آقایون می دونید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه ی آقایون و خانم های محترم باشگاه...............

یک سوال از آقایون دارم .......................

تا حالا شده یک خانم......این خانم هر کسی میتونه باشه.........................همسر..........خواهر.....................مادر...............همکار..............و....
کسی که بتونید باهاش برخورد زیاد و دراز مدت داشته باشید.

یکدفعه اخلاقش مثلا برای چند روز عوض بشه و مثلا باهاتون صحبت نکنه......محلتون نگذاره..............کلا مثل قبل نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از آقایون میخوام بپرسم اگر همچین موردی براتون پیش اومده به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی مهمه برام اینکه بدونم آیا آقایون سردرگم میشوند یا دلیله این موضوع را میدونند چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا حالا شده فکر کنید ممکنه دلیلش خود شما باشید؟؟؟؟؟؟؟

sky walker1

عضو جدید
صدرصد علتش خودمم لابد کاری کردم بابه میلش نبوده دیگه که داره ای رفتارو میکنه ولی باید درستو حسابی مثه دوتا آدم منطقی برن با هم درمورد اتفاقی که باعثه همچی رفتاری از طرف شده بشینن بحث کنن تا بنتیجه برسن حالا چه نتیجش خوب باشه چه بد.البته بعضی موقع ها هم سوتفاهم یا سوتعبیر از حرفی که زده ممکنه باعثه ای رفتار از جانب خانم بشه برداشت نادرست از حرفهایی که زده ممکنه علتع دیگه ای باشه که هموطور که گفتم باس منطقی بشینن با هم حرف بزنن تا بنتیجه برسن.احساسی نباید برخورد بشه منظورم غرورو رودروایسی باید کنار گذاشته بشه بینشون

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والا خدمتتون عارضم که بعضی از این خانما اینقد دم دمی مزاجن که هر دیقه یه اخلاقی دارن

به نظرم خودشونم دلیلشو نمی دونن چه برسه به آقایون

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اقایون ................چیزیشون نیست.............
این خانوم ها هستند که یه روز اینجور میشن ..............یه روز اونجور میشن......

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ماهی چند روز باشه خوب میشه فهمید چی هست ولی اگه دوره ای نباشه، مطمئنا اتفاقی افتاده که ناراحتش کرده دیگه، باید بفهمی جریان چی بوده

artinbala999

عضو جدید

تا حالا شده یک خانم......این خانم هر کسی میتونه باشه.........................همسر..........خواهر.....................مادر...............همکار..............و....

یکدفعه اخلاقش مثلا برای چند روز عوض بشه و مثلا باهاتون صحبت نکنه......محلتون نگذاره..............کلا مثل قبل نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از آقایون میخوام بپرسم اگر همچین موردی براتون پیش اومده به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی مهمه برام اینکه بدونم آیا آقایون سردرگم میشوند یا دلیله این موضوع را میدونند چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب اگه ایشون سالم تشریف دارن و جزو خصوصیات اخلاقیشون نیس باید علت رو تو خودمون یا اطرافیان خودمون بیابیم جتما خطایی ازمن سر زده ...

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی خوب خوبه پس خودتون دلیلش را میدونید........................................

حالا به من بگید که چکار کنم از دست آقایی ناراحت شده ام .......................رفتار ی کرده که واقعا بهم برخورده...........اما نمیتونم با هاش مطرح کنم............................

بگید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محلش نگذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باش سنگین باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام بفهمه که از دستش ناراحتم و بهم برخورده....................................اما چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب خوبه پس خودتون دلیلش را میدونید........................................

حالا به من بگید که چکار کنم از دست آقایی ناراحت شده ام .......................رفتار ی کرده که واقعا بهم برخورده...........اما نمیتونم با هاش مطرح کنم............................

