توهین به دانشگاه آزاد تاکی؟( هر کی حرف داره بیاد تو)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزان این تایپک رو مینویسم تا از همین جا از دانشگاه ازاد یک تنه دفاع کنم لطفا" بچه های دانشگاه ازاد ودولتی بیاید درباره ی دانشگاه ازاد منصفانه نظر بدید.به این نوشته که توسطleanthinker مدیر موسسه ی خیریه مهر افرینان نوشته شده توجه کنید ضمن این که من از همین جا شکایت خودمو نسبت به این کاربر به مدیر باشگاه اعلام میکنم

چرا همه‌ي ما به دانشگاه آزاد عشق مي ورزيم؟ الف. چون اگر دانشگاه آزاد نبود ما بي‌سواد مانده و در نتيجه معتاد مي‌شديم. ب. چون اگر دانشگاه آزاد نبود پدران ما ثروتمند شده و از ياد خدا غافل مي‌شدند. ج. چون اگر دانشگاه آزاد نبود مردم از داشتن الگوي موفق مديريت محروم شده و جامعه دچار بحران مديريت مي‌شد. د. چون اگر دانشگاه آزاد نبود مقدار زيادي از وسايل آرايشي و لباسهاي کوتاه و تنگ روي دست فروشنده هاي آنها باقي مي ماند
:w40:

1)خوب مگه سطح تمام دانشگاه های دولتی بالاست نمیخوام اسم دانشگاهی رو بیارم ولی دانشگاه دولتی همچین اش دهن سوزی هم نیست که اینقدر گندش کردیم و داریم حلوا حلواش میکنیم راجب به معتاد شدن یا نشدن هم بگم تو همین دانشگاه شریف هم(اخر اسم بردم) کلی سیگاری و... هستن(منبع معتبر و زنده دارم)

2)نه اینکه دانشگاه های دولتی پول نمی گیرن به هزار و یک بهونه (شبانه،نیم وقت،غیر انتفاعی و...)

3)خوبه حالا گندی که تو دانشگاه دولتی زنجان بالا اومده یادمون هست وگرنه فکر میکردیم همشون عبد صالح اند وانجا هم مدینه ی فاضله نه عزیزان اسمون خدا همه جا یه رنگه

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من لباس تنگ و کوتاه که ربطي به دانشگاه نداره. اتفاقا دانشگاه آزاد که کلاساش جداست (خيلي هاش) قبلا هم که بيشتر به چادر تاکيد داشتند. تازه الان بريد تو دانشگاه هاي دولتي همه جور دانشجو اونجا هم هست. شهريه شبانه دولتي که سرسام آورتر از آزاده!!!!
به نظر من فرقي نمي کنه. مهم دانشجوست که بايد درس بخواند که اونم هيچ وابستگي 100 در 100 اي به دانشگاه نداره. تازه تو دانشگاه هاي دولتي خيلي از استادا قديمي هستند. تجربه استاد واسه بعضي درسها مثل رشته ما اهميت کمتري داره از به روز بودن اطلاعات.

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشگاه آزاد ميرم و اصلا هم ازش خوشم نمياد...فقط به خاطر اينكه IT دوست داشتم رفتم...با اينكه دانشكده فني تهران جنوب خيلي بزرگه اما من همچنان خوشم نمياد ...دلايلي هم براي خودم دارم كه دلايل ذكر شده نيست...
اين نظر من بود. :smile:

vida

عضو جدید
من خودم دانشگاه دولتیم اما با حرف های شما تا حدودی موافقم اما این جو را خود آزادی ها به وجود آوردند تازگیها من شنیدم که سطح علمی دانشگاه آزاد بالا رفته این تحقیق را یکی از روانشناسان ایرانی انجام داده

