كسي كه باهاش ميخايد ازدواج كنيد چه خصوصياتي داشته باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا وحید چرا نمیدونیم........
کی گفته ک نمیدونیم؟
ببینید آیدا خانم اون کسی که بگه اگر من کاری میکنم به شوهرم لطف میکنم؛ خیلی عذر میخوام چیزی از زندگی نمیفهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه زندگی سریال دونگی آخه...
شوهر اگه هر وقت خواست بگه این خونه لطف من به توست...این زندگی لطف من به توست...این پول لطف من به توست..........زندگیه واقعاً؟!؟!؟!؟!؟!

ببخشید شما مقصود من نبودید...

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تا حالا شوخی بوده؟؟؟
ینی شما فک کردین شوخیه؟
پست های من جدی بود.....................

هیچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پست های شما بله اما بقیه دوستان کمی با قضایا شوخی کردن ک بیشتر طرف حرفم اونا بودن ن شما

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط همين؟!
بنظرم خوشكلي برا يه مدته كوتاه باشه مهم اخلاقه نه ظاهر.

به نظر من زنها همشون اخلاقیاتشون مثه همه!!!
اینو یه با تجربه بهم گفت...منم بهش رسیدم.میگفت زنها همشون مثه همن بگرد یه خوشگلشو پیدا کن....
من خودم زیاد به ظاهر اعتقاد نداشتم ولی فهمیدم اشتباه میکنم...
ملاکای قبلنم اینا بودن:1-نجیب-2-مهربون با خودم و خونوادم-3-بساز و با شعور...
الان:1:خوشگل.2-نجیب...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا آشپزی بلد نیستم.از آشپزی متنفرم.
میشه بفرمایید الان من چجور آدمی هستم آقای کارشناس؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
بله باید هم این حرفو بزنین!!!
بخدا اگه من زن بگیرم ازین حرفا بلد باشه سه سوته تعویضش میکنم!!!
زن باید دیدگاهش این باشه با لباس سفید اومده با لباس سفیدم برگرده!!!!
اون زن زنیه که آدم براش بره تو آتیش کار کنه و وظیفه ی خودش بدونه نذاره آب تو دلش تکون بخوره!!!

آب تو دل تکون نخوردن یعنی چی دقیقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدشم بهتره موقع ازدواج چشمتون رو خوب باز کنید یه وقتی خدای نکرده یکی مثل من گیرتم نیاد چون زن ماشین نیس که بخواین سه سوته عوضش کنید.................

tino25

عضو جدید
من خيليا رو ميشناسم كه خوشكل هم نيستن ولي هميشه خونشون گرمه هميشه مهربونن و...
اینو یه با تجربه بهم گفت...منم بهش رسیدم.میگفت زنها همشون مثه همن بگرد یه خوشگلشو پیدا کن....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا آشپزی بلد نیستم.از آشپزی متنفرم.
میشه بفرمایید الان من چجور آدمی هستم آقای کارشناس؟

شما دخترین؟؟؟
ازون دستکشای بکست معلومه آشپزی بلد نیستین!!!
شما خودت باید زن بگیری!!!؟؟؟

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید آیدا خانم اون کسی که بگه اگر من کاری میکنم به شوهرم لطف میکنم؛ خیلی عذر میخوام چیزی از زندگی نمیفهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شوهر اگه هر وقت خواست بگه این خونه لطف من به توست...این زندگی لطف من به توست...این پول لطف من به توست..........زندگیه واقعاً؟!؟!؟!؟!؟!

