آینده ی تاریک من ....

pir mard

اخراجی موقت
سلام دوستان :(

من بدبخت 2 ماهه دیگه کنکور دارم هیچ چی نخوندم :( (کلا خیلی اتفاق ها برام افتاد این 2 سال که اینجوری شد :()

راستش دارم به این فکر میکنم که یا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول بشم (احتمالا اینا رو قبول میشم اما شاید نه هر رشته ای)

اما مشکل اصلیم پاس کردن درس های پیش دانشگاهیه مخصوصا 4 تا نهایی + ریاضی

راستی رشته ام هم رشته ی مزخرف انسانیه :razz:

چیکار کنم ... منو روحیه بدین نیاز به حرف زدن دارم :cry:

اسفند امتحانات نوبت 1 رو همه رو افتادم به جز زبان

الان آخرای اردیبهشت باید نوبت 2 رو امتحان بدم و تیرماه نوبت 1 (اونایی که افتادم)

اما خب من بدخت اصلا لای کتابهای پیش رو هم باز نکردم (چون کلا غیر حضوری و از راه دور هم انتخاب کرده بودم ....)

تو این 1 ماه چی کار کنم ؟ :(

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
رو دانشگاه آزاد حساب باز کن! به چند دلیل.
می تونی تا دو ترم مرخصی بگیری و دروس پیش دانشگاهیتو پاس کنی. هر چند اینجوری ک تو درس می خونی یه ترم دانشگاتم صرف گذراندن دروس پیش نیاز میشه. ولی تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد م تونی قبول شی.
در ضمن رشته ی حقوق عالیه واسه انسانیا ولی بشین درس بخون.
تا کنکور آزاد 2 ماه و نیم مونده. برو کتابای کوچیک 7 کنور قلم چی رو بگیر. تستای دانشگاه آزادشو ملکه ی ذهنت کن! نصف سوالات دانشگاه آزاد تکراریه سالهای پیشه! حتما این مورد آخرو رعایت کن!

pir mard

اخراجی موقت
رو دانشگاه آزاد حساب باز کن! به چند دلیل.
می تونی تا دو ترم مرخصی بگیری و دروس پیش دانشگاهیتو پاس کنی. هر چند اینجوری ک تو درس می خونی یه ترم دانشگاتم صرف گذراندن دروس پیش نیاز میشه. ولی تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد م تونی قبول شی.
در ضمن رشته ی حقوق عالیه واسه انسانیا ولی بشین درس بخون.

آزاد پول و هزینه اش زیاد میشه .. نداریم :(

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا منم باز كنكور شركت كردم...منم مثل تو هستم.هيچ هيچ هيچ هيچ هيچي نخوندم.

هفته آخر بشين كمي مطالعه كن انشالله موفق ميشي:D

من ميخوام بخونم ولي باشگاه نميزاره....

pir mard

اخراجی موقت
والا منم باز كنكور شركت كردم...منم مثل تو هستم.هيچ هيچ هيچ هيچ هيچي نخوندم.

هفته آخر بشين كمي مطالعه كن انشالله موفق ميشي:D

من ميخوام بخونم ولي باشگاه نميزاره....

باز حداقل نگران پاس کردن این درسای پیش نیستی ...

من میخوام بخونم اینترنت نمیزاره...

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز حداقل نگران پاس کردن این درسای پیش نیستی ...

من میخوام بخونم اینترنت نمیزاره...
نه من درس افتاده ندارم..هي يادش بخير اول دبيرستان 7 تا افتادم:d

اما بعدش نه...نشستم خوندم

برو بخون.من پوستم كلفته درس نميخونم..اما تو گول منو نخوري ها.من مشكلي ندارم..بشين درست رو بخون دكتر بشي فردا اگر آومدم مطبت گفتم سرم درد ميكنه بلد باشي چي بهم بگي.

