مجله تخصصی بچه های کامپیوتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب دیدم من این تایپیک رو
شاید صلاح نبوده که بهم خبر بدن
وگرنه میتونستم لینوکس و شبکه و هک و امنیت و برنامه نویسی وب و ترجمه رو به عهده بگیرم

موفق باشید
خوب هنوزم دیر نشده آقا بابک، پاشو بیا همه ی این بخش هایی که گفتی همکاری کن...
هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم.... مجله تخصصی کامپیوتر....

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من و شما برای بخش 5 اخبار یا همون تازه های دنیای فناوری همکاریم
لطفا بگین چه پیشنهادی دارین؟
چقدر وقت آزاد و منابع برای کار دارین ؟

از همکاری شما خوشبختم

پیشنهادم اینه از وبسایت های قدرتمند مثل اخباری که میکرو سافت منتشر میکنه و دیگر سایت ها بزاریم
یه کم وقت برا ترجمه میخواد اما نتیجه خوبی میده.........
وقت من معمولا صبح ها هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همکاری شما خوشبختم

پیشنهادم اینه از وبسایت های قدرتمند مثل اخباری که میکرو سافت منتشر میکنه و دیگر سایت ها بزاریم
یه کم وقت برا ترجمه میخواد اما نتیجه خوبی میده.........
وقت من معمولا صبح ها هست
مرسی، منم خوشبختم، امیدوارم بتونیم با همکاری هم پربارترین بخش مجله رو داشته باشیم
مرسی که اومدین
شدیدا موافقم،
پس اگه می تونین مطلب رو بگیرین و بدین تا با با کمک هم ترجمه کنیم، اگر لازمه هم بگین تا من هم به سایت ها سر بزنم .
من بیشتر شبا هستم ولی حالا که شما صبح وقتتون آزاده، منم صبح ها میام، مشکلی نیست، فقط لطفا ساعتش رو هم بگین، من خودم چند جا سرم شلوغه و مجبورم از حالا کمتر بیام سایت.

آخرین ویرایش:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از 8صبح تا 14 هستم........
پس من شروع میکنم به گرفتن مطلب

شما تو قسمت دیگه ای با بنده همکار نیستین.......

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از 8صبح تا 14 هستم........
پس من شروع میکنم به گرفتن مطلب

شما تو قسمت دیگه ای با بنده همکار نیستین.......
خوبه، مرسی،
من از حدود 11 تا 12 یا 1 سعی می کنم باشم،
پس من منتظرم،
نه دوست عزیز، من بخش 5، 7 و 10 هستم ، من و شما در حال حاضر فقط این یک بخش رو همکاریم،
بازم ممنون که اومدین
موفق باشین:gol:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم موفق باشین

بقیه دوستان تو بخش های 1و8و9 کجان........

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هم موفق باشین

بقیه دوستان تو بخش های 1و8و9 کجان........
متشکرم

بقیه دوستان تو بخش های 1و2و7و8و9 کجان........​
من نمی دونم پستی که من بالا ازش نقل قول گرفتم چی شد، بهر حال :

دوست من لطفا این لینک و پست 152 رو ببینین،
بخش 2 من خبر دارم بچه ها در حال فعالیت هستن ولی اسم شما ثبت نیست، اگر هستین بگین تا یه پست اصلاحیه بزنم ...

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
اگه با بقیه ارتباط دارین خبر بدین بیان یه مشورتی کنیم.......
خب منظورم پست 152 از این لینک بود،
نظرتون رو بدین تا پست های اضافی رو پاک کنیم بعدش، خیلی اسپم کردیم، شلوغ شد ...

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منظورم پست 152 از این لینک بود،
نظرتون رو بدین تا پست های اضافی رو پاک کنیم بعدش، خیلی اسپم کردیم، شلوغ شد ...
نظرات که داده شدن دیگه نظری هم باقی مونده.....
راستی طراحی افتاد گردن کی؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرات که داده شدن دیگه نظری هم باقی مونده.....
راستی طراحی افتاد گردن کی؟
آخه نوشته بودین بخش 2 رو هم که بعد اصلاح شد، می خواستم اگر اونجا هستین به پست بزنم تا بچه ها بدوننف
من هم زیاد ارتباطی ندارم ولی بی خبر هم نیستم، براشون تو پروفایل هاشون پیام بگذارین، من هم براشون پیام یاهو میزارم،
راستش الان من و آقا سهراب و علی آقا (2) کمی با هم صحبت کردیم ولی شما و آقا تورج کمتر تشریف میارین.