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
منم دانشگاه آزاد خوندم ولی فکر نمی کنید منظور دوستمون چیز دیگه ای بوده ؟ شاید فقط برای خنده بیان کردند و مطمئنم قصد توهین نداشتند.
پوشیدن لباس مختلف ربطی به دانشگاه خاصی نداره. اما پولداری اونم باید بگم بچه های دانشگاه آزاد هم کار می کنند و هم درس می خونن پس قدر درس خوندنشونو میدونن. یه استاد مشترک داشتم زمان لیسانس دانشگاه آزاد که عضو هیئت علمی دانشگاه دولتی بودن. امتحان میان ترم مشترکی بین هر 2 دانشگاه برگزار کردند. میانگین نمرات دانشگاه آزاد بیشتر از دانشگاه دولتی بود و خودشون این موضوع رو بیان کردند که بچه های آزاد بیشتر تلاش می کنند.
اما درباره مدیریت هم میشه گفت تز دانشگاه آزاد بر اساتید غیر رسمی است که هر وقت خواستن پول کمتری بدن راحت فارغ التحصیلای عالی رو می پذیرن و از نیروی جوان و فعال و پر بار با حداقل حقوق استفاده کافی رو می برن.
بازم می گم منظور رو بد برداشت کردید
موفق باشید

Amirofff

عضو جدید
کسی که این حرفهارو درباره دانشگاه آزاد زده یا شوخی کرده یا یه احمق عقب موندس که هنوز طرز فکرش مثل 20 سال پیشه....

سطح علمی دانشگاهای آزاد بسیار بالا رفته و کتب و منابعی هم که ازروش درس داده میشه ورژن بالاتری از دانشگاهای دولتی دارن...

از نظر مقالات و برگزاری سمینارهای مختلف هم اگه برتر از دانشگاه های دولتی نباشه کمتر هم نیست...

من خودم دانشگاه آزاد قزوین درس می خونم و حدودا" همین 1 هفته پیش بود که بروبچه های رباتیک دانشگامون در جشنواره خوارزمی بچه های پر مدعای دانشگاهای شریف و امیر کبیر رو با خاک یکسان کردن...

دوشس

عضو جدید
عزیزان این تایپک رو مینویسم تا از همین جا از دانشگاه ازاد یک تنه دفاع کنم لطفا" بچه های دانشگاه ازاد ودولتی بیاید درباره ی دانشگاه ازاد منصفانه نظر بدید.به این نوشته که توسطleanthinker مدیر موسسه ی خیریه مهر افرینان نوشته شده توجه کنید ضمن این که من از همین جا شکایت خودمو نسبت به این کاربر به مدیر باشگاه اعلام میکنم

1)خوب مگه سطح تمام دانشگاه های دولتی بالاست نمیخوام اسم دانشگاهی رو بیارم ولی دانشگاه دولتی همچین اش دهن سوزی هم نیست که اینقدر گندش کردیم و داریم حلوا حلواش میکنیم راجب به معتاد شدن یا نشدن هم بگم تو همین دانشگاه شریف هم(اخر اسم بردم) کلی سیگاری و... هستن(منبع معتبر و زنده دارم)

2)نه اینکه دانشگاه های دولتی پول نمی گیرن به هزار و یک بهونه (شبانه،نیم وقت،غیر انتفاعی و...)

3)خوبه حالا گندی که تو دانشگاه دولتی زنجان بالا اومده یادمون هست وگرنه فکر میکردیم همشون عبد صالح اند وانجا هم مدینه ی فاضله نه عزیزان اسمون خدا همه جا یه رنگه

شما مثل اينكه كلاً تو كار جواب دادن به اين و اون و انداختن ملت به جون هم ديگه اين.... نه به اون تاپيك دوست دخترت كه به حرفاي به اون بي محتوايي مي گفتي اينا شوخيه و شوخي لازمه و نه به اين تاپيكت كه گير دادي به 4 تا شوخي به اين بامزگي leanthinker و مي خواي ازش شكايت كني...... :)
بي خيال مهندس..... ;)

rezaete

عضو جدید
من هم مکانیک آزاد اهواز میخونم . بعضی امکانات به نسبت دانشگاه دولتی مثل چمران کمه مثلا کتابخونه(البته خدا رو شکر دارن این مسئله رو رفع میکنن) اما همون طور که بقیه دوستان گفتن انگیزه آزادی ها بیشتره . من شنیدم که آمار قبولی ارشد بچه های دانشگاه آزاد بیشتر از دولتیه . خواستم ببینم صحت داره ؟ کسی منبعی داره ؟