میخوام بفهمه که از دستش ناراحتم و بهم برخورده....................................اما چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
به خاطر آشنایی که با جنس خودمون دارم، بهت پیشنهاد میکنم که ناراحتیتو به زبان بیاری، ایما و اشاره رو بیخیال

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

میرحسین جان با توجه به اینکه جنس خودشو میشناسه یه توضیحی داده که خوب هم به نظر میاد
ولی اگه من بودم به شدت سرد برخورد میکردم...چون همیشه من همینجوری رفتار میکنم و همیشه هم همه میفهمن که من چقدر الان ناراحتم
ولی بعدا دلیلشو حتما میگم تا طرفم کاملا روشن بشه و با من همچین رفتاری نداشته باشه

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میرحسین جان با توجه به اینکه جنس خودشو میشناسه یه توضیحی داده که خوب هم به نظر میاد
ولی اگه من بودم به شدت سرد برخورد میکردم...چون همیشه من همینجوری رفتار میکنم و همیشه هم همه میفهمن که من چقدر الان ناراحتم
ولی بعدا دلیلشو حتما میگم تا طرفم کاملا روشن بشه و با من همچین رفتاری نداشته باشه

چی بگم نه میتونم بهش بگم که ناراحت شدم نه میتونم به شدت سرد باهاش برخورد کنم آخه موقعیتم این اجازه را بهم نمیده راه دیگری نیست به نظرتون؟؟؟؟؟؟

ilili

عضو جدید
ناازيلا جان هيچي بهتر از اين نيست كه رك و راست بدون اينكه جمله ي تندي به كار ببري به طرف بگي كه اين حرف يا كارت باعث ناراحتي من شده.
اگه بخواي ناراحتي خودت وغير مستقيم يا با كارات بهش بفهموني ، ممكنه اوضاع بدتر بشه طرف هم يه جور ديگه برداشت كنه.رك گويي بهترين راهه

يا گذشت كن يا بهش بگو كه از رفتارش ناراحتي و ديگه اين كارو تكرار نكنه

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
من باتوجه به روحيات خودم(به عنوان يك پسر) عرض مي كنم... ناز و افاده زماني به كارتون مياد كه بدونين طرف نازتون رو ميكشه يا حداقل اونقدري براش عزيز و دوست داشتني هستيد كه نازتون رو بكشه همچنين اگر طرف شخص قانونمندي باشه اصلا از ناز و افاده خودش نمياد و رابطه شما بيشتر صدمه ميخوره (چنين چيزي در مورد يك خواهر و برادر هرگز پيش نمياد با توجه به خصلت يكسان) اما اگر رابطه شما نوپا و تازه است تعارف و ناز رو كنار بگذاريد و در يك مكالمه تلفني با ايشون در ميان بگذاريد. (البته اين شناخت من از جنس خودم بود كه قطا با ديگران متفاوته)
موفق باشيد.

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من باتوجه به روحيات خودم(به عنوان يك پسر) عرض مي كنم... ناز و افاده زماني به كارتون مياد كه بدونين طرف نازتون رو ميكشه يا حداقل اونقدري براش عزيز و دوست داشتني هستيد كه نازتون رو بكشه همچنين اگر طرف شخص قانونمندي باشه اصلا از ناز و افاده خودش نمياد و رابطه شما بيشتر صدمه ميخوره (چنين چيزي در مورد يك خواهر و برادر هرگز پيش نمياد با توجه به خصلت يكسان) اما اگر رابطه شما نوپا و تازه است تعارف و ناز رو كنار بگذاريد و در يك مكالمه تلفني با ايشون در ميان بگذاريد. (البته اين شناخت من از جنس خودم بود كه قطا با ديگران متفاوته)
موفق باشيد.

ایشون جای پدر من هستند و رابطه ی ما مثل یک رابطه ی کاریه...............
حالا باید چه کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه یکدفعه رفتارش عوض شه حتما متوجه میشم که یه موردی پیش اومده...ولی شک اخرم به خودم برمیگرده که ایا من یه کاری کردم یانه؟
شاید این کم محلی جواب بده که به نظرم احتمالش خیلی کمه...همون صحبت کردن بهترین راهه........

ali91en

عضو جدید
خب آره، بششخصه واسه من زیاد اتفاق افتاده!
اونم بخاط کار اشتباهی بود که انجام دادم، بعضی وقتام یه سوء تفاهم بوده اما فهمیدنش اگه طرف مقبل مرد باشه خیلی سخته چون معمولا نمیگن چی شده!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خيلي با سنگيني و متانت بهش بگو من از اين كار شما خوشم نيومد و ديگه هم كلا باهاش سر سنگين باش