طراحی هم فعلا عهده دارش من هستم ولی امیدواریم که یکی از بچه ها که شنیدم کار کرده مسولیت رو به عهده بگیره...
هنوز با خودشون صحبتی نشده ...
شما کار نکردی گرافیک؟

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه نوشته بودین بخش 2 رو هم که بعد اصلاح شد، می خواستم اگر اونجا هستین به پست بزنم تا بچه ها بدوننف
من هم زیاد ارتباطی ندارم ولی بی خبر هم نیستم، براشون تو پروفایل هاشون پیام بگذارین، من هم براشون پیام یاهو میزارم،
راستش الان من و آقا سهراب و علی آقا (2) کمی با هم صحبت کردیم ولی شما و آقا تورج کمتر تشریف میارین.

طراحی هم فعلا عهده دارش من هستم ولی امیدواریم که یکی از بچه ها که شنیدم کار کرده مسولیت رو به عهده بگیره...
هنوز با خودشون صحبتی نشده ...
شما کار نکردی گرافیک؟

سلام به همه!
امدیم پیام بدم دیدم اینجا قطع هستش!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farshaad

عضو جدید
من نظرم اینه که درباره گوشی های ویندوز موبایل و اندروید هم یه پست قرار بدیم چون بالاخره ویندوز موبایلم یه نوع سیستم عامله و مرتبط با کامپیوتر. دوستان چی میگن؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من حل مشکلات و مبحث لینوکس رو انتخاب میکنم . چطوره؟
سلام...
چقدر تاحالا با لینوکس کار کردی؟؟؟
از چه توزیعی استفاده می کنی؟؟؟
بیشتر باهاش چکار می کنی؟؟؟
با تشکر...

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
کلیه پست های نامربوط با تاپیک حذف شد. از کلیه دوستان خواهشمنم از توهین به یکدیگر بپرهیزند که در غیر اینصورت اخطار دریافت می کنند :gol:
این پست هم حذف خواهد شد و جهت اطلاع رسانی می باشد.

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اگه دوستان با نظم بيشتري جلو ميرفتن كار به اينجاها كشيده نمي شد....

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلیه پست های نامربوط با تاپیک حذف شد. از کلیه دوستان خواهشمنم از توهین به یکدیگر بپرهیزند که در غیر اینصورت اخطار دریافت می کنند :gol:

ممنون از نگین خانوم، مدیر عزیزمون :gol:
امیدوارم دیگه شاهد انحراف تاپیک نباشیم :gol:
--------------------------------------------------

دوستان عزیز
بعضی از بچه ها دانشجو هستن و با اینکه قرار بود اولین شماره همین ایام آماده بشه ،
ولی باتوجه به اینکه ایام امتحاناتشون هست و به دلیل مشکلات این عزیزان یکم کار کند تر شده،
از اونهایی که وقت بیشتری دارن خواهش می کنم کاراشون رو در حد توان آماده کنن تا در اولین فرصت اولین شماره حاضر بشه .

آخرین ویرایش:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز
بعضی از بچه ها دانشجو هستن و با اینکه قرار بود اولین شماره همین ایام آماده بشه ،
ولی باتوجه به اینکه ایام امتحاناتشون هست و به دلیل مشکلات این عزیزان یکم کار کند تر شده،
از اونهایی که وقت بیشتری دارن خواهش می کنم کاراشون رو در حد توان آماده کنن تا در اولین فرصت اولین شماره حاضر بشه .

سلام...
ببخشید..اون وقت با ۳ یا ۴ تا بخش می خواید مجله رو هوا کنید؟؟؟
مگه تعداد کمی از اعضا میتونند مجله رو بزنند؟؟؟
اگه منظورتون از انتشار اولین شماره فقط یه کار معمولی باشه... خوب من طی ۲۴ ساعت همه ی مطالب بخش خودم رو آماده می کنم.... مشکلی ندارم... ولی یکم ...کارها بدون مذمون نمیشن؟؟؟
با تشکر...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید..اون وقت با ۳ یا ۴ تا بخش می خواید مجله رو هوا کنید؟؟؟
مگه تعداد کمی از اعضا میتونند مجله رو بزنند؟؟؟
اگه منظورتون از انتشار اولین شماره فقط یه کار معمولی باشه... خوب من طی ۲۴ ساعت همه ی مطالب بخش خودم رو آماده می کنم.... مشکلی ندارم... ولی یکم ...کارها بدون مذمون نمیشن؟؟؟
با تشکر...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سلام علی آقا (2)
خوبین،
من شما رو جز اون دسته می دونستم که خبر دارین از بچه ها که امتحان دارن،
نه، منظور من یه کار خوبه، همون کاری که قراره انجام بدیم،

من میگم چون بعضی بچه ها امتحان دارن، سعی کنیم یکم منتظرشون بمونیم و برا اینکه کار نخوابه اونایی که می تونن مطالبشون رو آماده کنن و خبر بدن، فقط بمونه قسمت هایی که اعضا دانشجو هستن .