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرص نخور بالاخره هرکی به اندازه کمالاتش صحبت میکنه نمیشه زیاد توقع داشت.
همیشه شاد و خوش باشی.:gol:

gonzo

عضو جدید
میخواستم یه مطلبی رو بگم
پدر من فارغ التحصیل برق قدرت دانشگاه تهرانه و الان مشغول به کار در پتروشمیه!
چند وقت پیش که پدرم رو برای مصاحبه انتخاب کردن تا از اونایی که میخوان استخدام کنن رو مصاحبه کنه. از قضا این یارو مصاحبه شونده هم فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده ! اقایی که شما باشی پدرم هر سوالی از این یارو از پایان نامش پرسیده بلدنبوده . تا این که از یارو یه سوال پرسیده از بررسی سیستم های قدرت اونم بلد نبوده ! دیگه شخصا پدر یارو و از اتاق انداخته بیرون !!!!

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی فوتسال و والیبال در مسابقات بین دانشگاههای جهان ( IFIUS )در بوداپست مجارستان
در دهمین دوره مسابقات بین دانشگاهی جهان با کسب دو مقام قهرمانی توسط دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به پایان رسید.
تیم والیبال مردان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج کهبا قلبه بر تیم های مطرح دانشگاههای مقدونیه ، روسیه ، بوداپست و مسکو به دیدار پایانی این دوره از مسابقات رسیده و در مقابل تیم دانشگاه شمال غرب روسیه قرار گرفت که در نهایت در یک دیدار نفس گیر با نتیجه سه بریک پیروز شد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.
در مسابقات فوتسال مردان نیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج پس از مساوی با دانشگاه روسیه با غلبه بر دانشگاههای اسملوویس ، سنتماریو ، قطر ، شمال غرب روسیه و رومانی به دیدار نهایی راه یافت که در این دیدار نیز با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید و مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.(این هم ورزشی)

آخرین ویرایش:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسب رتبه اول در چهارمین دوره مسابقات سراسری پل های ماکارونی توسط تیم سازه هاي ماكاروني انجمن عمران واحد کرج

تیم سازه هاي ماكاروني انجمن علمي عمران در چهارمین دوره مسابقات سراسری پل های ماکارونی دانشگاه صنعتی امیر کبیر در گرایش سازه هاي سنگین دانشجويي رتبه اول را کسب نمود(منبع سایت رسمی دانشگاه کرج)

uka

عضو جدید
سلام
من خودم آزاد ساری می خونم . که دو تا رشته مهندسی یعنی مکانیک و مهندسی کامپیوتر فقط ارائه میکنه. استادام کمتر از فوق لیسانس نیستن . اگر هم فوق لیسانس باشن دانشجوی دکترا هستن . دانشگاه ما چادر اجباریه . پس هر کی هر لباسی بپوشه چون چادر میزاریم همه یک جور هستیم بر عکس دولتی ها . در ضمن ما کم نداشتیم بچه هایی که فوق لیسانس توی شریف یا جاهای خیلی خوب قبول شدن . اساتیدمون هم خیلی هاشون مقالات علمی معتبر ارائه دادن . درباره مدیریت هم انقدر صلاحیت داره که در عرض 6 ماه کل دانشکده ها رو درست کرده . فضای دانشگاه هم که واقعا عالیه. غذاهامون که که هومنایی که استادا می خورن . که جدیدا هم از طریق اینترنت ژتون میگیریم . انتخاب واحد هم اینترنتی . آزاد تنها بدی که داره هزینشه . اونم چون از طرف دولت حمایت نمیشه .