Major Geologist

کاربر ممتاز
آزاد پول و هزینه اش زیاد میشه .. نداریم :(
برو کار کن! اینجوری قید غیر انتفاعیه زاهدان رو هم باید بزنی! اگه بخوای بشینی واسه سال بعد احتمال اینکه درس نخونی بالاس، گیریم خوندی، بهتره ک کلاس تست و کنکور بری. آزمون تستو که باید بری. یه سری کتاب هم که باید بگیری. یک سال هم باید بشینی خونه الکی بخوری و بخوابی.

Major Geologist

کاربر ممتاز
نه من درس افتاده ندارم..هي يادش بخير اول دبيرستان 7 تا افتادم:d

اما بعدش نه...نشستم خوندم

برو بخون.من پوستم كلفته درس نميخونم..اما تو گول منو نخوري ها.من مشكلي ندارم..بشين درست رو بخون دكتر بشي فردا اگر آومدم مطبت گفتم سرم درد ميكنه بلد باشي چي بهم بگي.

رشتش انسانی بودا! :surprised:

pir mard

اخراجی موقت
برو کار کن! اینجوری قید غیر انتفاعیه زاهدان رو هم باید بزنی! اگه بخوای بشینی واسه سال بعد احتمال اینکه درس نخونی بالاس، گیریم خوندی، بهتره ک کلاس تست و کنکور بری. آزمون تستو که باید بری. یه سری کتاب هم که باید بگیری. یک سال هم باید بشینی خونه الکی بخوری و بخوابی.

:cry: :(

???zendegi

عضو جدید
نگران قبولی دانشگاه نباشید من توی تبلیغ دانشگاه پیام نور و فراگیر خوندم نوشته بودن 99٪ قبولی اونم واسه مقطع کاردانی وکارشناسی
فقط واسه پیش دانشگاهیتون یا باید یه کوچولو زحمت بکشید و بخونید یا اون درسای که استانی وکشوری نیستن و رو مخ استاد کار کنید و با یه کم خرج اضافی به بهانه کلاس خصوصی سوالا رو از استادت بخری و کشوری واستانی ها رو هم با تک ماده و زحمت خودت پاس کنی.
ولی از من به شما نصیحت غصه دانشگاه رو نخور نیومدی هم ضرر نمیکنی پله آخرش مثل ما باید بیکاری رو تجربه کنی.

Major Geologist

کاربر ممتاز
نگران قبولی دانشگاه نباشید من توی تبلیغ دانشگاه پیام نور و فراگیر خوندم نوشته بودن 99٪ قبولی اونم واسه مقطع کاردانی وکارشناسی
فقط واسه پیش دانشگاهیتون یا باید یه کوچولو زحمت بکشید و بخونید یا اون درسای که استانی وکشوری نیستن و رو مخ استاد کار کنید و با یه کم خرج اضافی به بهانه کلاس خصوصی سوالا رو از استادت بخری و کشوری واستانی ها رو هم با تک ماده و زحمت خودت پاس کنی.
ولی از من به شما نصیحت غصه دانشگاه رو نخور نیومدی هم ضرر نمیکنی پله آخرش مثل ما باید بیکاری رو تجربه کنی.

دانشگاه سراسری چرت میگه 99 درصد. مثلا من، کاردانی غیر انتفاعی شیراز قبول شدم! اینم شد دانشگاه آخه؟! رفتم دانشگاه آزاد آخرش.

???zendegi

عضو جدید
دانشگاه سراسری چرت میگه 99 درصد. مثلا من، کاردانی غیر انتفاعی شیراز قبول شدم! اینم شد دانشگاه آخه؟! رفتم دانشگاه آزاد آخرش.
خدایی دیگه هر کس وکه روزانه وشبانه قبول نشه راحت پیام نور اونم مقطع کاردانی ومیاره.با همه این تفاسیر اگر پارتی در کار نباشه بین سراسری وآزاد و بقیه دانشگاه ها هیچ فرقی نیست.

pir mard

اخراجی موقت

ممنون

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همین امروز بخوون ازهمین امشب محکم
یالا زود باش
سریع