-------------
من و آقای slm5j8 (اگه اسمشون رو بدونم ممنون میشم، یوزرشون یکم سخته) کار رو برا قسمت 5 شروع کردیم .

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شما رو جز اون دسته می دونستم که خبر دارین از بچه ها که امتحان دارن،
نه، منظور من یه کار خوبه، همون کاری که قراره انجام بدیم،

من میگم چون بعضی بچه ها امتحان دارن، سعی کنیم یکم منتظرشون بمونیم و برا اینکه کار نخوابه اونایی که می تونن مطالبشون رو آماده کنن و خبر بدن، فقط بمونه قسمت هایی که اعضا دانشجو هستن .

-------------
من و آقای slm5j8 (اگه اسمشون رو بدونم ممنون میشم، یوزرشون یکم سخته) کار رو برا قسمت 5 شروع کردیم .
سلام...
خوبه که شما دارید یه کارهایی می کنید....
در مورد بخش یک که بنده و جناب آقای s1m5j8 (من از این به بعد به ایشون میکنم ...s1...اگه دوست نداشتند بگن...)... هم به بنده گفتند که چه چیزهایی مطرح بشه بهتر هستش من هم به ایشون نظرم رو گفتم ..ولی هنوز از ایشون جوابی نگرفتم.....
در مورد بخش دوم که با بنده و خانوم رز هستش... فکر کنم ایشون امتحان داشته باشند(البته اگه درس خون باشند)... بهتر هستش که خودم یه چند تا سیستم رو به عنوان سیتم های پایین و متوسط و بالا معرفی کنم... بهتر هستش...
در مورد بخش سوم... هم باید بذاریم برای وقتی که مجله بخواد انتشار پیدا کنه... چون تا اون موقع کلی دستاورد جدید میاد...درضمن بچه ها قول داده بودند که به بنده کمک کنند....بادشون نره...
در مورد آموزش نرم افزار...بنده در مورد ورژن های لینوکسیش هستم... ولی ویندوزی رو چون خودم ویندوز ندارم نمیتونم یاد بگیرمش و به کسی یاد بدم......شما فقط بگید کدوم نرم افزار تا برم و سرو تهش رو براتون در بیارم...(این بخش برای بنده و خانوم شقایق و رز بودش... البته اگه اشتباه نکرده باشم..)
در مورد بخش آخر هم آقای s1 به بنده گفتند چون تویه این بخش زیاد تبهری ندارند بر عهده ی بنده و آقای سهراب میذارند که بنده هم به ایشون گفتم که شما اگه فقط تویه بخش شبکه باشید بازم خوبه... که ایشون قبول کردند...
حالا اگه جایی برای بحث هست بگید....
با تشکر...
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله ممنون از اخطارتون ولی نشریه و مجله درست کردن کار هر کسی نیست اونم با این تیم مدیریت

اینجا شده اسپم کده خودتونم خوب میدونین و میبینین پس الکی الکی به خودتون دروغ نگین

آخرین ویرایش:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله ممنون از اخطارتون ولی نشریه و مجله درست کردن کار هر کسی نیست اونم با این تیم مدیریت

اینجا شده اسپم کده خودتونم خوب میدونین و میبینین پس الکی الکی به خودتون دروغ نگین

سلام...
با توجه به حرف خودتون بهتر هستش تویه چیزهایی که توش شرکت ندارید مداخله نکنید...:w39:
اینکه مجله انتشار پیدا کنه یا نه....به اعضا اون بستگی داره..........................................:w16:
ولی حرص و جوش خوردن شما رو هم بی دلیل میبینم.................................................:w20::w20::w20:
پس بهتر هستش کمتر پست اسپم بدید .... فکر کنم یه بخش برای اسپم داشته باشید.......:thumbsup:
با تشکر....از همه ی بچه های مجله..........:w11::w11::w11::w11::gol::gol::gol:

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرص نمیخورم عزیز سردبیر 3 تا نشریه ی استانی هستم اینجا که مجازیه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
توهم الکی به مخت فشار نیاز فیوز میپرونی :D:D:D:D:D:D
2 تا بیسواد اینجا رو اداره کرده بودن تا حالا 3 تا شماره نشریه داده بودن :biggrin::biggrin:
اما شما ............
سردبیرتونو برم والا نمیدونی بدون ولی تا دیروز بزرگترین اسپمر بود ;) :biggrin::)

حالا یه تذکر دیگه بدین واسه خاطر گفتن واقعیت ها :cool::cool::cool::cool:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من حرص نمیخورم عزیز سردبیر 3 تا نشریه ی استانی هستم اینجا که مجازیه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
توهم الکی به مخت فشار نیاز فیوز میپرونی :D:D:D:D:D:D
2 تا بیسواد اینجا رو اداره کرده بودن تا حالا 3 تا شماره نشریه داده بودن :biggrin::biggrin:
اما شما ............

