کنکور كارداني ، كارشناسي، ارشد و دكترا ساخت و تولید

amona

عضو جدید
amona انشالاه که جای خوبی قبول شی زحمتاتو برا کسب اطلاعات برا انتخاب رشته میبینم دمت گرم به درد خودمم زیاد خورد فکر کنم اخر همدانشگاهی شیم
خواهش میکنم اگه مثل هم انتخاب رشته کنیم هم کلاسی میشیم

javad84

عضو جدید
بابا دمتون گرم همه قبول شدین مارو بگو می خوایم برا سال دیگه بخونیم تازه شاغلم هستیم
خدا خودش کمک کنه
نگران نباش باید تلاشتو بیشتر کنی فقط همین اگر از الان شرو کنی کارت خیلی راحت تر از اونی که فکر میکنی میشه من خودم 5 ماه بکوب خوندم ولی رغابت جوریه که با یک تست ساخت از فرش میری عرش یا برعکس

behrooz_313

عضو جدید
سلام
نمیدونم اولین انتخاب رو امیر کبیر بزنم یا تهران؟
یعنی اگه خیلی از رتبه های جلوی من رشتشون ساخت نباشه و مثلا طراحی باشه ...من میتونم امیر کبیر قبول شم؟

altinalav

عضو جدید
رتبه 20 طراحی رتبه60 ساخت اورده
35 طراحی 72 ساخت
45 طراحی 80 ساخت
67 طراحی 100 ساخت
172 طراحی 250 ساخت

این نشون میده بین رتبه 1تا 300 ساخت حدود 200 جامداتی است من مطمنم تا 600 ساخت قبولی داریم

سلام
مهندس جان این آماری که دادی خیلی میتونه تو انتخاب نهایی خیلیا ازجمله خود من مهم و تاثیر گذار باشه. اینا تا چه حدی قابل اطمینان و دقیق هستند. (البته قصد جسارت ندارم فقط می خواستم مطمئن بشم)

altinalav

عضو جدید
بچه ها قضیه ی این مراغه چیه کسی خبر نداره

رئیس گروه سابق ساخت دانشگاه تبریز الان شده رئیس دانشگاه مراغه! ظاهرا می خوان از اساتید تبریز استفاده بکنن. البته فک نکنم همه استادا حاضر بشن تو مراغه تدریس کنن

آخرین ویرایش:

n.poormohammad

عضو جدید
رئیس گروه سابق ساخت دانشگاه تبریز الان شده رئیس دانشگاه مراغه! ظاهرا می خوان از اساتید تبریز استفاده بکنن. البته فک نکنم همه استادا حاضر بشن تو مراغه تدریس کنن
ریییس گروه قدیم ساخت کیه به نظرتون ارزششوداره مراغه بزنی

amona

عضو جدید
سلام
مهندس جان این آماری که دادی خیلی میتونه تو انتخاب نهایی خیلیا ازجمله خود من مهم و تاثیر گذار باشه. اینا تا چه حدی قابل اطمینان و دقیق هستند. (البته قصد جسارت ندارم فقط می خواستم مطمئن بشم)
سلام مطمن باشید این امار کاملا درسته رتبه 172 طراحی دانشجوی دانشگاه خودمون که رتبه ساختش 250
بقیه رتبه هارو از تاپیک ارشد سراسری 90 پیدا کردم میتونی نگاه کنی مطمن بشی بازم میگم بین رتبه 1تا 300 200 تا جامداتیا هستن

behrooz_313

عضو جدید
سلام
ای بابا کسی نیست جواب مارو بده؟
به نظر شما رتبه های زیر 30 چنتاشون اصلا ساخت نمیزنن؟

amona

عضو جدید
سلام
سلام فکر کنم رتبه های زیر 30 بیشتر ساخت و تولیدین حالا برو ببین 10 نفر برتر جامدات رتبه ساختشون چنده اگه زیر 30 باشن احتمال داره امیرکبیر قبول شی ولی احتمالش کمه به نظر من برو تربیت مدرس دانشگاه خیلی خوبیه شغلتم که معلم راحت میتونی هم درستو بخونی هم به کارت برسی

sahand147

عضو جدید
اصفهان تبریز بابل

اصفهان بابل ارومیه تبریز

بابل 2 تا استاد تمام داره..امکاناتشم خوبه. ولی تبریز استاد که هیچی دانشیار هم نداره..فقط یه استاد تمام داشت (دکتر پبروزپناه) که اونم چند سال پیش فوت شد.
حتی ارومیه هم یه استاد تمام داره.