هر کسی عقیده ای داره..........من با عقیده اونا کار ندارم
اما من بشخصه خودم این همه سال درس خوندم ک فردا روز ب ی جایی برسم ک شاید این با کار کردن برای من محقق بشه...........اما من همینجا جلوی همه میگم من هر وقت تو زندگیم احساس کنم کارم،درسم یا باعث تداخل در زندگیم شده خدارو شاهد میگیرم همون روز از کارم انصراف میدم حالا هر پستی هم ک بخام داشته باشم............
اما اینو گفتم بر همسری ک بدونم با تمام وجود اونم داره برای زندگیمون تلاش میکنه

sokot92

عضو جدید
آره خيلي چيزا رو به بازي ميگيرن
بخدا بعضيا تو نادونيه خودشون چنان غرق ميشن كه كسي نميتونه فكرشم بكنه
بعدشم كاسه چكنم چه كنم ميگيرن دست
نا سلامتي ما قشر درسخونده مملكتيم
بعدش همین ماها فردا میریم توی جامعه میگیم این همه درس خوندیم اخرش هیچی نشدیم؟؟؟!!!!
خدا وکیلی من اولش این قدر با ذوق و شوق این تاپیکو داشتم دنبال میکردم که حد نداشت
ولی متاسفانه تاپیک دود شد!!!بعدش ناراحت میشیم که چرا بعضی تایپکا این قدر راحت حذف میشه....
اگه قرار باشه هر کی هر شب بیاد یه تاپیک بزنه و این جوری جوک بازار راه بندازیم اخرش که باشگاه میشه کلا جوک و طعنه
.
.
من از بچه های باشگاه مهندسان انتظارای بیش تری دارم ...خوشحال بودم که میتونیم این جا توی یه فضای مجاری در مورد خیلی از مسایل که هر روز درگیرش هستیم و نمیتونیم توی دنیا یواقعی بنا به هر دلیلی حیا یا هر چی دیگه راجبش صحبت کنیم
این جا صحبت کنیم و به یه نتیجه خوبی برسیم...نه این که این طوری بشه..
.
.
ببخشید دوستان اگه کسی رو ناراحت کردم...من فقط نظر شخصیمو دادم....

sara_93

عضو جدید
صادق باشه و خانواده خوبی داشته باشه
خصوصیاتش شبیه من باشه و شغل خوبی داشته باشه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آب تو دل تکون نخوردن یعنی چی دقیقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعدشم بهتره موقع ازدواج چشمتون رو خوب باز کنید یه وقتی خدای نکرده یکی مثل من گیرتم نیاد چون زن ماشین نیس که بخواین سه سوته عوضش کنید.................

منظورم اینه که اینقد براش تلاش میکنم که غصه ی هیچیو نخوره...نه از مادیات نه از معنویات براش کم نمیذارم...
والا زنهای امروزی که من دارم میبینم بیشتر شبیه کالا هستن تا انسان...
تازه عوض شدنیم هستن...
مهریه کم میزنم که سریع بشه تعویضش کرد...
فک کردین زندگی واقعی مثه این کامنتایی که اینجا مینویسین الکیه؟؟؟نخیر شوخی نیست...
قضیه خیلی جدیه....

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما من بشخصه خودم این همه سال درس خوندم ک فردا روز ب ی جایی برسم ک شاید این با کار کردن برای من محقق بشه...........اما من همینجا جلوی همه میگم من هر وقت تو زندگیم احساس کنم کارم،درسم یا باعث تداخل در زندگیم شده خدارو شاهد میگیرم همون روز از کارم انصراف میدم حالا هر پستی هم ک بخام داشته باشم............
مردا اگه مسئولیت یه زندگی رو بعهده میگیرن، تمام فکرشون معطوف اون میشه...اما متاسفانه این متقابل نیست........
اینکه شما میگین حاضرین کارتون رو کنار بذارید خیلی اراده قوی میخواد و آفرین داره! کاش همه مثل شما فکر کنن
بعضی خانما فکر میکنن دارن نوکر استخدام میکنن و تازه لطف هم میکنن......................................................................

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله با اجازتون!
شما خودتون آشپزی بلدی که انقد ادعا داری؟کسی این حرفو میزنه که همه کار بلد باشه مردوزن هم نداره..

