دانشگاه بقیه الله(دانشگاه علوم پزشکی ارتش)

Amirdb

عضو جدید
سلام عرض شد

اقا ما کنکوری هستیم و رشته تجربی !پارسال کنکور ریاضی بودم ولی امسال به خاطر پزشکی اومدم تجربی!

می خواستم بدونم این دانشگاه بقیه الله ارتش به درد بخور هست یا نه؟
رشته پزشکی این دانشگاه رو میگم !

بعد کسی اطلاع داره قبول شدن داخلش سخته ؟ آسونه؟ چه طوریاست؟

ممنون میشم هرکس اطلاعی داره در اختیارم بذاره

yakuza

عضو جدید
سلام عرض شد

اقا ما کنکوری هستیم و رشته تجربی !پارسال کنکور ریاضی بودم ولی امسال به خاطر پزشکی اومدم تجربی!

می خواستم بدونم این دانشگاه بقیه الله ارتش به درد بخور هست یا نه؟
رشته پزشکی این دانشگاه رو میگم !

بعد کسی اطلاع داره قبول شدن داخلش سخته ؟ آسونه؟ چه طوریاست؟

ممنون میشم هرکس اطلاعی داره در اختیارم بذاره

سلام بقیه الله زیر مجموعه ی سپاه هست و قبولی در آن برای اعضا فعال بسیج و خانواده شهدا و ایثارگران با اولویت بیشتر امکان پذیر است و اگر ظرفیت تکمیل نشد افراد عادی را قبول میکنند
باید از نظر بدنی سالم باشی و ورزیده چون به عنوان پزشک نظامی استخدام میشی و مثل یک فرد نظامی باهت رفتار میشه

Amirdb

عضو جدید
ممنون از شما
خوب آیندش چه طوره؟؟میشه روش حساب کرد برای یه زندگی خوب؟

891561144

عضو جدید
دع پ اجا با دع پ بقیه الله فرق داره 2 تا دانشگاه اند . بقیه االه استخدام نداره و مال سپاهه . نظامی نیس اما اجا استخدام داره و نظامیه .2 سال اول صبحگاه مشترک داره اما بعد دیگه زندگیت اصلا نظامی نیس. درضمن اگه نخواستی بری تو خود د ع پ اجا .این دانشگاه افرادو تو دانشگاههای اصفهان تهران ش بهشتی شیراز و مشهد بورسیه میکنه تو میشی استخدام میری یکی از این دانشگاهها درس میخونی من ارزوم بود اما نتونستم رتبم نرسید تا 2000 منطقه 1 و2500منطقه 2 و 3000 منطقه 3 میشه بری

mahshid89

عضو جدید
ممنون از شما
خوب آیندش چه طوره؟؟میشه روش حساب کرد برای یه زندگی خوب؟
پزشکی همه جا ارزش داره اصفهان 2نفر بورسیه ارتش داره ولی فقط برای پسر ها اگه به تخصص گرفتن فکر میکنی پزشکی ایند اش تو تخصص عالی

بالا