19amir89

عضو جدید
دانشگاه آزاد خیلی هم بد نیست برای نمونه مهندسان مکانیک دانشگاه ازاد کرج تونل بادی ساختند که دقتش از مال دانشگاه شریف بهتره.:eek::eek:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم یه مطلبی رو بگم
پدر من فارغ التحصیل برق قدرت دانشگاه تهرانه و الان مشغول به کار در پتروشمیه!
چند وقت پیش که پدرم رو برای مصاحبه انتخاب کردن تا از اونایی که میخوان استخدام کنن رو مصاحبه کنه. از قضا این یارو مصاحبه شونده هم فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده ! اقایی که شما باشی پدرم هر سوالی از این یارو از پایان نامش پرسیده بلدنبوده . تا این که از یارو یه سوال پرسیده از بررسی سیستم های قدرت اونم بلد نبوده ! دیگه شخصا پدر یارو و از اتاق انداخته بیرون !!!!
چه جالب!

امیر Amir

عضو جدید

اون یک جک بوده که مهرداد نوشته...!!! منم برای همه چیز جوک میسازم حتی برای مهندسی صنایع:biggrin::biggrin::biggrin:

بیخیال بابا...
نقدو بچسب

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیچ فرقی نداره دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد. مهم دانشجوهاش هستن که اسم یه دانشگاهو بالا میبرن

اتفاقا به گفته ی یکی از استادامون سطح دانشگاه های آزاد داره بالاتر میره. چون دانشگاه های سراسری استاد بزرگ هایی که تربیت میکننو بازنشست میکنن چون توانایی (و یا علاقه ای به پرداخت هزینه ها و درخواستهاشونو ندارن_میدونید که استاد بزرگ باید چک سفید امضا داشته باشه از دانشگاه؟؟؟-
خلاصه اینکه همین استاد بزرگ ها میرن و در دانشگاه های ازاد تدریس میکنن. و این میشه که سطح دانشگاه ها ی ازاد روند رو به رشد داره

archi_arch

مدیر بازنشسته

با جبهه گیری شدید و حرفای شما پیگیر شدم و جستجو کردم ببینم چه پستی بوده و چه جریانی بوده که این حرف زده شده و با کمال تعجب به این پست رسیدم!!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=77959#post77959
دوست عزیز حداقل بهتر بود به عنوان تاپیک هم کمی توجه میکردین!!! تاپیک جک و اس ام اس و ... مطمئنا نمیتونه مدرکی باشه برای حرفها و بحثهای جدی!!!
ایشونم تو این تاپیک فقط یه جکی که شنیده بودن و مطرح کردن! که اون هم مال خیلی وقت پیشه!
بهتره اینقدر سریع از یه حرف و یه لطیفه جبهه نگیریم!
لطفا رعایت کنید.
این تاپیک قفل میشه اما اگه هنوزم مایلید درباره ی این دیدگاه بحث کنید میتونید تو یه تاپیک جدید خیلی منطقی و بدون توهین بحثتون رو دنبال کنید.
من خودم دانشگاه دولتیم اما با حرف های شما تا حدودی موافقم اما این جو را خود آزادی ها به وجود آوردند تازگیها من شنیدم که سطح علمی دانشگاه آزاد بالا رفته این تحقیق را یکی از روانشناسان ایرانی انجام داده
در اینکه دانشگاه ازاد و سراسری نداره شکی نیست و اینکه سطح علمی بعضی دانشگاههای ازاد از سراسری بالاتره بازم جای بحثی نیست.فقط موندم یه روانشناس چه جوری تونسته اینو ثابت کنه!!!
بگذریم!

این تاپیک دیگه جای حرفی نداره و قفل میشه.
امیدوارم دیگه مورد مشابهی از این دست نبینیم!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.