چند تصویر انسان در این عکس وجود دارد؟2

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
The General's Family

There are 9 people in this picture, called The Generals Family, which is a work by the Mexican artist Octavio Ocampo. There are nine different faces in this picture combining to make up the face of the General and to tell the story and the secrets of his life. Although perceived as a distinguished gentleman of solid stock, the images of his past betray his emergence from a peasant family and his impoverished beginnings. We see his mother and father, his wife and other members of his family, even his dog (masquerading as his hand) and as you study the painting you see behind the facade and read the story of a remarkable life
ولی من فقط 4 نفرشون رو پیدا کردم. بچه رو هم حساب کنی، 5 تا! هر چی گشتم، 4 تای دیگه رو ندیدم!

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اون بچه دست خانوم رو هم حساب کنیم 8 تا قابل دیدنه..ولی نهمی خیلی سخته!!

اگر این تصویر زندگی ژنرال باشه پس 9 تصویر مربوط به مرگش هست که رویت شد..یک جمجمه

آخرین ویرایش:

Shadow o_0

عضو جدید
اگه بچه رو حساب کنیم میشه 9 تا آدم که خیلی خیلی واضحه. ینی بدیهیه بدیهی. یتی نابلوی تابلو که هر آدمی با یک بار نگاه کردن تو چند ثانیه میتونه پیداشون بکنه

ولی روی دیوار حدود3_4 تا عکس آدم میشه پیدا کرد. اگهاونا رو حساب کنیم میشه12_13 تا

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
کلا عکس 9 تا انسان توی عکس بیشتر نیس
روی دیوار هم عکسی نیس
سر بچه هم قبول نیس

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
12تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیخواین اخرش بگین جواب صحیح چیه ؟