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهر کم محلی فقط یه وسیله برای دوری انسانهاست چه برای خانوم ها و چه آقایون راهی رو پیش نمیبره البته این مورد در خانومها بیشتر خودشو نشون میده ولی هستن آقایونی که هنوز هم برای رسیدن به خواستشون وسیله ای به نام قهر رو به عنوان سپر خود استفاده میکنن به نظر من درست و صریح صحبت کردن خیلی بیشتر و سریع تر کار ها رو پیش میبره که قهر و این حرفها

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شکست عشقی / شکست شغلی / شکستن غرور یه مرد / خبر تاسف بار / چک برگشتی / حکم جلب / سرطان یا بیماری نا علاج / و ...

ghxzy

کاربر ممتاز
چی بگم نه میتونم بهش بگم که ناراحت شدم نه میتونم به شدت سرد باهاش برخورد کنم آخه موقعیتم این اجازه را بهم نمیده راه دیگری نیست به نظرتون؟؟؟؟؟؟
این طور که معلومه همکارید
پس یه جوری سعی کن بهش بفهمونی که از کاری که کرده خوشت نیومده مثلا پیش دوستت وقتی که اون طرف هم هست بگو از چنین رفتارهایی خوشت نمیاد وبگو که چندین بار دیگران تو رو ایجوری ناراحت کردن

R o o z b e h

عضو جدید
چون شما همکار هستید حتما ناراحتی خودتون رو مطرح کنید چه مستقیم چه غیر مستقیم (از طریق همکارای دیگه) مخصوصا همکاری که نسبت به اون ارشدتر باشه و حرفش رو قبول داشته باشه.

afn741

عضو جدید
خوشبختانه در زندگی شخصی چنین مشکلی ندارم و اگر هم گاهی اتفاق بیافته سعی میکنم سریع مشکل پیش امده رو حل کنم چه مقصر باشم یا نباشم . برام ارامش روانی در منزل خیلی مهمه .
در بیرون از محیط منزل هم همیشه سعی میکنم مرزی بین خودم و خانومها قائل باشم و کاری نمیکنم تا دیگران رنجش خاطر پیدا کنند .

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه ما همکار نیستیم...نمیدونم اسمش را چی میشه گذاشت مثل یک همکاریه کوتاه مدت یا شاگرد و استادی...............

آره بهتره بگم که مثل استادم میمونه.................................حالا بگید چه جوری بهش بفهمونم؟؟؟؟؟

sana b

عضو جدید
خیلی خوب خوبه پس خودتون دلیلش را میدونید........................................حالا به من بگید که چکار کنم از دست آقایی ناراحت شده ام .......................رفتار ی کرده که واقعا بهم برخورده...........اما نمیتونم با هاش مطرح کنم............................بگید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محلش نگذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باش سنگین باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخوام بفهمه که از دستش ناراحتم و بهم برخورده....................................اما چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
ببین عزیزم مردا مثل خانوما نکته بین و حساس نیستن یعنی مثل خانوما با گفتن یه کلمه تا آخر حرفو نمیرن پس باید باهاشون مثل خودشون رک و راست باشی کاملا بی تعارف به طرفت بگو ازش ناراحت شدی

afn741

عضو جدید
نه ما همکار نیستیم...نمیدونم اسمش را چی میشه گذاشت مثل یک همکاریه کوتاه مدت یا شاگرد و استادی...............

آره بهتره بگم که مثل استادم میمونه.................................حالا بگید چه جوری بهش بفهمونم؟؟؟؟؟

با توجه به سن طرف مقابل و این که در نوع برخورد محدودیت داری و با توجه به این که ما نمیدونیم چه کاری کرده که باعث ناراحتی شما شده .در نتیجه پشنهاد میکنم که اگر نوع برخورد از نوع توهین شخصیتی بوده و یا هر چیز دیگری .
بهترین راه اینه که خودت تشخیص بدهی که اگر با شخص مورد نظر برخورد نکنی ، در ادامه کار عواقب بدی به همراه داره . و اگر هم برخورد کنی از لحاظ امنیت شغلی دچار مشکل میشی . باید ببینی کدام برات مهمتره . کار یا شخصیت . ولی اگر برخورد اقا در این حد نیست و یک برخورد عادی بوده و فقط شما ناراحت کرده و عواقب بدی چه در برخورد و عدم برخورد برای شما نداره میتونی خیلی محترمانه بهشون یاد اوری کنی که تا این نوع رفتار تکرار نشه .