Maryam.67

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز

حرف شما رو قبول دارم... این تو شرایطی محقق میشه که دوطرف واقعا بهم علاقه داشته باشن ...

tino25

عضو جدید
از همه عزيزان خواهش ميكنم جك وطعنه و... كنار بزاريد بيايد دنبال مشكلمن بگرديم
ماها كه ميگيم از مامان و باباهامون بيشتر سواد داريم بيشتر چيز حاليمون ميشه
پس خواهشا بگيد چيلازمه توزندگي چي لازم نيس؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خيليا رو ميشناسم كه خوشكل هم نيستن ولي هميشه خونشون گرمه هميشه مهربونن و...

آره بر منکرش لعنت...
من منظورم این نبود...آره منم زیاد دیدم...میگم اخلاقیاتشون مثه همه...
قبول دارم دخترا مثه نیستن ولی نمیدونم چرا تا ازدواج میکنن همشون انگار میشن عین هم!!!!
یعنی طی یه آزمایش از ده تا از زنهای فامیل با هماری شوهرشون اینو فهمیدم!
همشون در یه شرایط خاص یه عکس العمل نشون دادن!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟واقعا جای تعجب داره!!!

nedashiva

کاربر بیش فعال

من به شما توهین کردم که دارین توهین میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی یه نظری داره که شاید بهنظر دیگری احمقانه بیاد مهم اینه که نظرش واسه خودش مهمه

بنظر من چیزی بعنوان وظیفه تو هیچ قانونی واسه زن ثبت نشده تو دین ما هم میگه زن وظیفه نداره کاری انجام بده وداره لطف میکنه حتی واسه شیر دادن به بچه باید مزد بگیره نمیدونم چرا هرکی اسلامو به نفع خودش تفسیر میکنه و اگه قرار باشه مرد به زن بگه تو وظیفته آشپزی کنه فاتحه زندگی خوندس

البته این نظر منه هر چقدرم بنظره ادمای باتجربه احمقانه بیاد

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه عزيزان خواهش ميكنم جك وطعنه و... كنار بزاريد بيايد دنبال مشكلمن بگرديم
ماها كه ميگيم از مامان و باباهامون بيشتر سواد داريم بيشتر چيز حاليمون ميشه
پس خواهشا بگيد چيلازمه توزندگي چي لازم نيس؟
دَرک!!
تمام

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مواظب باش یهو خودت تعویض نشی....
زندگی واقعی این نیست ولی اون چیزایی هم که تو فک میکنی نیست...

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به شما توهین کردم که دارین توهین میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی یه نظری داره که شاید بهنظر دیگری احمقانه بیاد مهم اینه که نظرش واسه خودش مهمه

بنظر من چیزی بعنوان وظیفه تو هیچ قانونی واسه زن ثبت نشده تو دین ما هم میگه زن وظیفه نداره کاری انجام بده وداره لطف میکنه حتی واسه شیر دادن به بچه باید مزد بگیره نمیدونم چرا هرکی اسلامو به نفع خودش تفسیر میکنه و اگه قرار باشه مرد به زن بگه تو وظیفته آشپزی کنه فاتحه زندگی خوندس

البته این نظر منه هر چقدرم بنظره ادمای باتجربه احمقانه بیاد
بله.
اسلام میگه میتونه بابت شیری که به بچه میده طلب مزد کنه؛ اما اسلام چیزای دیگه هم میگه...

از شما عذر میخوام قبول دارم تند برخورد کردم...

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردا اگه مسئولیت یه زندگی رو بعهده میگیرن، تمام فکرشون معطوف اون میشه...اما متاسفانه این متقابل نیست........
اینکه شما میگین حاضرین کارتون رو کنار بذارید خیلی اراده قوی میخواد و آفرین داره! کاش همه مثل شما فکر کنن
بعضی خانما فکر میکنن دارن نوکر استخدام میکنن و تازه لطف هم میکنن......................................................................
چون بعضی آقایون هم ب خانمشون همین دیدگاهو دارن............

وضعیت
موضوع بسته شده است.