.
مقصر منم، من که مانند ماهی در دریای رحمت تو غرقم، اما آب را نمی بینم.
کمکم کن تا تو را ببینم.
دلم برایت تنگ شده است...

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضرت علی (ع) فرمود:
هروقت یکی از شما،بخواهد،ازدواج کند،از اوصاف موی سرزن نیز سوال کند همچنان که از چگونگی رخسار او میپرسد،چون که موی زن یکی ازدو زیبایی(مو و صورت)اوست.

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامبر اسلام (ص) فرمود: زن گردنبدی است , بنابراین دقت کن که چه چیزی را می خواهی به گردن خود بیندازی مواظب باش گریبانگیر کسی نشوی که سبب بدبختی و ذلت تو را فراهم آورد.

مام صادق{ع} فرمود: هرکس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت به لطف خداوند بدگمان شده است چرا که خداوند میفرماید اگرآنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بی نیازشان میکند.

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامییییییییییییی به گرمیه جنوب. به گرمای فوق العاده امیدیه. دوستای خوبم دوستتون دارم و خواستم بگم هیچ وقت فراموشتون نمی کنم. التماس دعا

سلام به مهندس جوان خودمون;)ما هم شما رو فراموش نمیکنیم.ایشالا همیشه در پناه حق باشی.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامبر اسلام (ص) فرمود: زن گردنبدی است , بنابراین دقت کن که چه چیزی را می خواهی به گردن خود بیندازی مواظب باش گریبانگیر کسی نشوی که سبب بدبختی و ذلت تو را فراهم آورد. مام صادق{ع} فرمود: هرکس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت به لطف خداوند بدگمان شده است چرا که خداوند میفرماید اگرآنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بی نیازشان میکند.
اینا چیه میذاری؟ نکنه یکی از پسرای تاپیک قراره زن بگیره این همه توصیه ایمنی بهش می کنی؟ خبریه ما توی این اخر دنیا بی خبریم ازش؟ عروسی مروسی باشه مام هستیم همشهری

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخندیده اینن بخندیم که دیگه اوضاع رو هواست:smile:
اینجوری نگو
خدا بزرگه دوست جون
منم کار اونجوری ندارم که

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا چیه میذاری؟ نکنه یکی از پسرای تاپیک قراره زن بگیره این همه توصیه ایمنی بهش می کنی؟ خبریه ما توی این اخر دنیا بی خبریم ازش؟ عروسی مروسی باشه مام هستیم همشهری

عروسیییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه جورایی همه با این کلمه برخورد میکنن که انگار افسانه شده دیگه:biggrin: نه والا خبری نیس خبری شد خبرتان میکنیم;)
شهرام خان حالا شما از خودتون شروع کنید به بقیه هم میرسیم ایشالا چطوره؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز از یه برج رفتم بالا تو واحد منم که از ارتفاع می ترسم داشتم میمردم پایینو نیگاه کردم دیوونه شدم.از ترس غالب تهی کردم. پله هام داغ بودن کل کف دستام سوخت.الانم می سوزه.دستمم ول می کردم سقوط از ارتفاع 30 متری حالا مبپی فهمم پدرم چقدر سخت منو بزرگ کرده. یه لقمه نون حلال در اوردن خیلی سخته

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز از یه برج رفتم بالا تو واحد منم که از ارتفاع می ترسم داشتم میمردم پایینو نیگاه کردم دیوونه شدم.از ترس غالب تهی کردم. پله هام داغ بودن کل کف دستام سوخت.الانم می سوزه.دستمم ول می کردم سقوط از ارتفاع 30 متری حالا مبپی فهمم پدرم چقدر سخت منو بزرگ کرده. یه لقمه نون حلال در اوردن خیلی سخته
اخیییییییی نازی:cry:
چه باحال تعریف کردی.مثل همشهریای ابادانیمون که همه چیرو با اب و تاب میخوان تعریف کنن من ک خیلی دوست دارم اینجور حرف زدنو;)
ولی خداییش کارای اینجوری سخت و طاقت فرسان.خدا قوتت بده مهندس.
قدر پدرامونو باید بیشتر بدونیم قطعا:victory:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام وای تو چه لحظه های رویایی رو قدم زدی.آره خیلی سخته ولی ته دل آدم راضیو خوشحاله. مگه نه؟

بالا