حديثي از امام علي – ع بخوانيد و اگاه باشيد

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
حديثي از امام علي – ع
قال علي بن ابي طالب (ع):
احذروا علي دينکم… رجلا آتاه الله سلطانا فزعم أن طاعته طاعةالله و معصيته معصيةالله
امام علي (ع) فرمود:
مراقب دينداري تان باشيد از شر کسي که خداوند به او قدرتي بخشيده اما او مي پندارد که اطاعت او اطاعت از خدا و نافرماني او نافرماني از خداست.
از: وسائل الشيعة / ج 18 / باب 10 از صفات قاضي / ص 93 / ح 17

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من شما هم مواظب خودتان باشید.....از شر کسانی که ادمین به آنها قدرتی بخشیده!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان خوب شد گفتی چون من فکر کردم باید مواظب ادمین باشم

ببین اگه خدا مواظب آدمین باشه که خطا نکنه و مواظب تو هم باشه که خطایی نکنه اونموقع نیازی نیست تو مواظب آدمین باشی آدمینم مواظب تو !!! :surprised::surprised::surprised: فهمیدی عزیزم؟ :):smile:

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اگه خدا مواظب آدمین باشه که خطا نکنه و مواظب تو هم باشه که خطایی نکنه اونموقع نیازی نیست تو مواظب آدمین باشی آدمینم مواظب تو !!! :surprised::surprised::surprised: فهمیدی عزیزم؟ :):smile:

حالا اگه خدا مواظب ادمین باشه خطا نکنه ولی ادمین فکر کنه عقل کله و یا به عبارتی ادمین دچار خود خدا پنداری بشه و خطا کنه اونوقت من باید مواظب ادمین باشم ؟؟؟ مواظب خودم باشم ؟؟؟ مواظب خدا باشم که مواظب من باشه ؟؟؟ بیا دچار سفسطه شدیم رفت

او را قدرت بخشیده اند

شما مواظب یکی باش که قدرت نبخشیده اند

اکی . پس مواظب پیر جو باشم خوبه ؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نچ
مواظب کاربرا باش از خشم پیرجو و ادمین و برادران

برای خشم پیرجو و ادمین همواره چاره هایی در استین مبارک دارم. چنانکه به کوری چشم اجنه هنوز ادمین و پیرجو کلامی خشانت بار با من تکلم نکرده اند. ولی برای خشم برادران چاره ای لاموجود.

گشتیم نبود نگرد نیست

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه خدا مواظب ادمین باشه خطا نکنه ولی ادمین فکر کنه عقل کله و یا به عبارتی ادمین دچار خود خدا پنداری بشه و خطا کنه اونوقت من باید مواظب ادمین باشم ؟؟؟ مواظب خودم باشم ؟؟؟ مواظب خدا باشم که مواظب من باشه ؟؟؟ بیا دچار سفسطه شدیم رفت

نه در این حالت تو باید قیام کنی فک کنم....میتونی نیای سایت...میتونی تایپک سیاسی بزنی تا حذف بشه ...میتونی از بعضیا انتقاد کنی.....اصلا ولش کن به ما چه ...زندگیتو بکن...همه چی آرومه....منم خیلی خوشبختم ...ادمینم خیلی خوبه!!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه در این حالت تو باید قیام کنی فک کنم....میتونی نیای سایت...میتونی تایپک سیاسی بزنی تا حذف بشه ...میتونی از بعضیا انتقاد کنی.....اصلا ولش کن به ما چه ...زندگیتو بکن...همه چی آرومه....منم خیلی خوشبختم ...ادمینم خیلی خوبه!!!!

اینجاست که میگن همه چی ارومه تو به من دلبستی . چرا تو به من دلبستی ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟؟؟
کلا زدیم تو خط دور تسلسل

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حدیث پر مغز ومعنایی بود برای کسانی که فکر میکنند. ممنون

آراز ائل سس

اخراجی موقت
حديثي از امام علي – ع
قال علي بن ابي طالب (ع):
احذروا علي دينکم… رجلا آتاه الله سلطانا فزعم أن طاعته طاعةالله و معصيته معصيةالله
امام علي (ع) فرمود:
مراقب دينداري تان باشيد از شر کسي که خداوند به او قدرتي بخشيده اما او مي پندارد که اطاعت او اطاعت از خدا و نافرماني او نافرماني از خداست.

منظور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aminrokh

عضو جدید
حديثي از امام علي – ع
قال علي بن ابي طالب (ع):
امام علي (ع) فرمود:
سلام:
از راهنماییتون ممنونم.

بالا