R o o z b e h

عضو جدید

ای بابا فک کنم اول باید معمای شما رو حل کنیم!!
بالاخره چه رابطه ای بین شما هست؟ تا مشخص نشه نمیشه چیزی گفت!
اگه استادت باشه باید ببینی این توهینی که کرده مربوط به کاریه که ازت خواسته و انجامش ندادی یا یه چیز شخصی میشه!
به نظر من اگه شخصی باشه و اون آقا و شما هم خانوم، باید همون موقع که توهین کرد جوابش رو میدادی نه اینکه الان واسش تاپیک بزنی!

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره به اینکه طرف مقابلت کی باشه و موضوع چی باشه.
من اگه خواهرم یا مادرم با یه حالت ناراحت و افسرده باشن .ممکنه این حالتو بفهمم ولی دلیلی نمیبینم که این حالت به خاطر منه.
شاید حالشون خوب نباشه یا با یه نفر دیگه مشکل داشته باشن.
حتی اگه بدونم دلیلش من هستم .ممکنه جوری رفتار کنم که انگار نه انگار منظورشون من هستم.و بیشتر اوقات مفید واقع میشه.;)(ولی گاهی وقتا کار به منت کشی میرسه:w05:)
پس میبینید که این رفتار ممکنه اثر نکنه و حال خودتون گرفته شه.

ولی در مورد مشکل شما.
اگه بشه درباره اون موضوع حرف زد (مثلا موضوع کاری)و با دلیل بهش فهموند. بهتره که با رعایت ادب و تا حد زیادی جدی باهاشون حرف بزنید.
ولی اگه موضوع احساسی و ... (مثلا از حالت حرف زدنش یا چیزی که درباره شما گفته خوشتون نیومده) باشه.سخت بتونی با حرف بهش بفهمونی.

rahil rachel

عضو جدید
راستش من تمام پست هارو خوندم با اینکه خوب متوجه نوع این رابطه نشدم و میزان صمیمیت بین شما ولی نظر من اینه که اگه از حرفش منظور و هدفی داشته به این فکرکنید که اگر بهش ناراحتیتونو نگید امکان تغییری در نوع نگرش و رفتار اون میشه یانه......پس به نظر من مودبانه بهش بگید نشد هم پیشش بگید من خوشم نمیاد از کسایی که اینطور رفتار می کنن یا اینطور صحبت می کنن در کل اینکه بهتر اینکه مودبانه بدون هیچ پرخاشگریی بهش بگید

FREE DOOM

عضو جدید

بهترين راه استفاده از يه واسطه هست كه يا فقط بهش بفهمونه كه ازش ناراحتي بعد خودش در مورد ناراحتيت سوال كنه يا تمام موضوع رو واسش بگه.

اگه واسطه اي وجود نداره خودت درباره اون موضوع ناراحت كننده حرف وسط بيار ونظرت رو بهش بگو انشا ا.. كه كارت تلفنش مي افته..........

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جای شما بودم ناراحتی ام رو با یه تیکه سنگین بهش نشون میدادم. تیکه ای که مربوط به موضوع باشه و یارو نکته اش رو بگیره. حالا باز بسته به نوع ناراحتی تون و ... خیلی احتیاط کنید یه ظرافت خاصی می خواد بعضیا دارن اگه دارید همین کار رو بکنید. اگه بلد نیستید تیکه بندازید نندازید کار خراب تر میشه.

ghxzy

کاربر ممتاز

اینجوری دیگه خیلی سخت شد
یه راه داری اونم اینکه که رک و راست بهش بگی که ناراحت شدی ....وازش بخواه که به خاطر اینکه اینقدر واضح داری حرفتو بهش میگی ناراحت نشه و به دل نگیره
اون برخورد سرد و اینجور حرفایی هم که بهت گفتم همشو فراموش کن چون تو این مورد خاص اصلا به درد نمیخوره...اونا فقط برای ناز کردن جلوی بابا و داداش خوبه