سلام...
سردبیر سه تا مجله ی استانی که فکر نکنم به درد خود استان هم بخوره....
حالا اینکه چطور هر ۳ تا مجله رو با هم اداره می کنید جای بحث داره....
البته هرچه تعداد مجله ها از یکی بالاتر بره..از کیفیت و تمرکز سردبیر کم می کنه و مجله ها فاقد محتوی عملی میشن.... که به احتمال قوی مجله های شما اصلا علمی نیستند... احتمالا یه چیزی تویه مایه های نشریه های زرد یا قهوه ای یا خاکستری... نمیدونم...هر رنگی که خودت وست داری...
در مورد مغز بنده.... شما مگه متخصص یا متخصص الکترونیک هستید که اینقدر دقیق نظر میدید...به هر حال از اظهار نظرتون خوشحال شدم...خوبه که آدم از تجربه ی دیگران در مورد که به صورت کاملا حسی و عملی خودشون تست کردند استفاده کنه... ما همیشه از تجربه های شما در همه ی زمینه ها استفاده می کنیم.... واقعا عالی هستش...
در مورد سواد بچه های مجله...به کسی مربوط نیست...حتی شما... ...................... .......... . . . . .. . . . . .. . . ..
درضمن ...اینکه دو تا بی سواد هم می تونند این مجله رو اداره کنند..... همه که مثل شما نیستند که با داشتن مدارک پایین بتونند ۳ تا مجله در حد استان (یا علی) اداره کنند.... خدا به حال مجله شما رحم کنه...
حالا اینکه رییس مجله ما تا دیروز بزرگترین اسپمر بود.... خوب خدا پدرت رو بیامرزه....خودت میگی که دیروز ...دیروز دیروز بود و امروز امروز هستش... شما همیشه عادت دارید در مورد گذشته حرف بزنید...مگه خلاف کرده یا گناه..... تنها خوبیش اینه که تویه مسنجر به ......... بقیه اش رو خودتون می دونید......
تذکر همیشه برای کسی هستش که چیزی رو متوجه نمیشه.... وگرنه حرفهای بیهوده زدن رو همه بلد هستند...اگه می تونی کمک کنی یا اینکه مشاوره بدی ..خوب من مخلصت هم هستم..وگرنه...خوش اومدی...برو تویه اسمپم گاه خودت اسپم..کن........
ولی در کل... همه ی مجله های موفق یه سر دبیر دارند که همیشه با اون مجله کار می کنه و رویه مجله ی دیگه ای هم کار نمی کنه ... چون اولا هیچ کسی چنین اجازه ای رو به اون سر دبیر نمیشه... دوما به احتمال زیاد هر ۳ تا مجله شبیه هم میشن.......... من با کسی دعوا ندارم و قصد جسارت را هم ندارم....
ولی من دیگه برای شما حرفی ندارم...چون حرف زدن با شما الکی هستش....
بازم به خاطر همه چیز از شما ممنون....
با تشکر......

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دوستان خوبم می خوام به پست های اسپم جواب ندن و در عوض از دکمه گزارش تخلف (گوشه سمت راست پایین) استفاده کنن، ممنون از همکاری صمیمانتون :gol:

----------------------
پ . ن:

توهم الکی به مخت فشار نیاز فیوز میپرونی :D:D:D:D:D
اما شما ............

پیغام پسغام هات به همراه پست های اسپمت تست خوبی برای سنجش میزان صبر و حوصله یک نفر نیستن، تا سر بردن حوصله اون یک نفر هنوز جا داری بچه، ولی بترس از زمانی که صبر طرف سر بره جناب مدیر ... :smile:

Sarp

مدیر بازنشسته
آره راس میگه
کپی پیستر خوبیه

از آموزشهای فتوشاپش میتونید پی ببرید !

اعصاب خودتونو زیاد درگیر هر آدمی نکنید !

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما داریم مجله میزنیم یکی دیگه داره حرص میخوره:w15::w15::w15:
دیگه همه فهمیدن چرا شما اینقدر جوش میزنی آقا sanan ؟؟؟!!!!!
بچه ها بیایم مجله رو راه بندازیم تا خودشو نکشته:w15::w15::w15:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا