لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون داداش گلم... حرفات واقعا عالی بود..ایشاا...خدا کمکت کنه... مخصوصا تو امر ازدواج

من تصمیم گرفتم بعد خدمت سربازی یه شغل مناسب پیدا کنم و یه ازدواج دائم انجام بدم...

امیدوارم خدا کمکم کنه و تا اون موقع بتونم جلوی هواهای نفسانی خودم رو بگیرم.

موفق باشید:gol:
ممنون.:gol:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جون من اینجوری نگید خدددددددددددددددددددددددمت منم نرفتما ...ته دلم خالی شد...:cry:
هیچ کی مثل من خدمت نکرده.سخت،طاقت فرسا،خطرناک،لب مرز..........بازم بگم؟
(معاف شدم:cool:)

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته نباشین واقعا سخت وطاقت فرسا بوده:cry:...نه تا همینجا کافیه وگرنه دلمون کباب میشه:cool:
یادش به خیر اون سالها
خداوکیلی بعد معافیتم واسه کسایی که خبر نداشتن تو مهمونی و جمع های خودمونی میشستم ساعتها از خاطرات خدمت میگفتم و عده ای هم دلشون کباب میشد .بعد که میفهمیدن کتکی بود که میخوردم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش به خیر اون سالها
خداوکیلی بعد معافیتم واسه کسایی که خبر نداشتن تو مهمونی و جمع های خودمونی میشستم ساعتها از خاطرات خدمت میگفتم و عده ای هم دلشون کباب میشد .بعد که میفهمیدن کتکی بود که میخوردم
نوش جونتون:D

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش به خیر اون سالها
خدایی دمت گرم;)
ولی خوب شدمعاف شدی............تبریک:biggrin:

maede_s

عضو جدید
خیلی ممنون داداش گلم... حرفات واقعا عالی بود..ایشاا...خدا کمکت کنه... مخصوصا تو امر ازدواج

من تصمیم گرفتم بعد خدمت سربازی یه شغل مناسب پیدا کنم و یه ازدواج دائم انجام بدم...

امیدوارم خدا کمکم کنه و تا اون موقع بتونم جلوی هواهای نفسانی خودم رو بگیرم.

موفق باشید:gol:
خوشحالم تونستین از این چالش بیرون بیاین! ما هم براتون دعا میکنیم;)

tino25

عضو جدید
تقربا اكثر پسراي مجرد با اين چالش دستو پنجه نرم كردن و ميكنن
و مسلما راهي كه شما پيشنهاد ميكنيد يك رفتار كاملا پرخطر هست درضمن اگه بتونيد قبل از هر كاري بريد خدمت و بعد از اون تصميم بگيريد خيلي بهتره تا الان و تو اين شرايط چون بعد از خدمت واقعا فكر پسرا بهتر كار ميده!!!
كوفق باشيد.

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازدواج موقت با عقل من جور در نمیاد........................................................

tino25

عضو جدید
اگه در اين مورد يه جور آماري باشه كه بتونيم بهتر در موردش بحث كنيم بهتره
متاسفانه مشكل جامعه ما بالا رفتن بيش از حد طلاق هست
شايد اين راه بتونه كمي كمك كنه
ازدواج موقت با عقل من جور در نمیاد........................................................

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه در اين مورد يه جور آماري باشه كه بتونيم بهتر در موردش بحث كنيم بهتره
متاسفانه مشكل جامعه ما بالا رفتن بيش از حد طلاق هست
شايد اين راه بتونه كمي كمك كنه

اولا: ازدواج موقت بنظرم برا ماها که هنوز ازدواج نکردیم خوب نیست ...چون اسیر هواهوس میشیم... کسایی که این جوری رابطه داشتن از وابستگی شدید این جور رابطه ها تعریف میکنن

دوما:اصلا تو این دوره زمونه که هزار جور کفوفت وزهر مار وبیماری وجود داره نمیشه یه آدم مطمئن واسه ازدواج موقت پیدا کرد...

tino25

عضو جدید
اينو كاملا موافقم
چون فك كنم دخترايي كه با اين وضعيت ميان تو خيابون به دليل اعتماد بنفس فوقالعاده پايينشونه تا يكي نگاهشون كنه و اونا به خودشون اميدواري بدن
بابا به خدا گناه ميكنيد در ضمن من به شخصه دختري رو ميپسندم كه از لحاظ ظاهري سنگين باشه و تا اونجايي هم كه ميدونم اغلب پسرا همينجور فكر ميكنن
به خاطر اینکه خیلی ازدختراباوضع نامناسب میان بیرون

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
به نظر من برای یک جوون که تا حالا ازدواج نکرده ازدوج موقت اصلا خوب نیست ... بخصوص آقایون ....
دیگه میشه جز عادت هاشون .. و اگه هم روزی ازدواج کنند بازم به ازدواج موقت فکر می کنند .. چون قبلا براشون عادی شده......

nedashiva

کاربر بیش فعال
مشکل من

بااینکه دوست داشتم اینو یه تایپیک جداگونه بزنم ولی گفتم مدیرا آمادن واسه پاک کردن ولی میدونمم کسی اصلا نمیاد اینجا که ج منو بده ولی به هر حال من میگم:

اگه شما جای من بودین چیکار میکردین؟

یه ادمی داره یه اشتباه بزرگ میکنه اونم جلوی چشمای من........... من به اون ادم تذکر دادم ولی نتیجش این شد که اون فک میکنه من تو زندگیش دخالت کردم ورابطمون شکراب شد اون ادم نزدیکترین نسبت رو به من داره وهم از نظر سنی هم از نظر عقلی از من کوچیکتره و دارم دوباره میبینم به اون کارش ادامه میده ولی مخفیانه ولی وانمود میکنه که نصیحت منو گوش گرفته من نمیخوام کار به جاهای باریک بکشه ودیگه کلن دخالت کنم از اون طرف هم نمیتونم بی تفاوت باشم که اگه بعدن اتفاقی افتاد من خودمو نمیبخشم

بگید من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ خودم دلم میخواد بی تفاوت باشم ولی نمیشه فکر وخیال اجازه نمیده از خواب وخوراک افتادم همش ذهنم درگیره

tino25

عضو جدید
اول اينكه ببين چه افرادي كنار هستن كه باعث شده اين سمت اون كار بره,بايد به هر نحو از ارتباطشون جلوگيري كني چون دوست آدم اولين كسي هست كه باعث رفتار درست وغلط ميشه
بعد با صحبت كردن و نه نصيحت كردن اونو متوجه عواقب رفتارش كني
مشکل من

بااینکه دوست داشتم اینو یه تایپیک جداگونه بزنم ولی گفتم مدیرا آمادن واسه پاک کردن ولی میدونمم کسی اصلا نمیاد اینجا که ج منو بده ولی به هر حال من میگم:

اگه شما جای من بودین چیکار میکردین؟

یه ادمی داره یه اشتباه بزرگ میکنه اونم جلوی چشمای من........... من به اون ادم تذکر دادم ولی نتیجش این شد که اون فک میکنه من تو زندگیش دخالت کردم ورابطمون شکراب شد اون ادم نزدیکترین نسبت رو به من داره وهم از نظر سنی هم از نظر عقلی از من کوچیکتره و دارم دوباره میبینم به اون کارش ادامه میده ولی مخفیانه ولی وانمود میکنه که نصیحت منو گوش گرفته من نمیخوام کار به جاهای باریک بکشه ودیگه کلن دخالت کنم از اون طرف هم نمیتونم بی تفاوت باشم که اگه بعدن اتفاقی افتاد من خودمو نمیبخشم

