به نظر شما بزرگی به چیه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چه سئوال تابلویی پرسیدی
معلومه دیگه بزرگی به عقله

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بزرگی=مردی،عزت نفس،چشم پاکی،صداقت،انسانیت و از همه مهمتر با خدا بودنه
سلام بر همگي.... منم كاملا با موارد فوق موافقم.... منتها فعلا وقت نيست باز برميگردم و براتون حرف مي زنم...;):gol::smile:شاد باشيد...:gol:

امیر Amir

عضو جدید
سلام دوستان عزیز خوبید
به نظرتون بزرگی به چیه
وزن ، قد ، پول ، سرمایه ، مقام ، علم و .........
ممنون و متشکر

الان توی ایران هنوز پیشرفت فرهنگی اونقدر نشده که مردم بفهمند گنده لات بازی و باز گنده کردن تمام نشده...مشتی وحشی راه میفتن توی خیابون و وقتی حتی بهشون نگاه میکنی میخوان بخورنت...

در نظام جنگل بازوان قوی نشان بزرگی هست و در نظام سال 2008 به بعد:

Knowledge is power

پرندیس

کاربر بیش فعال
بزرگی آدما به منش و انسانیت.......و قدرت استدلال از روی فهمشونه.....نه تقلید و ادعای بزرگی ......پایدار باشید

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بزرگي انسان به انسانيت هست.... به تواضع و فروتني... بدون هيچ چشم داشتي كمك به همنوع... دستگيري.... و خيلي چيزاي ديگه... يادمه يه روز يكي از استاداي عزيزمون فرمودند كه
اگه ميخواين يه روانشناس خوب و عالي و صد البته مورد اعتماد مردم باشين حتماً بايد قبلش خودمون آدم باشيم و بدونيم انسانيت يعني چي؟
از نظر منم بزرگي به اين هست.... كه مورد اعتماد همه بود و به عقايد ديگران هم احترام گذاشت و اگه كمك مي كنيم انتظار تشكر و قدرداني از طرف مقابل رو هم نداشته باشيم قصد ما فقط و فقط كمك باشه و بس... وليكن منكر اين قضيه هم نيستم كه اگه كسي قدردان باشه بازم يه نيروي مضاعف هستش براي كمك هاي آتي به ديگران و....:smile::heart: همچنان موفق و مويد و شاد باشيد...:gol::smile:يا حق.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بزرگي انسان به انسانيت هست.... به تواضع و فروتني... بدون هيچ چشم داشتي كمك به همنوع... دستگيري.... و خيلي چيزاي ديگه... يادمه يه روز يكي از استاداي عزيزمون فرمودند كه
اگه ميخواين يه روانشناس خوب و عالي و صد البته مورد اعتماد مردم باشين حتماً بايد قبلش خودمون آدم باشيم و بدونيم انسانيت يعني چي؟
از نظر منم بزرگي به اين هست.... كه مورد اعتماد همه بود و به عقايد ديگران هم احترام گذاشت و اگه كمك مي كنيم انتظار تشكر و قدرداني از طرف مقابل رو هم نداشته باشيم قصد ما فقط و فقط كمك باشه و بس... وليكن منكر اين قضيه هم نيستم كه اگه كسي قدردان باشه بازم يه نيروي مضاعف هستش براي كمك هاي آتي به ديگران و....:smile::heart: همچنان موفق و مويد و شاد باشيد...:gol::smile:يا حق.
به نظر من هم بزرگ کسیه که عقایده همه براش قابل احترام باشه حتی اگه باهاشون موافق نبود بی احترامی نکنه. بزرگی به اینه که طرف یادش باشه به جز اون بقیه هم "آدمن . حتی اگه "انسان نباشن. بزگی ینی کمک کردن. حتی روحی. ادمای بزرگیو میشناسم اما نمیتونم توصیفشون کنم.

sara.1994

عضو جدید
بزرگی به مرام
یه رفیق دارم خیلی با مرامه
نمیدونم شمام داریدش
اسمش خداست

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگی به کوچکیه!!
به نظر من هرکی در چشم مردم کوچیک باشه آدم بزرگیه!!