alireza_ka

عضو جدید
افرادی که تغییر گرایش میدن به ساخت و تولید آیا باید واحد جبرانی بردارن؟
شرایطش چه طوریه؟
در دانشگاههای تهران چه جوریه؟
یکی اینو ازم پرسید راستش من دقیق نمیدونستم
گفتم براش می پرسم
طرف می خواد از الان واسه کنکور بخونه:heart:

javad84

عضو جدید
اصفهان بابل ارومیه تبریز

بابل 2 تا استاد تمام داره..امکاناتشم خوبه. ولی تبریز استاد که هیچی دانشیار هم نداره..فقط یه استاد تمام داشت (دکتر پبروزپناه) که اونم چند سال پیش فوت شد.
حتی ارومیه هم یه استاد تمام داره.
تبریز دکترا هم میگیره؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام دوست عزیز .... شما اگه معلم رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش هستید شانستون برای قبولی خیلی زیاد تر میشه .... رتبتون هم که خوبه...موفق باشید

pooyakhaste

عضو جدید
سلام بچه ها
من 264 ساخت و تولید شدم
زبان 45
ریاضی 23
جامدات 20
ساخت 41

کدوم دانشگاه تهران شبانه میتونم قبول شم؟
کسی میتونه کمک کنه؟

behrooz_313

عضو جدید
سهمیه آموزش و پرورش چه جوریه؟
اصلا ارزش داره تیک بزنم؟
فردا برنگرده بگه من بورسیت کردم و...
به نظرتون تیک آموزش پرورشو بزنم؟
اگه بزنم امکان داره امیر کبیر قبول شم؟؟؟؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهمیه آموزش و پرورش چه جوریه؟
اصلا ارزش داره تیک بزنم؟
فردا برنگرده بگه من بورسیت کردم و...
به نظرتون تیک آموزش پرورشو بزنم؟
اگه بزنم امکان داره امیر کبیر قبول شم؟؟؟؟
توضیحاتش تو صفحه 2 و 3 دفترچه راهنمای انتخاب رشته اومده .... مگه موقع ثبت نام گزینشو نزدی؟؟؟ الان که دیگه گزینه نداره .....!!! چرا نزدی؟؟؟ فکر نکنم تعهدی ایجاد بشه...طبق اون توضیحات به نظر میاد واسه هر کد رشته در هر دانشگاه یک نفر ظرفیت اضافه واسه امعلمها در نظر گرفتن ...

lanner

عضو جدید
اگر 2 سال پیش بود اره
ولی اگر پارسال بود نه

رتبه بالای 400 رو نمیشه نظر داد رو قبولی
ولی فکر کنم امسال زیر 400 حتما یه جایی قبول شن
حسین جان بچه هارو ناامید نکن من رتبه یکی از بچه های پارسال دیدم با466روزانه بیرجند قبول شده بود انشالله رتبه های زیر600قبول میشن

behrooz_313

عضو جدید
توضیحاتش تو صفحه 2 و 3 دفترچه راهنمای انتخاب رشته اومده .... مگه موقع ثبت نام گزینشو نزدی؟؟؟ الان که دیگه گزینه نداره .....!!! چرا نزدی؟؟؟ فکر نکنم تعهدی ایجاد بشه...طبق اون توضیحات به نظر میاد واسه هر کد رشته در هر دانشگاه یک نفر ظرفیت اضافه واسه امعلمها در نظر گرفتن ...
سلام
موقع ثبت نام زدم
و دفترچه رو هم خوندم
ولی متوجه نشدم تو هر رشته یه نفر سهمیه پیدا میکنه یا اینکه تو هر دانشگاه؟
مثلا شاید بهترین رتبه بین معلما تو ساخت و تولید یکی شده باشه 700
خوب یانکه نیمتونه بیاد و دانشگاه های روزانه بره
میخوام ببینم چه جوری حساب میشه
الان منی که 33 شدم و طبق گفته خیلیا هر 33نفر ساخت و تولید نمیزنن و احتمال داره حتی 10 نفرشون ساخت و تولیدی نباشن
با این وجود اگر من از سهمیه آموزش و پرورش استفاده کنم
امکان داره پلی تکنیک قبول شم؟