بگید من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ خودم دلم میخواد بی تفاوت باشم ولی نمیشه فکر وخیال اجازه نمیده از خواب وخوراک افتادم همش ذهنم درگیره

nedashiva

کاربر بیش فعال
اول اينكه ببين چه افرادي كنار هستن كه باعث شده اين سمت اون كار بره,بايد به هر نحو از ارتباطشون جلوگيري كني چون دوست آدم اولين كسي هست كه باعث رفتار درست وغلط ميشه
بعد با صحبت كردن و نه نصيحت كردن اونو متوجه عواقب رفتارش كني

اون ادمایی که باعث این رفتار شدن رو نمیشناسم وامکان شناختن هم وجود نداره وگرنه روزگارشون رو سیاه میکردم ولی دلم واسه اون ادم میسوزه چون دوسش دارم نمیخوام به بیراهه بره ولی متاسفانه اون گوشش کر شده خیلی باهاش حرف زدم وامروز باز متوجه شدم داره به اشتباهش ادامه میده بدجور بهم ریختم کلن تمرکزمو واسه کارای شخصی ومهم خودمم از دست دادم

tino25

عضو جدید
با عصبانيت نميشه هيچ كاري رو جلو برد بايد
خيليا تو سن نوجوني يه كاراشتباهي ميكنن كه براي يه عمر دامن گيرشون ميشه ,دوستشون رو بايد شناسايي كنيد و اگر ميدونيد كه نميتونيد به تنهايي كمكش كنيد از ديگر افراد خونواده كمك بخوايد
اگر ميدونيد واقعا كاري كه ميكنه براش خطرناك هس بايد با خونواده صحبت كنيد و هرجور شده كمكش كنيد

اون ادمایی که باعث این رفتار شدن رو نمیشناسم وامکان شناختن هم وجود نداره وگرنه روزگارشون رو سیاه میکردم ولی دلم واسه اون ادم میسوزه چون دوسش دارم نمیخوام به بیراهه بره ولی متاسفانه اون گوشش کر شده خیلی باهاش حرف زدم وامروز باز متوجه شدم داره به اشتباهش ادامه میده بدجور بهم ریختم کلن تمرکزمو واسه کارای شخصی ومهم خودمم از دست دادم

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقد به شما نزدیکه ؟ منظورم اینه جز خانوادتونه؟ یا غریبه س

nedashiva

کاربر بیش فعال
با عصبانيت نميشه هيچ كاري رو جلو برد بايد
خيليا تو سن نوجوني يه كاراشتباهي ميكنن كه براي يه عمر دامن گيرشون ميشه ,دوستشون رو بايد شناسايي كنيد و اگر ميدونيد كه نميتونيد به تنهايي كمكش كنيد از ديگر افراد خونواده كمك بخوايد
اگر ميدونيد واقعا كاري كه ميكنه براش خطرناك هس بايد با خونواده صحبت كنيد و هرجور شده كمكش كنيد

همه این کارایی که میگید انجام دادم باخواهرش حرف زدم ولی خوب اون ازش دوره وفک نکنم کاری بتونه کنه نمیخوام خودمو کاسه داغتر آش کنم ولی بهتون بگم من نسبت بهش مسیولیت دارم واگه یه زمانی یه اتفاقی افتاد همه به من میگن توکه پیشش بودی اصلان چ بسا منوشریک کاراش نکنن

دقیقا نوجونه.............

tino25

عضو جدید
فقط بايد باصحبت كردن بهش بفهمونيد بايد از خطرات آيندش با صراحت باهش حرف بزنيد
راه حل بزاريد جلوش,تا ميتونيد از لحاظ عاطفي بهش نزديك بشيد تا به حرفتون گوش بده
همه این کارایی که میگید انجام دادم باخواهرش حرف زدم ولی خوب اون ازش دوره وفک نکنم کاری بتونه کنه نمیخوام خودمو کاسه داغتر آش کنم ولی بهتون بگم من نسبت بهش مسیولیت دارم واگه یه زمانی یه اتفاقی افتاد همه به من میگن توکه پیشش بودی اصلان چ بسا منوشریک کاراش نکنن

دقیقا نوجونه.............