انتخاب مدیر تالار زمین به انتخاب بچه ها

انتخاب مدیر تالار زمین به انتخاب بچه ها

• Loving Geologist

رای: 0 0.0%
  • sorood parnian

• green mile

• مجموع رای دهندگان
    9
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
مدیران سایت که دست به کار نمی شوند مدیری برای تالار ما قرار دهند. اینجا یه نظر سنجی می زاریم بیشتری شخصی که رأی اورد مدیر پیشنهادی ما به مدیریت سایت خواهد شد.
خب اما اعضای تالار ما:
mehdipesse : ارشد؛ گرایش احتمالا هیدرژئولوژی (آب شناسی)

Loving Geologist : ارشد؛ گرایش پترولوژی. (سنگ شناسی)

sorood parnian : دانشجوی ارشد؛ گرایش هیدروژئولوژی.

solar flare : کارشناس.

green mile : نامعلوم.

sorood parnian

کاربر بیش فعال
استاد ما هستند ایشون
و من با مدیریت ایشون کاملا موافقم
ولی چرا اسم خودتون در نظر سنجی نذاشتین دوست عزیز و متواضع زمین شناس

Major Geologist

کاربر ممتاز
استاد ما هستند ایشون
و من با مدیریت ایشون کاملا موافقم
ولی چرا اسم خودتون در نظر سنجی نذاشتین دوست عزیز و متواضع زمین شناس
در پست های قبل گفتم دلیلمو.
شما می توانید هم اینک رأی دهید.

Loving Geologist

عضو جدید
راستی شرمنده اصلا حواسم نبود به دلیل اینکاری که انجام دادی ازت تشکر کنم بذار با کلاس شم
از این زحمتی که کشیده اید کمال تشکر را از محضر گرامیتان دارم:gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز:gol:
فکر نمیکنم این رای گیری کمترین تاثیری در نظر مدیران سایت برای انتخاب مدیر داشته باشه
معمولا بررسی ها رو خودشون انجام میدن .. بهتره درخواست انتخاب مدیر داشته باشیم تا تعیین اون (البته به نظر من)
به هر صورت این میتونه یه نظر سنجی بین خودمون باشه ...
بنابراین نظر سنجی بدلیل نبودن میجر عزیز (که همه به 6 سیلندر بودن ایشون ایمان داریم) باطله:D
از دوستانی که به بنده لطف دارن هم ممنونم.... بنده همونطور که همیشه گفتم شاگرد محضر دوستان هستم:heart:

Major Geologist

کاربر ممتاز
دوستان عزیز:gol:
فکر نمیکنم این رای گیری کمترین تاثیری در نظر مدیران سایت برای انتخاب مدیر داشته باشه
معمولا بررسی ها رو خودشون انجام میدن .. بهتره درخواست انتخاب مدیر داشته باشیم تا تعیین اون (البته به نظر من)
به هر صورت این میتونه یه نظر سنجی بین خودمون باشه ...
بنابراین نظر سنجی بدلیل نبودن میجر عزیز (که همه به 6 سیلندر بودن ایشون ایمان داریم) باطله:D
از دوستانی که به بنده لطف دارن هم ممنونم.... بنده همونطور که همیشه گفتم شاگرد محضر دوستان هستم:heart:
نخیر ما از این ماشین چینیای 3 سیلندریم که تو ترافیک بعد از چند بار نیم کلاژ میریم رو 2 سیلندر.

sorood parnian

کاربر بیش فعال
بهتره درخواست انتخاب مدیر داشته باشیم تا تعیین اون (البته به نظر من)

درود
برای انتخاب مدیر باید درخواستی از طرف کاربران باشه یا مدیران براساس صلاحدید خود اقدام به انتصاب مدیر تالار می نمایند؟!
اگر فکر می کنید نیاز هست که درخواستی برای تعیین مدیر داده بشه بهتر این کار سریعتر انجام بشه
چون در اینصورت بهتر و موثرتر از طریق مدیر تالار می توانیم با مدیران باشگاه در ارتباط باشیم

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود
برای انتخاب مدیر باید درخواستی از طرف کاربران باشه یا مدیران براساس صلاحدید خود اقدام به انتصاب مدیر تالار می نمایند؟!
اگر فکر می کنید نیاز هست که درخواستی برای تعیین مدیر داده بشه بهتر این کار سریعتر انجام بشه
چون در اینصورت بهتر و موثرتر از طریق مدیر تالار می توانیم با مدیران باشگاه در ارتباط باشیم
والا نمیدونم ولی طبیعتا اگر مطرح بشه فکر کنم بهتر باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.